Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa PRO TM", Giurgiu - 10.03.2018

Adună
X
Adună
Utilizatori activi care vizualizează acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A "Cupa PRO TM", Giurgiu - 10.03.2018

    Turneu A "Cupa PRO TM", Giurgiu - Sâmbătă 10 Martie 2018

    LOCALITATEA: Giurgiu;
    CATEGORII: Începători, Avansați și Open/Elite
    ORA DE ÎNCEPERE:
    - Începători + Avansați: 08.00-09.15 – validare înscrieri, la 09.30 încep meciurile;
    - Open/Elite: 12.30-13.15 – validare înscrieri, la 13.30 încep meciurile;
    DATA: Sâmbătă 10 Martie 2018;
    LOCUL DE DESFĂȘURARE:
    Sala de sport tip Năstase - Complexul sportiv Astra Giurgiu.
    INDICAȚII DE ACCES:Se intră în oraș dinspre București si se merge până la parcul central Mihai Viteazul (Spitalul Județean de Urgență Giurgiu). Aici se face stânga la sensul giratoriu și se merge drept până la stadionul Astra Giurgiu. Se intră pe poarta dinspre oraș, pe lângă terenul de antrenament.
    LOGISTICĂ: 12 mese aprobate ITTF;
    MINGI DE JOC: Mingi plastic Andro SpeedBall 3S *** 40+ asigurate de George Durdun & PingPongShop
    SPAȚIU DE JOC:
    - condiții foarte bune;
    - iluminat artificial;
    - mantinele;
    FACILITĂȚI: Vestiare;
    DONATIE: 30 Lei - Adulți, Copii cu vârsta până în 14 ani - 15 lei, persoanele cu dizabilități - 0 lei, 1 Leu/participant vor fi donați către AmaTur;
    - se asigură apă plată – 2 litri, cafea, suc;

    Masa de pranz se poate comanda in momentul inscrierii. Meniu: Snitel din piept de pui, piure si salata de varza. Pret:10 lei

    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Începători: Locurile 1÷4 – cupe + diplome;
    - Avansați: Locurile 1÷4 – cupe + diplome;
    - Open/Elite: Locurile 1÷4 – cupe + diplome;
    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 08.03.2018, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte: N;
    - grupele la Avansați se vor posta pe forum Vineri seara la orele 21:30;
    - grupele la Incepatori se vor face la sala in ziua concursului la orele 09:30;
    - grupele la Open/Elite se vor posta pe forum Sâmbătă orele 11:00;
    - se pot face înscrieri numai până in momentul in care se afiseaza grupele, cei care se vor retrage după aceste ore vor fi considerați nemotivați.
    SISTEMUL DE JOC:
    - ÎNCEPĂTORI maxim 24 participanți
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mică decât 10;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5-6-7 jucători după regula șarpelui cu eventuale modificări funcție de localități (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform Clasament AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3-4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Amatori;
    - AVANSAȚI maxim 30 participanți
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mare sau egala cu 10 si mai mică decât 20, precum și jucătorii începători cu MP<10 care doresc și care sunt rugați să-şi anunțe această opțiune, în limita locurilor disponibile;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5-6-7 jucători după regula șarpelui cu eventuale modificări funcție de localități (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3-4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Amatori;
    - OPEN/ELITE maxim 48 participanți
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 20 precum si jucătorii Avansați care doresc si care sunt rugați să-şi anunțe aceasta opțiune, în limita locurilor disponibile;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5-6-7 jucători după regula șarpelui cu eventuale modificări funcție de localități (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dat de Clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3-4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Open;

    Atentie! Ordinea meciurilor in grupele superioare formate din 4 jucatori va fi dupa cum urmeaza: 1-4;2-3; Invingatorii W1-W2; Pierzatorii L1-L2; W1-L2; W2-L1.

    Numarul de locuri repartizat fiecarei categorii poate fi modificat in functie de categoriile celor inscrisi.

    ORGANIZATOR:
    - Dena Corneliu, tel.: 0721.225.463;
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Dena Corneliu, tel.: 0721.225.463;
    ECHIPAMENT:
    Va fi alături de noi Georgică Durdun cu standul de echipament de tenis de masă ANDRO.


    George Durdun
    reprezentant andro Romania


    www.pingpongshop.ro
    https://facebook.com/pingpongshopromania
    comenzi@pingpongshop.ro
    +40765.777.747
    Ultima editare de Cornel 67; 01.iul.2018, 11:40.

