Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa IBEROM", Tulcea - 17.02.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B "Cupa IBEROM", Tulcea - 17.02.2018

    Turneu B "Cupa IBEROM", Tulcea Ediția a VI-a - Sâmbăta 17.02.2018

    LOCALITATEA: Tulcea, str. Ing. Dumitru Ivanov, nr. 6;
    DATA: Sâmbăta 17.02.2018;
    CATEGORII: Open+Amatori;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    09.30 - 10.15 – validare înscrieri, la 10.30 încep meciurile;
    SALA: Club tenis de masa Iberom ;
    INDICAȚII DE ACCES:
    LOGISTICĂ: 4 mese (Butterfly, Donic, Cornileau), mingi plastic ***;
    SPAȚIU DE JOC: 180 mp
    SUPRAFAȚA DE JOC: Gerflor ;
    FACILITĂȚI: Vestiare, Garderoba, etc.;
    TAXA: Adulți - 25 Lei, Copii sub 14 ani - 15 lei, 1 leu de participant se va dona către AmaTur;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Open+Amatori: Locurile 1÷4 – cupe + diplome;
    Se asigura apa plata și cafea participanților.
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 15.02.2018, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC: Sistemul de joc poate suferi modificari in functie de numarul de inscrieri
    Grupe inferioare
    - Amestecat Open + Amatori – maxim 24 participanți;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6-7 jucători – se califică primii 4 ;
    - Grupe superioare de 3 sau 4 jucători, se califica primii 2;
    - Tablou eliminatoriu de 8;

    ORGANIZATOR:
    - Gherasim Iulian, tel. 0769.640.103;
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Gherasim Iulian, tel. 0769.640.103.

  • #2
    Inscrieri Amatori + Open - on 2/17/2018 at 4:22:50 PM

    1. Tiganisteanu Adrian - Constanta, 473 - 31 - OE
    2. Taranu Nicusor - Tulcea, 550 - 29 - O
    3. Gherasim Iulian - Tulcea, 178 - 27.44 - O
    4. Trocaru Remus - Tulcea, 187 - 25.67 - O
    5. Peiu Cosmin - Babadag, 312 - 24.17 - O
    6. Baschir Cristian - Tulcea, 940 - 21 - O
    7. Samoila Ion - Babadag, 383 - 19.83 - A
    8. Evtei Vasile - Tulcea, 1028 - 18 - A
    9. Osman Metin - Tulcea, 770 - 17.8 - A
    10. Carata Catalin - Tulcea, 495 - 16.14 - A
    11. Meregiu Gheorghe - Tulcea, 1341 - 16 - A
    12. Ivan Adrian - Tulcea, 517 - 15.17 - A
    13. Bran Florin - Tulcea, 1434 - 7.33 - A
    14. Gurita Ionut - Babadag, 1838 - 6 - A
    15. Nicolae Gabriel - Babadag, 2324 - 6 - A
    16. Raicu Nicolae - Tulcea, 2975 - 0 - A
    17. Dumitrache Mircea - Tulcea, 5005 - 0 - A

    Clasament Amatori + Open

    1. Tiganisteanu Adrian - Constanta
    2. Taranu Nicusor - Tulcea
    3 -- 4
    Peiu Cosmin - Babadag
    Gherasim Iulian - Tulcea
    5 -- 8
    Trocaru Remus - Tulcea
    Carata Catalin - Tulcea
    Ivan Adrian - Tulcea
    Samoila Ion - Babadag
    9 -- 2v gr.sup.
    Osman Metin - Tulcea
    10 -- 12 1v gr.sup.
    Baschir Cristian - Tulcea
    Evtei Vasile - Tulcea
    Nicolae Gabriel - Babadag
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Meregiu Gheorghe - Tulcea
    Gurita Ionut - Babadag
    Raicu Nicolae - Tulcea
    Dumitrache Mircea - Tulcea
    17 -- 1v gr.inf.
    Bran Florin - Tulcea
    Ultima editare de Iulian Gherasim; 17.feb.2018, 15:23.

    Comentariu


    • #3
      Gherasim Iulian
      Peiu Cosmin
      Samoila Ion
      Osman Metin

      Comentariu


      • #4
        Gabriel nicolae

        Comentariu


        • #5
          Vasile Evtei

          Comentariu


          • #6
            Baschir Cristian

            Comentariu


            • #7
              Trocaru Remus.

