Simo Robert, Timișoara
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
"WTTD - AmaTur România", Timișoara C.T. de Vest (E/O) - 13.04.2018 - ok
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
1,77245385
- 26.mai.2010
- 10709
- Timișoara
Likes given: 1247Likes received: 4393
Inscrieri Maestri - on 10.04.2018 at 22:16:28
1. Mutrescu Eugen, Timișoara, 38 - 40,3 - E
2. Beca Iliesen, Timișoara, 143 - 40,02 - EL
3. Butnariu Daniel, Timișoara, 368 - 40 - EL
4. Verdet Adrian, Oravita, 13 - 36,68 - E
5. Mitrache Simion, Timișoara, 326 - 36,05 - E
6. Popa Bogdan, Timișoara, 440 - 35,1 - EL
7. Mihalescu Dinu, Timișoara, 102 - 32,26 - EW
8. Oprea Adrian, Lugoj, 124 - 31,33 - E
9. Popet Doru, Timișoara, 263 - 31,06 - EW
10. Kaposta Victor, Arad, 48 - 30,73 - E
11. Istrate Cristian, București, 66 - 28,07 - OW
12. Ciucioiu Dorin, Timișoara, 356 - 27,94 - O
13. Lulciuc Dumitru, Timișoara, 453 - 25 - O
14. Costache Rosioru Cristian, Timișoara, 638 - 24,8 - O
15. Deak Valentin, Sebis, 428 - 23,66 - O
16. Jichici Svetozar, Timișoara, 140 - 22,19 - OW
17. Cecan Vasile, Timișoara, 253 - 21,68 - O
18. Talpes Mircea, Timișoara, 4238 - 0 - E
19. Simo Robert, Timișoara, 5001 - 0 - A
In postul 2 aveti si programul pe zile "WTTD - AmaTur România" al zonei 7 (BH+AR+TM+CS+HD).
Comentariu
organizator local- 08.feb.2015
- 1441
- deva
Likes given: 1271Likes received: 910
Postat în original de Cristian Istrate Vezi postSalutare tuturor, dragii mei nu stiu ce faceti voi saptamana asta dar eu peste o ora ma pregatesc sa plec in delegatie. Si daca tot e saptamana WTTD m-am gandit sa onoram cum se cuvine acest eveniment, si cum putea fi onorat decat in stilul meu WTTW. Asadar sunt decis sa particip la sase ! turnee consecutive de ?ziua? tenisului mondial pe.... meleagurile patriei. Daca ma vor tine ?grisinele? si manuta dreapta voi incepe cu o incalzire usoara in Brașov la amicul meu Gelu, dupa care vreau sa-l vad la ochi pe Florin la Bistrița, sa fac cunostinta cu Pal si Stefan la Cluj, sa ma revad cu Claudiu la Timișoara, sa-mi strang mana cu George la Ploiești c-am ajuns cu bine si nu ma rapit nicio fata, si sa inchei an-fanfar in București in ?sufragerie? la Catalin. Pentru acest lucru imi trebuie sanatate, voiosie si pace, nu inainte de resurse si... ?bilet de voie? pe care le-am obtinut c-am fost cuminte de paste !
In acesta aventura timebillding de tenis o sa car cateva acarete cu mine dupa cum urmeaza : In trolerul mare vor intra,
-4 echipamente (noi) editie noua (tricouri, sorturi, ciorapi) si 3 perechi incaltari (noi) editie noua, totul asortat dupa cum bine stiti,
-Jacheta
-3 camasi
-2 perechi pantofi
I buc. saltea 80x110 (aceasta ma ajuta sa dorm confortabil pe patul din vagoanele de dormit, scuze dar sunt obisnuit sa dorm pe un pat patul e destul de tare pentru gustul meu, altfel nu ma pot odihnii)
-Pompa pentru saltea
-Scaunul pliabil nr. 1
?dulapiorul pliant
-masuta plianta
si evident,
-carabina akm 47 zisa si paleta de tenis de masă
Kazac pentru priza toc, cu fete fh. Xiom Omega 7, si bh. Tibhar Genius Optimum+
Solutie de sters paleta
Burete
...stiu stiu ce veti spune, daca mai are si soacra-mea loc in bagaj, pentru curiozitatea voastra ma bate gandul s-o trimit la bai, ...nu la orice fel de bai, ci la Baile Herculane sa se obisnuiasca cu atmosfera pana cand ajung eu pe data de 27 04 (de data asta cu o brigada mai mare, cu amicii mei Cristian Docan si Costica Sursilov si ne luam si consoartele, ca avem ?treaba? acolo cateva zile bune) cand e programat de amicul meu Nicu (slavit fie-i numele-n veci, ca s-a gandit la acea locatie) turneul de acolo.
