Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Brașov - 03.03.2018

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B Brașov - 03.03.2018

    Turneu B Brasov , 03.03.2018

    Ora 9:00

    Locatia: Liceul "Remus Radulet" (fostul "Energetic) situat in Brasov, str Zizinului;

    Google Maps

    Indicatii rutiere: Cum se coboara podul "Zizinului"(dinspre oras catre Centura) a doua strada la dreapta, care este la aprox 40 m, si in fatza se vede liceul, cu indicator catre "Cantina" (va indruma portarul). Cei ce vin dinspre Bucuresti pe Centura, fac stanga (la sensul giratoriu) si intra pe str. Zizinului si inainte de podul Zizinului fac stanga (se vede liceul in capatul strazii, zona deschisa);

    Categoria turneului: "B" se puncteaza ca atare si se premiaza primii 4 cu medalie si diploma ;Locul 1 la ambele categorii-Cupa, medalie si diploma;

    INCEPATORI /AMATORI media pana la 20 ,OPEN /elite orice medie ;

    Taxa de participare este de 20 lei , copiii 10 lei; pers cu dizabilitati nu vor plati inscrierea.(1 leu catre Amatur, 2 lei apa, 7 lei chirie, 8 lei cupe diplome si medalii, 2 lei mingi)

    Mese Butterfly Octet 25 8 Buc aprobate ITTF;
    se asigura:
    -Mingi TT Expert**
    -apa plata/minerala;
    Contra cost :meniu cantina liceului.

    Nr de participanti: 48;
    24 AMATORI si 24 ELITE

    Sistem de joc clasic grupe de cate 6, se califica primii 4 in sup, si primii doi din sup trec in tabelul eliminatoriu (nu se joaca finala mica);Eventualele Bye-uri se acorda celor mai bine clasati in ordinea grupelor superioare;

    Formarea grupelor : dupa MP;

    Altele:
    -ultima retragere joi 01.03.2018 orele 21-data la care orice retragere se penalizeaza cu 2 pct (R2)
    -grupele se alcatuiesc vineri 02.03.2018 orele 21- data la care orice retragere apare nemotivata


    Organizator:

    Alex Bondoc 0743086313
    Ultima editare de GeluBv; 26.feb.2018, 17:14.
    Hobby: Motoare si ski !
    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y


  • #2
    Inscrieri OPEN-ELITE - on 3/2/2018 at 7:11:43 PM

    1. Macovei Liviu - Brasov, 67 - 38.88 - E
    2. Marola Mihai - Bacau, 49 - 35.77 - E
    3. Galiu Mihai - Brasov, 663 - 32.4 - E
    4. Neagoe Costin - Bucuresti, 64 - 32.24 - E
    5. Hutanu Alin - Brasov, 170 - 31.92 - E
    6. Muresan Iulian - Cluj Napoca, 887 - 31.9 - E
    7. Welker Ivan - Sfantu Gheorghe, 183 - 31.05 - E
    8. Bondoc Alexandru - Brasov, 763 - 30.6 - E
    9. Stanciulescu Bogdan - Brasov, 317 - 29.8 - O
    10. Padurariu Costel - Brasov, 80 - 29.37 - O
    11. Olteanu Mihai - Brasov, 349 - 28.24 - O
    12. Bacanu Paulian - Brasov, 535 - 27.03 - O
    13. Vladoiu Gelu - Brasov, 83 - 26.48 - OW
    14. Matei Mirel - Brasov, 515 - 20.2 - O
    15. Ilie Octavian Marius - Brasov, 235 - 18.14 - A
    16. Simon Teodora - Sfantu Gheorghe, 1347 - 18 - AF
    17. Mitrofan Petrica - Brasov, 992 - 16.05 - AW
    18. Bokor Zoltan Jr - Brasov, 868 - 15.67 - AJ

