Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Prieteniei", Ditrău - 24.03.2018

Adună
X
Adună
Utilizatori activi care vizualizează acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B "Cupa Prieteniei", Ditrău - 24.03.2018

    Localitatea: Ditrău, jud. Harghita
    Data: Sâmbătă 24 martie 2018
    Categoria turneului
    : Open + Elite, Avansați + Începători.
    Ora de incepere:
    08.00-08.30 – validare înscrieri, la 09.00 încep meciurile.

    Locația: Sala de Sport Gál Ferenc, str. Libertății nr. 6, Ditrău.
    [TD]
    [/TD]

    Logistică
    : 12 mese ITTF.
    Mingi: Butterfly negru, plastic.
    Spațiu de joc: material sintetic multistrat.
    Facilități: vestiare, dușuri.

    Taxa de participare, din care 1 leu/participant vor fi transferați în contul AmaTur:
    25 ron (adulți)
    15 ron (copii sub 14 ani, doamne și domnișoare, persoane cu dizabilități)
    Se asigură:
    - apă minerală 2 litri,
    - gustare de mic dejun,
    - gustare la prânz.
    Material de premiere:
    - Locurile 1-4 – cupă + medalie + diplomă,
    - Locurile 5-8 – medalie + diplomă.

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 22.03.2018, ora 21,00;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte: N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    Sistemul de joc:

    Începători+Avansați
    - participă orice jucător amator cu MP mai mic de 20;
    - număr maxim de participanţi: 72;
    - se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - grupe inferioare (4 jucători sau 5/6 jucători) - dupa MP, regula şarpelui, cu ceva permutări între localităţi unde este cazul - se califică primii 4;
    - grupe superioare - grupe de 4 (câte un loc 1,2,3,4 din inferioare, cu schema pentru alcatuirea automata a grupelor superioare: 1432) sau grupe de 3 (potrivit șarpelui) - se califică primii 2;
    - eliminatorii - locurile 1 se aranjează pe tablou după numărul grupei superioare, locurile 2 vor fi trase la sorţi (se vor putea întâlni doar in finală cu adversarii din grupele superioare).

    Open+Elite
    - participă orice jucător, indiferent de medie.
    - număr maxim de participanţi: 24.
    - se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - grupe inferioare (4 jucători sau 5/6 jucători) - dupa MP, regula şarpelui, cu ceva permutări între localităţi unde este cazul - se califică primii 4;
    - grupe superioare - grupe de 4 (câte un loc 1,2,3,4 din inferioare, cu schema pentru alcatuirea automata a grupelor superioare: 1432) sau grupe de 3 (potrivit șarpelui) - se califică primii 2;
    - eliminatorii - locurile 1 se aranjează pe tablou după numărul grupei superioare, locurile 2 vor fi trase la sorţi (se vor putea întâlni doar in finală cu adversarii din grupele superioare).

    În funcție de numărul jucătorilor înscriși, sistemul de joc poate suferi modificări, ce vor fi anunțate în timp util pe forum.

    ORGANIZATORI:
    - Echipa Tic Tac Boys Gheorgheni (Todor Csaba, 0745031549)
    - cu sprijinul: Héja Zoltán, Héja Zsolt, tokosp

    http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Turnee.php?locs=Ditrau
    Ultima editare de hjz70; 04.mar.2018, 21:06.

  • #2
    Rezervat organizare.

    Clasament amatori:
    http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...334#post405334

    Clasament open:
    http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...321#post405321


    ******** ******** ******** ******** ********


    Se suplimenteaza numarul de mese la 16.

    La amatori se va juca in inferioare si superioare de 4 (max. 22 de grupe).
    La open se va juca ininferioare de 5-6 si superioare de 4 (max. 5 grupe).

    ps: tragerea la sorti la avansati va fi efectuata prin butonul auto al calculatorului.

