Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Tabără de Tenis de Masă EMI-TT & ROMGAZ", Mediaș - 10-11.02.2018

Adună
X
Adună
Utilizatori activi care vizualizează acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A "Tabără de Tenis de Masă EMI-TT & ROMGAZ", Mediaș - 10-11.02.2018

    Turneu A "Tabara de Tenis de Masa EMI-TT & ROMGAZ", Mediaș - 10-11.02.2018

    Localitatea
    : MEDIAS, jud. Sibiu

    Categoria turneului:
    TOTAL Locuri 168
    Elite 24 participanti din care 2 Wildcard
    Open 24 participanti din care 2 Wildcard (NR 36 PARTICIPANTI) modificat 8.02
    Avansați 72 participanti din care 2 Wildcard
    Începători 48 participanti din care 2 Wildcard .


    ANUNT IMPORTANT

    Pentru a ajunge la un grad cat mai mare de multumiri in ceea ce inseamna sistemul de inscrieri am hotarat sa postam acuma turneul dar ca subiect inchis si
    Joi 1.02.2018 la ora 13.00 sa il deschidem. Cu rugamintea sa nu fie mai mult de 2-3 inscrieri pe post (puneti mai multe posturi ),exceptand primul post unde vor fii inscrisi participantii de la "Tabara de la Medias 5-10 feb" .Dorim ca la acest turneu sa specificati odata cu inscrierea ,Nume -Prenume-Localitatea-Categoria .


    SAMBATA 10.02.2018

    Locația: Sala Romgaz Medias
    Ora de începere:
    Avansați - 08.30-08.45 – validare înscrieri, la 09.00 încep meciurile;
    Elite - 12.00-12.30 – validare înscrieri, la 12.45-13.15 încep meciurile;
    Open-14.00-14.30 validarea inscrierilor 15.00-15.30 inceperea meciurilor

    Cine nu valideaza inscrierea in orele destinate, fizic sau telefonic la 0747630959 EMI este ABSENT NEMOTIVAT.

    DUMINICA 11.02.2018
    INCEPATORI 9.00-9.15 validare inscrieri 9.30 inceperea meciurilor.


    [TD]
    [/TD]
    Data: Sâmbătă 10 Feb 2018 si Duminica 11.02.2018
    Logistică: 12 mese, mingi joola Flash
    Spațiu de joc: teraflex

    Taxa de participare: adulți 40 lei (Echipaj Asistenta Medicala ), copii 20 lei, din care 1 leu/participant vor fi donați în contul AmaTur.
    Se asigură:
    -Apă minerală plata si carbogazoasa, Perla Harghitei, Aqua Carpatica,si cafea. (La inscriere se va primi un bon pt apa si se va ridica de la bar apa dorita de fiecare. Pt. cafea se va primi un Bon ).Gustare de dimineata fara bon (pe prinselea) si la pranz o portie de sarmalute cu smantana( Cu Bon)
    -Tot la bar va exista lista cu meniuri si pizza ce se pot comanda la firmele de catering contra cost.

    Material de premiere:
    - Locul 1 – cupă + diplomă, medalii
    - Locul 2 – cupă + diplomă, medalii
    - Locul 3 – cupă + diplomă, medalii
    - Locurile 4–8 - diplomă, la cei care doresc.Am acasa un teanc de cel putin 100 de diplome ne ridicate.

    Si cateva premi surpriza din partea EMI-TT.Pentru diferite lucruri.
    1.Un set de 3 mingi Flash pt .cei 4 calificati din primele 2 grupe inferioare de la cat.Avansati si Elite.La Open explic la sala
    2.Trei Huse de paleta pt.cei implicati si care isi dau concursul in buna gestionare a turneului.
    3.Si inca cateva premii la care ma gandesc pe parcurs.

