Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Coloana Infinitului", Târgu Jiu - 31.03.2018

Adună
X
Adună
Utilizatori activi care vizualizează acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A "Coloana Infinitului", Târgu Jiu - 31.03.2018

    LOCALITATEA: Tirgu Jiu
    DATA: Sâmbătă 31 martie 2018;
    CATEGORII: INCEPATORI+AVANSATI+OPEN+ELITE
    SALA: Sala de Sport a Colegiului National Tudor Vladimirescu; Str Unirii Nr.1
    INDICAȚII DE ORIENTARE:

    [TD]
    [/TD]
    LOGISTICĂ: 16 mese aprobate ITTF
    TAXA: 25 Lei, din care 1 Leu/participant vor fi transferați în contul AmaTur;
    Se asigură apă plată 2 litri si un sandwich/persoana
    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Locurile 1÷4 cupe + diplome;
    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 29 martie 2018, ora 21,00;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte: N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    SISTEMUL DE JOC:

    INCEPATORI: 8h30 - 9h validare inscrieri; ora 9h 15 incepere meciuri
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mică de 9.99;
    - Număr maxim de participanţi: 48
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători , Grupe superioare, Eliminatorii

    AVANSATI: 8h30 - 9h validare inscrieri; ora 9h 15 incepere meciuri
    - Participă orice jucător amator cu MP intre 10 SI 19.99
    - Număr maxim de participanţi: 48
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători , Grupe superioare, Eliminatorii

    OPEN:13h30 - 14h validare inscrieri; ora 14h 15 incepere meciuri
    - Participă jucătorii cu MP intre 20 si 20.99 precum si jucatorii AVANSATI cu MP mai mic de 20 (care sunt rugați să-şi anunțe opțiunea la OPEN), în limita locurilor disponibile;
    - Număr maxim de participanţi: 24
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători , Grupe superioare, Eliminatorii

    ELITE: 13h30 - 14h validare inscrieri; ora 14h 15 incepere meciuri
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mare de 29.99;
    - Număr maxim de participanţi: 24
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători , Grupe superioare, Eliminatorii

    Organizatori: TOMA Florin: 0748 204 733; CRUCERU Sergiu: 0761 908 272



    Mingiile de concurs sunt asigurate de ANDRO prin George Durdun.


    George Durdun
    reprezentant andro Romania


    www.pingpongshop.ro
    https://facebook.com/pingpongshopromania
    comenzi@pingpongshop.ro
    +40765.777.747
    Ultima editare de florin toma; 19.mar.2018, 08:00.

  • #2
    Clasament INCEPATORI

    1. Campean Adrian - Bucuresti
    2. Simion Cristi - Targu Jiu
    3 -- 4
    Andrei Gheorghe - Petrila
    Stoica Mihai - Hateg
    5 -- 8
    Starcz Adrian - Lupeni
    Popovici Mircea - Caracal
    Tataru Tiberiu - Targu Jiu
    Teodorad Valentin - Slatina
    9 -- 2v gr.sup.
    Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare
    10 -- 12 1v gr.sup.
    Nopcea Marius - Hateg
    Budihala Raul - Hunedoara
    Muntean Atila - Hunedoara
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Martoiu Gabriel - Targu Jiu
    Paunescu Adrian - Targu Jiu
    Paunescu Evelin - Targu Jiu
    Cirstea Toni - Targu Jiu
    17 -- 18 2v gr.inf.
    Mares Cristian - Targu Jiu
    Stefan Doru - Craiova
    19 -- 1v gr.inf.
    Szabo Raul - Hateg
    20 -- 22 0v gr.inf.
    Balasoiu Liviu - Novaci
    Dumitrescu David - Targu Jiu
    Dumitrescu Aurel - Targu Jiu

    Clasament AVANSATI

    1. Rosca Florin - Ramnicu Valcea
    2. Butoi Aurel - Caracal
    3 -- 4
    Cinca Daniel - Craiova
    Grigore Marian - Ramnicu Valcea
    5 -- 8
    Botanel Eduard - Rovinari
    Vijaica Florin - Drobeta Tr Severin
    Popescu Remus - Ramnicu Valcea
    Negulescu Ioan - Ramnicu Valcea
    9 -- 12 1v gr.sup.
    Bradusca Cornel - Targu Jiu
    Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
    Stoian Sorin - Curtea de Arges
    Botas Constantin - Sannicolau Mare
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Tuca Cristi - Slatina
    Dumitrescu Florin - Targu Jiu
    Valcica Raul Ginno - Lupeni
    Moldovean Valer - Calan
    17 -- 3v gr.inf.
    Chivu Cornel - Craiova
    18 -- 19 2v gr.inf.
    Botanel Grigore - Rovinari
    Mija Nelu - Targu Jiu
    20 -- 24 1v gr.inf.
    Tatar Dorel - Simeria
    Fronie Cristian - Ramnicu Valcea
    Tedi Ioja - Calan
    Iliuta Adrian - Sannicolau Mare
    Stanescu Tiberiu - Slatina
    25 -- 27 0v gr.inf.
    Coste Rafael - Lupeni
    Popescu Dan - Craiova
    Stanca Cristian - Ramnicu Valcea