    Grupe inferioare OPEN-ELITE
    1 Macovei Liviu Muresan Iulian Welker Ivan Bacanu Paulian Vladoiu Gelu Bokor Zoltan Jr
    2 Marola Mihai Hutanu Alin Bondoc Alexandru Olteanu Mihai Matei Mirel Mitrofan Petrica
    3 Galiu Mihai Neagoe Costin Stanciulescu Bogdan Padurariu Costel Ilie Octavian Marius Simon Teodora


    Inscrieri INCEPATORI-AMATORI - on 3/2/2018 at 2:30:59 PM

    1. Stefan Patrick - Brasov, 293 - 19.63 - A
    2. Szanto Lajos - Miercurea Ciuc, 378 - 17.4 - A
    3. Veris Dumitru - Brasov, 352 - 16.23 - A
    4. Tamas Szilard - Miercurea Ciuc, 785 - 14.68 - A
    5. Darjan Daniel - Brasov, 594 - 13.33 - A
    6. Gered Ferenc - Miercurea Ciuc, 640 - 13.12 - A
    7. Movileanu Neculae - Brasov, 608 - 13.09 - A
    8. Vaszi Denes - Miercurea Ciuc, 870 - 11.4 - A
    9. Gita Dan - Sfantu Gheorghe, 1829 - 10.4 - A
    10. Henegar Gabriel - Brasov, 1445 - 9.45 - A
    11. Gabor Sebastian - Sfantu Gheorghe, 1866 - 8 - A
    12. Lorincz Zoltan - Miercurea Ciuc, 1499 - 7.8 - A
    13. Sterczer Sandor - Sanzieni, 932 - 7.26 - A
    14. Costache Marian - Brasov, 1748 - 7 - A
    15. Veres Ionut - Brasov, 2127 - 7 - A
    16. Stanciu Constantin - Brasov, 2514 - 6.1 - A
    17. Sterczer Zalan - Sanzieni, 1327 - 5.63 - A
    18. Ciobanu Adrian - Brasov, 1576 - 0 - A
    19. Cojocaru Nicusor - Brasov, 2170 - 0 - A
    20. Contiu Mircea - Brasov, 2939 - 0 - A
    21. Orzanica Marian - Brasov, 5001 - 0 - A
    22. Constantin Sebastian - Brasov, 5002 - 0 - A
    23. Popescu Daniel - Brasov, 5004 - 0 - A
    24. Trofin Cristian - Brasov, 5005 - 0 - A



    Grupe inferioare INCEPATORI-AMATORI
    1 Stefan Patrick Vaszi Denes Gita Dan Stanciu Constantin Sterczer Zalan Trofin Cristian
    2 Szanto Lajos Movileanu Neculae Henegar Gabriel Veres Ionut Ciobanu Adrian Popescu Daniel
    3 Veris Dumitru Gered Ferenc Gabor Sebastian Costache Marian Cojocaru Nicusor Constantin Sebastian
    4 Tamas Szilard Darjan Daniel Lorincz Zoltan Sterczer Sandor Contiu Mircea Orzanica Marian
    Grupe inferioare OPEN-ELITE