Unii mai carcotasi vor spune ce-mi trebuie mie atata cazarmament, pai dragi tatii, daca nu stiati tenisul de masa e o treaba foarte serioasa si trebuie tratat cu mult respect si pasiune iar eu de cand ma stiu am respectat cele doua criterii cu strictete, evident ca mi-a placut sa ma respect ca o viata avem si trebuie sa stim pentru ce traim, iar de cand ma stiu mereu am fost in ton cu vremea si cu vremurile. In delegatie reprezint si Bucureștiul si trebuie reprezentat cum se cuvine, iar daca nu le place unora si stramba din nasuc, nu faceti ce fac eu ca e nasol.
Singura dilema pe care am avut-o a fost ca nimeni nu s-a ?incumetat? sa organizeze un turneu si luni pe 09 04, stiam o treaba... dar chiar si asa, cum pasarea o celebra inaintasa... ?Je ne regrette rien? (cu o tusa pe r, ca sa pastram decorul corect)
Cu drag tot al vostru
Cristian Istrate
PS Daca v-a placut ce ati citit astept de la voi un like si un subscribe, daca nu va placut... atunci sunt nevoit sa ma opresc la Sag Timiseni sa ma calugaresc ca sa va fiu in gratzii.
Plecare spre Brașov in 10 04 2018 ora 10.00
Sosire 12.50
Turneu 15.00
Tren spre Bistrița ora 23.58
Sosire in Bistrița lo ora 05.26
Cazare ? Hotel Dcecebal
Turneu 11.04
Plecare Bistrița pe 12. 04 ora 07.37
In Cluj la 11.00
Cazare la Hotel Beta
Turneu
Tren spre Timișoara la ora 05.45 in 13 04
Soseste la Timișoara 11 38
Turneu : orele 19
Plecare din TM la 22.40
Sosire București Sambata la 08.26
Turneu Ploiești 14 04 2018
Turneu București 15 04 2018
(cred ca esti o adevarata gură de oxigen pt CFR[emoji1])
Trimis de pe al meu SM-J510FN folosind Tapatalk
Comentariu
1,77245385- 26.mai.2010
- 10709
- Timișoara
Likes given: 1247Likes received: 4393
Mirza Karim, Timișoara
Daianu Ion, Timișoara
Grubacichi Marius, Timișoara
Paladuta Victor, Timișoara
Comentariu
1,77245385- 26.mai.2010
- 10709
- Timișoara
Likes given: 1247Likes received: 4393
Inscrieri Maestri - on 4/13/2018 at 2:14:47 PM
1. Mutrescu Eugen, Timișoara, 38 - 40.3 - E
2. Beca Iliesen, Timișoara, 143 - 40.02 - EL
3. Butnariu Daniel, Timișoara, 368 - 40 - EL
4. Verdet Adrian, Oravita, 13 - 36.68 - E
5. Mitrache Simion, Timișoara, 326 - 36.05 - E
6. Popa Bogdan, Timișoara, 440 - 35.1 - EL
7. Mihalescu Dinu, Timișoara, 102 - 32.26 - EW
8. Oprea Adrian, Lugoj, 124 - 31.33 - E
9. Popet Doru, Timișoara, 263 - 31.06 - EW
10. Kaposta Victor, Arad, 48 - 30.73 - E
11. Istrate Cristian, București, 66 - 28.07 - OW
12. Ciucioiu Dorin, Timișoara, 356 - 27.94 - O
13. Lulciuc Dumitru, Timișoara, 453 - 25 - O
14. Costache Rosioru Cristian, Timișoara, 638 - 24.8 - O
15. Deak Valentin, Sebis, 428 - 23.66 - O
16. Grubacichi Marius, Timișoara, 898 - 22.55 - O
17. Jichici Svetozar, Timișoara, 140 - 22.19 - OW
18. Cecan Vasile, Timișoara, 253 - 21.68 - O
19. Paladuta Victor, Timișoara, 1359 - 19.75 - A
20. Talpes Mircea, Timișoara, 4238 - 0 - E
21. Simo Robert, Timișoara, 5001 - 0 - A
22. Dumitrescu Catalin, Timișoara, 5002 - 0 - A
23. Mirza Karim, Timișoara, 5003 - 0 - A
24. Daianu Ion, Timișoara, 5004 - 0 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Creinicean Liviu, Oravita
2. Joumah Abdul Rahim, Timișoara
3. Ankar Wasim, Timișoara
In postul 2 aveti si programul pe zile "WTTD - AmaTur România" al zonei 7 (BH+AR+TM+CS+HD).