    Clasament OPEN

    1. Barac Marius - Sibiu
    2. Geamanu Robert - Drobeta Tr Severin
    3 -- 4
    Veres Francisc - Oravita
    Gheorghe Nicu - Drobeta Tr Severin
    5 -- 8
    Cornianu Sebastian - Baile Herculane
    Gatman Laurentiu - Targu Jiu
    Cioboiu Dan - Craiova
    Marin Puiu - Amarastii de Sus
    9 -- 1v gr.sup.
    Popescu Razvan - Targu Jiu
    10 -- 12 0v gr.sup.
    Cretu Marian - Craiova
    Boznea Daniel - Deva
    Valcea Daniel - Pitesti
    13 -- 14 1v gr.inf.
    Stancalie Doru - Craiova
    Comsa Dan - Sibiu
    15 -- 17 0v gr.inf.
    Belba Caius Petrica - Baile Herculane
    Botea Fabian - Hunedoara
    Caraus Sorin - Deva


    Clasament ELITE

    1. Petrescu Liviu - Pitesti
    2. Put Gabriel - Oravita
    3 -- 4
    Cruceru Sergiu - Targu Jiu
    Toma Florin - Pitesti
    5 -- 6 1v gr.sup.
    Saceleanu Bogdan - Targu Jiu
    Dondera Marius - Targu Jiu
    7 -- 8 0v gr.sup.
    Creinicean Liviu - Oravita
    Badulescu Teodor - Ramnicu Valcea
    9 -- 1v gr.inf.
    Chirea Laurentiu - Targu Jiu
    10 -- 0v gr.inf.
    Thouzard Adrian - Drobeta Tr Severin


    Penalizari Targu Jiu - 2018.03.31
    ID Nume si prenume Data Penalizare
    680 Coste Rafael - Lupeni 2018.03.31 - N
    679 Oproiu Florin - Targu Jiu 2018.03.31 - N
    678 Florea Bogdan - Caracal 2018.03.31 - R2
    677 Midvichi Daniel - Deva 2018.03.31 - R2
    676 Midvichi Alexandru - Deva 2018.03.31 - R2
    675 Postelnicu Mihai - Deva 2018.03.31 - R2
    674 Pirvu Nicusor - Caracal 2018.03.31 - R2
    Ultima editare de marcelgiosan; 01.apr.2018, 12:21.

    Comentariu


    • #3
      Eduard Botanel - Rovinari - Avansati
      Grigore Botanel - Rovinari - Avansati

      Trimis de pe al meu SM-J510FN folosind Tapatalk

      Comentariu


      • #4
        Va salut! Botas Constantin si Iliuta Adrian la avansati! Mitar Marius Tiberiu la incepatori ! ������

        Comentariu


        • #5
          Negulescu Ioan, Popescu Remus, Lupsa Bogdan, Grigore Marian, Rosca Florin, Rm.Valcea, avansati

          Comentariu


          • #6
            Buna seara,
            Se înscriu din Deva , urmatorii:
            Caraus Sorin - avansați
            Postelnicu Mihai si Boznea Daniel- open
            Multumesc

            Trimis de pe al meu SM-J510FN folosind Tapatalk

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de dani 0205 Vezi post
              Buna seara,
              Se înscriu din Deva , urmatorii:
              Caraus Sorin - avansați
              Postelnicu Mihai si Boznea Daniel- open
              Multumesc

              Trimis de pe al meu SM-J510FN folosind Tapatalk
              Va rog sa-l transferati pe Caraus Sorin la open!
              Multumesc

              Trimis de pe al meu SM-J510FN folosind Tapatalk

              Comentariu


              • #8
                Din Drobeta, la open, Draghici Dumitru, Vijaica Florin si Vijaica Paul.
                Multumim.
                Lemne: Butterfly Joo SaeHyuk/ Butterfly Petr Korbel
                FH :Butterfly Tenergy 64/Butterfly Tenergy 05 FX
                BH :Tibhar Grass D.TecS 1.2/Butterfly Feint Long II 1.3

                Comentariu


                • #9
                  se inscriu la open Barac Marius si Comsa Dan ambii din Sibiu .

                  Comentariu


                  • #10
                    Cinca Daniel si Chivu Cornel ,Sultan Valentin la avansati.
                    Stancalie Doru ,Cretu Marian,Cioboiu Dan la open

                    Comentariu


                    • #11
                      Se inscrie Marin Puiu din Amarastii de Jos la open

                      Comentariu


                      • #12
                        Gabriel Martoiu-Targu Jiu-incepatori.

                        Comentariu


                        • #13
                          Botea Fabian din Hunedoara categoria open.
                          Blade : 729 Dinasty Hinoki off
                          FH: rakza 7
                          BH:rakza 7

                          Comentariu


                          • #14
                            Tataru Tiberiu - incepatori- Targu Jiu
                            Ultima editare de Tataru Tiberiu; 18.mar.2018, 22:37.

