Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"VIVA SPORT", București (Chiajna) - 03.03.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A "VIVA SPORT", București (Chiajna) - 03.03.2018

    LOCALITATEA: BUCURESTI - SALA SPORTURILOR CONCORDIA CHIAJNA
    DATA:
    3 MARTIE 2018
    ADRESA+INDICATII ACCES: localitatea CHIAJNA, centru, langa stadionul CONCORDIA;
    [TD]
    [/TD]

    https://www.google.com/maps/@44.4628...i6656?hl=ro-RO

    TIMPUL PROBABIL ALOCAT:Sambata: 9,30 - 21,30 ;
    NUMAR PARTICIPANTI:Incepatori 36 - Avansati 72 - OPEN 48 - ELITE 36, in ordinea inscrierii pe site.
    NR MESE: 20 mese DONIC WALDNER 25+DONIC PERSSON 25, aprobate ITTF .
    SPATIU DE JOC:EXCELENT; suprafata de joc: PARCHET
    MINGI: STIGA PERFORM *** ABS 40+
    FACILITATI:Vestiare si dusuri ultramoderne, garderoba
    MATERIAL DE PREMIERE: Cupe, medalii, diplome pentru primii 4 la fiecare categorie;
    ÎNSCRIERI: Pe forum; telefonic; ultima înscriere vineri 2 MARTIE ora 21,00; la sala, in limita locurilor disponibile; ultima retragere joi 1 MARTIE ora 21;
    Jucatorii nemotivati sau retrasi dupa termenul limita vor fi penalizati conform regulamentului.
    TAXA PARTICIPARE:35 Lei . Doamnele, domnisoarele si copiii SUB 14 ani inscrisi la amatori: 20 lei. Persoanele cu dizabilitati nu platesc taxa de participare. Câte 1 leu/participant se vireaza/doneaza catre AmaTur.

    - AVANSATI+INCEPATORI: ora 9,30; confirmarea inscrierii pana la ora 9,15
    - OPEN+ELITE: ora 13,30 ; confirmarea inscrierii pana la ora 13,15

    TURNEUL PENTRU INCEPATORI ora 9,30-17,00

    Participa jucatori amatori cu MP<10.
    SISTEMUL DE JOC: grupe de 6 , se califica primii patru, gr. superioare de 3 sau 4 jucatori, primii doi se califica in eliminatorii, tablou eliminatoriu;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP; in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin targere la sorti.


    TURNEUL PENTRU AVANSATI ora 9,30-18,00

    Participa jucatorii amatori cu MP<20.
    SISTEMUL DE JOC: grupe de 6, se califica primii patru, gr. superioare de 3 sau 4 jucatori, primii doi se califica in eliminatorii, tablou eliminatoriu;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP; in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin targere la sorti.

    TURNEUL OPEN ora 13,30- 21,30

    Participa jucatorii categoria OPEN cu 20<=MP<30 p., precum si jucatorii amatori cu 10<MP<20, care sunt rugati sa-si anunte optiunea la OPEN;
    SISTEMUL DE JOC: grupe inferioare + grupe superioare + eliminatorii - 3 din 5 seturi;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP, in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin tragere la sorti;


    TURNEUL ELITE ora 14,00 - 21,30

    Participa jucatorii cu media turneelor MINIM 30p.,jucatorii legitimati in divizia B, precum si jucatorii OPEN-isti cu MP<30 care sunt rugati sa-si anunte optiunea la ELITE.
    SISTEMUL DE JOC: grupe inferioare + grupe superioare + eliminatorii - 3 din 5 seturi;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP, in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin tragere la sorti;

    Se asigura: minge oficiala ,apa; plata;/minerala;
    MASA: contra cost, vom anunta in timp util

    ORGANIZATORI:
    VIVA SPORT SHOP
    , prin Tiberiu Tanase, organizator principal, cu sprijinul clubului Concordia Chiajna si al Primariei comunei Chiajna
    Coordonarea tehnica: Dan Bodeanu tel 0745 340 668

    ATENTIE!
    - Repartizarea numarului de locuri intre categorii va fi definitivata pana joi 1 martie, ora 21.00, in functie de inscrieri;
    - Jucatorii inscrisi se pot retrage fara penalizari pana la termenul limita joi 1 martie ora 21.00;[LE: din cauza conditiilor meteo, pentru a veni in sprijinul participantilor, am decalat termenul limita de retragare pentru 2 martie, ora 13,00]
    - Jucatorii nemotivati sau retrasi dupa termenul limita vor fi penalizati conform regulamentului!

    ECHIPAMENT SPORTIV:
    - Viva Sport Shop va fi prezentă cu un bogat stand de materiale de tenis de masă.


    Vă așteptăm cu plăcere!






    .
    Ultima editare de Dan2; 28.feb.2018, 15:39.

  • #2
    Inscrieri OPEN - on 04.03.2018 at 11:27:26

    1. Vranceanu Mihai, Bucuresti, 491 - 29,67 - O
    2. Boraciu Claudiu, Urziceni, 139 - 29,06 - O
    3. Ion Sebastian, Buftea, 403 - 28,8 - O
    4. Mihaila Nicolae, Breaza, 79 - 28,51 - O
    5. Istrate Cristian, Bucuresti, 76 - 28,46 - OW
    6. Bivolaru Marius, Ploiesti, 85 - 28,46 - O
    7. Bolea Catalin, Bucuresti, 563 - 28,33 - O
    8. Ivan Valentin, Campina, 89 - 28,1 - O
    9. Rosioara Razvan, Alexandria, 486 - 27,72 - O
    10. Voin Doru, Bucuresti, 151 - 26,91 - O
    11. Bratescu Adrian, Targoviste, 94 - 26,46 - OW
    12. Darmaz Ion, Targoviste, 100 - 26,4 - OW
    13. Nedelcu Florin, Buftea, 1727 - 26,4 - O
    14. Salariu Adrian, Buftea, 173 - 26,38 - O
    15. Miron Liviu, Campina, 748 - 26,35 - O
    16. Sarbu Dan, Ploiesti, 114 - 25,86 - OW
    17. Sorescu Mircea, Paulesti, 220 - 25,73 - O
    18. Petrov Dan, Bucuresti, 111 - 25,59 - OW
    19. Avram Nicolae, Nedelea, 126 - 25,5 - O
    20. Voicu Ionut, Ploiesti, 285 - 24,88 - O
    21. Gheorghe Nicolae, Calarasi, 209 - 24,65 - O
    22. Dima Cristi, Bucuresti, 339 - 23,97 - O
    23. Acsinte Oana, Bucuresti, 522 - 23,9 - OF
    24. Negria Mihai, Bucuresti, 650 - 23,87 - O
    25. Pascu Razvan, Magureni, 361 - 23,35 - O
    26. Sandu Bogdan Gabriel, Bucuresti, 783 - 23 - O
    27. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 190 - 22,53 - O
    28. Moise Mihai, Alexandria, 1022 - 22 - O
    29. Sorescu Gabriel, Pitesti, 1303 - 22 - O
    30. Papacu Bejoli, Bucuresti, 372 - 21,85 - OW
    31. Craciun David Mihai, Bucuresti, 167 - 21,69 - OJ
    32. Valcea Daniel, Pitesti, 333 - 21,33 - O
    33. Iorgoiu Constantin, Drajna de Jos, 328 - 20,36 - O
    34. Jaouir Khaled, Bucuresti, 223 - 20,13 - OW
    35. Sabin Cristian, Bucuresti, 713 - 20,1 - O
    36. Moraru Constantin, Bucuresti, 1143 - 20,1 - OW
    37. Balaban Catalin, Bucuresti, 863 - 19,95 - A
    38. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 219 - 19,61 - AW
    39. Boroleanu Robert, Bucuresti, 907 - 19,47 - A
    40. Catana Claudiu, Bucuresti, 300 - 19,22 - A
    41. Florea Marian, Targoviste, 616 - 18,25 - A
    42. Zaharia Puiu, Bucuresti, 960 - 16,35 - A
    43. Niculescu Daniel, Pitesti, 1340 - 15,85 - AW
    44. Banuta Dumitru, Ploiesti, 436 - 15,42 - A
    45. Rusea Gheorghe, Breaza, 366 - 14,86 - A

    Nu au fost absenti;