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - cate 2 Wild carduri pt. fiecare categorie.
    - pe forum,
    - prioritatea la înscriere: primul venit ,primul servit;
    -INCHIDEREA INSCRIERILOR Vineri SEARA ora 21.00:
    - ultima retragere Joi 08.02.2018, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);


    SISTEMUL DE JOC:


    AVANSAȚI

    -Poate participa orice jucator cu media intre 10.00 si 19.99

    SISTEM DE DESFĂȘURARE:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă), se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3 jucători, se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu ;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;


    OPEN

    - poate participa orice jucător cu media intre 20,00 si 29,99;


    SISTEM DE DESFASURARE:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă), se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    -Grupe superioare de câte 3-4 jucători, se califică primii 2; [SIZE=5][SIZE=4]
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;

    INCEPATORI

    -poate participa orice jucator cu media pina la 9.99

    SISTEM DE DESFĂȘURARE:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 4 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă), se califică toti 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte (3) 4 jucători, se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu ;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;

    ELITE

    - poate participa orice jucător cu media peste 29,99;


    SISTEM DE DESFASURARE:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă), se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    -grupe superioare de câte 4 jucători, se califică primii 2;
    -Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;


    ORGANIZATORI:
    -Emi-TT
    Club Romgaz Medias Tenis de masa
    CSM Medias Tenis de masa
    - Beltechi Dumitru tel. 0747 630 959;
    - Suciu Adi, tel.0740092077


    Parteneri:
    Primăria Municipiului Medias,


    Posibilități pentru cazare:
    Vila Flora Media ( se afla la cateva sute de metri fata de sala Romgaz si 1.2 km fata de Sala Sporturilor)
    Adresa:
    Herman Oberth nr.43 ( Soseaua Sibiului)
    Media
    Sibiu
    Romania

    Email: office@vila-flora.ro
    Telefon: 004 (0) 269 835665
    Numărul de fax: 004 (0) 269 838437
    http://www.vila-flora.ro

    Hotel BinderBubi Medias
    Str. Plopului, nr. 30
    Medias, Jud. Sibiu, Romania
    Tel/Fax (+4) 0 269.843.089
    Tel (+4) 0 269.834.144
    Tel (+4) 0 369.802.062

    Hotel Traube Medias
    P-ta Regele Ferdinand I, nr. 16
    Medias, Jud. Sibiu, Romania
    Tel (+4) 0 269.844.898



    EMI-TT va fi prezenta cu un stand cu materiale sportive,si bineinteles cu mari reduceri de ia.Pt precomenzi va rog contactati-ma direct EMI -0747959630
    Ultima editare de Zosim1; 08.feb.2018, 21:57.

  • #2
    Postat în original de Zosim1 Vezi post
    Inscrieri ELITE - on 09.02.2018 at 19:30:08

    1. Gogu Gabriel - Cluj Napoca, 4 - 43,81 - EW
    2. Moldovan Cristian - Tarnaveni, 421 - 42 - E
    3. Rus Traian - Cluj Napoca, 829 - 41 - EL
    4. Anca Octavian - Ludus, 1075 - 41 - EL
    5. Moldovan Ovidiu - Sighetu Marmatiei, 207 - 37,68 - E
    6. Apian Florin - Bistrita, 23 - 37,53 - E
    7. Corburean Ioana - Medias, 38 - 36,9 - EF
    8. Sufletel Radu - Alba Iulia, 32 - 36,34 - ELW
    9. Vitan Vasile - Tarnaveni, 591 - 36 - E
    10. Irsai Istvan - Targu Mures, 124 - 35,85 - EW
    11. Andone Claudiu - Cugir, 56 - 35,75 - E
    12. Daneliuc Gabi - Selimbar, 14 - 35,59 - EW
    13. Baciu Gabriel - Tarnaveni, 481 - 34,67 - E
    14. Aron Darie - Sibiu, 63 - 34,55 - E
    15. Teleki Zsolt - Cluj Napoca, 49 - 33,92 - E
    16. Maxim Valentin - Cluj Napoca, 186 - 33,33 - E
    17. Crainic Adrian - Orastie, 257 - 33,16 - E
    18. Moldovan Alexandru - Tarnaveni, 137 - 31,97 - E
    19. Carpaci Alexandru - Ludus, 268 - 31,08 - ELW
    20. Muresan Iulian - Cluj Napoca, 1868 - 30,9 - E
    21. Zelariu Petru - Tarnaveni, 683 - 30,33 - EW
    22. Iancu Sorin - Sibiu, 138 - 29,56 - O
    23. Corburean Ioan - Medias, 5003 - 0 - A
    24. Grito Daniel - Medias, 5007 - 0 - A

