Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa TTA", București 28-29.04.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B "Cupa TTA", București 28-29.04.2018

    Turneu B "Cupa TTA", București 28 și 29 Aprilie 2018

    LOCALITATEA: București;
    SALA: Top Tenis Arena;
    DATA: 28 si 29 Aprilie 2018;
    ADRESA+INDICATII ACCES: Stația de metrou Semănătoarea, în incinta SemaParc;
    TIMPUL PROBABIL ALOCAT: Sambata: 9,30 - 21,00 ; Duminica: 9,30 - 18,00;
    NUMĂR PARTICIPANȚI: Avansati 60 - Incepatori 36 - Open 48 - Elite 24, în ordinea înscrierii pe site;
    NR. MESE: 20 mese DONIC WORLD CHAMPION, aprobate ITTF;
    SUPRAFAȚA DE JOC: Gerflor Taraflex Table Tennis;
    MINGI: Red&Black 3* plastic.
    FACILITATI: Vestiare si dusuri ultramoderne, garderoba, minibar complet;
    MATERIAL DE PREMIERE: Cupe, diplome
    ÎNSCRIERI: Pe forum sau telefonic ;– ultima înscriere vineri 27 aprilie ora 21,30 Avansati respectiv Sambata 28 aprilie ora 11 pentru incepatori si Sambata ora 21,30 pentru Open+Elite; Nu se fac inscrieri la sala;
    TAXA PARTICIPARE: 30 Lei . Pentru copiii SUB 14 ani 20 ron. Persoanele cu dizabilitați nu platesc taxa de participare. Câte 1 leu/participant plătitor se virează/donează către AmaTur.
    SAMBATA:
    - AVANSATI: ora 9,30 – confirmarea inscrierii pana la ora 9,15
    - INCEPATORI: ora 13,00 – confirmarea inscrierii pana la ora 12,45
    DUMINICA:
    - OPEN: ora 9,30 – confirmarea inscrierii pana la ora 9,15
    - ELITE: ora 9,30 - confirmarea inscrierii pana la ora 9,15
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum;
    - prioritatea la înscriere: primul venit/primul servit;
    - ultima retragere Joi 26.04.2018, ora 21,00 pentru Avansați/Începători și Vineri 27.04.2018, ora 21.00 pentru Open/Elite;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    SISTEM DE JOC
    Grupele superioare formate din 4 jucatori se vor juca conform schemei: 1-4;2-3;W1-W2;L1-L2; W1-L2;W2-L1
    Avansați maxim 60 participanți – Sâmbătă ora 9,30-18,00;
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mare sau egala cu 10 si mai mică decat 20, precum si jucatorii incepatori cu MP<10 care doresc si care sunt rugati să-şi anunțe aceasta optiune, în limita locurilor disponibile;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3 sau 4 jucători, se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Amatori;
    ÎNCEPĂTORI maxim 36 participanți – Sâmbătă ora 13,00-20,00;
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mică decat 10;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform Clasament AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3 sau 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Amatori;
    OPEN maxim 48 participanți – Duminică, ora 9,30-18,00;
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 20 si mai mica decat 30 precum si jucatorii Avansati cu MP<20 care doresc si care sunt rugati să-şi anunțe aceasta optiune, în limita locurilor disponibile;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3 sau 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Open;
    ELITE maxim 24 participanți – Duminica, ora 9,30-18,00;
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 30 precum si jucatorii openisti cu MP<30 care doresc si care sunt rugati să-şi anunțe aceasta optiune, în limita locurilor disponibile;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3 sau 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Elite;

    Numarul de locuri repartizat fiecarei categorii poate fi modificat in functie de categoriile celor inscrisi.

    ORGANIZATOR:
    Catalin Dutu, tel. 0774.420.441;

    ATENTIE!
    - Grupele se afiseaza pe forum in ziua premergatoare concursului, la orele 21,30. Din acel moment nu se mai fac inscrieri la categoriile afisate;
    - Jucatorii nemotivati sau retrasi dupa termenul limita vor fi penalizati conform regulamentului;
    - Atentie la plata parcarii, de la 01.09.2017 parcarea se plateste la casieria Sema Park, 2 lei prima ora la care se adauga 1 leu pentru fiecare ora suplimentara.
    Ultima editare de TopTenisArena; 26.apr.2018, 12:36.
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