  • #2
    Rezervat Inscrieri

    Inscrieri Incepatori - on 09.03.2018 at 17:59:50

    1. Pralea Constantin, Alba Iulia, 647 - 9,17 - AW
    2. Plesoianu Stefan, Constanta, 742 - 8,35 - AW
    3. Huica Petre, Bucuresti, 772 - 8,92 - A
    4. Eparu Matei, Ploiesti, 1084 - 7,4 - AJ
    5. Eparu Leontin, Ploiesti, 1199 - 7,78 - A
    6. Tanase Claudiu, Giurgiu, 1229 - 7,94 - A
    7. Ionescu Daniel, Bucuresti, 1484 - 5,65 - A
    8. Dinca Raducu, Bucuresti, 1519 - 9,77 - A
    9. Stefan Mihaela, Bucuresti, 1599 - 8,33 - AF
    10. Trifu Marian, Bucuresti, 1604 - 7,1 - A
    11. Constantin Eduard, Bucuresti, 1833 - 8,85 - A
    12. Palangeanu Iris, Giurgiu, 1834 - 9,03 - A
    13. Vitan Andrei, Giurgiu, 1835 - 9,03 - A
    14. Florea Bogdan, Caracal, 2035 - 6,5 - A
    15. Varbanescu Radu, Bucuresti, 2037 - 4 - A
    16. Stanescu Maria, Giurgiu, 2079 - 7,3 - AF
    17. Sirbu Ionut, Giurgiu, 2124 - 9 - A
    18. Predus Paul, Bucuresti, 2209 - 5 - A
    19. Grumeza Lucian, Bucuresti, 3197 - 4,5 - A
    20. Sima Beniamin, Giurgiu, 3935 - 4 - A
    21. Ursu Karina, Giurgiu, 5001 - 0 - A
    22. Mavrodin Cristian, Oltenita, 5005 - 0 - A
    23. Buzoianu Eduard, Oltenita, 5006 - 0 - A
    24. Cocotan Vasile, Oltenita, 5007 - 0 - A
    25. Rotaru Costin, Bucuresti, 5008 - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Ienasoae Dragos, Bucuresti, 2142 - 6,25 - A
    2. Vlasie Ionut, Bucuresti, 2125 - 8,25 - A


    Inscrieri Avansati - on 09.03.2018 at 18:00:04

    1. Lita Gabriel, Bucuresti, 329 - 19,04 - A
    2. Alexandru Marius, Bucuresti, 259 - 18,37 - A
    3. Minica Rares, Giurgiu, 953 - 17,6 - AJ
    4. Dumitrache Gabriel, Giurgiu, 427 - 17,44 - A
    5. Vasilache Tudor, Giurgiu, 1789 - 17,05 - A
    6. Docan Cristian, Bucuresti, 312 - 17,01 - A
    7. Badulescu Rafael, Giurgiu, 739 - 16,98 - A
    8. Stoian Sorin, Curtea de Arges, 1304 - 16,7 - A
    9. Baluta Silviu, Bucuresti, 448 - 16,32 - AW
    10. Caldararu Mihai Florentin, Giurgiu, 1677 - 16,05 - A
    11. Anescu Andu, Dragasani, 492 - 15,83 - A
    12. Sursilov Constantin, Bucuresti, 357 - 15,53 - A
    13. Popa Paul, Sibiu, 655 - 15,4 - AW
    14. Nitu Serban, Paulesti, 411 - 15,19 - A
    15. Serban Marius, Bucuresti, 771 - 15 - A
    16. Toma Viorel, Giurgiu, 1668 - 15 - A
    17. Bejan Alexandru, Tecuci, 548 - 14,93 - A
    18. Stan Andrei, Bucuresti, 577 - 14,77 - A
    19. Constantin Gabriela, Bucuresti, 1041 - 14,7 - AFH
    20. Tuta Radu Ionut, Pitesti, 1120 - 14,25 - A
    21. Milos Cristian, Alexandria, 1765 - 13,85 - A
    22. Georgescu Vlad, Bucuresti, 905 - 12,96 - A
    23. Milos Gianni, Alexandria, 2055 - 12,2 - A
    24. Sima Vlad, Giurgiu, 1464 - 12,1 - A
    25. Carjan Dumitru, Bucuresti, 610 - 11,73 - AW
    26. Dramba Daniel Dumitru, Bucuresti, 1023 - 11,06 - A
    27. Ciripan Camelia, Bucuresti, 1435 - 10,95 - AF
    28. Visan Victor, Slobozia, 1712 - 10,2 - A
    29. Dina Alexandru, Bucuresti, 997 - 10,17 - A
    30. Dica Danut, Caracal, 1934 - 10 - A
    31. Ficleanu Gabriel, Giurgiu, 975 - 9,35 - A
    32. Mihaila George, Bucuresti, 1306 - 8,9 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Dobra Mihai, Giurgiu, 1314 - 10,33 - A
    2. Dobra Adrian, Giurgiu, 1414 - 9 - A
    3. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 219 - 19,61 - AW
    4. Cristofor Razvan, Moinesti, 302 - 15,7 - AW