    Grupe inferioare OPEN

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VRANCEANU MIHAI BUCURESTI
    3-2
    0-3
    3-1
    3-1
    3
    2
    2 SARBU DAN PLOIESTI
    2-3
    0-3
    3-2
    3-2
    2
    3
    3 SORESCU MIRCEA PAULESTI
    3-0
    3-0
    3-2
    3-2
    4
    1
    4 VALCEA DANIEL PITESTI
    1-3
    2-3
    2-3
    3-1
    1
    4
    5 IORGOIU CONSTANTIN DRAJNA DE JOS
    1-3
    2-3
    2-3
    1-3
    0
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BORACIU CLAUDIU URZICENI
    1-3
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    2
    2 MIRON LIVIU CAMPINA
    3-1
    0-3
    3-2
    3-0
    3
    1
    3 PETROV DAN BUCURESTI
    2-3
    3-0
    1-3
    3-0
    2
    4
    4 CRACIUN DAVID MIHAI BUCURESTI
    1-3
    2-3
    3-1
    3-1
    2
    3
    5 JAOUIR KHALED BUCURESTI
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    6
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ION SEBASTIAN BUFTEA
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 VOIN DORU BUCURESTI
    1-3
    3-2
    1-3
    3-2
    2
    4
    3 AVRAM NICOLAE NEDELEA
    0-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    4 PAPACU BEJOLI BUCURESTI
    0-3
    3-1
    0-3
    3-0
    2
    3
    5 SABIN CRISTIAN BUCURESTI
    0-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    6
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MIHAILA NICOLAE BREAZA
    3-2
    3-0
    0-3
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 NEDELCU FLORIN BUFTEA
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    2
    3 VOICU IONUT PLOIESTI
    0-3
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    3
    4 SORESCU GABRIEL PITESTI
    3-0
    0-3
    1-3
    3-2
    3-2
    3
    4
    5 MORARU CONSTANTIN BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    6 ZAHARIA PUIU BUCURESTI
    0-3
    1-3
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    Gr.inferioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ISTRATE CRISTIAN BUCURESTI
    3-0
    2-3
    2-3
    3-0
    3-1
    3
    2
    2 DARMAZ ION TARGOVISTE
    0-3
    1-3
    3-1
    2-3
    3-0
    2
    3 GHEORGHE NICOLAE CALARASI
    3-2
    3-1
    2-3
    3-1
    3-0
    4
    1
    4 MOISE MIHAI ALEXANDRIA
    3-2
    1-3
    3-2
    2-3
    3-1
    3
    3
    5 BALABAN CATALIN BUCURESTI
    0-3
    3-2
    1-3
    3-2
    3-0
    3
    4
    6 BANUTA DUMITRU PLOIESTI
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 6
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BIVOLARU MARIUS PLOIESTI
    0-3
    3-1
    2-3
    3-0
    3-2
    3
    3
    2 BRATESCU ADRIAN TARGOVISTE
    3-0
    3-1
    2-3
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 DIMA CRISTI BUCURESTI
    1-3
    1-3
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    4
    4 SANDU BOGDAN GABRIEL BUCURESTI
    3-2
    3-2
    3-0
    2-3
    3-0
    4
    1
    5 DINU GHEORGHE BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    6 NICULESCU DANIEL PITESTI
    2-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 7
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BOLEA CATALIN BUCURESTI
    2-3
    3-1
    1-3
    3-1
    3-0
    3
    3
    2 SALARIU ADRIAN BUFTEA
    3-2
    3-0
    2-3
    3-2
    3-0
    4
    2
    3 ACSINTE OANA BUCURESTI
    1-3
    0-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    4
    4 PASCU RAZVAN MAGURENI
    3-1
    3-2
    0-3
    3-0
    3-0
    4
    1
    5 BOROLEANU ROBERT BUCURESTI
    1-3
    2-3
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    6 RUSEA GHEORGHE BREAZA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 8
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 IVAN VALENTIN CAMPINA
    0-3
    1-3
    3-0
    1-3
    1-3
    1
    2 ROSIOARA RAZVAN ALEXANDRIA
    3-0
    3-0
    2-3
    3-2
    3-0
    4
    1
    3 NEGRIA MIHAI BUCURESTI
    3-1
    0-3
    2-3
    3-0
    3-2
    3
    2
    4 STANCESCU SEBASTIAN PLOIESTI
    0-3
    3-2
    3-2
    1-3
    3-2
    3
    4
    5 CATANA CLAUDIU BUCURESTI
    3-1
    2-3
    0-3
    3-1
    3-0
    3
    3
    6 FLOREA MARIAN TARGOVISTE
    3-1
    0-3
    2-3
    2-3
    0-3
    1
    Grupe superioare OPEN

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SORESCU MIRCEA PAULESTI
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    2 NEDELCU FLORIN BUFTEA
    3-2
    2-3
    3-1
    2
    2
    3 PAPACU BEJOLI BUCURESTI
    3-0
    3-2
    0-3
    2
    1
    4 PETROV DAN BUCURESTI
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MIRON LIVIU CAMPINA
    3-2
    3-0
    2-3
    2
    1
    2 ISTRATE CRISTIAN BUCURESTI
    2-3
    1-3
    0-3
    0
    3 VOICU IONUT PLOIESTI
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    4 VOIN DORU BUCURESTI
    3-2
    3-0
    2-3
    2
    2
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ION SEBASTIAN BUFTEA
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 BRATESCU ADRIAN TARGOVISTE
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    3 MOISE MIHAI ALEXANDRIA
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    4 SORESCU GABRIEL PITESTI
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MIHAILA NICOLAE BREAZA
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    2
    2 SALARIU ADRIAN BUFTEA
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    3 BIVOLARU MARIUS PLOIESTI
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    1
    4 BALABAN CATALIN BUCURESTI
    0-3
    3-1
    1-3
    1
    Gr.superioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GHEORGHE NICOLAE CALARASI
    3-0
    3-0
    0-3
    2
    2
    2 NEGRIA MIHAI BUCURESTI
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    3 BOLEA CATALIN BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 DIMA CRISTI BUCURESTI
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    Gr.superioara nr. 6
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SANDU BOGDAN GABRIEL BUCURESTI
    3-1
    3-0
    3-2
    3
    1
    2 VRANCEANU MIHAI BUCURESTI
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    3 CATANA CLAUDIU BUCURESTI
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    4 ACSINTE OANA BUCURESTI
    2-3
    1-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 7
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PASCU RAZVAN MAGURENI
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    2 BORACIU CLAUDIU URZICENI
    3-0
    3-0
    1-3
    2
    1
    3 SARBU DAN PLOIESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 STANCESCU SEBASTIAN PLOIESTI
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    Gr.superioara nr. 8
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ROSIOARA RAZVAN ALEXANDRIA
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 AVRAM NICOLAE NEDELEA
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    1
    3 CRACIUN DAVID MIHAI BUCURESTI
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    4 VALCEA DANIEL PITESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Eliminatorii OPEN
    1. Papacu Bejoli
    --------------- Papacu Bejoli 3-0
    16. Voin Doru
    ------------------------------ Avram Nicolae 3-1
    9. Stancescu Sebastian
    --------------- Avram Nicolae 3-0
    8. Avram Nicolae
    --------------------------------------------- Vranceanu Mihai 3-2
    5. Dima Cristi
    --------------- Vranceanu Mihai 3-1
    12. Vranceanu Mihai
    ------------------------------ Vranceanu Mihai 3-0
    13. Moise Mihai
    --------------- Moise Mihai 3-1
    4. Bivolaru Marius
    ------------------------------------------------------------ Vranceanu Mihai 3-1
    3. Ion Sebastian
    --------------- Ion Sebastian 3-0
    14. Mihaila Nicolae
    ------------------------------ Sandu Bogdan Gabriel 3-1
    11. Gheorghe Nicolae
    --------------- Sandu Bogdan Gabriel 3-1
    6. Sandu Bogdan Gabriel
    --------------------------------------------- Boraciu Claudiu 3-2
    7. Boraciu Claudiu
    --------------- Boraciu Claudiu 3-0
    10. Rosioara Razvan
    ------------------------------ Boraciu Claudiu 3-0
    15. Nedelcu Florin
    --------------- Nedelcu Florin 3-0
    2. Miron Liviu


    Clasament OPEN

    1. Vranceanu Mihai - Bucuresti
    2. Boraciu Claudiu - Urziceni
    3 -- 4
    Avram Nicolae - Nedelea
    Sandu Bogdan Gabriel - Bucuresti
    5 -- 8
    Moise Mihai - Alexandria
    Nedelcu Florin - Buftea
    Papacu Bejoli - Bucuresti
    Ion Sebastian - Buftea
    9 -- 16
    Dima Cristi - Bucuresti
    Rosioara Razvan - Alexandria
    Stancescu Sebastian - Ploiesti
    Gheorghe Nicolae - Calarasi
    Bivolaru Marius - Ploiesti
    Miron Liviu - Campina
    Voin Doru - Bucuresti
    Mihaila Nicolae - Breaza
    17 -- 19 2v gr.sup.
    Voicu Ionut - Ploiesti
    Pascu Razvan - Magureni
    Craciun David Mihai - Bucuresti
    20 -- 25 1v gr.sup.
    Bratescu Adrian - Targoviste
    Sorescu Mircea - Paulesti
    Negria Mihai - Bucuresti
    Balaban Catalin - Bucuresti
    Catana Claudiu - Bucuresti
    Petrov Dan - Bucuresti
    26 -- 32 0v gr.sup.
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Bolea Catalin - Bucuresti
    Salariu Adrian - Buftea
    Sarbu Dan - Ploiesti
    Acsinte Oana - Bucuresti
    Sorescu Gabriel - Pitesti
    Valcea Daniel - Pitesti
    33 -- 34 2v gr.inf.
    Darmaz Ion - Targoviste
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    35 -- 38 1v gr.inf.
    Ivan Valentin - Campina
    Boroleanu Robert - Bucuresti
    Florea Marian - Targoviste
    Zaharia Puiu - Bucuresti
    39 -- 45 0v gr.inf.
    Iorgoiu Constantin - Drajna de Jos
    Jaouir Khaled - Bucuresti
    Sabin Cristian - Bucuresti
    Moraru Constantin - Bucuresti
    Niculescu Daniel - Pitesti
    Banuta Dumitru - Ploiesti
    Rusea Gheorghe - Breaza