  • #2
    Inscrieri Avansati - on 4/27/2018 at 11:56:16 PM

    1. Cinca Daniel, Craiova, 295 - 19.92 - A
    2. Alexandru Marius, Bucuresti, 248 - 18.77 - A
    3. Dumitrache Gabriel, Giurgiu, 411 - 17.44 - A
    4. Plop Adrian, Bucuresti, 746 - 16.95 - A
    5. Cocolos Alexandru, Bucuresti, 1655 - 16.6 - A
    6. Docan Cristian, Bucuresti, 361 - 16.38 - A
    7. Constantin Gabriela, Bucuresti, 722 - 16.03 - AFH
    8. Cristofor Razvan, Moinesti, 288 - 15.7 - AW
    9. Pop Dan Cristian, Bucuresti, 1007 - 15.7 - A
    10. Cristescu Cristian, Bucuresti, 473 - 15.58 - AW
    11. Paraschiv Claudiu, Bucuresti, 838 - 15.42 - A
    12. Nitu Serban, Paulesti, 395 - 15.1 - A
    13. Moiceanu Madalin, Bucuresti, 1934 - 15.1 - A
    14. Ciocau Viorel, Bucuresti, 942 - 14.93 - A
    15. Constantin Cristina, Bucuresti, 493 - 14.56 - AF
    16. Sima Vlad, Giurgiu, 1231 - 14.43 - A
    17. Georgescu Vlad, Bucuresti, 796 - 14.08 - A
    18. Negoita Edward, Bucuresti, 1530 - 13.97 - A
    19. Vitan Andrei, Giurgiu, 1578 - 12.6 - A
    20. Dina Alexandru, Bucuresti, 926 - 12.03 - A
    21. Ion Radu, Slobozia, 2981 - 11.8 - A
    22. Carjan Dumitru, Bucuresti, 630 - 11.78 - AW
    23. Matei Razvan, Bucuresti, 2282 - 11.6 - A
    24. Palangeanu Iris, Giurgiu, 1652 - 11.55 - A
    25. Ciripan Camelia, Bucuresti, 1198 - 11.5 - AF
    26. Enciu Marcel, Bucuresti, 816 - 9.64 - IW
    27. Craciunas Bogdan, Bucuresti, 891 - 9.63 - I
    28. Petraru Ionut, Bucuresti, 1629 - 9 - I
    29. Bucur Mario, Bucuresti, 1088 - 7.97 - I
    30. Serban Leonard, Bucuresti, 2864 - 0 - A
    31. Ene Florin, Ploiesti, 3504 - 0 - A
    32. Dobritoiu Dragos, Bucuresti, 5001 - 0 - A
    33. Lumbru Iustinian, Ploiesti, 5002 - 0 - A
    34. Traista Andrei, Bucuresti, 5003 - 0 - A
    35. Lupu Oana, Bucuresti, 5004 - 0 - A

    Inscrieri Incepatori - on 4/27/2018 at 11:56:53 PM

    1. Rosoga Ana, Constanta, 658 - 9.46 - IF
    2. Huica Petre, Bucuresti, 736 - 9.16 - I
    3. Ficleanu Gabriel, Giurgiu, 1022 - 8.85 - I
    4. Bistreanu Armand, Bucuresti, 884 - 8.7 - I
    5. Sirbu Ionut, Giurgiu, 1909 - 8.7 - I
    6. Rosca Sorin, Bucuresti, 1226 - 8.65 - I
    7. Curelariu Eduard, Bucuresti, 1377 - 7.7 - I
    8. Danila Eugeniu, Bucuresti, 1698 - 6.67 - I
    9. Grumeza Lucian, Bucuresti, 1663 - 6.6 - I
    10. Ienasoae Dragos, Bucuresti, 1577 - 6.25 - I
    11. Fusca Georgian, Targoviste, 1373 - 6 - I
    12. Nedelcu Mihai, Azuga, 2234 - 6 - I
    13. Boboc Viorel, Slobozia, 1218 - 5.87 - I
    14. Dutu Catalin, Bucuresti, 3763 - 5.3 - I
    15. Georgescu Cristian, Pitesti, 1801 - 5.25 - I
    16. Tonciu Costin, Bucuresti, 1725 - 5.2 - I
    17. Marinescu Nelu, Targoviste, 3223 - 5 - I
    18. Zisu Cristian, Bucuresti, 3803 - 5 - I
    19. Sima Beniamin, Giurgiu, 3225 - 4.5 - I
    20. Radu Cristian, Bucuresti, 3950 - 4 - I
    21. Costea Vlad, Bucuresti, 3518 - 0 - A
    22. Barbu Daniel , Buftea, 5001 - 0 - A
    23. Andrei Victor , Bucuresti, 5004 - 0 - A
    24. Gica Mihai, Bucuresti, 5006 - 0 - A
    25. Gica Florin, Bucuresti, 5007 - 0 - A
    26. Demenescu Mihai Andrei, Bucuresti, 5008 - 0 - A
    27. Dragomir Dan, Bucuresti, 5009 - 0 - A
    28. Caranfilian Migo, Bucuresti, 5010 - 0 - A
    29. Nicula Bogdan George, Bucuresti, 5011 - 0 - A
    30. Hodivoianu Marius, Bucuresti, 5012 - 0 - A
    31. Spaiuc Florin, Bucuresti, 5013 - 0 - A
    32. Armas Flavius, Baia Mare, 5014 - 0 - A
    33. Dragos Marian , Bucuresti, 5015 - 0 - A
    34. Guluta Florin, Bucuresti, 5016 - 0 - A