    Inscrieri OPEN - on 09.02.2018 at 19:32:16

    1. Korabian Tamas - Cluj Napoca, 139 - 29,84 - O
    2. Migea Cornel - Sibiu, 68 - 29,21 - OW
    3. Weiss Simona - Cisnadie, 211 - 28,33 - OF
    4. Butura Vasile - Alba Iulia, 644 - 28 - O
    5. Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure, 195 - 27,89 - O
    6. Miron Mihai - Cluj Napoca, 269 - 27,44 - OH
    7. Mitzea Alexandru - Sibiu, 249 - 27,05 - O
    8. Negrean Ioan - Sibiu, 145 - 26,51 - O
    9. Istrate Cristian - Bucuresti, 118 - 26,21 - OW
    10. Ciobanu Daniel - Blaj, 105 - 26,1 - OW
    11. Teglas Andreea - Ludus, 444 - 25,58 - OJF
    12. Barac Marius - Sibiu, 276 - 25,32 - OW
    13. Motorga Dorin - Targu Mures, 219 - 24,94 - O
    14. Veres Janos - Targu Mures, 307 - 24,48 - OW
    15. Beches Andrei - Sibiu, 250 - 24,24 - O
    16. Toader Valentin - Agnita, 1036 - 24 - O
    17. Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul, 264 - 23,86 - O
    18. Dordea Lucian - Medias, 573 - 23,5 - OW
    19. Stefan Andrei - Tarnaveni, 636 - 23 - O
    20. Jichici Svetozar - Timisoara, 151 - 22,79 - OW
    21. Serban Marian - Orastie, 534 - 22,32 - O
    22. Ambrus Szilard - Ludus, 482 - 21,82 - OJ
    23. Pelaghie Ioan - Targu Mures, 314 - 21,8 - O
    24. Cindea Cristian - Medias, 550 - 21,8 - OJ
    25. Radu Constantin - Sibiu, 192 - 21,74 - OW
    26. Kovaci Richard - Tarnaveni, 497 - 21,58 - O
    27. Cecan Vasile - Timisoara, 252 - 21,4 - O
    28. Zedler Csaba - Agnita, 504 - 21 - OW
    29. Dirlea Ioan - Aiud, 200 - 20,9 - OH
    30. Matei Dumitru - Deva, 239 - 20,67 - OW
    31. Susan Mircea - Alba Iulia, 585 - 20,34 - O
    32. Hila Beatrice - Medias, 930 - 20 - OJF
    33. Timaru Ilie - Ocna Sibiului, 554 - 19,28 - A
    34. Zdrenghea Mircea - Orastie, 366 - 18,5 - A
    35. Moldovan Flavia - Tarnaveni, 558 - 15,77 - AF


