Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Petrodava", Piatra Neamț - 28.04.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi







  • Comentariu






    • Comentariu




      • Comentariu


        • Semifinala Open: Dumitrescu Dan - Cojocaru Stefan

          Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

          Comentariu


          • Iata ca, desi nu am castigat nici un meci, tot am plecat cu o cupa acasa.
            Multumita organizatorilor (niste finuti dar sa nu le spuneti &#128519 mult ravnita cupa de anul trecut o sa ajunga acasa la Adjud. Acum se plimba cu trenul tot multumita lui bubu cu complicitatea lui Mironescu care, tot ca un finut ce este, m-a dus cu sotia la gara in Bacău!
            Am sa pun cate un pahar acasa ptr ei ca sa ciocnesc cu toti!
            Cioooooo!

            Comentariu


            • Semifinala Open: Ciobanu Gabriel - Colcer Nicolae

              Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

              Comentariu


              • Finala Open: Cojocaru Stefan - Ciobanu Gabriel

                Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                Comentariu


                • Clasament Open

                  1. Ciobanu Gabriel - Cluj Napoca
                  2. Cojocaru Stefan - Suceava
                  3 -- 4
                  Colcer Nicolae - Toplita
                  Dumitrescu Dan - Piatra Neamț
                  5 -- 8
                  Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian - Iași
                  Trandafir Vasile - Targu Mureș
                  Pralea Marius Dan - Botoșani
                  Nicu Constantin - Iași
                  9 -- 16
                  Subcinski Alexandru - Suceava
                  Dan Andrei - Piatra Neamț
                  Braniste George - Bacău
                  Stolearenco Igor - Galați
                  Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
                  Plamada Lucian - Iași
                  Rosca Niculai - Galanesti
                  Ivanov Sorin - Piatra Neamț
                  17 -- 1v gr.sup.
                  Ciortescu Cristi - Iași
                  18 -- 24 0v gr.sup.
                  Macelaru Eugen - București
                  Marola Dan - Bacău
                  Fancsali Kalman - Miercurea Ciuc
                  Ticu Dorin - Bacău
                  Morosan Marian - Suceava
                  Bogza Dragos - Iași
                  Turcu Viorel - Piatra Neamț
                  25 -- 27 2v gr.inf.
                  Corocaescu Cristian - Suceava
                  Macovei Cristi - Iași
                  Bobarnac Gheorghe - Bacău
                  28 -- 32 1v gr.inf.
                  Ciuca Sorin - Iași
                  Iacob Gabriel - Iași
                  Martz Sebastian - Comănești
                  Oancea Marian - Bacău
                  Gatea Marius - Piatra Neamț
                  33 -- 35 0v gr.inf.
                  Mironescu Adrian - Botoșani
                  Sofian Corneliu - Suceava
                  Iordachi Adrian - Adjud
                  Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                  Comentariu
































































                  • Comentariu


                    • Dr. Vatra Dornei

                      Comentariu


                      • Felicitari Imecs Attila!!! Bravo

                        Comentariu


                        • Bravooo Vatraaa!!!
                          Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                          FH: Tenergy 05 FX
                          BH: Tenergy 05 FX

                          Comentariu


                          • Felicitari tuturor participantilor si tuturor castigatorilor, in special lui Matei Baltat castigatorul de la categoria mea. Felicitari lui Sorin Socaci pentru locul III la amatori. Felicitari si organizatorilor pentru eforturile depuse. Mi-a placut la Piatra Neamț si cu siguranta voi reveni oricand cu mare placere.
                            Lemn: Butterfly Innerforce Layer ALC
                            FH: Butterfly Dignics 05
                            BH: Tibhar Grass D.TecS

                            Comentariu




                            • Comentariu


                              • Revenim cu drag la Piatra Neamț ... oameni de treaba , cumsecade ... simpatici si simpatici ) ... Bravoooo

                                Comentariu





                                • au stiut ei ceva...

                                  Comentariu


                                  • Felicitari baietilor de la Piatra pt organizare, precum si premiantilor de la toate categoriile!

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de TAZ Vezi post
                                      Iata ca, desi nu am castigat nici un meci, tot am plecat cu o cupa acasa.
                                      Multumita organizatorilor (niste finuti dar sa nu le spuneti &#128519 mult ravnita cupa de anul trecut o sa ajunga acasa la Adjud. Acum se plimba cu trenul tot multumita lui bubu cu complicitatea lui Mironescu care, tot ca un finut ce este, m-a dus cu sotia la gara in Bacău!
                                      Am sa pun cate un pahar acasa ptr ei ca sa ciocnesc cu toti!
                                      Cioooooo!
                                      Cu mult drag pt un prieten drag care am putut face o faptă bună cu multă plăcere adrian!!!!
                                      Primorac carbon tamca 5000 / Sardius tamca 5000
                                      fh tenergy 05
                                      bh rakza 7 soft

                                      Comentariu


                                      • Felicitari,medaliatilor de la toate categoriilor si nu in ultimul rand organizatorilor fara de care nu se putea desfasura acest turneu deosebit.BUBU,DUMI,MARCEL ati implementat instantanee la premiere numai pentru ELITE si OPEN-sa fi fost numai aceste categorii?!