    ---

    Inscrieri Open - on 3/21/2018 at 12:05:01 AM

    1. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 155 - 39.2 - E
    2. Bauer Lajos, Targu Mures, 13 - 36.63 - EW
    3. Irsai Istvan, Targu Mures, 133 - 35.33 - EW
    4. Zidar Victor, Reghin, 66 - 35.08 - E
    5. Incze Levente, Miercurea Ciuc, 25 - 35.07 - E
    6. Boeriu Cezara, Targu Mures, 307 - 32.38 - EJF
    7. Medve Mihai, Reghin, 707 - 30.5 - E
    8. Barabas Sandor, Toplita, 102 - 30.05 - E
    9. Denes Ferenc, Praid, 127 - 29.99 - OW
    10. Miklos Imre, Miercurea Ciuc, 78 - 29.53 - O
    11. Fazakas Attila, Toplita, 129 - 29.4 - O
    12. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc, 117 - 29.22 - OW
    13. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 87 - 28.79 - O
    14. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 200 - 27.46 - O
    15. Fancsali Kalman, Miercurea Ciuc, 109 - 26.56 - OW
    16. Marian Calin, Reghin, 1186 - 26 - O
    17. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc, 529 - 25.9 - O
    18. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc, 125 - 25.84 - O
    19. Colcer Nicolae, Toplita, 130 - 25.78 - O
    20. Kiss Janos, Miercurea Ciuc, 777 - 25.65 - O
    21. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni, 289 - 25.28 - O
    22. Trandafir Vasile, Targu Mures, 178 - 25.12 - O
    23. Marian Florin, Reghin, 478 - 23.8 - O
    24. Keresztes Zoltan, Gheorgheni, 358 - 22.62 - OW
    25. Kincses Jozsef, Praid, 465 - 20.17 - O
    26. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc, 673 - 20 - O

    Inscrieri Amatori - on 3/21/2018 at 9:10:13 PM

    1. Imecs Attila, Miercurea Ciuc, 283 - 19.23 - AW
    2. Sass Imre, Miercurea Ciuc, 324 - 18.56 - A
    3. Iliescu Lucian, Toplita, 1011 - 18 - A
    4. Lovasz Vilmos, Gheorgheni, 598 - 17.75 - A
    5. Gecse Alpar, Chibed, 262 - 17.61 - A
    6. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc, 378 - 17.4 - A
    7. Cuesdean Rares, Reghin, 773 - 17.2 - AJ
    8. Vajda Erno, Reghin, 430 - 16.41 - AW
    9. Balla Peter, Toplita, 306 - 16.3 - A
    10. Predescu Levente, Miercurea Ciuc, 1000 - 16 - A
    11. Bardas Ioan, Dumbraveni SB, 720 - 15.97 - A
    12. Bartha Laszlo, Valea Scurta, 1063 - 15.4 - AJ
    13. Elekes Csaba, Valea Scurta, 1058 - 15.3 - A
    14. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 517 - 15.07 - AW
    15. Peter Laszlo, Ciumani, 1313 - 15 - A
    16. Fulop Laszlo, Targu Mures, 503 - 14.83 - A
    17. Kovacs Istvan, Miercurea Ciuc, 1135 - 14.8 - A
    18. Heja Zoltan, Ditrau, 540 - 14.21 - A
    19. Lupescu Nicolae, Reghin, 494 - 14.04 - A
    20. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc, 527 - 13.96 - A
    21. Bedo Jozsef, Suseni, 756 - 13.9 - A
    22. Kontzey Jozsef, Targu Secuiesc, 664 - 13.76 - A
    23. Eigel Csaba, Toplita, 937 - 13.67 - A
    24. Todor Csaba, Gheorgheni, 565 - 13.29 - AH
    25. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc, 640 - 13.12 - A
    26. Raduly Ovidiu, Fantanele, 2026 - 13 - A
    27. Pap Teteny, Targu Mures, 2709 - 13 - A
    28. Lorinczi Bela, Gheorgheni, 1033 - 12.9 - A
    29. Cosarca Mihaita, Sarmas, 968 - 12 - A
    30. Szekely Zoltan, Gheorgheni, 1225 - 12 - A
    31. Mezei Mihai, Sarmas, 1264 - 12 - A
    32. Vaszi Denes, Miercurea Ciuc, 870 - 11.4 - A
    33. Bardas Patrick, Dumbraveni SB, 1017 - 11.22 - AJ
    34. Nagy Attila, Suseni, 1107 - 11 - A
    35. Mindru Marin, Sarmas, 1166 - 11 - A
    36. Mandru Aurel, Sarmas, 963 - 10.67 - A
    37. Markos Sandor, Borsec, 1273 - 10.65 - A
    38. Bajko Karoly, Hodosa, 1336 - 10 - A
    39. Pap Gyula, Gheorgheni, 977 - 9.8 - A
    40. Andras Zoltan, Miercurea Ciuc, 1245 - 9 - A
    41. Makszem Szabolcs, Gheorgheni, 1512 - 9 - A
    42. Csiki Szabolcs, Suseni, 1560 - 9 - A
    43. Bardocz Ferenc, Ditrau, 1242 - 8.7 - A
    44. Boariu Timofte Danut, Borsec, 1487 - 8.2 - A
    45. Malnasi Eke Ferenc, Toplita, 1364 - 8 - A
    46. Szabo Aron, Gheorgheni, 1442 - 8 - A
    47. Csiki Istvan, Suseni, 1746 - 8 - A
    48. Orza Gabor, Miercurea Ciuc, 1706 - 7.8 - A
    49. Suciu Andrei, Borsec, 1212 - 7.33 - A
    50. Sterczer Sandor, Sanzieni, 932 - 7.26 - A
    51. Antal Daszkel Jozsef, Miercurea Ciuc, 1542 - 7 - A
    52. Szabo Zoltan, Suseni, 1573 - 7 - A
    53. Kedves Botond, Ciumani, 2034 - 7 - A
    54. Kovacs Tihamer, Targu Mures, 2372 - 7 - A
    55. Korpos Csongor, Ciumani, 1581 - 6.2 - A
    56. Benedek Arpad, Ciumani, 1636 - 6.1 - A
    57. Molnar Tibor, Ciumani, 1508 - 6.05 - A
    58. Hompoth Zsolt, Ditrau, 2283 - 6 - A
    59. Sterczer Zalan, Sanzieni, 1327 - 5.63 - A
    60. Korpos Levente, Ciumani, 1659 - 5.4 - A
    61. Kopacz Andras, Miercurea Ciuc, 1867 - 5.35 - A
    62. Tamas Vivien, Miercurea Ciuc, 1094 - 5.33 - AF
    63. Nagy Arpad, Suseni, 1894 - 5 - A
    64. Heja Zsolt, Ditrau, 1939 - 5 - A
    65. Vegh Barbara, Miercurea Ciuc, 2013 - 5 - AF
    66. Kerekes Eva, Targu Mures, 3077 - 5 - AF
    67. Szabo Robert, Suseni, 2336 - 4 - A
    68. Angi Zoltan, Gheorgheni, 2966 - 4 - A
    69. Gyorgy Nicolett, Targu Mures, 3884 - 4 - AF
    70. Simon Robert, Gheorgheni, 1515 - 0 - A
    71. Gergely Istvan, Ditrau, 1672 - 0 - A
    72. Olah Ignac, Lazarea, 1917 - 0 - A
    73. Urzica Ioan, Toplita, 2042 - 0 - A
    74. Hadnagy Zoltan, Sansimion, 2077 - 0 - A
    75. Kelemen Miklos, Miercurea Ciuc, 2348 - 0 - A
    76. Oncioiu Gabriel, Toplita, 2352 - 0 - A
    77. Olaru Dragomir, Suseni, 2680 - 0 - A
    78. Grif Maria, Targu Mures, 2977 - 0 - AF
    79. Szocs Nandor, Gheorgheni, 3008 - 0 - A
    80. Ferencz Mark, Gheorgheni, 3126 - 0 - A
    81. Portik Erno, Hodosa, 3127 - 0 - A
    82. Solyom Laszlo, Suseni, 5003 - 0 - A
    83. Faluvegi Eduard, Targu Mures, 5004 - 0 - A
    84. Zajzon Pal, Targu Mures, 5005 - 0 - A
    85. Mikk Aurelian Victor, Borsec, 5006 - 0 - A
    86. Vancsa Zoltan, Miercurea Ciuc, 5007 - 0 - A
    Ultima editare de hjz70; 26.mar.2018, 22:23.