    Inscrieri AVANSATI - on 09.02.2018 at 20:12:43

    1. Kincses Jozsef - Praid, 536 - 19,14 - A
    2. Olaru Aurel - Medias, 1221 - 19 - A
    3. Toader George - Agnita, 1440 - 19 - A
    4. Potarniche Bianca - Buzau, 375 - 18,91 - AJF
    5. Ciurca Sorin - Tarnaveni, 1391 - 18,75 - A
    6. Pacurar Cosmin - Blaj, 870 - 18,35 - A
    7. Stefan Patrick - Brasov, 302 - 18,28 - A
    8. Ploscaru Bogdan - Cluj Napoca, 1133 - 18,25 - A
    9. Lorincz Ferenc Attila - Sanpaul, 1717 - 18 - A
    10. Bozosan Petre - Sibiu, 278 - 17,92 - A
    11. Lovin Eusebiu - Comanesti, 267 - 17,91 - AW
    12. Szanto Lajos - Miercurea Ciuc, 358 - 17,8 - A
    13. Comsa Dan - Sibiu, 415 - 17,66 - A
    14. Gecse Alpar - Chibed, 260 - 17,53 - A
    15. Moldovan Sidonia - Ludus, 897 - 17,5 - AJF
    16. Morariu Marius - Sibiu, 451 - 17,41 - A
    17. Samoila Florin - Sighisoara, 1081 - 17,2 - AW
    18. Csiki Sandor - Cluj Napoca, 889 - 17 - AW
    19. Bucur Dan - Cisnadie, 520 - 16,72 - A
    20. Bucur Alin Adrian - Targu Mures, 549 - 16,61 - A
    21. Bardas Ioan - Dumbraveni SB, 706 - 16,18 - A
    22. Loghin Florin - Brasov, 327 - 16,1 - A
    23. Predescu Levente - Miercurea Ciuc, 1350 - 16 - A
    24. Sicoe Ioan - Turda, 349 - 15,71 - AW
    25. Sabau Gheorghe - Tarnaveni, 559 - 15,57 - A
    26. Kis Istvan - Brasov, 380 - 15,25 - AW
    27. Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure, 511 - 15,1 - AW
    28. Vera Esteban - Sibiu, 771 - 15,05 - A
    29. Oniga Paul - Blaj, 568 - 15,04 - A
    30. Golban Nicolae - Alba Iulia, 700 - 15 - AW
    31. Seceta Andreas - Medias, 1534 - 15 - A
    32. Gusan Boris - Turda, 399 - 14,93 - AW
    33. Tamas Szilard - Miercurea Ciuc, 1002 - 14,7 - A
    34. Bucur Delia - Ludus, 898 - 14,6 - AJF
    35. Popa Paul - Sibiu, 693 - 14,2 - AW
    36. Popa Decebal - Alba Iulia, 1344 - 14,15 - A
    37. Mihu Dorel - Medias, 1461 - 14 - A
    38. Puscasu Calin - Botosani, 1212 - 13,8 - AJ
    39. Pop Sabin - Targu Mures, 473 - 13,68 - A
    40. Valea Claudiu - Targu Mures, 1225 - 13,67 - A
    41. Naulea Stefania - Ramnicu Valcea, 1051 - 13,4 - AF
    42. Ciurca Ovidiu - Targu Mures, 837 - 12,83 - AW
    43. Movileanu Neculae - Brasov, 646 - 12,37 - A
    44. Zsold Valentin - Medias, 2061 - 12 - A
    45. Kulcsar Lorand - Sanpaul, 2062 - 12 - A
    46. Sabau Mircea - Tarnaveni, 869 - 11,43 - A
    47. Bardas Patrick - Dumbraveni SB, 1004 - 11,22 - AJ
    48. Bleoca Lucas - Tarnaveni, 752 - 11,17 - AJ
    49. Frintu Marius - Sibiu, 1069 - 11,12 - A
    50. Prodan Tiberiu - Tarnaveni, 1071 - 10,58 - A
    51. Sarcani Andrei - Targu Mures, 957 - 10 - AW
    52. Pralea Constantin - Alba Iulia, 631 - 9,59 - AW
    53. Zedler Iuliu - Blaj, 1085 - 8,48 - AW
    54. Szanto Szilard - Sanpaul, 1950 - 8 - A
    55. Gabor Sebastian - Sfantu Gheorghe, 2472 - 7,95 - A
    56. Aisner Imre - Ludus, 3438 - 7 - A
    57. Tamas Vivien - Miercurea Ciuc, 1107 - 5 - AF
    58. Lupascu Dan - Onesti, 3188 - 0 - A
    59. Raduly Ovidiu - Fantanele, 3411 - 0 - A
    60. Sandu Andrei - Sibiu, 3487 - 0 - A
    61. Herciu Gabriela - Medias, 5003 - 0 - A
    62. Moca Mara - Medias, 5004 - 0 - A
    63. Lupu Vladimir - Sibiu, 5005 - 0 - A
    64. Pall Jozsef Attila - Sanpaul, 5008 - 0 - A
    65. Damian Alexandru - Sibiu, 5009 - 0 - A



