Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"VIVA SPORT", București (Chiajna) - 03.03.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A "VIVA SPORT", București (Chiajna) - 03.03.2018

    Rog organizatorul să modifice: Dan Popa (am pus link către profilul meu Amatur în postul precedent tocmai pentru a evita această eroare) în loc de Popa Daniel.
    Mulțumesc


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ultima editare de Dan Popa; 27.feb.2018, 08:34.
    Andro TP Ligna CI Off
    Fh: Andro Rasanter R37 ultramax (neagră)
    Bh: Der Materialspezialist Spectre OX (mov)

    Comentariu


    • Postat în original de Dan Popa Vezi post
      Rog organizatorul să modifice: Dan Popa (am pus link către profilul meu Amatur în postul precedent tocmai pentru a evita această eroare) în loc de Popa Daniel.
      Mulțumesc [emoji4]


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Am rectificat inscrierea d-vs. Daca, intamplator, sunteti aceeasi persoana cu Popa Daniel, va rog sa transmiteti informatia si lui Florin Apian in sectiunea Clasament.

      Comentariu


      • La începători se înscrie jucătorul
        Ienășoae Dragoș, din București.

        Comentariu


        • Imi pare rau dar trebuie sa ma retrag.
          Multumesc pentru intelegere.

          Comentariu


          • Se inscrie - la incepatori - Ene Sofian, Slatina

            Comentariu


            • Se retrage de pe lista de asteptare Welker Ivan

              Comentariu


              • Se retrage de pe lista de asteptare Neagoe Costin

                Comentariu


                • Vasile Gelu Iulian - București, elite.

                  Comentariu


                  • Neculcea Alexandru din Moreni la Open.

                    Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk

                    Comentariu


                    • Se retrage sinita eugen-elite

                      Comentariu


                      • Se retrage, cu parere de rau,
                        Vaireanu Danut Ionel, București, Avansati

                        Sunt racit cobza, multumita conditiilor "excelente" de la Brăila (frig si curent permanent la masa la care am jucat inferioarele).

                        Bafta celor ramasi!

                        Multumesc mult pentru înțelegere!

                        Comentariu


                        • Se retrag: P?rvan Valentin de la Open (lista de așteptare) si Gorum Adrian de la Elite.
                          T05-ALC-T05
                          Adrian Gorum

                          Comentariu


                          • Se retrage Brulea Petre - Paulesti- open

                            Comentariu


                            • Se retrage Diaconescu Lucian de la Open.
                              Imi pare rau dar nu pot sa mai ajung.
                              Blade: XIOM Feel ZX3
                              Bh: XIOM OMEGA VII ASIA
                              Fh: XIOM OMEGA VII ASIA

                              Comentariu


                              • Petraru Ionut, Avansati, București

                                Comentariu


                                • Se retrage Cazacu Valentin- Pitești, Open

                                  Comentariu


                                  • Se retrage Raducan Florian-Avansati-Călărași,din cauza vremii nefavorabile.Imi pare rau,cu urmatoarea ocazie o sa vin cu mare placere.

                                    Comentariu


                                    • Cu scuzele de rigOare, sunt neVoit sa ma reTrag. Distractie plAcuta!
                                      Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

                                      Comentariu


                                      • Nu amanati concursul pe saptamana viitoare? ..sa treaca zapada..

                                        Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

                                        Comentariu


                                        • Pascu Constantin , incepatori , Slatina
                                          Valcica Antonio , avansati , Slatina

                                          Comentariu


                                          • Din cauza unor probleme familiale ma retrag - Stanciu Marian Drăgășani - Avansati. Mult succes celorlalti participanti.

                                            Comentariu


                                            • Vad ca autostrada e blocata....trebuie sa ma retrag! Succes celor care reusesc sa ajunga la concurs! Ana Rosoga.Cta

                                              Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de Ana Anna Vezi post
                                                Nu amanati concursul pe saptamana viitoare? ..sa treaca zapada..

                                                Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk
                                                Momentan asteptam sa vedem cum va fi vremea in weekend si in functie de asta vom lua o decizie pe care o vom comunica in timp util.

                                                Multumim.
                                                www.VivaSportShop.ro // contact@vivasportshop.ro // 0722.678.078 // https://www.facebook.com/VSSTT/
                                                Program: Luni-Vineri intre 12:00 - 20:00

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de VivaSportShop Vezi post
                                                  Momentan asteptam sa vedem cum va fi vremea in weekend si in functie de asta vom lua o decizie pe care o vom comunica in timp util.

                                                  Multumim.
                                                  Sa nu faci vreo gluma proasta![emoji23]

                                                  Trimis de pe al meu Huawei Mate 10 PRO folosind Tapatalk
                                                  Blade: Andro Treiber H
                                                  Fh: Nittaku Fastarc G-1
                                                  Bh: Nittaku DHS Hurricane 3 Neo

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de VivaSportShop Vezi post
                                                    Momentan asteptam sa vedem cum va fi vremea in weekend si in functie de asta vom lua o decizie pe care o vom comunica in timp util.

                                                    Multumim.
                                                    Sper sa fiti obiectivi si eficienti si sa luati cea mai buna decizie.Se poate sa ploua cu suspendari pe urma , nemotivate sau porcarii din astea -am vazut deja cum decurge treaba pentru unii si cum se pune problema.Speram sa ajungem la sala in timp util ,sau daca nu se poate din cauza vremii , mai bine l ati reprograma.Va multumim.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X