                            Comentariu


                            • #15
                              Tataru Tiberiu- incepatori -Targu Jiu

                              Comentariu


                              • #16
                                Saceleanu Bogdan-Andrei,Targu-Jiu,elite

                                Comentariu


                                • #17
                                  Din Baile Herculane e inscriu Belba Caius si Cornianu Sebastian

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Se inscrie la incepatori amatori Mircea Popovici din Caracal

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Inscrieri INCEPATORI - on 3/19/2018 at 8:55:10 AM

                                      1. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 835 - 9.26 - A
                                      2. Popovici Mircea, Caracal, 1890 - 6.4 - A
                                      3. Martoiu Gabriel, Targu Jiu, 3194 - 5 - A
                                      4. Tataru Tiberiu, Targu Jiu, 5001 - 0 - A

                                      Inscrieri AVANSATI - on 3/19/2018 at 8:55:21 AM

                                      1. Popescu Remus, Ramnicu Valcea, 618 - 19.23 - A
                                      2. Sultan Valentin, Craiova, 351 - 19.14 - A
                                      3. Negulescu Ioan, Ramnicu Valcea, 547 - 18.86 - A
                                      4. Rosca Florin, Ramnicu Valcea, 1708 - 18.8 - A
                                      5. Cinca Daniel, Craiova, 326 - 18.72 - A
                                      6. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea, 260 - 18 - A
                                      7. Tatar Dorel, Simeria, 898 - 17.16 - AW
                                      8. Botanel Eduard, Rovinari, 1032 - 15.27 - A
                                      9. Tedi Ioja, Calan, 1002 - 14.3 - A
                                      10. Botas Constantin, Sannicolau Mare, 722 - 14.18 - A
                                      11. Chivu Cornel, Craiova, 636 - 13.88 - A
                                      12. Grigore Marian, Ramnicu Valcea, 657 - 13.58 - A
                                      13. Iliuta Adrian, Sannicolau Mare, 735 - 13.46 - A
                                      14. Moldovean Valer, Calan, 1150 - 12.9 - A
                                      15. Botanel Grigore, Rovinari, 821 - 12.02 - A

                                      Inscrieri OPEN - on 3/19/2018 at 8:55:32 AM

                                      1. Marin Puiu, Amarastii de Sus, 348 - 28.72 - OW
                                      2. Cretu Marian, Craiova, 244 - 24.61 - O
                                      3. Boznea Daniel, Deva, 310 - 24.2 - O
                                      4. Barac Marius, Sibiu, 318 - 23.62 - OW
                                      5. Belba Caius Petrica, Baile Herculane, 864 - 23.1 - O
                                      6. Stancalie Doru, Craiova, 158 - 22.59 - OW
                                      7. Cioboiu Dan, Craiova, 581 - 22.5 - O
                                      8. Botea Fabian, Hunedoara, 376 - 22.24 - O
                                      9. Cornianu Sebastian, Baile Herculane, 897 - 21.5 - O
                                      10. Postelnicu Mihai, Deva, 241 - 21.28 - O
                                      11. Vijaica Paul, Drobeta Tr Severin, 286 - 20.8 - OW
                                      12. Draghici Dumitru, Drobeta Tr Severin, 793 - 20 - O
                                      13. Vijaica Florin, Drobeta Tr Severin, 346 - 19.45 - A
                                      14. Comsa Dan, Sibiu, 405 - 18.87 - A
                                      15. Caraus Sorin, Deva, 538 - 13.93 - A

                                      Inscrieri ELITE - on 3/19/2018 at 8:57:17 AM

                                      1. Cruceru Sergiu, Targu Jiu, 143 - 40.54 - E
                                      2. Toma Florin, Pitesti, 38 - 40.46 - ELW
                                      3. Saceleanu Bogdan, Targu Jiu, 867 - 39.85 - E

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Din Hațeg.Stoica Mihai ,Nopcea Marius începători.Din Hunedoara.Budihală Raul începători
                                        Blade:Butterfly Timo Boll Spirit FL
                                        FH:Xiom Vega Japan
                                        BH:Xiom Vega Europe

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Andrei marian incepatori
                                          rusu marius incrpatori
                                          simion cristi incepatori
                                          zidarescu mimai incepatori

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Parcalabu ninel avansati
                                            bradusca cornel avansati
                                            mija nelu avansati
                                            lulu stefu avansati
                                            chirea laurentiu elite
                                            dondera marius elite

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Daniel valcea open din pitesti

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Se inscriu din Deva Midvichi Alexandru la avansati si Midvichi Daniel la incepatori

                                                Trimis de pe al meu ALE-L21 folosind Tapatalk

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Se inscrie Popescu Dan din Craiova la avansati

                                                  Comentariu

                                                  Cine a citit topicul
                                                  Procesare...
                                                  X