    Inscrieri INCEPATORI - on 09.02.2018 at 19:53:58

    1. Durca Vasile - Medias, 3131 - 9 - A
    2. Malene Petru - Fagaras, 722 - 8,73 - A
    3. Mija Gheorghe - Fagaras, 906 - 8,16 - A
    4. Tanase Stefan - Fagaras, 936 - 7,5 - AJ
    5. Moldovan Cristian - Alba Iulia, 1411 - 7,43 - A
    6. Vaireanu Danut Ionel - Bucuresti, 901 - 7,31 - A
    7. Szekely Gheorghe - Blaj, 1693 - 7,1 - AW
    8. Halici Constantin - Medias, 3440 - 7 - A
    9. Sterczer Sandor - Sanzieni, 1189 - 6,58 - A
    10. Decuseara Adrian - Medias, 2670 - 6,5 - A
    11. Dragomir Mircea - Medias, 2671 - 6,5 - A
    12. Rusu Marius - Alba Iulia, 2081 - 6,2 - A
    13. Marcu Cristian - Alba Iulia, 3506 - 6,2 - A
    14. Lemnaru Bogdan - Agnita, 2197 - 6 - A
    15. Ilie Victor - Medias, 2799 - 6 - A
    16. Dalbea Nikol - Agnita, 3530 - 6 - A
    17. Codau Marin - Medias, 3583 - 6 - A
    18. Boariu Timofte Danut - Borsec, 1816 - 5,5 - A
    19. Tulus Claudiu - Medias, 3037 - 5 - A
    20. Lemnaru Alexandra - Agnita, 3852 - 4 - AF
    21. Varbanescu Radu - Bucuresti, 3876 - 4 - A
    22. Duma Tiberiu - Bazna, 3463 - 0 - A
    23. Pascu Raul - Agnita, 5002 - 0 - A
    24. Balasoiu Liviu - Novaci, 5003 - 0 - A
    25. Balasoiu Teodora - Novaci, 5004 - 0 - A
    26. Balasoiu Maria - Novaci, 5005 - 0 - A
    27. Tarfulea Giulia - Novaci, 5006 - 0 - A
    28. Gatej Stefania - Novaci, 5007 - 0 - A
    29. Popa Gheorghe. - Medias, 5008 - 0 - A
    30. Neagu Viorel - Medias, 5009 - 0 - A
    31. Dancu Luminita - Medias, 5010 - 0 - A
    32. Hanes Onisie - Medias, 5011 - 0 - A
    33. Boariu Dumitru - Medias, 5012 - 0 - A
    Ultima editare de Zosim1; 09.feb.2018, 20:15.

    Comentariu


    • #3
      Rezervat Clasament

      Absenti nemotivati Valea Claudiu
      Retrageri dupa termenul Limita
      .Herciu Gabriela -inmormantare bunica
      Onet Niculae-Eveniment,
      Se retrage Zoltan Tibór open
      se retrage de la open Csaky Tiberiu din Resita Inmormantare coleg de servici
      Se retrage Petrus Florin probleme personale Scuze pt întârzierea retrageri
      se retrage Pinzar Andrei (din vina mea o neintelegere cu antrenorul sunt inca la Campulung)-imi asum gresala.pot fi trecut eu in locul lui

      Rusu Marius Alba Iulia -Absent nemotivat
      Boariu Dumitru Medias-Absent nemotivat

      Clasament ELITE

      1. Gogu Gabriel - Cluj Napoca
      2. Anca Octavian - Ludus
      3 -- 4
      Corburean Ioan - Medias
      Apian Florin - Bistrita
      5 -- 8
      Corburean Ioana - Medias
      Aron Darie - Sibiu
      Maxim Valentin - Cluj Napoca
      Daneliuc Gabi - Selimbar
      9 -- 2v gr.sup.
      Irsai Istvan - Targu Mures
      10 -- 14 1v gr.sup.
      Rus Traian - Cluj Napoca
      Baciu Gabriel - Tarnaveni
      Teleki Zsolt - Cluj Napoca
      Crainic Adrian - Orastie
      Moldovan Alexandru - Tarnaveni
      15 -- 16 0v gr.sup.
      Sufletel Radu - Alba Iulia
      Zelariu Petru - Tarnaveni
      17 -- 19 2v gr.inf.
      Moldovan Cristian - Tarnaveni
      Moldovan Ovidiu - Sighetu Marmatiei
      Grito Daniel - Medias
      20 -- 21 1v gr.inf.
      Andone Claudiu - Cugir
      Carpaci Alexandru - Ludus
      22 -- 24 0v gr.inf.
      Vitan Vasile - Tarnaveni
      Muresan Iulian - Cluj Napoca
      Iancu Sorin - Sibiu