    Comentariu


    • #3
      Se inscrie Miklos Imre din Miercurea Ciuc la open


      Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

      Comentariu


      • #4
        Nistor Iosif si Predescu Levente din m.ciuc

        Comentariu


        • #5
          Andras Zoltan / Miercurea Ciuc / amatori.
          FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
          Tel : 0742 257 995

          Comentariu


          • #6
            Heja Zsolt Ditrau
            Heja Zoltŕn Ditrau
            Todor Csaba Gheorgheni
            Makszem Szabolcs Gheorgheni
            Pap Gyula Gheorgheni
            Simon Robert Gheorgheni
            Lorinczi Bela Gheorgheni
            Bardocz Ferenc Ditrau
            Benedek Zoltŕn Gheorgheni
            Benedek Alex Gheorgheni
            Bajko Karoly Hodosa avansati

            Comentariu


            • #7
              Angi Zoltŕn Gheorgheni avansati

              Comentariu


              • #8
                Vaszi Denes Miercurea Ciuc
                Lorincz Zoltŕn Miercurea Ciuc avansati

                Comentariu


                • #9
                  Se inscrie Canea Kocsis Andras - Targu Secuiesc - Avansati

                  Comentariu


                  • #10
                    Balla peter avansati

                    Comentariu


                    • #11
                      Se inscrie Peter Laszlo din Ciumani.