    Inscrieri Open/Elite - on 09.03.2018 at 18:00:27

    1. Durdun George, Bucuresti, 653 - 45 - E
    2. Enciu Alexandru, Slobozia, 1 - 44,75 - EL
    3. Varbanescu Petre, Giurgiu, 393 - 40,25 - EL
    4. Doncea Catalin, Giurgiu, 295 - 38,32 - EL
    5. Dinca Daniel, Bucuresti, 14 - 36,61 - EH
    6. Macarenco Andrei, Bucuresti, 134 - 36,21 - EL
    7. Tigau Dan, Bucuresti, 21 - 35,27 - ELW
    8. Vlase Gheorghe, Slobozia, 27 - 34,53 - E
    9. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 33 - 34,44 - EW
    10. Anghel Catalin, Giurgiu, 489 - 34,1 - E
    11. Arabagiu Marius, Bucuresti, 573 - 33 - E
    12. Neagoe Costin, Bucuresti, 64 - 32,24 - E
    13. Badulescu Mario, Giurgiu, 499 - 31,8 - E
    14. Buta Radu, Bucuresti, 194 - 31,15 - E
    15. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe, 183 - 31,05 - E
    16. Micuda Mihai, Bucuresti, 654 - 30,83 - E
    17. ON HO, Bucuresti, 255 - 29,63 - O
    18. Macelaru Eugen, Bucuresti, 458 - 29,33 - O
    19. Istrate Cristian, Bucuresti, 76 - 28,46 - OW
    20. Rosioara Razvan, Alexandria, 486 - 27,72 - O
    21. Gherasim Iulian, Tulcea, 123 - 27,62 - O
    22. Dena Corneliu, Giurgiu, 101 - 27,51 - OW
    23. Voin Doru, Bucuresti, 151 - 26,91 - O
    24. Trocaru Remus, Tulcea, 124 - 25,94 - O
    25. Acatrinei Lucian Marian, Bucuresti, 570 - 25,77 - O
    26. Peiu Cosmin, Babadag, 228 - 24,66 - O
    27. Dima Cristi, Bucuresti, 339 - 23,97 - O
    28. Pandele Ionel, Giurgiu, 888 - 23,6 - OW
    29. Sandu Stefan, Bucuresti, 955 - 23,45 - O
    30. Radu Constantin, Sibiu, 185 - 22,83 - OW
    31. Zamfir Gicu, Bucuresti, 1234 - 22,75 - O
    32. Nicolae Alin, Bucuresti, 688 - 22,47 - O
    33. Niculae Dan, Bucuresti, 487 - 22,22 - O
    34. Sorescu Gabriel, Pitesti, 1303 - 22 - O
    35. Papacu Bejoli, Bucuresti, 372 - 21,85 - OW
    36. Varbanescu Marian, Giurgiu, 703 - 21,84 - O
    37. Viciu Dragos, Pitesti, 327 - 21,66 - OW
    38. Lazar Ion, Bucuresti, 451 - 20,93 - O
    39. Luca Octavian, Tulcea, 247 - 20,6 - O
    40. Trandafir Radu Catalin, Giurgiu, 894 - 20,5 - O
    41. Sabin Cristian, Bucuresti, 713 - 20,1 - O
    42. Cazacu Valentin, Pitesti, 1276 - 20 - O
    43. Samoila Ion, Babadag, 316 - 19,86 - A
    44. Boroleanu Robert, Bucuresti, 907 - 19,47 - A
    45. Sterian Laurentiu, Pitesti, 1491 - 18 - A
    46. Niculescu Daniel, Pitesti, 1340 - 15,85 - AW
    47.
    48.
    Ultima editare de Cornel 67; 09.mar.2018, 17:01.