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 MACOVEI LIVIU BRASOV
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    6
    1
    2 MURESAN IULIAN CLUJ NAPOCA
    1-3
    3-2
    1-3
    3-0
    3-0
    3-2
    4
    3
    3 WELKER IVAN SFANTU GHEORGHE
    1-3
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    2-3
    3
    4 OLTEANU MIHAI BRASOV
    0-3
    3-1
    2-3
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    2
    5 BACANU PAULIAN BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
    1-3
    1
    6 MITROFAN PETRICA BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    2-3
    0
    7 BOKOR ZOLTAN JR BRASOV
    0-3
    2-3
    3-2
    0-3
    3-1
    3-2
    3
    4
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MAROLA MIHAI BACAU
    3-1
    2-3
    3-0
    1-3
    3-0
    3
    1
    2 HUTANU ALIN BRASOV
    1-3
    3-1
    3-1
    2-3
    3-2
    3
    2
    3 BONDOC ALEXANDRU BRASOV
    3-2
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    3
    4 PADURARIU COSTEL BRASOV
    0-3
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    4
    5 VLADOIU GELU BRASOV
    3-1
    3-2
    0-3
    1-3
    3-1
    3
    6 SIMON TEODORA SFANTU GHEORGHE
    0-3
    2-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GALIU MIHAI BRASOV
    3-2
    3-0
    2-3
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 NEAGOE COSTIN BUCURESTI
    2-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    4
    2
    3 MARANDICI ADRIAN BRASOV
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    4
    4 STANCIULESCU BOGDAN BRASOV
    3-2
    1-3
    3-1
    3-1
    2-3
    3
    3
    5 MATEI MIREL BRASOV
    0-3
    1-3
    2-3
    1-3
    3-2
    1
    6 ILIE OCTAVIAN MARIUS BRASOV
    1-3
    1-3
    0-3
    3-2
    2-3
    1

    Grupe superioare OPEN-ELITE

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MACOVEI LIVIU BRASOV
    3-0
    1-3
    1
    2
    2 BONDOC ALEXANDRU BRASOV
    0-3
    1-3
    0
    3 STANCIULESCU BOGDAN BRASOV
    3-1
    3-1
    2
    1
    4
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MAROLA MIHAI BACAU
    3-2
    3-0
    2
    1
    2 MURESAN IULIAN CLUJ NAPOCA
    2-3
    3-0
    1
    2
    3 MARANDICI ADRIAN BRASOV
    0-3
    0-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GALIU MIHAI BRASOV
    3-1
    0-3
    1
    2
    2 OLTEANU MIHAI BRASOV
    1-3
    3-2
    1
    3 PADURARIU COSTEL BRASOV
    3-0
    2-3
    1
    1
    4
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 NEAGOE COSTIN BUCURESTI
    2-3
    1-3
    0
    2 HUTANU ALIN BRASOV
    3-2
    3-0
    2
    1
    3 BOKOR ZOLTAN JR BRASOV
    3-1
    0-3
    1
    2
    4

    Eliminatorii OPEN-ELITE
    1. Stanciulescu Bogdan
    ------------------------- Muresan Iulian 1-3
    8. Muresan Iulian
    -------------------------------------------------- Galiu Mihai 2-3
    5. Galiu Mihai
    ------------------------- Galiu Mihai 3-2
    4. Hutanu Alin
    --------------------------------------------------------------------------- Marola Mihai 0-3
    3. Padurariu Costel
    ------------------------- Bokor Zoltan Jr 2-3
    6. Bokor Zoltan Jr
    -------------------------------------------------- Marola Mihai 0-3
    7. Macovei Liviu
    ------------------------- Marola Mihai 0-3
    2. Marola Mihai


    Clasament OPEN-ELITE

    1. Marola Mihai - Bacau
    2. Galiu Mihai - Brasov
    3 -- 4
    Bokor Zoltan Jr - Brasov
    Muresan Iulian - Cluj Napoca
    5 -- 8
    Macovei Liviu - Brasov
    Hutanu Alin - Brasov
    Padurariu Costel - Brasov
    Stanciulescu Bogdan - Brasov
    9 -- 1v gr.sup.
    Olteanu Mihai - Brasov
    10 -- 12 0v gr.sup.
    Neagoe Costin - Bucuresti
    Bondoc Alexandru - Brasov
    Marandici Adrian - Brasov
    13 -- 14 3v gr.inf.
    Welker Ivan - Sfantu Gheorghe
    Vladoiu Gelu - Brasov
    15 -- 17 1v gr.inf.
    Bacanu Paulian - Brasov
    Matei Mirel - Brasov
    Ilie Octavian Marius - Brasov
    18 -- 19 0v gr.inf.
    Simon Teodora - Sfantu Gheorghe
    Mitrofan Petrica - Brasov