    Inscrieri ELITE - on 04.03.2018 at 12:18:08

    1. Enciu Alexandru, Slobozia, 1 - 44,75 - EL
    2. Petcu Marius, Bucuresti, 495 - 43 - E
    3. Petrescu Liviu, Pitesti, 7 - 41,94 - ELW
    4. Oprea Luca, Bucuresti, 232 - 40,75 - EJ
    5. Toma Florin, Pitesti, 38 - 40,46 - ELW
    6. Tudorache Viorel, Bucuresti, 303 - 39,33 - EL
    7. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 8 - 38,39 - E
    8. Banescu Dragos, Pitesti, 35 - 38,25 - EL
    9. Cristache George, Bucuresti, 30 - 38,05 - E
    10. Ropotan Iulian, Bucuresti, 201 - 37 - E
    11. Dinca Daniel, Bucuresti, 14 - 36,61 - EH
    12. Frasineanu Adrian, Bucuresti, 1215 - 36,05 - E
    13. Sinita Eugen, Bucuresti, 28 - 35,76 - E
    14. Iancu George, Ploiesti, 18 - 35,67 - EW
    15. Cionoiu Cristian, Bucuresti, 82 - 35,53 - E
    16. Tigau Dan, Bucuresti, 21 - 35,27 - ELW
    17. Navacioiu Marian, Bucuresti, 63 - 34,7 - EW
    18. Radu Daniel, Bucuresti, 441 - 34,63 - E
    19. Vlase Gheorghe, Slobozia, 27 - 34,53 - E
    20. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 33 - 34,44 - EW
    21. Buzatu Vasile, Buftea, 55 - 34,25 - EW
    22. Panea Ovidiu, Bucuresti, 96 - 34,16 - E
    23. Dumitru Gheorghe, Bucuresti, 104 - 33,78 - E
    24. Grigore Alexandru, Campina, 50 - 32,91 - E
    25. Motoroi Costin, Bucuresti, 154 - 32,43 - EW
    26. Mosoia Stefan, Bucuresti, 502 - 32,13 - E
    27. Buta Radu, Bucuresti, 194 - 31,15 - E
    28. Rojnita Sebastian, Bacau, 54 - 30,96 - E
    29. Aftenii Daniel, Bucuresti, 1889 - 30,9 - E
    30. Micuda Mihai, Bucuresti, 654 - 30,83 - E
    31. Ciuca Dan, Pitesti, 99 - 30,47 - EW
    32. Dobrin Adrian, Targoviste, 153 - 30,17 - E
    33. Bradatan Lenuta, Bucuresti, 350 - 30,13 - EF
    34. ON HO, Bucuresti, 255 - 29,63 - O
    35. Nicolae Alin, Bucuresti, 688 - 22,47 - O

    Nu au fost absenti; D-l Mostovoi Andrei, prezent in sala, nu a putut participa din motive de sanatate.

    Grupe inferioare ELITE

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ENCIU ALEXANDRU SLOBOZIA
    3-2
    3-1
    3-1
    3-1
    4
    1
    2 FRASINEANU ADRIAN BUCURESTI
    2-3
    3-1
    3-2
    3-2
    3
    2
    3 SINITA EUGEN BUCURESTI
    1-3
    1-3
    3-0
    2-3
    1
    3
    4 GRIGORE ALEXANDRU CAMPINA
    1-3
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    5 MOTOROI COSTIN BUCURESTI
    1-3
    2-3
    3-2
    0-3
    1
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PETCU MARIUS BUCURESTI
    3-2
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
    2 DINCA DANIEL BUCURESTI
    2-3
    0-3
    3-2
    3-2
    3-1
    3
    3
    3 IANCU GEORGE PLOIESTI
    2-3
    3-0
    3-2
    1-3
    3-2
    3
    2
    4 DUMITRU GHEORGHE BUCURESTI
    0-3
    2-3
    2-3
    3-1
    3-1
    2
    4
    5 MOSOIA STEFAN BUCURESTI
    1-3
    2-3
    3-1
    1-3
    2-3
    1
    6 CIUCA DAN PITESTI
    0-3
    1-3
    2-3
    1-3
    3-2
    1
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PETRESCU LIVIU PITESTI
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 ROPOTAN IULIAN BUCURESTI
    1-3
    3-2
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    4
    3 CIONOIU CRISTIAN BUCURESTI
    1-3
    2-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    2
    4 PANEA OVIDIU BUCURESTI
    0-3
    3-1
    1-3
    3-1
    3-1
    3
    3
    5 BUTA RADU BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    6 DOBRIN ADRIAN TARGOVISTE
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 OPREA LUCA BUCURESTI
    1-3
    3-1
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    3
    2 CRISTACHE GEORGE BUCURESTI
    3-1
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
    3 TIGAU DAN BUCURESTI
    1-3
    1-3
    3-2
    2-3
    3-0
    2
    4
    4 BUZATU VASILE BUFTEA
    3-1
    0-3
    2-3
    3-2
    3-1
    3
    2
    5 ROJNITA SEBASTIAN BACAU
    0-3
    1-3
    3-2
    2-3
    1-3
    1
    6 BRADATAN LENUTA BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    Gr.inferioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TOMA FLORIN PITESTI
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 FRATILA ROBERT FILIPESTII DE TARG
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    3-1
    5
    1
    3 NAVACIOIU MARIAN BUCURESTI
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2-3
    2
    3
    4 DUMITRESCU CORNEL BUCURESTI
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    5 AFTENII DANIEL BUCURESTI
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 ON HO BUCURESTI
    0-3
    1-3
    3-2
    0-3
    3-0
    2
    Gr.inferioara nr. 6
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TUDORACHE VIOREL BUCURESTI
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 BANESCU DRAGOS PITESTI
    0-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 RADU DANIEL BUCURESTI
    1-3
    2-3
    3-1
    3-1
    2-3
    2
    3
    4 VLASE GHEORGHE SLOBOZIA
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    5 MICUDA MIHAI BUCURESTI
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    6 NICOLAE ALIN BUCURESTI
    0-3
    0-3
    3-2
    0-3
    2-3
    1
    Grupe superioare ELITE

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ENCIU ALEXANDRU SLOBOZIA
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 OPREA LUCA BUCURESTI
    0-3
    3-1
    1
    2
    3 NAVACIOIU MARIAN BUCURESTI
    0-3
    1-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PETCU MARIUS BUCURESTI
    3-1
    3-1
    2
    1
    2 PANEA OVIDIU BUCURESTI
    1-3
    3-0
    1
    2
    3 RADU DANIEL BUCURESTI
    1-3
    0-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PETRESCU LIVIU PITESTI
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 DINCA DANIEL BUCURESTI
    1-3
    3-1
    1
    2
    3 VLASE GHEORGHE SLOBOZIA
    0-3
    1-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CRISTACHE GEORGE BUCURESTI
    3-1
    3-1
    2
    1
    2 SINITA EUGEN BUCURESTI
    1-3
    0-3
    0
    3 DUMITRESCU CORNEL BUCURESTI
    1-3
    3-0
    1
    2
    4
    Gr.superioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 FRATILA ROBERT FILIPESTII DE TARG
    1-3
    3-1
    1
    2
    2 FRASINEANU ADRIAN BUCURESTI
    3-1
    3-0
    2
    1
    3 TIGAU DAN BUCURESTI
    1-3
    0-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 6
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TUDORACHE VIOREL BUCURESTI
    3-0
    3-2
    2
    1
    2 IANCU GEORGE PLOIESTI
    0-3
    0-3
    0
    3 ROPOTAN IULIAN BUCURESTI
    2-3
    3-0
    1
    2
    4
    Gr.superioara nr. 7
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BANESCU DRAGOS PITESTI
    3-2
    1-3
    1
    2 CIONOIU CRISTIAN BUCURESTI
    2-3
    3-1
    1
    1
    3 DUMITRU GHEORGHE BUCURESTI
    3-1
    1-3
    1
    2
    4
    Gr.superioara nr. 8
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TOMA FLORIN PITESTI
    3-1
    3-1
    2
    1
    2 BUZATU VASILE BUFTEA
    1-3
    3-0
    1
    2
    3 GRIGORE ALEXANDRU CAMPINA
    1-3
    0-3
    0
    4
    Eliminatorii ELITE
    1. Enciu Alexandru
    --------------- Enciu Alexandru 3-1
    16. Panea Ovidiu
    ------------------------------ Enciu Alexandru 3-1
    9. Dumitru Gheorghe
    --------------- Dumitru Gheorghe 3-2
    8. Toma Florin
    --------------------------------------------- Enciu Alexandru 3-1
    5. Frasineanu Adrian
    --------------- Frasineanu Adrian 3-1
    12. Ropotan Iulian
    ------------------------------ Frasineanu Adrian 3-2
    13. Dinca Daniel
    --------------- Dinca Daniel 3-1
    4. Cristache George
    ------------------------------------------------------------ Enciu Alexandru 3-2
    3. Petrescu Liviu
    --------------- Petrescu Liviu 3-0
    14. Dumitrescu Cornel
    ------------------------------ Fratila Robert 3-2
    11. Fratila Robert
    --------------- Fratila Robert 3-0
    6. Tudorache Viorel
    --------------------------------------------- Oprea Luca 3-2
    7. Cionoiu Cristian
    --------------- Cionoiu Cristian 3-1
    10. Buzatu Vasile
    ------------------------------ Oprea Luca 3-1
    15. Oprea Luca
    --------------- Oprea Luca 3-1
    2. Petcu Marius