    Inscrieri Open - on 4/28/2018 at 8:13:30 PM

    1. Bradatan Lenuta, Bucuresti, 301 - 29.7 - OF
    2. Dena Corneliu, Giurgiu, 95 - 27.84 - OW
    3. Salariu Adrian, Buftea, 162 - 26.82 - O
    4. Bolea Catalin, Bucuresti, 596 - 26.33 - O
    5. Sarbu Dan, Ploiesti, 110 - 25.79 - OW
    6. Petrov Dan, Bucuresti, 108 - 25.7 - OW
    7. Papacu Bejoli, Bucuresti, 343 - 25.6 - OW
    8. Acatrinei Lucian Marian, Bucuresti, 500 - 25.13 - O
    9. Marcu Nicolae, Bucuresti, 918 - 24.5 - O
    10. Nicolae Alin, Bucuresti, 495 - 24.04 - O
    11. Acsinte Oana, Bucuresti, 508 - 23.54 - OF
    12. Radu Nelu, Bucuresti, 1341 - 23.25 - O
    13. Belinsca Romeo, Bucuresti, 609 - 23.07 - OW
    14. Jimmy Lu, Bucuresti, 613 - 22.98 - O
    15. Udrea Valentin, Bucuresti, 800 - 22.55 - O
    16. Craciun David Mihai, Bucuresti, 157 - 21.87 - OJ
    17. Pantelimon Andi, Bucuresti, 234 - 21.5 - O
    18. Lita Gabriel, Bucuresti, 279 - 21.33 - O
    19. Jaouir Khaled, Bucuresti, 208 - 21.29 - OW
    20. Catana Claudiu, Bucuresti, 312 - 20.57 - O
    21. Boroleanu Robert, Bucuresti, 807 - 19.35 - A
    22. Popescu George, Bucuresti, 434 - 19.17 - AW
    23. Moraru Constantin, Bucuresti, 1020 - 18.85 - AW
    24. Acu Paul, Bucuresti, 945 - 17.8 - A
    25. Garlea Mihai, Bucuresti, 1508 - 16.1 - AJ
    26. Poenaru Adrian, Bucuresti, 971 - 15.35 - A
    27. Velicescu Dragos, Pitesti, 714 - 14.88 - A
    28. Ileanu Bogdan, Bucuresti, 550 - 14.47 - A
    29. Alzidat Ahmed, Bucuresti, 5001 - 0 - A
    30. Masoud Zolfaghari, Bucuresti, 5002 - 0 - A