                                        Comentariu


                                        • - Turneul A "Cupa Petrodava" editia a III-a Piatra Neamț 28 04 2018 -... "A TRAS CORTINA DE FINAL..."

                                          - In acest "Spectacol Sublim", pe marea "Scena" a salii Polivalente din Piatra Neamț - Actorii (Jucatorii)... ca niste adevarati Gladiatori, si-au jucat rolurile de castigatori sau invinsi pe parcursul intregei zile...

                                          - ... nu au existat roluri principale si roluri secundare - toti participantii au avut numai roluri principale...

                                          - In Semifinala si Finala Spectacolului au ajuns cei mai buni si mai norocosi Gladiatori (Jucatori) pentru a juca "Actul Final" al Piesei...

                                          - Merita sa ii aplaudam cu totii si sa-i felicitam pentru reusita lor de astazi indiferent de categoria la care au jucat... Incepatori - Avansati - Open - Elite

                                          - Merita sa ne bucuram pentru ei fiindca ei sunt - Colegii nostri - Prietenii nostri - Cei cu care ne antrenam la sala sau cu care formam o echipa in masina cand venim la turnee... este Spectacolul nostru al tuturor celor care facem parte din Familia Amatur... si ei sunt cei care s-au bucurat pentru noi cand am castigat sau se vor bucura cand vor castiga altii...

                                          - Organizatorii... - cei care "Au pus in Scena" acest eveniment -Turneul A de astazi - merita si ei un rand de Aplauze - de Multumiri pentru efortul facut - si de Felicitari pentru cum au gestionat fiecare etapa de desfasurare a Turneului

                                          - A fost un turneu "Memorabil" cu multe amintiri frumoase si cu o atmosfera de vis...

                                          Comentariu


                                          • - In mod Special... Felicitari lui Ciobanu Gabriel - PRIZA TOK - pentru ocuparea Locului Unu de la Open

                                            - Cu stilul tau de joc - incomod pentru unii - dificil pentru altii si surprinzator pentru cei care joaca "Cuminti"... cu tine, - ti-ai facut loc printre "Gladiatorii" de la Open si ai ajuns la locul unu... - Felicitari

                                            - Bubulac Cristi - Felicitari pentru cele trei victorii de la Elite... - poate ca locul tau este la Elite si noi te incurcam pe la Open...

                                            - Dumitrescu Dan - Felicitari pentru Locul Trei la Open - Este cum am zis eu la Turneul de la Focșani - Oricine de la Open poate sa ajunga in primii Trei... - Felicitari

                                            Comentariu


                                            • - Pentru Ciobanu Gabriel - o poza care vine "Din Vremuri" - ca un supliment de premiu alaturi de Cupa si Diploma primita...


                                              - Iar pentru Costi multe Felicitari pentru Locul Doi la Elite ... - si ... vazand imaginea cu tine... m-a bucurat ca ai intrat in randul "Marilor Jucatori"...











                                              Comentariu


                                              • Postat în original de Moma Vezi post
                                                BUBU,DUMI,MARCEL ati implementat instantanee la premiere numai pentru ELITE si OPEN-sa fi fost numai aceste categorii?!
                                                M-am tot gandit toata noaptea ce vrea sa spuna "omul asta" pentru ca n-am avut inca timp sa pun fotografii de la festivitatea de premiere la nici o categorie.
                                                La 2,30 azi noapte suna telefonul. Ma trezesc ametit, confuz si speriat ca s-a intamplat ceva nasol.
                                                Era o "babuta" din Beresti (Galați) care voia sa-i trimit salvarea ca nu se simte bine. Explica-i in miez de noapte ca n-a nimerit numarul serviciului de urgenta.
                                                Nici ca am mai putut adormi dupa asta.
                                                Pe la 4,00 a.m. m-am luminat.
                                                Dl. Tabacaru se referea la pozele primilor patru din clasament.
                                                Clasamentul il face automat programul cu care gestionam turneul si contine link-uri catre profilul jucatorilor de pe site-ul www.amatur.ro
                                                Daca jucatorii au acolo si fotografie, la primii patru le apare si fotografia in clasament.
                                                Cum aparitiile dumneavoastra la turnee sunt rare nu a avut cine sa va updateze profilul pe site.
                                                Trimiteti-mi o fotografie impreuna cu data nasterii, setup-ul cu care jucati si, eventual, profilul de pe Facebook si actualizam datele pentru ca la urmatorul turneu la care veti prinde podiumul sa va apara si fotografia.
                                                Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                                Comentariu


                                                • Bravo, Doctore !
                                                  Bineeee, Dan !

                                                  Comentariu


                                                  • Marcel,referirea mea a fost in ceea ce priveste fotografii de la festivitatea de premiere !!!..

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X