    Clasament ELITE

    1. Enciu Alexandru - Slobozia
    2. Oprea Luca - Bucuresti
    3 -- 4
    Fratila Robert - Filipestii de Targ
    Frasineanu Adrian - Bucuresti
    5 -- 8
    Cionoiu Cristian - Bucuresti
    Dumitru Gheorghe - Bucuresti
    Petrescu Liviu - Pitesti
    Dinca Daniel - Bucuresti
    9 -- 16
    Petcu Marius - Bucuresti
    Panea Ovidiu - Bucuresti
    Tudorache Viorel - Bucuresti
    Ropotan Iulian - Bucuresti
    Toma Florin - Pitesti
    Buzatu Vasile - Buftea
    Cristache George - Bucuresti
    Dumitrescu Cornel - Bucuresti
    17 -- 1v gr.sup.
    Banescu Dragos - Pitesti
    18 -- 24 0v gr.sup.
    Sinita Eugen - Bucuresti
    Iancu George - Ploiesti
    Tigau Dan - Bucuresti
    Navacioiu Marian - Bucuresti
    Radu Daniel - Bucuresti
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    Grigore Alexandru - Campina
    25 -- 2v gr.inf.
    ON HO - Bucuresti
    26 -- 33 1v gr.inf.
    Motoroi Costin - Bucuresti
    Mosoia Stefan - Bucuresti
    Rojnita Sebastian - Bacau
    Micuda Mihai - Bucuresti
    Ciuca Dan - Pitesti
    Dobrin Adrian - Targoviste
    Bradatan Lenuta - Bucuresti
    Nicolae Alin - Bucuresti
    34 -- 35 0v gr.inf.
    Buta Radu - Bucuresti
    Aftenii Daniel - Bucuresti
    Ultima editare de Dan2; 04.mar.2018, 11:43.

    Comentariu


    • #3
      SURSILOV CONSTANTIN - București - Avansati

      Trimis de pe al meu Huawei Mate 10 PRO folosind Tapatalk
      Blade: Butterfly Primo Power Feeling
      Fh: Nittaku Fastarc G-1
      Bh: DHS Hurricane 3 Neo Provincial

      Comentariu


      • #4
        Inscrieri INCEPATORI - on 04.03.2018 at 09:59:54

        1. Dinca Raducu, Bucuresti, 1519 - 9,77 - A
        2. Rosoga Ana, Constanta, 633 - 9,65 - AF
        3. Huica Petre, Bucuresti, 772 - 8,92 - A
        4. Rosca Sorin, Bucuresti, 1213 - 8,9 - A
        5. Constantin Eduard, Bucuresti, 1833 - 8,85 - A
        6. Stefan Mihaela, Bucuresti, 1599 - 8,33 - AF
        7. Bistreanu Armand, Bucuresti, 891 - 8,32 - A
        8. Vlasie Ionut, Bucuresti, 2125 - 8,25 - A
        9. Bonciu Daniel, Bucuresti, 2410 - 7,9 - A
        10. Curelariu Eduard, Bucuresti, 1452 - 7,8 - A
        11. Eparu Leontin, Ploiesti, 1199 - 7,78 - A
        12. Eparu Matei, Ploiesti, 1084 - 7,4 - AJ
        13. Mitu Nicolae, Pitesti, 1447 - 7,4 - A
        14. Matei Mircea, Targoviste, 1104 - 7,25 - A
        15. Podlovschi Bogdan, Bucuresti, 1053 - 7,17 - A
        16. Danila Eugeniu, Bucuresti, 1783 - 7 - A
        17. Gavrila Aurel, Bucuresti, 3533 - 6,5 - A
        18. Ienasoae Dragos, Bucuresti, 2142 - 6,25 - A
        19. Ursulescu Ioan Stanga, Bacau, 1557 - 6,23 - A
        20. Boroica Alex, Bucuresti, 2329 - 6 - A
        21. Boboc Viorel, Slobozia, 1342 - 5,75 - A
        22. Cristea Ovidiu, Bucuresti, 2080 - 5,7 - A
        23. Ionescu Daniel, Bucuresti, 1484 - 5,65 - A
        24. Boroica Gheorghe, Bucuresti, 2271 - 5,3 - A
        25. Predus Paul, Bucuresti, 2209 - 5 - A
        26. Tonciu Costin, Bucuresti, 3084 - 5 - A
        27. Vlasie Vasile, Bucuresti, 2144 - 4,5 - A
        28. Grumeza Lucian, Bucuresti, 3197 - 4,5 - A
        29. Varbanescu Radu, Bucuresti, 2037 - 4 - A
        30. Vint Alexandru, Bucuresti, 5003 - 0 - A
        31. Cociuba Florin, Bucuresti, 5004 - 0 - A
        32. Grigore Madalin, Cocorastii Mislii, 5005 - 0 - A
        33. Zaharia Ionut, Bucuresti, 5006 - 0 - A
        34. Tolan Ilie, Bucuresti, 5007 - 0 - A
        35. Iordan Mark Gabriel, Bucuresti, 5008 - 0 - A
        36. Iordan Alexandru Constantin, Bucuresti, 5009 - 0 - A


        La INCEPATORI sunt 35 de participanti, cu un jucator absent nemotivat: Cristea Ovidiu - Bucuresti

        Grupe inferioare INCEPATORI

        Gr.inferioara nr. 1
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 DINCA RADUCU BUCURESTI
        1-3
        1-3
        3-0
        3-0
        3-0
        3
        4
        2 EPARU MATEI PLOIESTI
        3-1
        1-3
        3-1
        3-2
        2-3
        3
        3
        3 MITU NICOLAE PITESTI
        3-1
        3-1
        3-2
        3-0
        1-3
        4
        2
        4 BOROICA GHEORGHE BUCURESTI
        0-3
        1-3
        2-3
        3-0
        0-3
        1
        5 PREDUS PAUL BUCURESTI
        0-3
        2-3
        0-3
        0-3
        1-3
        0
        6 IORDAN ALEXANDRU CONSTANTIN BUCURESTI
        0-3
        3-2
        3-1
        3-0
        3-1
        4
        1
        Gr.inferioara nr. 2
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 ROSOGA ANA CONSTANTA
        3-1
        3-2
        3-1
        3-0
        3-0
        5
        1
        2 EPARU LEONTIN PLOIESTI
        1-3
        2-3
        3-0
        3-0
        3-0
        3
        2
        3 PODLOVSCHI BOGDAN BUCURESTI
        2-3
        3-2
        0-3
        0-3
        3-0
        2
        4 IONESCU DANIEL BUCURESTI
        1-3
        0-3
        3-0
        3-2
        3-1
        3
        3
        5 TONCIU COSTIN BUCURESTI
        0-3
        0-3
        3-0
        2-3
        3-0
        2
        4
        6 IORDAN MARK GABRIEL BUCURESTI
        0-3
        0-3
        0-3
        1-3
        0-3
        0
        Gr.inferioara nr. 3
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 HUICA PETRE BUCURESTI
        0-3
        0-3
        3-1
        3-2
        2
        3
        2 CURELARIU EDUARD BUCURESTI
        3-0
        3-0
        3-2
        3-1
        4
        1
        3 MATEI MIRCEA TARGOVISTE
        3-0
        0-3
        3-2
        3-0
        3
        2
        4 CRISTEA OVIDIU BUCURESTI
        5 VLASIE VASILE BUCURESTI
        1-3
        2-3
        2-3
        0-3
        0
        6 TOLAN ILIE BUCURESTI
        2-3
        1-3
        0-3
        3-0
        1
        4
        Gr.inferioara nr. 4
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 ROSCA SORIN BUCURESTI
        3-2
        3-0
        3-1
        3-1
        1-3
        4
        1
        2 BONCIU DANIEL BUCURESTI
        2-3
        3-1
        3-0
        3-1
        3-1
        4
        2
        3 DANILA EUGENIU BUCURESTI
        0-3
        1-3
        3-0
        0-3
        3-0
        2
        4 BOBOC VIOREL SLOBOZIA
        1-3
        0-3
        0-3
        0-3
        0-3
        0
        5 GRUMEZA LUCIAN BUCURESTI
        1-3
        1-3
        3-0
        3-0
        2-3
        2
        4
        6 ZAHARIA IONUT BUCURESTI
        3-1
        1-3
        0-3
        3-0
        3-2
        3
        3
        Gr.inferioara nr. 5
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 CONSTANTIN EDUARD BUCURESTI
        1-3
        0-3
        3-1
        3-0
        3-0
        3
        3
        2 VLASIE IONUT BUCURESTI
        3-1
        3-2
        1-3
        3-0
        3-0
        4
        1
        3 GAVRILA AUREL BUCURESTI
        3-0
        2-3
        3-1
        3-0
        3-0
        4
        2
        4 BOROICA ALEX BUCURESTI
        1-3
        3-1
        1-3
        3-1
        3-0
        3
        4
        5 VARBANESCU RADU BUCURESTI
        0-3
        0-3
        0-3
        1-3
        0-3
        0
        6 GRIGORE MADALIN COCORASTII MISLII
        0-3
        0-3
        0-3
        0-3
        3-0
        1
        Gr.inferioara nr. 6
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 STEFAN MIHAELA BUCURESTI
        0-3
        3-0
        3-0
        3-0
        3-0
        4
        2
        2 BISTREANU ARMAND BUCURESTI
        3-0
        3-1
        3-0
        3-0
        3-0
        5
        1
        3 IENASOAE DRAGOS BUCURESTI
        0-3
        1-3
        3-0
        3-0
        3-1
        3
        3
        4 URSULESCU IOAN STANGA BACAU
        0-3
        0-3
        0-3
        3-1
        3-2
        2
        4
        5 VINT ALEXANDRU BUCURESTI
        0-3
        0-3
        0-3
        1-3
        1-3
        0
        6 COCIUBA FLORIN BUCURESTI
        0-3
        0-3
        1-3
        2-3
        3-1
        1
        Grupe inferioare INCEPATORI

