Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Petrodava", Piatra Neamț - 28.04.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Festivitate de premiere Avansați

    Ultima editare de marcelgiosan; 29.apr.2018, 20:38.
    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

    Comentariu


    • Festivitate de premiere începători

      Ultima editare de marcelgiosan; 29.apr.2018, 20:37.
      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

      Comentariu


      • Festivitate de premiere Open

        Ultima editare de marcelgiosan; 29.apr.2018, 20:35.
        Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

        Comentariu


        • Piesa-i gata, trag oblonul
          Hei, ce "soare" e afară
          Dacă v-au plăcut bufonii
          Mai poftiți și-n altă seară!

          Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk
          Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

          Comentariu


          • Postat în original de marcelgiosan Vezi post
            Piesa-i gata, trag oblonul
            Hei, ce "soare" e afară
            Dacă v-au plăcut bufonii
            Mai poftiți și-n altă seară!

            Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk
            Doi bufoni de pus pe rană, oameni deosebiți cu respect Bubu !!!
            Primorac carbon tamca 5000 / Sardius tamca 5000
            fh tenergy 05
            bh rakza 7 soft

            Comentariu


            • Postat în original de PRIZA TOK Vezi post
              Un turneu puternic cu jucatori valorosi,ambitii mari si reusite pe masura.Organizare foarte buna din toate punctele de vedere,fara timpi morti.Din pacate n-am reusit sa servesc prea mult din bautura foarte buna,desi mi-am propus s-o fac la sfarsit.Felicitari domnului GIOSAN pentru promptitudine si implicarea in bunul mers,cursiv al turneului.Locatie deosebita ,alaturi de oameni implicati in organizare deosebiti.Am sa mai revin cu mare placere in acest frumos oras, cu prilejul si altor turnee.Multumesc si pe aceasta cale domnului shogun(TIBI)pentru cuvinte si poza de colectie postate.O tempora!Bubucris ,o persoana deosebita implicata trup si suflet in organizarea reusita a turneului.FELICITARI.Pe curand.
              Multumim din suflet dnu Doctor Ciobanu pt cuvintele frumoase pe care le-ați adresat cu respect!!!
              Primorac carbon tamca 5000 / Sardius tamca 5000
              fh tenergy 05
              bh rakza 7 soft

              Comentariu


              • Uitate de participanti

                Multumim tuturor celor care ne-au onorat cu prezenta.
                Speram ca pe viitor sa reinscriem Piatra Neamț pe harta turneelor A din categoria Amatur.
                Speram ca ,,piesele uitate ''de mai jos sa nu fie din cauza tratamentului cu palinka a d-lui Fancsali Kalman caruia nu pot sa-i adresez decat multumiri sincere ( vorba lui Sorin de la Botoșani,, prietenii stiu de ce'').
                Daca totusi cei ce au uitat din intamplare ,,obiectele ''din foto doresc sa reintre in posesia lor sunt rugati sa sune la nr. de tel. 0740697281 ( Cristi) sau 0744969987 ( Dan) pentru a a stabili impreuna modul de recuperare.
                Multumesc de asemenea prietenului meu Marcel pentru implicarea deosebita in buna desfasurare a turneului si mai ales celui care s-a dedicat ,,trup si suflet'' timp de peste o luna ca lucrurile sa fie aduse la normal ,Bubulac Cristi ( bubucrys) fara a carui implicare turneul nu ar fi avut loc.



                Ultima editare de darksideofthemoon; 29.apr.2018, 23:26.
                blade: btf amultart
                fh: acuda blue p1
                bh: rasanter r37