                      Comentariu


                      • #12
                        Se inscriu la avansati si incepatori:

                        Bedo Jozsef, Nagy Attila, Nagy Arpad, Csiki Szabolcs, Csiki Istvan din Suseni

                        Comentariu


                        • #13
                          Se inscriu la avansati si incepatori:

                          Szabo Zoltan, Szabo Robert si Olaru Dragomir din Suseni

                          Comentariu


                          • #14
                            Se inscriere Szanto Lajos si Gered Ferenc din M-Ciuc. La avansanti

                            Comentariu


                            • #15
                              Din Miercurea Ciuc: Fancsali Kalman - open
                              Imecs Attila - avansati
                              BL = Levi Sintech ALL-
                              FH = Joola Badman reloaded
                              BH = Tibhar Super Defense 40

                              Comentariu


                              • #16
                                Se inscriu Kincses Jozsef si Denes Ferenc la open.

                                Comentariu


                                • #17
                                  Inscrieri Amatori - on 3/3/2018 at 7:23:38 PM

                                  1. Imecs Attila, Miercurea Ciuc, 283 - 19.23 - AW
                                  2. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc, 378 - 17.4 - A
                                  3. Balla Peter, Toplita, 306 - 16.3 - A
                                  4. Predescu Levente, Miercurea Ciuc, 1000 - 16 - A
                                  5. Peter Laszlo, Ciumani, 1313 - 15 - A
                                  6. Heja Zoltan, Ditrau, 540 - 14.21 - A
                                  7. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc, 527 - 13.96 - A
                                  8. Bedo Jozsef, Suseni, 756 - 13.9 - A
                                  9. Todor Csaba, Gheorgheni, 565 - 13.29 - AH
                                  10. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc, 640 - 13.12 - A
                                  11. Lorinczi Bela, Gheorgheni, 1033 - 12.9 - A
                                  12. Vaszi Denes, Miercurea Ciuc, 870 - 11.4 - A
                                  13. Nagy Attila, Suseni, 1107 - 11 - A
                                  14. Bajko Karoly, Hodosa, 1336 - 10 - A
                                  15. Pap Gyula, Gheorgheni, 977 - 9.8 - A
                                  16. Andras Zoltan, Miercurea Ciuc, 1245 - 9 - A
                                  17. Makszem Szabolcs, Gheorgheni, 1512 - 9 - A
                                  18. Csiki Szabolcs, Suseni, 1560 - 9 - A
                                  19. Bardocz Ferenc, Ditrau, 1242 - 8.7 - A
                                  20. Csiki Istvan, Suseni, 1746 - 8 - A
                                  21. Lorincz Zoltan, Miercurea Ciuc, 1499 - 7.8 - A
                                  22. Szabo Zoltan, Suseni, 1573 - 7 - A
                                  23. Benedek Zoltan, Gheorgheni, 1352 - 6 - A
                                  24. Benedek Alex, Gheorgheni, 1251 - 5.8 - A
                                  25. Nagy Arpad, Suseni, 1894 - 5 - A
                                  26. Heja Zsolt, Ditrau, 1939 - 5 - A
                                  27. Szabo Robert, Suseni, 2336 - 4 - A
                                  28. Angi Zoltan, Gheorgheni, 2966 - 4 - A
                                  29. Simon Robert, Gheorgheni, 1515 - 0 - A
                                  30. Olaru Dragomir, Suseni, 2680 - 0 - A

                                  Inscrieri Open - on 3/3/2018 at 7:23:49 PM

                                  1. Denes Ferenc, Praid, 127 - 29.99 - OW
                                  2. Miklos Imre, Miercurea Ciuc, 78 - 29.53 - O
                                  3. Fancsali Kalman, Miercurea Ciuc, 109 - 26.56 - OW
                                  4. Kincses Jozsef, Praid, 465 - 20.17 - O
                                  5. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc, 673 - 20 - O
                                  FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                                  Tel : 0742 257 995

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Urzica ioan avansati toplita

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      se insrie Sass Imre din M-Ciuc la amatori

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Mandru Aurel Sarmas
                                        Mindru Marin Sarmas
                                        Cosarca Mihaita Sarmas
                                        Taran Cornel Sarmas
                                        Mezei Mihai Sarmas
                                        Portik Erno Hodosa avansati

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Se inscrie la amatori-incepatori Kopacz Andras si Antal Daszkel Jozsef

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Din Gheorgheni

                                            - la Open:

                                            Keresztes Zoltan
                                            Gyorfi Szabolcs

                                            - la Amatori:

                                            Lovasz Vilmos

                                            - la Incepatori:

                                            Szocs Nandor
                                            Ferencz Mark

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Fülöp László/Avansati/Targu Mures

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                se anscrie la avansati losonczi denes din sangeorgiu de padure si polotca stefan la open iar din fantanele raduly ovidiu avansati

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Din Reghin:
                                                  Vajda Erno,Cuesdean Rares - avansati
                                                  Marian Florin,Marian Calin,Medve Mihai-open.

                                                  Comentariu

                                                  Cine a citit topicul
                                                  Procesare...
                                                  X