        Gr.inferioara nr. 1
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 DINCA RADUCU BUCURESTI
        1-3
        1-3
        3-0
        3-0
        3-0
        3
        4
        2 EPARU MATEI PLOIESTI
        3-1
        1-3
        3-1
        3-2
        2-3
        3
        3
        3 MITU NICOLAE PITESTI
        3-1
        3-1
        3-2
        3-0
        1-3
        4
        2
        4 BOROICA GHEORGHE BUCURESTI
        0-3
        1-3
        2-3
        3-0
        0-3
        1
        5 PREDUS PAUL BUCURESTI
        0-3
        2-3
        0-3
        0-3
        1-3
        0
        6 IORDAN ALEXANDRU CONSTANTIN BUCURESTI
        0-3
        3-2
        3-1
        3-0
        3-1
        4
        1
        Gr.inferioara nr. 2
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 ROSOGA ANA CONSTANTA
        3-1
        3-2
        3-1
        3-0
        3-0
        5
        1
        2 EPARU LEONTIN PLOIESTI
        1-3
        2-3
        3-0
        3-0
        3-0
        3
        2
        3 PODLOVSCHI BOGDAN BUCURESTI
        2-3
        3-2
        0-3
        0-3
        3-0
        2
        4 IONESCU DANIEL BUCURESTI
        1-3
        0-3
        3-0
        3-2
        3-1
        3
        3
        5 TONCIU COSTIN BUCURESTI
        0-3
        0-3
        3-0
        2-3
        3-0
        2
        4
        6 IORDAN MARK GABRIEL BUCURESTI
        0-3
        0-3
        0-3
        1-3
        0-3
        0
        Gr.inferioara nr. 3
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 HUICA PETRE BUCURESTI
        0-3
        0-3
        3-1
        3-2
        2
        3
        2 CURELARIU EDUARD BUCURESTI
        3-0
        3-0
        3-2
        3-1
        4
        1
        3 MATEI MIRCEA TARGOVISTE
        3-0
        0-3
        3-2
        3-0
        3
        2
        4 CRISTEA OVIDIU BUCURESTI
        5 VLASIE VASILE BUCURESTI
        1-3
        2-3
        2-3
        0-3
        0
        6 TOLAN ILIE BUCURESTI
        2-3
        1-3
        0-3
        3-0
        1
        4
        Gr.inferioara nr. 4
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 ROSCA SORIN BUCURESTI
        3-2
        3-0
        3-1
        3-1
        1-3
        4
        1
        2 BONCIU DANIEL BUCURESTI
        2-3
        3-1
        3-0
        3-1
        3-1
        4
        2
        3 DANILA EUGENIU BUCURESTI
        0-3
        1-3
        3-0
        0-3
        3-0
        2
        4 BOBOC VIOREL SLOBOZIA
        1-3
        0-3
        0-3
        0-3
        0-3
        0
        5 GRUMEZA LUCIAN BUCURESTI
        1-3
        1-3
        3-0
        3-0
        2-3
        2
        4
        6 ZAHARIA IONUT BUCURESTI
        3-1
        1-3
        0-3
        3-0
        3-2
        3
        3
        Gr.inferioara nr. 5
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 CONSTANTIN EDUARD BUCURESTI
        1-3
        0-3
        3-1
        3-0
        3-0
        3
        3
        2 VLASIE IONUT BUCURESTI
        3-1
        3-2
        1-3
        3-0
        3-0
        4
        1
        3 GAVRILA AUREL BUCURESTI
        3-0
        2-3
        3-1
        3-0
        3-0
        4
        2
        4 BOROICA ALEX BUCURESTI
        1-3
        3-1
        1-3
        3-1
        3-0
        3
        4
        5 VARBANESCU RADU BUCURESTI
        0-3
        0-3
        0-3
        1-3
        0-3
        0
        6 GRIGORE MADALIN COCORASTII MISLII
        0-3
        0-3
        0-3
        0-3
        3-0
        1
        Gr.inferioara nr. 6
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 STEFAN MIHAELA BUCURESTI
        0-3
        3-0
        3-0
        3-0
        3-0
        4
        2
        2 BISTREANU ARMAND BUCURESTI
        3-0
        3-1
        3-0
        3-0
        3-0
        5
        1
        3 IENASOAE DRAGOS BUCURESTI
        0-3
        1-3
        3-0
        3-0
        3-1
        3
        3
        4 URSULESCU IOAN STANGA BACAU
        0-3
        0-3
        0-3
        3-1
        3-2
        2
        4
        5 VINT ALEXANDRU BUCURESTI
        0-3
        0-3
        0-3
        1-3
        1-3
        0
        6 COCIUBA FLORIN BUCURESTI
        0-3
        0-3
        1-3
        2-3
        3-1
        1
        Eliminatorii INCEPATORI
        1. Zaharia Ionut
        --------------- Zaharia Ionut 3-0
        16. Rosoga Ana
        ------------------------------ Dinca Raducu 3-2
        9. Matei Mircea
        --------------- Dinca Raducu 3-0
        8. Dinca Raducu
        --------------------------------------------- Dinca Raducu 3-0
        5. Vlasie Ionut
        --------------- Vlasie Ionut 3-1
        12. Eparu Leontin
        ------------------------------ Vlasie Ionut 3-0
        13. Ionescu Daniel
        --------------- Ionescu Daniel 3-1
        4. Eparu Matei
        ------------------------------------------------------------ Dinca Raducu 3-2
        3. Curelariu Eduard
        --------------- Boroica Alex 3-0
        14. Boroica Alex
        ------------------------------ Bistreanu Armand 3-0
        11. Mitu Nicolae
        --------------- Bistreanu Armand 3-0
        6. Bistreanu Armand
        --------------------------------------------- Iordan Alexandru Constantin 3-1
        7. Stefan Mihaela
        --------------- Stefan Mihaela 3-2
        10. Bonciu Daniel
        ------------------------------ Iordan Alexandru Constantin 3-1
        15. Iordan Alexandru Constantin
        --------------- Iordan Alexandru Constantin 3-1
        2. Huica Petre

        Clasament INCEPATORI

        1. Dinca Raducu - Bucuresti
        2. Iordan Alexandru Constantin - Bucuresti
        3 -- 4
        Vlasie Ionut - Bucuresti
        Bistreanu Armand - Bucuresti
        5 -- 8
        Zaharia Ionut - Bucuresti
        Stefan Mihaela - Bucuresti
        Ionescu Daniel - Bucuresti
        Boroica Alex - Bucuresti
        9 -- 16
        Matei Mircea - Targoviste
        Huica Petre - Bucuresti
        Eparu Leontin - Ploiesti
        Mitu Nicolae - Pitesti
        Rosoga Ana - Constanta
        Bonciu Daniel - Bucuresti
        Eparu Matei - Ploiesti
        Curelariu Eduard - Bucuresti
        17 -- 1v gr.sup.
        Gavrila Aurel - Bucuresti
        18 -- 24 0v gr.sup.
        Rosca Sorin - Bucuresti
        Constantin Eduard - Bucuresti
        Ienasoae Dragos - Bucuresti
        Ursulescu Ioan Stanga - Bacau
        Tonciu Costin - Bucuresti
        Grumeza Lucian - Bucuresti
        Tolan Ilie - Bucuresti
        25 -- 26 2v gr.inf.
        Podlovschi Bogdan - Bucuresti
        Danila Eugeniu - Bucuresti
        27 -- 29 1v gr.inf.
        Boroica Gheorghe - Bucuresti
        Cociuba Florin - Bucuresti
        Grigore Madalin - Cocorastii Mislii
        30 -- 35 0v gr.inf.
        Boboc Viorel - Slobozia
        Predus Paul - Bucuresti
        Vlasie Vasile - Bucuresti
        Varbanescu Radu - Bucuresti
        Vint Alexandru - Bucuresti
        Iordan Mark Gabriel - Bucuresti