    Grupe inferioare INCEPATORI-AMATORI

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 STEFAN PATRICK BRASOV
    2-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    2
    2 VASZI DENES MIERCUREA CIUC
    3-2
    3-1
    3-1
    3-2
    3-2
    5
    1
    3 GITA DAN SFANTU GHEORGHE
    1-3
    1-3
    3-0
    3-1
    0-3
    2
    4
    4 STANCIU CONSTANTIN BRASOV
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    5 STERCZER ZALAN SANZIENI
    1-3
    2-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    6 TROFIN CRISTIAN BRASOV
    0-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    3
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SZANTO LAJOS MIERCUREA CIUC
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 MOVILEANU NECULAE BRASOV
    0-3
    2-3
    3-0
    1-3
    3-0
    2
    4
    3 HENEGAR GABRIEL BRASOV
    0-3
    3-2
    3-0
    1-3
    3-0
    3
    3
    4 VERES IONUT BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    5 CIOBANU ADRIAN BRASOV
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    6 POPESCU DANIEL BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VERIS DUMITRU BRASOV
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
    2 GERED FERENC MIERCUREA CIUC
    1-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    2
    3 GABOR SEBASTIAN SFANTU GHEORGHE
    0-3
    2-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    4 COSTACHE MARIAN BRASOV
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    5 COJOCARU NICUSOR BRASOV
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    6 ORZANICA MARIAN BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TAMAS SZILARD MIERCUREA CIUC
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
    2 DARJAN DANIEL BRASOV
    0-3
    2-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    2
    3 LORINCZ ZOLTAN MIERCUREA CIUC
    0-3
    3-2
    0-3
    0-3
    3-0
    2
    4 STERCZER SANDOR SANZIENI
    0-3
    1-3
    3-0
    1-3
    3-1
    2
    4
    5 CONTIU MIRCEA BRASOV
    1-3
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    3
    6 DROBOTA ROBERT BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0


    Grupe superioare INCEPATORI-AMATORI

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VASZI DENES MIERCUREA CIUC
    0-3
    3-2
    0-3
    1
    2 CIOBANU ADRIAN BRASOV
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    1
    3 COSTACHE MARIAN BRASOV
    2-3
    2-3
    3-1
    1
    2
    4 STERCZER SANDOR SANZIENI
    3-0
    1-3
    1-3
    1
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SZANTO LAJOS MIERCUREA CIUC
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 GERED FERENC MIERCUREA CIUC
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 CONTIU MIRCEA BRASOV
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    4 GITA DAN SFANTU GHEORGHE
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VERIS DUMITRU BRASOV
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 DARJAN DANIEL BRASOV
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    3 TROFIN CRISTIAN BRASOV
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    4 MOVILEANU NECULAE BRASOV
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TAMAS SZILARD MIERCUREA CIUC
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 STEFAN PATRICK BRASOV
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 HENEGAR GABRIEL BRASOV
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    4 GABOR SEBASTIAN SFANTU GHEORGHE
    0-3
    0-3
    3-2
    1


    Eliminatorii INCEPATORI-AMATORI
    1. Ciobanu Adrian
    ------------------------- Ciobanu Adrian 3-1
    8. Gered Ferenc
    -------------------------------------------------- Stefan Patrick 1-3
    5. Darjan Daniel
    ------------------------- Stefan Patrick 0-3
    4. Stefan Patrick
    --------------------------------------------------------------------------- Stefan Patrick 3-2
    3. Veris Dumitru
    ------------------------- Tamas Szilard 0-3
    6. Tamas Szilard
    -------------------------------------------------- Tamas Szilard 3-1
    7. Costache Marian
    ------------------------- Szanto Lajos 1-3
    2. Szanto Lajos