              Comentariu


              • #8
                Tiganisteanu Adrian - Constanța

                Comentariu


                • #9
                  Carată Cătălin
                  Meregiu Gheorghe

                  Comentariu


                  • #10
                    Bran Florin
                    Taranu Nicușor

                    Comentariu


                    • #11
                      Ivan Adrian

                      Comentariu


                      • #12
                        Neculai Alexandru
                        Mihai Zbant

                        Comentariu


                        • #13
                          Se retrage Mihai Zbant si Neculai Alexandru

                          Comentariu


                          • #14
                            Gurita ionut

                            Comentariu


                            • #15
                              Inscrieri Amatori + Open - on 2/17/2018 at 12:58:34 PM

                              1. Tiganisteanu Adrian, Constanta, 473 - 31 - OE
                              2. Taranu Nicusor, Tulcea, 550 - 29 - O
                              3. Gherasim Iulian, Tulcea, 178 - 27.44 - O
                              4. Trocaru Remus, Tulcea, 187 - 25.67 - O
                              5. Peiu Cosmin, Babadag, 312 - 24.17 - O
                              6. Baschir Cristian, Tulcea, 940 - 21 - O
                              7. Samoila Ion, Babadag, 383 - 19.83 - A
                              8. Evtei Vasile, Tulcea, 1028 - 18 - A
                              9. Osman Metin, Tulcea, 770 - 17.8 - A
                              10. Carata Catalin, Tulcea, 495 - 16.14 - A
                              11. Meregiu Gheorghe, Tulcea, 1341 - 16 - A
                              12. Ivan Adrian, Tulcea, 517 - 15.17 - A
                              13. Bran Florin, Tulcea, 1434 - 7.33 - A
                              14. Gurita Ionut, Babadag, 1838 - 6 - A
                              15. Nicolae Gabriel, Babadag, 2324 - 6 - A
                              16. Raicu Nicolae, Tulcea, 2975 - 0 - A
                              17. Dumitrache Mircea, Tulcea, 5005 - 0 - A

                              Grupe inferioare Amatori + Open

                              Gr.inferioara nr. 1
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              V
                              Loc
                              1 TIGANISTEANU ADRIAN CONSTANTA
                              3-0
                              3-2
                              3-0
                              3
                              1
                              2 EVTEI VASILE TULCEA
                              0-3
                              1-3
                              3-0
                              1
                              3
                              3 OSMAN METIN TULCEA
                              2-3
                              3-1
                              3-1
                              2
                              2
                              4 NICOLAE GABRIEL BABADAG
                              0-3
                              0-3
                              1-3
                              0
                              4
                              5
                              6
                              Gr.inferioara nr. 2
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              V
                              Loc
                              1 TARANU NICUSOR TULCEA
                              3-1
                              3-0
                              3-1
                              3
                              1
                              2 SAMOILA ION BABADAG
                              1-3
                              3-0
                              3-0
                              2
                              2
                              3 CARATA CATALIN TULCEA
                              0-3
                              0-3
                              1-3
                              0
                              4
                              4 DUMITRACHE MIRCEA TULCEA
                              1-3
                              0-3
                              3-1
                              1
                              3
                              5
                              6
                              Gr.inferioara nr. 3
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              V
                              Loc
                              1 GHERASIM IULIAN TULCEA
                              3-1
                              3-2
                              3-1
                              3
                              1
                              2 BASCHIR CRISTIAN TULCEA
                              1-3
                              2-3
                              3-1
                              1
                              2
                              3 MEREGIU GHEORGHE TULCEA
                              2-3
                              3-2
                              1-3
                              1
                              4
                              4 GURITA IONUT BABADAG
                              1-3
                              1-3
                              3-1
                              1
                              3
                              5
                              6
                              Gr.inferioara nr. 4
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              V
                              Loc
                              1 TROCARU REMUS TULCEA
                              0-3
                              3-1
                              3-0
                              3-2
                              3
                              2
                              2 PEIU COSMIN BABADAG
                              3-0
                              3-0
                              2-3
                              3-1
                              3
                              1
                              3 IVAN ADRIAN TULCEA
                              1-3
                              0-3
                              3-1
                              0-3
                              1
                              4
                              4 BRAN FLORIN TULCEA
                              0-3
                              3-2
                              1-3
                              1-3
                              1
                              5 RAICU NICOLAE TULCEA
                              2-3
                              1-3
                              3-0
                              3-1
                              2
                              3
                              6