        Absent nemotivat: Cristea Ovidiu - Bucuresti

        REZULTATE TURNEU AVANSATI:

        Inscrieri AVANSATI - on 04.03.2018 at 10:09:09

        1. Trocan Alexa, Mioveni, 575 - 19,68 - AF
        2. Lita Gabriel, Bucuresti, 329 - 19,04 - A
        3. Socaci Sorin, Panciu, 367 - 18,48 - AW
        4. Alexandru Marius, Bucuresti, 259 - 18,37 - A
        5. Hana Mircea Radu, Bucuresti, 1026 - 18,3 - A
        6. Trocan Nicolae, Mioveni, 473 - 17,93 - AW
        7. Barca George, Pitesti, 431 - 17,87 - A
        8. Plaiasu Ion, Plopeni, 276 - 17,25 - A
        9. Corbu Darius, Valenii de Munte, 331 - 17,22 - A
        10. Docan Cristian, Bucuresti, 312 - 17,01 - A
        11. Plop Adrian, Bucuresti, 769 - 17 - A
        12. Loghin Florin, Brasov, 305 - 16,91 - A
        13. Ispas Victor, Turnu Magurele, 695 - 16,88 - AW
        14. Stoian Sorin, Curtea de Arges, 1304 - 16,7 - A
        15. Kis Istvan, Brasov, 341 - 16,54 - AW
        16. Patrascu Traian, Bucuresti, 802 - 16,53 - A
        17. Baluta Silviu, Bucuresti, 448 - 16,32 - AW
        18. Stoica Mihai, Mioveni, 490 - 16,19 - AW
        19. Trif Florin, Cocorastii Mislii, 1553 - 16 - A
        20. Panait Adrian, Braila, 454 - 15,58 - AW
        21. Sursilov Constantin, Bucuresti, 357 - 15,53 - A
        22. Dinu Adrian, Darmanesti, 392 - 15,29 - A
        23. Ipate Virgil, Valenii de Munte, 586 - 15,22 - A
        24. Nitu Serban, Paulesti, 411 - 15,19 - A
        25. Coclea Ionel, Braila, 488 - 15,02 - AW
        26. Bejan Alexandru, Tecuci, 548 - 14,93 - A
        27. Dumitrescu Catalin, Buftea, 2044 - 14,9 - A
        28. Bivolaru Stelian, Targoviste, 523 - 14,87 - A
        29. Constantin Gabriela, Bucuresti, 1041 - 14,7 - AFH
        30. Vlasceanu Valentin, Darmanesti, 568 - 14,67 - A
        31. Preda Gheorghe, Cocorastii Mislii, 1341 - 14 - A
        32. Milos Cristian, Alexandria, 1765 - 13,85 - A
        33. Paraschiv Claudiu, Bucuresti, 1004 - 13,65 - A
        34. Simion Silviu, Cocorastii Mislii, 1583 - 13,2 - A
        35. Ciocau Viorel, Bucuresti, 1128 - 13,13 - A
        36. Georgescu Vlad, Bucuresti, 905 - 12,96 - A
        37. Moca Vasile, Bucuresti, 576 - 12,9 - A
        38. Constantin Cristina, Bucuresti, 521 - 12,64 - AF
        39. Fratila Tiberiu, Bucuresti, 1468 - 12,47 - A
        40. Milos Gianni, Alexandria, 2055 - 12,2 - A
        41. Enculescu Mihaita, Bucuresti, 1113 - 11,98 - A
        42. Carjan Dumitru, Bucuresti, 610 - 11,73 - AW
        43. Rapan Mihai, Bucuresti, 1088 - 11,52 - A
        44. Petrache Codrut, Breaza, 1853 - 11,5 - A
        45. Vajeu Ionut, Busteni, 885 - 11,33 - A
        46. Dramba Daniel Dumitru, Bucuresti, 1023 - 11,06 - A
        47. Tanase Stefan, Fagaras, 787 - 10,9 - AJ
        48. Marin Dumitru, Bucuresti, 1436 - 10,87 - A
        49. Zamfirache Ioan, Botosani, 544 - 10,59 - AW
        50. Pasoveanu Silvian, Bucuresti, 1198 - 10,5 - A
        51. Subtirelu Marius, Onesti, 1546 - 10,37 - A
        52. Dina Alexandru, Bucuresti, 997 - 10,17 - A
        53. Daia Cristina, Bucuresti, 1621 - 10 - AF
        54. Petraru Ionut, Bucuresti, 1763 - 10 - A
        55. Mircescu Alexandru, Breaza, 1800 - 10 - A
        56. Dica Danut, Caracal, 1934 - 10 - A
        57. Tanase Tiberiu, Bucuresti, 1200 - 9,87 - A
        58. Stanescu Tiberiu, Slatina, 849 - 9,67 - A
        59. Enciu Marcel, Bucuresti, 747 - 9,64 - AW
        60. Haralambescu Andrei, Bucuresti, 979 - 9,5 - A
        61. Mihaila George, Bucuresti, 1306 - 8,9 - A
        62. Gheorghe Daniel, Braila, 922 - 8,68 - A
        63. Ion Nelu, Mioveni, 1015 - 8,63 - A
        64. Neacsu Gabriel, Cocorastii Mislii, 1747 - 7,5 - AW
        65. Bucur Mario, Bucuresti, 1115 - 6,9 - A
        66. Olaru Viorel, Cocorastii Mislii, 1824 - 6,5 - A
        67. Moraru Cristina, Breaza, 2327 - 6,5 - AF
        68. Frasineanu Stefan, Bucuresti, 3574 - 6 - A
        69. Popescu Adrian, Valcanesti, 3644 - 6 - A
        70. Popescu Sorin, Ploiesti, 1526 - 0 - A
        71. Matei Razvan, Bucuresti, 3342 - 0 - A
        72. Boroica Ionut, Bucuresti, 5003 - 0 - A


        AVANSATI: 70 de participanti si o absenta motivata: Fratila Tiberiu -deces in familie. Milos Cristian s-a retras - R2