Comentariu
1,77245385- 26.mai.2010
- 10709
- Timișoara
Likes given: 1247Likes received: 4393
Inscrieri FINALE Maestri - on 13.04.2018 at 20:42:44
1. Mutrescu Eugen, Timișoara, 38 - 40,3 - E
2. Butnariu Daniel, Timișoara, 368 - 40 - EL
3. Verdet Adrian, Oravita, 13 - 36,68 - E
4. Mitrache Simion, Timișoara, 326 - 36,05 - E
5. Popa Bogdan, Timișoara, 440 - 35,1 - EL
6. Mihalescu Dinu, Timișoara, 102 - 32,26 - EW
7. Creinicean Liviu, Oravita, 36 - 32,04 - E
8. Oprea Adrian, Lugoj, 124 - 31,33 - E
9. Popet Doru, Timișoara, 263 - 31,06 - EW
10. Kaposta Victor, Arad, 48 - 30,73 - E
11. Istrate Cristian, București, 66 - 28,07 - OW
12. Ciucioiu Dorin, Timișoara, 356 - 27,94 - O
13. Lulciuc Dumitru, Timișoara, 453 - 25 - O
14. Costache Rosioru Cristian, Timișoara, 638 - 24,8 - O
15. Deak Valentin, Sebis, 428 - 23,66 - O
16. Grubacichi Marius, Timișoara, 898 - 22,55 - O
17. Jichici Svetozar, Timișoara, 140 - 22,19 - OW
18. Cecan Vasile, Timișoara, 253 - 21,68 - O
19. Paladuta Victor, Timișoara, 1359 - 19,75 - A
20. Talpes Mircea, Timișoara, 4238 - 0 - E
21. Simo Robert, Timișoara, 5001 - 0 - A
22. Dumitrescu Catalin, Timișoara, 5002 - 0 - A
23. Mirza Karim, Timișoara, 5003 - 0 - A
24. Daianu Ion, Timișoara, 5004 - 0 - A
Comentariu
1,77245385- 26.mai.2010
- 10709
- Timișoara
Likes given: 1247Likes received: 4393
Grupe inferioare Maestri
1 Mutrescu Eugen Grubacichi Marius Jichici Svetozar 2 Butnariu Daniel Deak Valentin Cecan Vasile 3 Verdet Adrian Costache Rosioru Cristian Paladuta Victor 4 Mitrache Simion Lulciuc Dumitru Talpes Mircea 5 Popa Bogdan Kaposta Victor Simo Robert 6 Mihalescu Dinu Istrate Cristian Dumitrescu Catalin 7 Creinicean Liviu Ciucioiu Dorin Mirza Karim 8 Oprea Adrian Popet Doru Daianu Ion
Comentariu
1,77245385- 26.mai.2010
- 10709
- Timișoara
Likes given: 1247Likes received: 4393
Grupe inferioare Maestri
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 MUTRESCU EUGEN TIMISOARA 3-03-0212 GRUBACICHI MARIUS TIMISOARA 0-32-303 JICHICI SVETOZAR TIMISOARA 0-33-2124 5 6
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BUTNARIU DANIEL TIMISOARA 3-03-0212 DEAK VALENTIN SEBIS 0-33-2123 CECAN VASILE TIMISOARA 0-32-304 5 6
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 VERDET ADRIAN ORAVITA 3-13-0212 COSTACHE ROSIORU CRISTIAN TIMISOARA 1-31-303 PALADUTA VICTOR TIMISOARA 0-33-1124 5 6
Gr.inferioara nr. 5Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 MITRACHE SIMION TIMISOARA 3-23-0212 LULCIUC DUMITRU TIMISOARA 2-30-303 TALPES MIRCEA TIMISOARA 0-33-0124 5 6
Gr.inferioara nr. 6Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 POPA BOGDAN TIMISOARA 3-23-0212 KAPOSTA VICTOR ARAD 2-33-0123 SIMO ROBERT TIMISOARA 0-30-304 5 6
Gr.inferioara nr. 7Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 MIHALESCU DINU TIMISOARA 1-33-0122 ISTRATE CRISTIAN BUCURESTI 3-13-0213 DUMITRESCU CATALIN TIMISOARA 0-30-304 5 6
Gr.inferioara nr. 8Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 CREINICEAN LIVIU ORAVITA 3-13-1212 CIUCIOIU DORIN TIMISOARA 1-33-2123 MIRZA KARIM TIMISOARA 1-32-304 5 6
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 OPREA ADRIAN LUGOJ 3-13-0212 POPET DORU TIMISOARA 1-33-0123 DAIANU ION TIMISOARA 0-30-304 5 6
Comentariu
1,77245385- 26.mai.2010
- 10709
- Timișoara
Likes given: 1247Likes received: 4393
Eliminatorii Maestri
1. Mutrescu Eugen
-------------------------
16. Paladuta Victor
--------------------------------------------------
9. Ciucioiu Dorin
-------------------------
8. Oprea Adrian
---------------------------------------------------------------------------
5. Popa Bogdan
-------------------------
12. Mihalescu Dinu
--------------------------------------------------