    Inscrieri Elite - on 4/27/2018 at 11:57:16 PM

    1. Trohonel Daniel, Bucuresti, 605 - 40 - E
    2. Cristache George, Bucuresti, 40 - 38.42 - E
    3. Tigau Dan, Bucuresti, 11 - 37.03 - ELW
    4. Dumitru Gheorghe, Bucuresti, 75 - 34.83 - E
    5. Panea Ovidiu, Bucuresti, 101 - 34.76 - E
    6. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 26 - 34.44 - EW
    7. Constantin Teodor, Bucuresti, 65 - 33.65 - E
    8. Buta Radu, Bucuresti, 193 - 32.98 - E
    9. Leorda Rares, Reghin, 1350 - 30.5 - E
    10. Bocaniala Norocel, Bucuresti, 170 - 30.46 - E
    11. Catricicau Adrian, Baia Mare, 931 - 30 - E
    12. Garlea Maria, Bucuresti, 711 - 28.33 - OJF
    Ultima editare de TopTenisArena; 28.apr.2018, 19:14.
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

    Comentariu


    • #3
      Clasament Avansati

      1. Traista Andrei - Bucuresti
      2. Sima Vlad - Giurgiu
      3 -- 4
      Dumitrache Gabriel - Giurgiu
      Cinca Daniel - Craiova
      5 -- 8
      Plop Adrian - Bucuresti
      Vitan Andrei - Giurgiu
      Ciocau Viorel - Bucuresti
      Alexandru Marius - Bucuresti
      9 -- 16
      Nitu Serban - Paulesti
      Ciripan Camelia - Bucuresti
      Georgescu Vlad - Bucuresti
      Palangeanu Iris - Giurgiu
      Constantin Gabriela - Bucuresti
      Negoita Edward - Bucuresti
      Ene Florin - Ploiesti
      Docan Cristian - Bucuresti
      17 -- 18 1v gr.sup.
      Cristofor Razvan - Moinesti
      Moiceanu Madalin - Bucuresti
      19 -- 24 0v gr.sup.
      Pop Dan Cristian - Bucuresti
      Cristescu Cristian - Bucuresti
      Paraschiv Claudiu - Bucuresti
      Matei Razvan - Bucuresti
      Craciunas Bogdan - Bucuresti
      Bucur Mario - Bucuresti
      25 -- 2v gr.inf.
      Dina Alexandru - Bucuresti
      26 -- 30 1v gr.inf.
      Constantin Cristina - Bucuresti
      Carjan Dumitru - Bucuresti
      Enciu Marcel - Bucuresti
      Ion Radu - Slobozia
      Lupu Oana - Bucuresti
      31 -- 33 0v gr.inf.
      Petraru Ionut - Bucuresti
      Serban Leonard - Bucuresti
      Lambru Iustinian - Ploiesti

      Absenti nemotivati: Cocolos Alexandru si Dobritoiu Dragos

      Clasament Incepatori

      1. Barbu Daniel - Buftea
      2. Guluta Florin - Bucuresti
      3 -- 4
      Rosoga Ana - Constanta
      Dragos Marian - Bucuresti
      5 -- 8
      Curelariu Eduard - Bucuresti
      Grumeza Lucian - Bucuresti
      Zisu Cristian - Bucuresti
      Bistreanu Armand - Bucuresti
      9 -- 10
      Sirbu Ionut - Giurgiu
      Dutu Catalin - Bucuresti
      11 -- 17 1v gr.sup.
      Rosca Sorin - Bucuresti
      Danila Eugeniu - Bucuresti
      Fusca Georgian - Targoviste
      Nedelcu Mihai - Azuga
      Georgescu Cristian - Pitesti
      Tonciu Costin - Bucuresti
      Marinescu Nelu - Targoviste
      18 -- 20 0v gr.sup.
      Huica Petre - Bucuresti
      Ficleanu Gabriel - Giurgiu
      Ienasoae Dragos - Bucuresti
      21 -- 24 1v gr.inf.
      Boboc Viorel - Slobozia
      Sima Beniamin - Giurgiu
      Caranfilian Migo - Bucuresti
      Armas Flavius - Baia Mare
      25 -- 29 0v gr.inf.
      Radu Cristian - Bucuresti
      Andrei Victor - Bucuresti
      Demenescu Mihai Andrei - Bucuresti
      Dragomir Dan - Bucuresti
      Hodivoianu Marius - Bucuresti

      Absenti nemotivati: Costea Vlad
      Gica Mihai
      Gica Florin
      Nicula Bogdan George
      Spaiuc Florin