      Clasament OPEN

      1. Teglas Andreea - Ludus
      2. Motorga Dorin - Targu Mures
      3 -- 4
      Ambrus Szilard - Ludus
      Beches Andrei - Sibiu
      5 -- 8
      Butura Vasile - Alba Iulia
      Cindea Cristian - Medias
      Mitzea Alexandru - Sibiu
      Migea Cornel - Sibiu
      9 -- 16
      Timaru Ilie - Ocna Sibiului
      Miron Mihai - Cluj Napoca
      Ciobanu Daniel - Blaj
      Kovaci Richard - Tarnaveni
      Weiss Simona - Cisnadie
      Stefan Andrei - Tarnaveni
      Istrate Cristian - Bucuresti
      Barac Marius - Sibiu
      17 -- 18 1v gr.sup.
      Cecan Vasile - Timisoara
      Hila Beatrice - Medias
      19 -- 24 0v gr.sup.
      Negrean Ioan - Sibiu
      Veres Janos - Targu Mures
      Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul
      Zedler Csaba - Agnita
      Dirlea Ioan - Aiud
      Susan Mircea - Alba Iulia
      25 -- 28 2v gr.inf.
      Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
      Serban Marian - Orastie
      Radu Constantin - Sibiu
      Zdrenghea Mircea - Orastie
      29 -- 30 1v gr.inf.
      Dordea Lucian - Medias
      Matei Dumitru - Deva
      31 -- 35 0v gr.inf.
      Korabian Tamas - Cluj Napoca
      Toader Valentin - Agnita
      Jichici Svetozar - Timisoara
      Pelaghie Ioan - Targu Mures
      Moldovan Flavia - Tarnaveni

      Clasament AVANSATI

      1. Moca Mara - Medias
      2. Kincses Jozsef - Praid
      3 -- 4
      Popa Paul - Sibiu
      Ciurca Sorin - Tarnaveni
      5 -- 8
      Puscasu Calin - Botosani
      Olaru Aurel - Medias
      Comsa Dan - Sibiu
      Toader George - Agnita
      9 -- 16
      Ploscaru Bogdan - Cluj Napoca
      Stefan Patrick - Brasov
      Gecse Alpar - Chibed
      Lovin Eusebiu - Comanesti
      Bleoca Lucas - Tarnaveni
      Moldovan Sidonia - Ludus
      Pacurar Cosmin - Blaj
      Bucur Delia - Ludus
      17 -- 32
      Kis Istvan - Brasov
      Bozosan Petre - Sibiu
      Bardas Ioan - Dumbraveni SB
      Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
      Morariu Marius - Sibiu
      Sicoe Ioan - Turda
      Loghin Florin - Brasov
      Szanto Lajos - Miercurea Ciuc
      Tamas Szilard - Miercurea Ciuc
      Gusan Boris - Turda
      Bucur Alin Adrian - Targu Mures
      Potarniche Bianca - Buzau
      Lorincz Ferenc Attila - Sanpaul
      Samoila Florin - Sighisoara
      Pall Jozsef Attila - Sanpaul
      Sabau Mircea - Tarnaveni
      33 -- 1v gr.sup.
      Sabau Gheorghe - Tarnaveni
      34 -- 48 0v gr.sup.
      Csiki Sandor - Cluj Napoca
      Bucur Dan - Cisnadie
      Predescu Levente - Miercurea Ciuc
      Vera Esteban - Sibiu
      Oniga Paul - Blaj
      Golban Nicolae - Alba Iulia
      Cinebuji Attila - Tarnaveni
      Seceta Andreas - Medias
      Naulea Stefania - Ramnicu Valcea
      Movileanu Neculae - Brasov
      Zsold Valentin - Medias
      Bardas Patrick - Dumbraveni SB
      Prodan Tiberiu - Tarnaveni
      Zedler Iuliu - Blaj
      Raduly Ovidiu - Fantanele
      49 -- 54 1v gr.inf.
      Mihu Dorel - Medias
      Ciurca Ovidiu - Targu Mures
      Gabor Sebastian - Sfantu Gheorghe
      Lupascu Dan - Onesti
      Sandu Andrei - Sibiu
      Aisner Imre - Ludus
      55 -- 66 0v gr.inf.
      Popa Decebal - Alba Iulia
      Pop Sabin - Targu Mures
      Kulcsar Lorand - Sanpaul
      Frintu Marius - Sibiu
      Sarcani Andrei - Targu Mures
      Magerusan Radu - Medias
      Pralea Constantin - Alba Iulia
      Szanto Szilard - Sanpaul
      Prodan Iosif - Tarnaveni
      Tamas Vivien - Miercurea Ciuc
      Lupu Vladimir - Sibiu
      Damian Alexandru - Sibiu
      Ultima editare de Zosim1; 11.feb.2018, 13:26.

