Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Petrodava", Piatra Neamț - 28.04.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de Moma Vezi post
    Marcel,referirea mea a fost in ceea ce priveste fotografii de la festivitatea de premiere !!!..
    Pai exact cum spuneam. Eu nu am avut timp sa pun nici o fotografie. Azi, mai pe seara o rezolv.
    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

    Comentariu


    • Mă bucură apariția unor noi oameni in organizarea turneelor Amatur și felicit prietenii din Piatra Neamț pentru implicarea arătată .

      O echipă “ de top “ la tehnic .

      Per total nimic de reproșat .

      O mențiune in plus pentru Cristi , la prima experiență de acest gen ( principal organizator ) .Felicitari și la cât mai multe !

      P.S
      Bravo colegilor de breaslă .... 3 MEDICI in primii 8 la Open și 4 in primii 16 .

      Comentariu






      • Comentariu














        • Comentariu


          • Mulțumim domnului Fancsali Kalman pentru pălinca (vraja tenisului) extraordinara care ne-a alungat toate emoțiile cu respect!!!
            Primorac carbon tamca 5000
            fh tenergy 05
            bh rakza 7 soft

            Comentariu


            • Postat în original de Hua Vezi post
              Mă bucură apariția unor noi oameni in organizarea turneelor Amatur și felicit prietenii din Piatra Neamț pentru implicarea arătată .

              O echipă “ de top “ la tehnic .

              Per total nimic de reproșat .

              O mențiune in plus pentru Cristi , la prima experiență de acest gen ( principal organizator ) .Felicitari și la cât mai multe !

              P.S
              Bravo colegilor de breaslă .... 3 MEDICI in primii 8 la Open și 4 in primii 16 .
              Multumim frumos Marius cu respect!!!
              Primorac carbon tamca 5000
              fh tenergy 05
              bh rakza 7 soft

              Comentariu


              • Comentariu


                • Comentariu


                  • Comentariu


                    • Comentariu


                      • Mai urmeaza sa postez si ceva meciuri dar se incarca foarte greu.

                        Comentariu


                        • Comentariu


                          • Comentariu


                            • Comentariu


                              • Comentariu


                                • Comentariu


                                  • Comentariu


                                    • Comentariu


                                      • Comentariu


                                        • Fotografie de grup Open

                                          Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                          Comentariu


                                          • Un turneu puternic cu jucatori valorosi,ambitii mari si reusite pe masura.Organizare foarte buna din toate punctele de vedere,fara timpi morti.Din pacate n-am reusit sa servesc prea mult din bautura foarte buna,desi mi-am propus s-o fac la sfarsit.Felicitari domnului GIOSAN pentru promptitudine si implicarea in bunul mers,cursiv al turneului.Locatie deosebita ,alaturi de oameni implicati in organizare deosebiti.Am sa mai revin cu mare placere in acest frumos oras, cu prilejul si altor turnee.Multumesc si pe aceasta cale domnului shogun(TIBI)pentru cuvinte si poza de colectie postate.O tempora!Bubucris ,o persoana deosebita implicata trup si suflet in organizarea reusita a turneului.FELICITARI.Pe curand.
                                            Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                                            Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                                            Comentariu


                                            • Fotografie de grup E+A+Î

                                              Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                              Comentariu


                                              • Festivitate de premiere Turneu B August 2017 - Reloaded

                                                Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                                Comentariu


                                                • Mulțumim domnului Giosan Marcel pentru implicarea si ajutorul dat la acest turneu!!!
                                                  Ultima editare de marcelgiosan; 29.apr.2018, 19:51.
                                                  Primorac carbon tamca 5000
                                                  fh tenergy 05
                                                  bh rakza 7 soft

                                                  Comentariu


                                                  • Festivitate de premiere Elite

                                                    Ultima editare de marcelgiosan; 29.apr.2018, 19:54.
                                                    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X