                Comentariu


                • Postat în original de darksideofthemoon Vezi post
                  Multumim tuturor celor care ne-au onorat cu prezenta.
                  Speram ca pe viitor sa reinscriem Piatra Neamț pe harta turneelor A din categoria Amatur.
                  Speram ca ,,piesele uitate ''de mai jos sa nu fie din cauza tratamentului cu palinka a d-lui Fancsali Kalman caruia nu pot sa-i adresez decat multumiri sincere ( vorba lui Sorin de la Botoșani,, prietenii stiu de ce'')
                  Daca totusi cei ce au uitat din intamplare ,,obiectele ''din foto doresc sa reintre in posesia lor sunt rugati sa sune la nr. de tel. 0740697281 ( Cristi) sau 0744969987 ( Dan) pentru a a stabili impreuna modul de recuperare.
                  Multumesc de asemenea prietenului meu Marcel pentru implicarea deosebita in buna desfasurare a turneului si mai ales celui care s-a dedicat ,,trup si suflet'' timp de peste o luna ca lucrurile sa fie aduse la normal ,Bubulac Cristi ( bubucrys) fara a carui implicare turneul nu ar fi avut loc.



                  Multumesc mult Dumi foarte frumoase cuvintele si tu ai fost la ?nălțime cu respect Bubu!!!
                  Primorac carbon tamca 5000 / Sardius tamca 5000
                  fh tenergy 05
                  bh rakza 7 soft

                  Comentariu


                  • Pentru munca depusa si implicarea sufleteasca de care da dovada,domnului MARCEL GIOSAN ar trebui sa i se acorde o cupa cel putin de marimea celei de la turneul final ,acordata locului 1 la elite,sau locului 1 din clasamentul Amatur.Aceasta cupa micuta este doar inceputul,un simbol de recunostinta pentru activitatea sa din cadrul Amaturului.Doresc si sper ca la premierile de la turneul final din toamna,sa primeasca un trofeu pe "marimea"efortului sau depun pe un an intreg.
                    Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                    Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                    Comentariu






                    • Primorac carbon tamca 5000 / Sardius tamca 5000
                      fh tenergy 05
                      bh rakza 7 soft

                      Comentariu


                      • my friend moro!!!
                        Primorac carbon tamca 5000 / Sardius tamca 5000
                        fh tenergy 05
                        bh rakza 7 soft

                        Comentariu


                        • Postat în original de marcelgiosan Vezi post
                          Si inca un gest frumos din partea celor doi prieteni

                          Comentariu


                          • Postat în original de TAZ Vezi post
                            Si inca un gest frumos din partea celor doi prieteni
                            Cu mult drag Adi sper sa ne vedem la Onesti!!!
                            Primorac carbon tamca 5000 / Sardius tamca 5000
                            fh tenergy 05
                            bh rakza 7 soft

                            Comentariu


                            • Mulțumiri speciale echipei din Bacău care ne-au ajutat cu logistica fără de care acest turneu nu sar fi putut desfășura cu respect!!!
                              Primorac carbon tamca 5000 / Sardius tamca 5000
                              fh tenergy 05
                              bh rakza 7 soft

                              Comentariu


                              • Postat în original de Bubucrys Vezi post
                                Mulțumiri speciale echipei din Bacău care ne-au ajutat cu logistica fără de care acest turneu nu sar fi putut desfășura cu respect!!!
                                Multumim Bubu esti printre putinii care stiu acest lucru . Meritul principal este al lui Sebi care are un suflet mare.

                                Comentariu


                                • Dupa o minivacanta petrecuta in locurile natale, care a debutat cu turneul de la Piatra Neamț,un turneu de exceptie,transmit toate gandurile bune si felicitari organizatorilor acestui turneu.Felicitari tuturor participantilor si laureatilor ! Sa va tina Dumnezeu astfel de naravuri ! Respectele mele !

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de daviris Vezi post
                                    Dupa o minivacanta petrecuta in locurile natale, care a debutat cu turneul de la Piatra Neamț,un turneu de exceptie,transmit toate gandurile bune si felicitari organizatorilor acestui turneu.Felicitari tuturor participantilor si laureatilor ! Sa va tina Dumnezeu astfel de naravuri ! Respectele mele !
                                    Multumim dnu Pralea multă sănătate!!!
                                    Primorac carbon tamca 5000 / Sardius tamca 5000
                                    fh tenergy 05
                                    bh rakza 7 soft

                                    Comentariu


                                    • De pe un colț de card adunate...





















                                      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                      Comentariu

                                      Who has read this thread:
                                      Procesare...
                                      X