        Grupe inferioare AVANSATI

        Gr.inferioara nr. 1
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 TROCAN ALEXA MIOVENI
        3-0
        3-0
        3-2
        3-0
        3-0
        5
        1
        2 NITU SERBAN PAULESTI
        0-3
        1-3
        3-0
        3-0
        1-3
        2
        4
        3 COCLEA IONEL BRAILA
        0-3
        3-1
        3-2
        3-1
        0-3
        3
        3
        4 MARIN DUMITRU BUCURESTI
        2-3
        0-3
        2-3
        1-3
        1-3
        0
        5 ZAMFIRACHE IOAN BOTOSANI
        0-3
        0-3
        1-3
        3-1
        2-3
        1
        6 BOROICA IONUT BUCURESTI
        0-3
        3-1
        3-0
        3-1
        3-2
        4
        2
        Gr.inferioara nr. 2
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 LITA GABRIEL BUCURESTI
        3-1
        3-1
        3-0
        3-1
        4
        1
        2 IPATE VIRGIL VALENII DE MUNTE
        1-3
        3-1
        3-0
        3-1
        3
        2
        3 BEJAN ALEXANDRU TECUCI
        1-3
        1-3
        1-3
        3-1
        1
        3
        4 TANASE STEFAN FAGARAS
        0-3
        0-3
        3-1
        0-3
        1
        5 PASOVEANU SILVIAN BUCURESTI
        1-3
        1-3
        1-3
        3-0
        1
        4
        6 MATEI RAZVAN BUCURESTI
        Gr.inferioara nr. 3
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 SOCACI SORIN PANCIU
        3-1
        1-3
        1-3
        3-0
        3-1
        3
        3
        2 DINU ADRIAN DARMANESTI
        1-3
        0-3
        3-1
        3-0
        1-3
        2
        3 DUMITRESCU CATALIN BUFTEA
        3-1
        3-0
        3-1
        3-1
        1-3
        4
        1
        4 DRAMBA DANIEL DUMITRU BUCURESTI
        3-1
        1-3
        1-3
        3-0
        3-0
        3
        2
        5 SUBTIRELU MARIUS ONESTI
        0-3
        0-3
        1-3
        0-3
        1-3
        0
        6 POPESCU SORIN PLOIESTI
        1-3
        3-1
        3-1
        0-3
        3-1
        3
        4
        Gr.inferioara nr. 4
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 ALEXANDRU MARIUS BUCURESTI
        3-1
        3-0
        3-0
        3-0
        3-0
        5
        1
        2 SURSILOV CONSTANTIN BUCURESTI
        1-3
        3-1
        3-0
        3-0
        3-0
        4
        2
        3 BIVOLARU STELIAN TARGOVISTE
        0-3
        1-3
        3-2
        3-0
        3-1
        3
        3
        4 VAJEU IONUT BUSTENI
        0-3
        0-3
        2-3
        1-3
        3-0
        1
        4
        5 DINA ALEXANDRU BUCURESTI
        0-3
        0-3
        0-3
        3-1
        1-3
        1
        6 POPESCU ADRIAN VALCANESTI
        0-3
        0-3
        1-3
        0-3
        3-1
        1
        Gr.inferioara nr. 5
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 HANA MIRCEA RADU BUCURESTI
        3-1
        3-1
        3-2
        3-0
        3-0
        5
        1
        2 PANAIT ADRIAN BRAILA
        1-3
        1-3
        3-0
        3-1
        3-1
        3
        3
        3 CONSTANTIN GABRIELA BUCURESTI
        1-3
        3-1
        3-0
        3-0
        3-0
        4
        2
        4 PETRACHE CODRUT BREAZA
        2-3
        0-3
        0-3
        0-3
        3-0
        1
        5 DAIA CRISTINA BUCURESTI
        0-3
        1-3
        0-3
        3-0
        3-0
        2
        4
        6 OLARU VIOREL COCORASTII MISLII
        0-3
        1-3
        0-3
        0-3
        0-3
        0
        Gr.inferioara nr. 6
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 TROCAN NICOLAE MIOVENI
        3-0
        3-0
        3-1
        3-0
        3-0
        5
        1
        2 TRIF FLORIN COCORASTII MISLII
        0-3
        3-0
        3-0
        3-0
        3-0
        4
        2
        3 VLASCEANU VALENTIN DARMANESTI
        0-3
        0-3
        2-3
        3-1
        3-0
        2
        4
        4 RAPAN MIHAI BUCURESTI
        1-3
        0-3
        3-2
        3-1
        3-0
        3
        3
        5 PETRARU IONUT BUCURESTI
        0-3
        0-3
        1-3
        1-3
        3-0
        1
        6 MORARU CRISTINA BREAZA
        0-3
        0-3
        0-3
        0-3
        0-3
        0
        Gr.inferioara nr. 7
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 BARCA GEORGE PITESTI
        3-2
        3-2
        3-0
        3-1
        3-0
        5
        1
        2 STOICA MIHAI MIOVENI
        2-3
        3-0
        3-0
        3-2
        3-0
        4
        2
        3 PREDA GHEORGHE COCORASTII MISLII
        2-3
        0-3
        0-3
        3-0
        3-0
        2
        4
        4 CARJAN DUMITRU BUCURESTI
        0-3
        0-3
        3-0
        2-3
        3-0
        2
        3
        5 MIRCESCU ALEXANDRU BREAZA
        1-3
        2-3
        0-3
        3-2
        3-0
        2
        6 FRASINEANU STEFAN BUCURESTI
        0-3
        0-3
        0-3
        0-3
        0-3
        0
        Gr.inferioara nr. 8
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 PLAIASU ION PLOPENI
        1-3
        3-1
        3-1
        3-1
        3
        2
        2 BALUTA SILVIU BUCURESTI
        3-1
        1-3
        3-0
        3-0
        3
        1
        3 MILOS CRISTIAN ALEXANDRIA
        4 ENCULESCU MIHAITA BUCURESTI
        1-3
        3-1
        0-3
        1-3
        1
        5 DICA DANUT CARACAL
        1-3
        0-3
        3-0
        3-2
        2
        3
        6 BUCUR MARIO BUCURESTI
        1-3
        0-3
        3-1
        2-3
        1
        4
        Gr.inferioara nr. 9
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 CORBU DARIUS VALENII DE MUNTE
        0-3
        1-3
        3-2
        3-0
        3-0
        3
        4
        2 PATRASCU TRAIAN BUCURESTI
        3-0
        3-0
        3-1
        3-0
        3-0
        5
        1
        3 PARASCHIV CLAUDIU BUCURESTI
        3-1
        0-3
        0-3
        3-1
        3-0
        3
        3
        4 MILOS GIANNI ALEXANDRIA
        2-3
        1-3
        3-0
        3-1
        3-2
        3
        2
        5 TANASE TIBERIU BUCURESTI
        0-3
        0-3
        1-3
        1-3
        0-3
        0
        6 NEACSU GABRIEL COCORASTII MISLII
        0-3
        0-3
        0-3
        2-3
        3-0
        1
        Gr.inferioara nr. 10
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 DOCAN CRISTIAN BUCURESTI
        3-1
        3-2
        3-0
        3-1
        4
        1
        2 KIS ISTVAN BRASOV
        1-3
        2-3
        3-1
        3-0
        2
        3
        3 SIMION SILVIU COCORASTII MISLII
        2-3
        3-2
        3-1
        3-1
        3
        2
        4 FRATILA TIBERIU BUCURESTI
        5 STANESCU TIBERIU SLATINA
        0-3
        1-3
        1-3
        3-2
        1
        4
        6 ION NELU MIOVENI
        1-3
        0-3
        1-3
        2-3
        0
        Gr.inferioara nr. 11
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 PLOP ADRIAN BUCURESTI
        3-2
        3-1
        3-1
        3-0
        3-0
        5
        1
        2 STOIAN SORIN CURTEA DE ARGES
        2-3
        3-0
        2-3
        3-2
        3-0
        3
        2
        3 CIOCAU VIOREL BUCURESTI
        1-3
        0-3
        3-1
        3-0
        1-3
        2
        4 CONSTANTIN CRISTINA BUCURESTI
        1-3
        3-2
        1-3
        3-1
        3-1
        3
        3
        5 ENCIU MARCEL BUCURESTI
        0-3
        2-3
        0-3
        1-3
        0-3
        0
        6 GHEORGHE DANIEL BRAILA
        0-3
        0-3
        3-1
        1-3
        3-0
        2
        4
        Gr.inferioara nr. 12
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 LOGHIN FLORIN BRASOV
        0-3
        3-1
        3-0
        3-1
        3-1
        4
        2
        2 ISPAS VICTOR TURNU MAGURELE
        3-0
        3-1
        3-0
        3-0
        3-0
        5
        1
        3 GEORGESCU VLAD BUCURESTI
        1-3
        1-3
        3-1
        3-2
        3-2
        3
        3
        4 MOCA VASILE BUCURESTI
        0-3
        0-3
        1-3
        3-1
        2-3
        1
        5 HARALAMBESCU ANDREI BUCURESTI
        1-3
        0-3
        2-3
        1-3
        2-3
        0
        6 MIHAILA GEORGE BUCURESTI
        1-3
        0-3
        2-3
        3-2
        3-2
        2
        4
        Grupe superioare AVANSATI