    Clasament INCEPATORI-AMATORI

    1. Stefan Patrick - Brasov
    2. Tamas Szilard - Miercurea Ciuc
    3 -- 4
    Ciobanu Adrian - Brasov
    Szanto Lajos - Miercurea Ciuc
    5 -- 8
    Darjan Daniel - Brasov
    Veris Dumitru - Brasov
    Gered Ferenc - Miercurea Ciuc
    Costache Marian - Brasov
    9 -- 13 1v gr.sup.
    Vaszi Denes - Miercurea Ciuc
    Gabor Sebastian - Sfantu Gheorghe
    Sterczer Sandor - Sanzieni
    Movileanu Neculae - Brasov
    Contiu Mircea - Brasov
    14 -- 16 0v gr.sup.
    Gita Dan - Sfantu Gheorghe
    Henegar Gabriel - Brasov
    Trofin Cristian - Brasov
    17 -- 2v gr.inf.
    Lorincz Zoltan - Miercurea Ciuc
    18 -- 20 1v gr.inf.
    Veres Ionut - Brasov
    Stanciu Constantin - Brasov
    Cojocaru Nicusor - Brasov
    21 -- 24 0v gr.inf.
    Sterczer Zalan - Sanzieni
    Drobota Robert - Brasov
    Orzanica Marian - Brasov
    Popescu Daniel - Brasov







    R2:
    Olah Oliver-Sf Gheorghe
    Drobota Robert-Brasov
    Szekeres Levente-Brasov

    Nemotivat:
    -Popescu Daniel- Brasov
    Ultima editare de GeluBv; 03.mar.2018, 18:44.
    Hobby: Motoare si ski !
    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

    Comentariu


    • #3
      ELITE BV

      Galiu Mihai
      Hutanu Alin
      Petrica Mitrofan
      Pitac Ovidiu
      Bacanu Paulian
      Matei Mirel
      Olteanu Mihai
      Anita Dorel
      Vladoiu Gelu
      Hobby: Motoare si ski !
      http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

      Comentariu


      • #4
        Trocaru Remus din Tulcea - Open.

        Comentariu


        • #5
          Sterczer Sandor si Sterczer Zalan din Sanzieni se inscriu la amatori

          Comentariu


          • #6
            Loghin Florin...amatori...Brasov

            Comentariu


            • #7
              Vreau la open daca se poate...scuze

              Comentariu


              • #8
                Se inscrie Tamas Szilard,din Miercurea-Ciuc,la Amatori.

                Comentariu


                • #9
                  Simon Teodora
                  Welker Ivan
                  Open
                  Gabor Sebastian
                  Miron Cătălin
                  Gîță Dan
                  Avansați
                  toți din Sf Gheorghe

                  Comentariu


                  • #10
                    Pica Horia Fagaras amatori
                    Malene Petru Fagaras amatori

                    Comentariu


                    • #11
                      Elite
                      Bondoc Alex
                      Macovei Liviu
                      Padurariu Costel
                      Bokor Zoltan Jr
                      Avansati/Incepatori
                      Orzanica Marian Bv NOU
                      Veres Ionut
                      Patrick Stefan
                      Contiu Mircea
                      Ciobanu Adrian
                      Darjan Daniel
                      Henegar Gabi
                      Bokor Zoltan Sr
                      Movileanu Neculae
                      Butnoiu Dorin
                      Drobota Robert
                      13 Rules

                      Comentariu


                      • #12
                        Serban Aurel amatori Fagaras

                        Comentariu


                        • #13
                          Buksa Ioan Sorin Avansati
                          13 Rules

                          Comentariu


                          • #14
                            Confirm înscrierea la avansați dar cu numele de Stefan Patrick cum e in clasament ca sa nu se încurce
                            Multumesc!

                            Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

                            Comentariu


                            • #15
                              Constantin Sebastian-avansați,Brasov
                              Nu stiu daca mai figurează în clasament.
                              A fost anul trecut in aprilie la turneu A

                              Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X