      Clasament Elite

      1. Dumitru Gheorghe - Bucuresti
      2. Leorda Rares - Reghin
      3 -- 4
      Trohonel Daniel - Bucuresti
      Dumitrescu Cornel - Bucuresti
      5 -- 8
      Tigau Dan - Bucuresti
      Constantin Teodor - Bucuresti
      Cristache George - Bucuresti
      Garlea Maria - Bucuresti
      9 -- 11 2v gr.inf.
      Panea Ovidiu - Bucuresti
      Buta Radu - Bucuresti
      Catricicau Adrian - Baia Mare
      12 -- 0v gr.inf.
      Bocaniala Norocel - Bucuresti

      Clasament Open

      1. Lita Gabriel - Bucuresti
      2. Acsinte Oana - Bucuresti
      3 -- 4
      Jimmy Lu - Bucuresti
      Bolea Catalin - Bucuresti
      5 -- 8
      Acatrinei Lucian Marian - Bucuresti
      Vranceanu Mihai - Bucuresti
      Salariu Adrian - Buftea
      Jaouir Khaled - Bucuresti
      9 -- 16
      Radu Nelu - Bucuresti
      Marcu Nicolae - Bucuresti
      Pantelimon Andi - Bucuresti
      Petrov Dan - Bucuresti
      Sarbu Dan - Ploiesti
      Bradatan Lenuta - Bucuresti
      Belinsca Romeo - Bucuresti
      Nicolae Alin - Bucuresti
      17 -- 1v gr.sup.
      Udrea Valentin - Bucuresti
      18 -- 24 0v gr.sup.
      Dena Corneliu - Giurgiu
      Papacu Bejoli - Bucuresti
      Stancescu Sebastian - Ploiesti
      Craciun David Mihai - Bucuresti
      Catana Claudiu - Bucuresti
      Boroleanu Robert - Bucuresti
      Popescu George - Bucuresti
      25 -- 28 1v gr.inf.
      Acu Paul - Bucuresti
      Velicescu Dragos - Pitesti
      Ileanu Bogdan - Bucuresti
      Alzidat Ahmed - Bucuresti
      29 -- 32 0v gr.inf.
      Moraru Constantin - Bucuresti
      Garlea Mihai - Bucuresti
      Poenaru Adrian - Bucuresti
      Masoud Zolfaghari - Bucuresti
      Ultima editare de TopTenisArena; 29.apr.2018, 14:34.
      Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
      23 de mese Donic World Champion TC
      Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
      45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
      1000lux lumina pe masa
      Omologata FRTM
      www.toptenis.ro

      Comentariu


      • #4
        Lita Gabriel - Open - Bucuresti

        Comentariu


        • #5
          Constantin Teodor - Bucuresti - Elite
          Constantin Cristina - Bucuresti - Avansati
          Lemn: Bty BalsaCarbo X5 FL...?Be the change that you wish to see in the world.? - Gandhi
          FH: Butterfly Tenergy 05 2.1
          BH: Palio Aeolus 2.2 45* ................"Form is temporary. Class is permanent"

          Comentariu


          • #6
            Rosca Sorin - incepatori - Bucuresti
            blade:butterfly korbel SK 7
            FH:victas limber
            BH:rakza 7 soft

            Comentariu


            • #7
              Pantelimon Andi Bucuresti Open

              Comentariu


              • #8
                Buna seara..Ana Rosoga, incepatori.Cta. multumesc!

                Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

                Comentariu


                • #9
                  Barbu Daniel Buftea incepatori

                  Trimis de pe al meu X4_Soul_Xtreme folosind Tapatalk
                  Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
                  23 de mese Donic World Champion TC
                  Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
                  45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
                  1000lux lumina pe masa
                  Omologata FRTM
                  www.toptenis.ro

                  Comentariu


                  • #10
                    Moiceanu Madalin avansati

                    Comentariu


                    • #11
                      Dena Corneliu -Giurgiu -Open

                      Comentariu


                      • #12
                        Gavrila Aurel,Bucuresti,incepatori.Multumesc.

                        Comentariu


                        • #13
                          Micuda Mihai, Bucuresti, Open
                          Blade: Viscaria
                          FH: Tenergy05
                          BH: Tenergy05

                          Comentariu


                          • #14
                            Anghel George, Bucuresti, Incepatori
                            Multumesc
                            lemn: YEO
                            fete FH/BH: Rakza 7 soft

                            Comentariu


                            • #15
                              Buna seara,

                              Alexandru Marius - avansati, Bucuresti.

                              Multumesc.
                              I'm a lean, mean, spin machine!

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X