13. Deak Valentin
-------------------------
4. Mitrache Simion
. ----------------------------------------------------------------------------------------------------
3. Verdet Adrian
-------------------------
14. Kaposta Victor
--------------------------------------------------
11. Talpes Mircea
-------------------------
6. Istrate Cristian
---------------------------------------------------------------------------
7. Creinicean Liviu
-------------------------
10. Popet Doru
--------------------------------------------------
15. Jichici Svetozar
-------------------------
2. Butnariu Daniel
Comentariu
1,77245385- 26.mai.2010
- 10709
- Timișoara
Likes given: 1247Likes received: 4393
Eliminatorii Maestri
1. Mutrescu Eugen
------------------------- Mutrescu Eugen 3-2
16. Paladuta Victor
--------------------------------------------------
9. Ciucioiu Dorin
------------------------- Oprea Adrian 1-3
8. Oprea Adrian
---------------------------------------------------------------------------
5. Popa Bogdan
------------------------- Popa Bogdan 3-1
12. Mihalescu Dinu
--------------------------------------------------
13. Deak Valentin
------------------------- Mitrache Simion 0-3
4. Mitrache Simion
. ----------------------------------------------------------------------------------------------------
3. Verdet Adrian
------------------------- Verdet Adrian 3-1
14. Kaposta Victor
--------------------------------------------------
11. Talpes Mircea
------------------------- Istrate Cristian 2-3
6. Istrate Cristian
---------------------------------------------------------------------------
7. Creinicean Liviu
------------------------- Popet Doru 2-3
10. Popet Doru
--------------------------------------------------
15. Jichici Svetozar
------------------------- Butnariu Daniel 0-3
2. Butnariu Daniel
Comentariu
1,77245385- 26.mai.2010
- 10709
- Timișoara
Likes given: 1247Likes received: 4393
Eliminatorii Maestri
1. Mutrescu Eugen
------------------------- Mutrescu Eugen 3-2
16. Paladuta Victor
-------------------------------------------------- Mutrescu Eugen 3-0
9. Ciucioiu Dorin
------------------------- Oprea Adrian 1-3
8. Oprea Adrian
---------------------------------------------------------------------------
5. Popa Bogdan
------------------------- Popa Bogdan 3-1
12. Mihalescu Dinu
-------------------------------------------------- Mitrache Simion 2-3
13. Deak Valentin
------------------------- Mitrache Simion 0-3
4. Mitrache Simion
. ----------------------------------------------------------------------------------------------------
3. Verdet Adrian
------------------------- Verdet Adrian 3-1
14. Kaposta Victor
-------------------------------------------------- Verdet Adrian 3-2
11. Talpes Mircea
------------------------- Istrate Cristian 2-3
6. Istrate Cristian
---------------------------------------------------------------------------
7. Creinicean Liviu
------------------------- Popet Doru 2-3
10. Popet Doru
-------------------------------------------------- Butnariu Daniel 0-3
15. Jichici Svetozar
------------------------- Butnariu Daniel 0-3
2. Butnariu Daniel
Comentariu
senior- 29.mar.2016
- 1419
- București
- 56
Likes given: 653Likes received: 507
Salutare tuturor, pot spune cu certitudine ca asa se organizeaza un turneu, Claudiu a ales locatia perfecta si evident gestionat ca un profesionist, felicitari Claudiu. Ma bucur ca am participat la un turneu puternic cu jucatori foarte valorosi, si o atmosfera prieteneasca. Un meci de poveste cu Adita Verdet bravo felicitari a castigat cel mai bun. Din tren salut toti baietii de la acest excelent turneu si sper sa ne revedem curand ! Stima.