                              Grupe superioare Amatori + Open

                              Gr.superioara nr. 1
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 TIGANISTEANU ADRIAN CONSTANTA
                              3-1
                              3-0
                              3-0
                              3
                              1
                              2 BASCHIR CRISTIAN TULCEA
                              1-3
                              3-2
                              2-3
                              1
                              3 RAICU NICOLAE TULCEA
                              0-3
                              2-3
                              1-3
                              0
                              4 CARATA CATALIN TULCEA
                              0-3
                              3-2
                              3-1
                              2
                              2
                              Gr.superioara nr. 2
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 TARANU NICUSOR TULCEA
                              3-1
                              3-0
                              3-0
                              3
                              1
                              2 TROCARU REMUS TULCEA
                              1-3
                              3-0
                              3-0
                              2
                              2
                              3 EVTEI VASILE TULCEA
                              0-3
                              0-3
                              3-1
                              1
                              4 MEREGIU GHEORGHE TULCEA
                              0-3
                              0-3
                              1-3
                              0
                              Gr.superioara nr. 3
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 GHERASIM IULIAN TULCEA
                              2-3
                              3-0
                              3-1
                              2
                              1
                              2 OSMAN METIN TULCEA
                              3-2
                              3-0
                              1-3
                              2
                              3 DUMITRACHE MIRCEA TULCEA
                              0-3
                              0-3
                              1-3
                              0
                              4 IVAN ADRIAN TULCEA
                              1-3
                              3-1
                              3-1
                              2
                              2
                              Gr.superioara nr. 4
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 PEIU COSMIN BABADAG
                              3-0
                              3-1
                              3-1
                              3
                              1
                              2 SAMOILA ION BABADAG
                              0-3
                              3-1
                              3-0
                              2
                              2
                              3 GURITA IONUT BABADAG
                              1-3
                              1-3
                              2-3
                              0
                              4 NICOLAE GABRIEL BABADAG
                              1-3
                              0-3
                              3-2
                              1
                              Calificati in eliminatorii - Amatori + Open
                              1 Tiganisteanu Adrian Carata Catalin
                              2 Taranu Nicusor Trocaru Remus
                              3 Gherasim Iulian Ivan Adrian
                              4 Peiu Cosmin Samoila Ion

                              Eliminatorii Amatori + Open
                              1. Tiganisteanu Adrian
                              -------------------- Tiganisteanu Adrian 3-1
                              8. Trocaru Remus
                              ---------------------------------------- Tiganisteanu Adrian 3-0
                              5. Ivan Adrian
                              -------------------- Peiu Cosmin 3-2
                              4. Peiu Cosmin
                              ------------------------------------------------------------ Tiganisteanu Adrian 3-2
                              3. Gherasim Iulian
                              -------------------- Gherasim Iulian 3-2
                              6. Samoila Ion
                              ---------------------------------------- Taranu Nicusor 3-1
                              7. Carata Catalin
                              -------------------- Taranu Nicusor 3-0
                              2. Taranu Nicusor

                              Clasament Amatori + Open

                              1. Tiganisteanu Adrian - Constanta
                              2. Taranu Nicusor - Tulcea
                              3 -- 4
                              Peiu Cosmin - Babadag
                              Gherasim Iulian - Tulcea
                              5 -- 8
                              Trocaru Remus - Tulcea
                              Carata Catalin - Tulcea
                              Ivan Adrian - Tulcea
                              Samoila Ion - Babadag
                              9 -- 2v gr.sup.
                              Osman Metin - Tulcea
                              10 -- 12 1v gr.sup.
                              Baschir Cristian - Tulcea
                              Evtei Vasile - Tulcea
                              Nicolae Gabriel - Babadag
                              13 -- 16 0v gr.sup.
                              Meregiu Gheorghe - Tulcea
                              Gurita Ionut - Babadag
                              Raicu Nicolae - Tulcea
                              Dumitrache Mircea - Tulcea
                              17 -- 1v gr.inf.
                              Bran Florin - Tulcea
                              Ultima editare de Iulian Gherasim; 19.feb.2018, 13:53.

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X