    Comentariu


    • #3
      Rezervat clasament

      Clasament Incepatori

      1. Vitan Andrei - Giurgiu
      2. Dinca Raducu - Bucuresti
      3 -- 4
      Stanescu Maria - Giurgiu
      Huica Petre - Bucuresti
      5 -- 8
      Palangeanu Iris - Giurgiu
      Stefan Mihaela - Bucuresti
      Ionescu Daniel - Bucuresti
      Pralea Constantin - Alba Iulia
      9 -- 10
      Sirbu Ionut - Giurgiu
      Florea Bogdan - Caracal
      11 -- 1v gr.sup.
      Buzoianu Eduard - Oltenita
      12 -- 16 0v gr.sup.
      Constantin Eduard - Bucuresti
      Plesoianu Stefan - Constanta
      Eparu Matei - Ploiesti
      Trifu Marian - Bucuresti
      Grumeza Lucian - Bucuresti
      17 -- 2v gr.inf.
      Rotaru Costin - Bucuresti
      18 -- 21 1v gr.inf.
      Tanase Claudiu - Giurgiu
      Eparu Leontin - Ploiesti
      Sima Beniamin - Giurgiu
      Cocotan Vasile - Oltenita
      22 -- 25 0v gr.inf.
      Predus Paul - Bucuresti
      Varbanescu Radu - Bucuresti
      Ursu Karina - Giurgiu
      Mavrodin Cristian - Oltenita

      Clasament Avansati

      1. Lita Gabriel - Bucuresti
      2. Toma Viorel - Giurgiu
      3 -- 4
      Sima Vlad - Giurgiu
      Minica Rares - Giurgiu
      5 -- 8
      Stoian Sorin - Curtea de Arges
      Bejan Alexandru - Tecuci
      Alexandru Marius - Bucuresti
      Constantin Gabriela - Bucuresti
      9 -- 12
      Dumitrache Gabriel - Giurgiu
      Docan Cristian - Bucuresti
      Baluta Silviu - Bucuresti
      Nitu Serban - Paulesti
      13 -- 15 1v gr.sup.
      Anescu Andu - Dragasani
      Visan Victor - Slobozia
      Dina Alexandru - Bucuresti
      16 -- 20 0v gr.sup.
      Popa Paul - Sibiu
      Tuta Radu Ionut - Pitesti
      Milos Cristian - Alexandria
      Georgescu Vlad - Bucuresti
      Dramba Daniel Dumitru - Bucuresti
      21 -- 25 2v gr.inf.
      Badulescu Rafael - Giurgiu
      Sursilov Constantin - Bucuresti
      Ciripan Camelia - Bucuresti
      Dica Danut - Caracal
      Mihaila George - Bucuresti
      26 -- 28 1v gr.inf.
      Vasilache Tudor - Giurgiu
      Serban Marius - Bucuresti
      Milos Gianni - Alexandria
      29 -- 32 0v gr.inf.
      Caldararu Mihai Florentin - Giurgiu
      Stan Andrei - Bucuresti
      Carjan Dumitru - Bucuresti
      Ficleanu Gabriel - Giurgiu

      Clasament Open/Elite

      1. Enciu Alexandru - Slobozia
      2. Durdun George - Bucuresti
      3 -- 4
      Macarenco Andrei - Bucuresti
      Tigau Dan - Bucuresti
      5 -- 8
      Dumitrescu Cornel - Bucuresti
      Buta Radu - Bucuresti
      Varbanescu Petre - Giurgiu
      Dinca Daniel - Bucuresti
      9 -- 16
      Doncea Catalin - Giurgiu
      Pandele Ionel - Giurgiu
      Nicolae Alin - Bucuresti
      Papacu Bejoli - Bucuresti
      ON HO - Bucuresti
      Welker Ivan - Sfantu Gheorghe
      Zamfir Gicu - Bucuresti
      Arabagiu Marius - Bucuresti
      17 -- 25 1v gr.sup.
      Vlase Gheorghe - Slobozia
      Anghel Catalin - Giurgiu
      Micuda Mihai - Bucuresti
      Rosioara Razvan - Alexandria
      Gherasim Iulian - Tulcea
      Trocaru Remus - Tulcea
      Peiu Cosmin - Babadag
      Niculae Dan - Bucuresti
      Samoila Ion - Babadag
      26 -- 32 0v gr.sup.
      Macelaru Eugen - Bucuresti
      Istrate Cristian - Bucuresti
      Dena Corneliu - Giurgiu
      Voin Doru - Bucuresti
      Acatrinei Lucian Marian - Bucuresti
      Varbanescu Marian - Giurgiu
      Lazar Ion - Bucuresti
      33 -- 2v gr.inf.
      Luca Octavian - Tulcea
      34 -- 38 1v gr.inf.
      Neagoe Costin - Bucuresti
      Dima Cristi - Bucuresti
      Viciu Dragos - Pitesti
      Sabin Cristian - Bucuresti
      Cazacu Valentin - Pitesti
      39 -- 44 0v gr.inf.
      Badulescu Mario - Giurgiu
      Radu Constantin - Sibiu
      Sorescu Gabriel - Pitesti
      Trandafir Radu Catalin - Giurgiu
      Sterian Laurentiu - Pitesti
      Niculescu Daniel - Pitesti
      Ultima editare de Cornel 67; 10.mar.2018, 21:47.