        Gr.superioara nr. 1
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 TROCAN ALEXA MIOVENI
        3-0
        3-1
        2
        1
        2 DICA DANUT CARACAL
        0-3
        0-3
        0
        3 PARASCHIV CLAUDIU BUCURESTI
        1-3
        3-0
        1
        2
        4
        Gr.superioara nr. 2
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 LITA GABRIEL BUCURESTI
        3-0
        3-0
        2
        1
        2 CARJAN DUMITRU BUCURESTI
        0-3
        3-2
        1
        2
        3 KIS ISTVAN BRASOV
        0-3
        2-3
        0
        4
        Gr.superioara nr. 3
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 DUMITRESCU CATALIN BUFTEA
        3-1
        3-0
        2
        1
        2 RAPAN MIHAI BUCURESTI
        1-3
        1-3
        0
        3 CONSTANTIN CRISTINA BUCURESTI
        0-3
        3-1
        1
        2
        4
        Gr.superioara nr. 4
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 ALEXANDRU MARIUS BUCURESTI
        3-2
        2-3
        1
        2
        2 PANAIT ADRIAN BRAILA
        2-3
        3-1
        1
        1
        3 GEORGESCU VLAD BUCURESTI
        3-2
        1-3
        1
        4
        Gr.superioara nr. 5
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 HANA MIRCEA RADU BUCURESTI
        3-1
        3-2
        2
        1
        2 BIVOLARU STELIAN TARGOVISTE
        1-3
        3-0
        1
        2
        3 MIHAILA GEORGE BUCURESTI
        2-3
        0-3
        0
        4
        Gr.superioara nr. 6
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 TROCAN NICOLAE MIOVENI
        3-0
        3-1
        2
        1
        2 SOCACI SORIN PANCIU
        0-3
        3-1
        1
        2
        3 GHEORGHE DANIEL BRAILA
        1-3
        1-3
        0
        4
        Gr.superioara nr. 7
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 BARCA GEORGE PITESTI
        3-2
        3-1
        2
        1
        2 BEJAN ALEXANDRU TECUCI
        2-3
        3-2
        1
        2
        3 STANESCU TIBERIU SLATINA
        1-3
        2-3
        0
        4
        Gr.superioara nr. 8
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 BALUTA SILVIU BUCURESTI
        3-1
        0-3
        1
        2
        2 COCLEA IONEL BRAILA
        1-3
        0-3
        0
        3 CORBU DARIUS VALENII DE MUNTE
        3-0
        3-0
        2
        1
        4
        Gr.superioara nr. 9
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 PATRASCU TRAIAN BUCURESTI
        2-3
        3-2
        1
        2
        2 BOROICA IONUT BUCURESTI
        3-2
        3-1
        2
        1
        3 BUCUR MARIO BUCURESTI
        2-3
        1-3
        0
        4
        Gr.superioara nr. 10
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 DOCAN CRISTIAN BUCURESTI
        2-3
        3-1
        1
        1
        2 IPATE VIRGIL VALENII DE MUNTE
        3-2
        1-3
        1
        3 PREDA GHEORGHE COCORASTII MISLII
        1-3
        3-1
        1
        2
        4
        Gr.superioara nr. 11
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 PLOP ADRIAN BUCURESTI
        3-1
        1-3
        1
        2
        2 DRAMBA DANIEL DUMITRU BUCURESTI
        1-3
        3-0
        1
        1
        3 VLASCEANU VALENTIN DARMANESTI
        3-1
        0-3
        1
        4
        Gr.superioara nr. 12
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 ISPAS VICTOR TURNU MAGURELE
        3-0
        3-0
        2
        1
        2 SURSILOV CONSTANTIN BUCURESTI
        0-3
        3-0
        1
        2
        3 DAIA CRISTINA BUCURESTI
        0-3
        0-3
        0
        4
        Gr.superioara nr. 13
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 LOGHIN FLORIN BRASOV
        1-3
        3-0
        1
        2
        2 CONSTANTIN GABRIELA BUCURESTI
        3-1
        3-0
        2
        1
        3 VAJEU IONUT BUSTENI
        0-3
        0-3
        0
        4
        Gr.superioara nr. 14
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 STOIAN SORIN CURTEA DE ARGES
        2-3
        3-0
        1
        2
        2 TRIF FLORIN COCORASTII MISLII
        3-2
        3-0
        2
        1
        3 POPESCU SORIN PLOIESTI
        0-3
        0-3
        0
        4
        Gr.superioara nr. 15
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 SIMION SILVIU COCORASTII MISLII
        3-1
        3-2
        2
        1
        2 STOICA MIHAI MIOVENI
        1-3
        3-0
        1
        2
        3 PASOVEANU SILVIAN BUCURESTI
        2-3
        0-3
        0
        4
        Gr.superioara nr. 16
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 MILOS GIANNI ALEXANDRIA
        0-3
        3-2
        1
        2 PLAIASU ION PLOPENI
        3-0
        1-3
        1
        2
        3 NITU SERBAN PAULESTI
        2-3
        3-1
        1
        1
        4
        Eliminatorii AVANSATI
        1. Trocan Alexa
        --------------- Trocan Alexa 3-0
        32. Carjan Dumitru
        ------------------------------ Stoica Mihai 3-0
        17. Stoica Mihai
        --------------- Stoica Mihai 3-0
        16. Nitu Serban
        --------------------------------------------- Corbu Darius 3-0
        9. Boroica Ionut
        --------------- Boroica Ionut 3-0
        24. Preda Gheorghe
        ------------------------------ Corbu Darius 3-1
        25. Bejan Alexandru
        --------------- Corbu Darius 3-1
        8. Corbu Darius
        A------------------------------------------------------------ Hana Mircea Radu 3-0
        5. Hana Mircea Radu
        --------------- Hana Mircea Radu 3-2
        28. Socaci Sorin
        ------------------------------ Hana Mircea Radu 3-1
        21. Plop Adrian
        --------------- Plop Adrian 3-1
        12. Ispas Victor
        --------------------------------------------- Hana Mircea Radu 3-2
        13. Constantin Gabriela
        --------------- Constantin Gabriela 3-1
        20. Stoian Sorin
        ------------------------------ Constantin Cristina 3-0
        29. Constantin Cristina
        --------------- Constantin Cristina 3-2
        4. Panait Adrian
        ---------------------------------------------------------------------- Hana Mircea Radu 3-2
        3. Dumitrescu Catalin
        --------------- Alexandru Marius 3-0
        30. Alexandru Marius
        ------------------------------ Alexandru Marius 3-1
        19. Loghin Florin
        --------------- Loghin Florin 3-1
        14. Trif Florin
        --------------------------------------------- Alexandru Marius 3-2
        11. Dramba Daniel Dumitru
        --------------- Sursilov Constantin 3-0
        22. Sursilov Constantin
        ------------------------------ Trocan Nicolae 3-0
        27. Bivolaru Stelian
        --------------- Trocan Nicolae 3-1
        6. Trocan Nicolae
        B------------------------------------------------------------ Lita Gabriel 3-0
        7. Barca George
        --------------- Baluta Silviu 3-2
        26. Baluta Silviu
        ------------------------------ Baluta Silviu 3-0
        23. Patrascu Traian
        --------------- Patrascu Traian 3-1
        10. Docan Cristian
        --------------------------------------------- Lita Gabriel 3-1
        15. Simion Silviu
        --------------- Simion Silviu 3-1
        18. Plaiasu Ion
        ------------------------------ Lita Gabriel 3-2
        31. Paraschiv Claudiu
        --------------- Lita Gabriel 3-1
        2. Lita Gabriel

        Clasament AVANSATI

        1. Hana Mircea Radu - Bucuresti
        2. Lita Gabriel - Bucuresti
        3 -- 4
        Corbu Darius - Valenii de Munte
        Alexandru Marius - Bucuresti
        5 -- 8
        Constantin Cristina - Bucuresti
        Baluta Silviu - Bucuresti
        Stoica Mihai - Mioveni
        Trocan Nicolae - Mioveni
        9 -- 16
        Plop Adrian - Bucuresti
        Simion Silviu - Cocorastii Mislii
        Boroica Ionut - Bucuresti
        Loghin Florin - Brasov
        Constantin Gabriela - Bucuresti
        Patrascu Traian - Bucuresti
        Trocan Alexa - Mioveni
        Sursilov Constantin - Bucuresti
        17 -- 32
        Socaci Sorin - Panciu
        Paraschiv Claudiu - Bucuresti
        Bejan Alexandru - Tecuci
        Dumitrescu Catalin - Buftea
        Panait Adrian - Braila
        Barca George - Pitesti
        Nitu Serban - Paulesti
        Bivolaru Stelian - Targoviste
        Ispas Victor - Turnu Magurele
        Plaiasu Ion - Plopeni
        Preda Gheorghe - Cocorastii Mislii
        Trif Florin - Cocorastii Mislii
        Stoian Sorin - Curtea de Arges
        Docan Cristian - Bucuresti
        Carjan Dumitru - Bucuresti
        Dramba Daniel Dumitru - Bucuresti
        33 -- 36 1v gr.sup.
        Ipate Virgil - Valenii de Munte
        Vlasceanu Valentin - Darmanesti
        Georgescu Vlad - Bucuresti
        Milos Gianni - Alexandria
        37 -- 48 0v gr.sup.
        Kis Istvan - Brasov
        Coclea Ionel - Braila
        Rapan Mihai - Bucuresti
        Vajeu Ionut - Busteni
        Pasoveanu Silvian - Bucuresti
        Daia Cristina - Bucuresti
        Dica Danut - Caracal
        Stanescu Tiberiu - Slatina
        Mihaila George - Bucuresti
        Gheorghe Daniel - Braila
        Bucur Mario - Bucuresti
        Popescu Sorin - Ploiesti
        49 -- 51 2v gr.inf.
        Dinu Adrian - Darmanesti
        Ciocau Viorel - Bucuresti
        Mircescu Alexandru - Breaza
        52 -- 60 1v gr.inf.
        Moca Vasile - Bucuresti
        Enculescu Mihaita - Bucuresti
        Petrache Codrut - Breaza
        Tanase Stefan - Fagaras
        Zamfirache Ioan - Botosani
        Dina Alexandru - Bucuresti
        Petraru Ionut - Bucuresti
        Neacsu Gabriel - Cocorastii Mislii
        Popescu Adrian - Valcanesti
        61 -- 69 0v gr.inf.
        Marin Dumitru - Bucuresti
        Subtirelu Marius - Onesti
        Tanase Tiberiu - Bucuresti
        Enciu Marcel - Bucuresti
        Haralambescu Andrei - Bucuresti
        Ion Nelu - Mioveni
        Olaru Viorel - Cocorastii Mislii
        Moraru Cristina - Breaza
        Frasineanu Stefan - Bucuresti

        71. M Fratila Tiberiu -deces in familie
        72. R2 Milos Cristian
        Ultima editare de Dan2; 04.mar.2018, 11:41.

        Comentariu


        • #5
          Serban Marius-Avansati-Bucuresti

          Sent from my SM-G920F using Tapatalk
          Xiom Feel HX
          FH- Tenergy 05FX
          BH- Nittaku Fastarc G1

          Comentariu


          • #6
            Pascu Răzvan la Open din Magureni.

            Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

            Comentariu


            • #7
              Lita Gabriel - Avansati - Bucuresti

              Comentariu


              • #8
                Enculescu Mihaita, Bucuresti, Avansati.

                Trimis de pe al meu ALE-L21 folosind Tapatalk

                Comentariu


                • #9
                  Moca Vasile, avansati

                  Comentariu


                  • #10
                    Nitu serban-paulesti-avansati

                    Comentariu


                    • #11
                      Munteanu Octavian Tecuci Elite
                      Stiga Clipper Butterfly Tenergy 64 Yasaka Antipower

                      Comentariu


                      • #12
                        Dospinescu George - București - Open

                        Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk

                        Comentariu


                        • #13
                          Vaireanu Danut Ionel, Bucuresti, Avansati

                          Multumesc mult!

                          Comentariu


                          • #14
                            Dena Corneliu - Giurgiu - Open

                            Comentariu


                            • #15
                              bratescu adrian - OPEN-Targoviste
                              Victoria Cristina

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X