      Comentariu


      • #4
        DESFASURATOR TURNEU 10.02.2018
        Inf Sup Elim
        AMATORI 12x6=72 48 32
        ELITE 4x6=24 16 8
        OPEN 4x6=24 16 8
        ora m1 m2 m3 m4 m5 m6 m7 m8 m9 m10 m11 m12
        9.00-9.15 IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA
        9.15-9.30 IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA
        9.30-9.45 IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA
        9.45-10.00 IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA
        10.00-10.15 IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA
        10.15-10.30 IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA
        10.30-10.45 IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA
        10.45-11.00 IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA
        11.00-11.15 IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA
        11.15-11.30 IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA
        11.30-11.45 IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA
        11.45-12.00 IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA
        12.00-12.15 IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA
        12.15-12.30 IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA
        12.30-12.45 IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA
        12.45-13.00 IE IE IE IE SA SA SA SA SA SA SA SA
        13.00-13.45 IE IE IE IE SA SA SA SA SA SA SA SA
        13.45-14.00 IE IE IE IE SA SA SA SA SA SA SA SA
        14.00-14.15 IE IE IE IE SA SA SA SA SA SA SA SA
        14.15-14.30 IE IE IE IE SA SA SA SA SA SA SA SA
        14.30-14.45 IE IE IE IE SA SA SA SA SA SA SA SA
        14.45-15.00 IE IE IE IE EA1 EA1 EA1 EA1 EA1 EA1 EA1 EA1
        15.00-15.15 IE IE IE IE EA1 EA1 EA1 EA1 EA1 EA1 EA1 EA1
        15.15-15.30 IE IE IE IE IO IO IO IO IO IO EA2 EA2
        15.30-15.45 IE IE IE IE IO IO IO IO IO IO EA2 EA2
        16.00-16.20 IE IE IE IE IO IO IO IO IO IO EA2 EA2
        16.20-16.40 IE IE IE IE IO IO IO IO IO IO EA2 EA2
        16.40-17.00 IE IE IE IE IO IO IO IO IO IO EA3 EA3
        17.00-17.20 IE IE IE IE IO IO IO IO IO IO EA3 EA3
        17.20-17.40 IE IE IE IE IO IO IO IO IO IO
        17.40-18.00 SE SE SE SE IO IO IO IO IO IO SE SE
        18.00-18.20 SE SE SE SE IO IO IO IO IO IO SA1 SA2
        18.20-18.40 SE SE SE SE IO IO IO IO IO IO SE SE
        18.40-19.00 SE SE SE SE SE SE SE SE FA1 FA2
        19.00-19.20 EE1 EE1 EE1 EE1 SO SO SO SO SO SO SO SO
        19.20-19.40 SO SO SO SO SO SO SO SO
        19.40-20.00 SE1 SE2 SO SO SO SO SO SO SO SO
        20.00-20.20 EO1 EO1 EO1 EO1
        20.20-20.40 FE1 FE2 SO1 SO2
        20.40-21.00 FO1 FO2

        In care IA=Inferioare Amatori
        SA=Superioare Amatori
        EA1= Eliminatori Amatori runda 1

        IE=Inferioare Elite
        SE= Superioare Elite

        ETC
        Ultima editare de Zosim1; 28.ian.2018, 14:45.

        Comentariu


        • #5
          Frumoasa grafica !