Comentariu
1,77245385- 26.mai.2010
- 10709
- Timișoara
Likes given: 1247Likes received: 4393
Eliminatorii Maestri
1. Mutrescu Eugen
------------------------- Mutrescu Eugen 3-2
16. Paladuta Victor
-------------------------------------------------- Mutrescu Eugen 3-0
9. Ciucioiu Dorin
------------------------- Oprea Adrian 1-3
8. Oprea Adrian
--------------------------------------------------------------------------- Mutrescu Eugen 3-0
5. Popa Bogdan
------------------------- Popa Bogdan 3-1
12. Mihalescu Dinu
-------------------------------------------------- Mitrache Simion 2-3
13. Deak Valentin
------------------------- Mitrache Simion 0-3
4. Mitrache Simion
. ----------------------------------------------------------------------------------------------------
3. Verdet Adrian
------------------------- Verdet Adrian 3-1
14. Kaposta Victor
-------------------------------------------------- Verdet Adrian 3-2
11. Talpes Mircea
------------------------- Istrate Cristian 2-3
6. Istrate Cristian
--------------------------------------------------------------------------- Butnariu Daniel 1-3
7. Creinicean Liviu
------------------------- Popet Doru 2-3
10. Popet Doru
-------------------------------------------------- Butnariu Daniel 0-3
15. Jichici Svetozar
------------------------- Butnariu Daniel 0-3
2. Butnariu Daniel
Comentariu
1,77245385- 26.mai.2010
- 10709
- Timișoara
Likes given: 1247Likes received: 4393
Eliminatorii Maestri
1. Mutrescu Eugen
------------------------- Mutrescu Eugen 3-2
16. Paladuta Victor
-------------------------------------------------- Mutrescu Eugen 3-0
9. Ciucioiu Dorin
------------------------- Oprea Adrian 1-3
8. Oprea Adrian
--------------------------------------------------------------------------- Mutrescu Eugen 3-0
5. Popa Bogdan
------------------------- Popa Bogdan 3-1
12. Mihalescu Dinu
-------------------------------------------------- Mitrache Simion 2-3
13. Deak Valentin
------------------------- Mitrache Simion 0-3
4. Mitrache Simion
. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Mutrescu Eugen 3-1
3. Verdet Adrian
------------------------- Verdet Adrian 3-1
14. Kaposta Victor
-------------------------------------------------- Verdet Adrian 3-2
11. Talpes Mircea
------------------------- Istrate Cristian 2-3
6. Istrate Cristian
--------------------------------------------------------------------------- Butnariu Daniel 1-3
7. Creinicean Liviu
------------------------- Popet Doru 2-3
10. Popet Doru
-------------------------------------------------- Butnariu Daniel 0-3
15. Jichici Svetozar
------------------------- Butnariu Daniel 0-3
2. Butnariu Daniel
Comentariu
1,77245385- 26.mai.2010
- 10709
- Timișoara
Likes given: 1247Likes received: 4393
Clasament Maestri
1. Mutrescu Eugen - Timișoara
2. Butnariu Daniel - Timișoara
3 -- 4
Mitrache Simion - Timișoara
Verdet Adrian - Oravita
5 -- 8
Oprea Adrian - Lugoj
Popet Doru - Timișoara
Popa Bogdan - Timișoara
Istrate Cristian - București
9 -- 16
Paladuta Victor - Timișoara
Jichici Svetozar - Timișoara
Deak Valentin - Sebis
Kaposta Victor - Arad
Ciucioiu Dorin - Timișoara
Creinicean Liviu - Oravita
Mihalescu Dinu - Timișoara
Talpes Mircea - Timișoara
17 -- 24 0v gr.inf.
Lulciuc Dumitru - Timișoara
Costache Rosioru Cristian - Timișoara
Grubacichi Marius - Timișoara
Cecan Vasile - Timișoara
Simo Robert - Timișoara
Dumitrescu Catalin - Timișoara
Mirza Karim - Timișoara
Daianu Ion - Timișoara
Comentariu
© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 02:59.Procesare...X
Comentariu