      Comentariu


      • #4
        Serban Marius-Avansati-Bucuresti

        Sent from my SM-G920F using Tapatalk
        Xiom Feel HX
        FH- Tenergy 05FX
        BH- Nittaku Fastarc G1

        Comentariu


        • #5
          Sursilov Constantin - Bucuresti - Avansati

          Trimis de pe al meu Huawei Mate 10 PRO folosind Tapatalk
          Blade: Butterfly Primo Power Feeling
          Fh: Nittaku Fastarc G-1
          Bh: DHS Hurricane 3 Neo Provincial

          Comentariu


          • #6
            Enciu Marcel, București - Avansați

            Mulțumesc!

            Comentariu


            • #7
              Lita Gabriel - Avansati - Bucuresti

              Comentariu


              • #8
                Se înscriu la avansați: Vatui Carmela, Mototol Sorin, Musu Andrei, Stoia Florin, Dina Alexandru toți din București!

                Trimis de pe al meu PRA-LX1 folosind Tapatalk

                Comentariu


                • #9
                  Ficleanu Gabriel - avansați - Giurgiu

                  Trimis de pe al meu VFD 900 folosind Tapatalk

                  Comentariu


                  • #10
                    Buna ziua,

                    Alexandru Marius, avansati - Bucuresti.

                    Multumesc.
                    I'm a lean, mean, spin machine!

                    Comentariu


                    • #11
                      Pascu Răzvan la Open din Magureni.

                      Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

                      Comentariu


                      • #12
                        Postat în original de Cornel 67 Vezi post
                        Rezervat Inscrieri
                        Nitu serban -paulesti- avansati

                        Comentariu


                        • #13
                          Pralea Constantin-Alba Iulia-incepatori .

                          Comentariu


                          • #14
                            Trandafir Radu Cătălin - Giurgiu - Open

                            Comentariu


                            • #15
                              Varbanescu Petre
                              Varbanescu Marian
                              Doncea Catalin
                              Anghel Catalin

                              Giurgiu - Open/Elite

                              Comentariu


                              • #16
                                Dena Corneliu - Giurgiu - Open/Elite

                                Comentariu


                                • #17
                                  Varbanescu Radu - Bucuresti - incepatori

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    D-le Cornel,

                                    Aveti o neconcordanta in anuntul turneului:

                                    ORA DE ÎNCEPERE:
                                    - Începători + Avansați: 08.00-09.15 – validare înscrieri, la 09.30 încep meciurile;
                                    ----
                                    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
                                    - grupele la Avansați se vor posta pe forum Vineri seara la orele 21:30;
                                    - grupele la Incepatori se vor face la sala in ziua concursului la orele 13:30;
                                    I'm a lean, mean, spin machine!

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Badulescu Rafael - avansati, Giurgiu
                                      Badulescu Mario - elite , Giurgiu

                                      Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk
                                      Blade - Butterfly A.Mazunov -FL OFF+
                                      FH - Butterfly Tenergy 05
                                      BH - Butterfly Tenergy 05

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Dospinescu George - Bucuresti - open
                                        Radu Constantin - Sibiu - open

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Tănase Claudiu - începători

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Iulian Ropotan
                                            Bucuresti Elite

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Se înscriu la avansatiumitrache Gabriel,Caldararu Mihai Florentin,Toma Viorel toti din Giurgiu

                                              Trimis de pe al meu GT-I9301I folosind Tapatalk

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Zamfir Gicu - București - Open/Elite

                                                Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Buna seara,
                                                  Cristian Docan - Bucuresti - avansati.
                                                  Multumesc!

                                                  Comentariu

                                                  Cine a citit topicul
                                                  Procesare...
                                                  X