          Comentariu


          • #6
            Emi, ai uitat sa inchizi dupa ce ai reintrat
            TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
            When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

            Rule no.1 - The ball must reach the table
            Rule no.2 - The ball will return on the table


            Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

            Comentariu


            • #7
              Mai avem o zi pana se deschid inscrierile si revin cu rugamintea sa incercam sa inscriem si alte persoane doar daca acestea v-au confirmat in prealabil disponibilitatea participarii la acest turneu.Doresc sa fac un apel la toti forumistii
              ,Din statisticile mele in ultima saptamana la majoritatea turneelor din centru, retragerile celor ce s-au inscris in grup si imediat dupa postare depaseste 50% si la o zi de inceperea turneului aproape ca dispar listele de asteptare.La Acest turneu eu zic ca sunt suficiente locuri pentru a impaca pe toata lumea.Imi doresc un turneu cu cat mai putine retrageri.
              EMI

              Comentariu


              • #8
                Persoanele de la tabara asa cum au fost inscrise ,pentru sectiunile Amatori,Open,Elite.

                10.Corburean Ioana - elite
                11.Moga Madalina - open
                12.Moca Alina - avansati
                13.Hila Beatrice - open
                14.Herciu Gabriela - avansati
                15 Moca Mara - avansati
                16.Pinzar Andrei - elite
                17.Cindea Cristian - open
                18.Seceta Andreas - avansati
                22.Puscasu Calin - avansati
                23.Tamas Vivien - avansati
                33.Potarniche Bianca - avansati
                34.Gecse Alpar - avansati
                41. Lupascu Dan - avansati
                42.Gabor Sebastian - avansati

                Comentariu


                • #9
                  Din Tg. Mures se inscriu la open :Pelaghie Ioan, Motorga Dorin, Veres Janos
                  la avansati- Pop Sabin
                  Ultima editare de dorinmo; 01.feb.2018, 12:13.

                  Comentariu


                  • #10
                    Se înscrie Suflețel Radu, Alba Iulia, la Categoria Elite,
                    Se înscrie Golban Nicolae, Alba Iulia, la Categoria Avansați
                    Se înscrie Marian Ioan, Alba Iulia, la Categoria Avansați

                    Comentariu


                    • #11
                      Apian Florin - Bistrita - Elite
                      TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
                      When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

                      Rule no.1 - The ball must reach the table
                      Rule no.2 - The ball will return on the table


                      Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

                      Comentariu


                      • #12
                        De la Luduş
                        Anca Octavian - Elite
                        Cirpaci Alexandru - Elite
                        Bucur Delia - Amatori

                        Comentariu


                        • #13
                          Moldovan Flavia-Tarnaveni-open
                          Naulea Stefania-Rm Valcea- avansati
                          Moldovan Alexandru-Tarnaveni-elite
                          Ultima editare de FlaviaM; 01.feb.2018, 12:31.

                          Comentariu


                          • #14
                            Jichici Svetozar, Timisoara, open
                            Cecan Vasile, Timisoara, open

                            Comentariu


                            • #15
                              Beca Iliesen, Timisoara, elite
                              Florescu Marius, Timisoara, incepatori

                              Comentariu


                              • #16
                                subiect deschis

                                Comentariu


                                • #17
                                  Dirlea ioan aiud open

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Aron Darie - Sibiu - elite
                                    Daneliuc Gabi - Selimbar - elite
                                    Butterfly Michael Maze Arylate
                                    BH Tibhar Speedy Soft / FH Joola Maxxx

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Bucur Alin Adrian - avansati, Pelaghie Ioan, Motorga Dorin - open, Tg.Mures

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Ambrus Szilárd, Téglás Andrea, Moldovan sidonia open Ludus

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Se inscrie
                                          Vera Esteban din Sibiu la Avansati

                                          Multumesc

                                          Trimis de pe al meu E5663 folosind Tapatalk

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Zedler Iuliu-Blaj-avansati

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Teleki zsolt-cluj-napoca-elite
                                              maxim valentin-cluj-napoca-elite
                                              csiki sándor-cluj-napoca-avansaŢi

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Mitzea Alexandru, Radu Constantin, Beches Andrei - Sibiu - open

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Sabau Gheorghe-Taranveni-avansati
                                                  Sabau Mircea-Tarnaveni-avansati
                                                  Bleoca Lucas-Tarnaveni-avansati

                                                  Comentariu

                                                  Cine a citit topicul
                                                  Procesare...
                                                  X