Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Prietenii știu de ce...", Botoșani - 12.05.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Felicitari baietilor din Comănești ( Johny Munteanu si Nicu Bulubasa ) formati la Scoala de Tenis de Masa a d-nului Director Costel Anastasiu !!
    Ii astept maine la Sala cu un Brifcor !

    Comentariu


    • Felicitari Botoșani ,un turneu foarte reusit.

      Comentariu


      • Complimentiiii Botoșani , revenim cu drag .

        Comentariu


        • Postat în original de mariomoro Vezi post
          Complimentiiii Botoșani , revenim cu drag .
          Primorac carbon tamca 5000 / Sardius tamca 5000
          fh tenergy 05
          bh rakza 7 soft

          Comentariu


          • Multumim "Botoșani" pentru o zi frumoasa de tenis. Jucatori de prin toate partile, nivel foarte bun, gazdele SUUUUPER ospitaliere si primitoare, locatie de exceptie, intr-un cuvant EXCEPTIONAL. Felicitari si multumiri pentru organizatori si pentru sponsori. Sa ne vedem cu bine la urmatorul concurs.
            ZORO

            Comentariu


            • Vreau sa felicit in mod special un prieten din Amatur , și anume pe Alin Pinzar , pentru rezultatele constant bune / foarte bune pe care le obține in ultima perioadă !!!

              Organizatorilor , cu o mențiune specială in dreptul lui Sorin Corneanu , mulțumiri pentru un turneu minunat !!!

              Domnului Portariuc ii urez in primul rând sănătate !!!

              Comentariu


              • Felicitări pentru Munteanu Ion și Bulubașa Nicușor un cuplu frumos de prieteni greu de bătut, o idee de succes. Hai Comănești.

                Trimis de pe al meu VKY-L29 folosind Tapatalk
                Blade: Xiom Strato
                FH: Tenergy 05
                BH: Tenergy 05

                Comentariu


                • As dori ca in incheierea acestei editii de tenis de masă international disputat la Botoșani, editia a VI-a a concursului "Prietenii stiu de ce...", sa astern cateva cuvinte de multumiri si aprecieri pentru minunata zi pe care am petrecut-o impreuna.

                  Echipa concursului "Prietenii stiu de ce..." va multumeste tuturor pentru participare la cea de-a VI-a editie, speram ca v-ati simtit bine la Botoșani si ne place sa credem ca veti raspunde cu prezent ori de cate ori vom organiza un concurs in orasul nostru.

                  Trebuie sa se stie ca absolut tot ce-a fost bine e din vina d-lor Portariuc Gheorghe si Zamfirache Ioan care au fos organizatorii si sponsorii principali la acest concurs, le multumesc in numele tuturor participantilor iar, daca au existat si parti negative, ni le asumam toti ceilalti care am ajutat la organizare.
                  De asemenea, merita multumiri si aprecieri si cei ce s-au implicat la buna desfasurare a acestui turneu, si as reaminti pe Corneul Balauca care s-a ocupat de organizarea concursului pentru copii, Colesniuc Romeo, Pralea Marius Dan, Duceac Catalin, Buzila Ioan, Vieru Costica, toti acestia s-au oferit si au fost prezenti ori de cate ori au fost solicitati. Va multumesc foarte mult.

                  Multumim d-lui Gelu si d-nei Irina Popescu pentru prezenta firmei ANDROGIR la Botoșani si pentru ca au oferit gratuit mingea oficiala a acestui concurs Nittaku Japan Star 40+.

                  Multumim pentru prezenta si echipei din Moldova care nu numai ca au venit in numar mare dar au si jucatori de exceptie, echipei din Ukraina care a revenit cu placere la Botoșani si speram ca o va face si pe viitor.

                  Felicitari invingatorilor, au fost meciuri spectaculoase, tenis de masă de foarte buna calitate, felicitari tuturor concurentilor, a fost o etapa de concurs cu jucatori de foarte foarte buna calitate.
                  Bravo, bravo, bravo !!!

                  In incheiere as aminti ca au fost prezenti 165 de participanti din trei tari, Romania, Moldova si Ukraina, a fost greu dar am reusit impreuna, am inceput in jurul orei 9,30 si am terminat majoritatea categoriilor la ora 19.00 iar la 20,30 cand s-a terminat si open-ul am tras obloanele. Am reusit.

                  Va asteptam cu drag si la celelalte editii pe care le vom organiza !



                  Respect.


                  Blade: lemn off...ce lemn !
                  Bh: cu tepi
                  Fh: fara tepi

                  Comentariu


                  • Bună ziua, unde pot sa găsesc pozele cu premierea jucătorilor? Mersi anticipat

                    Comentariu


                    • Postat în original de AlexandruMoldova Vezi post
                      Bună ziua, unde pot sa găsesc pozele cu premierea jucătorilor? Mersi anticipat
                      cel mai probabil or sa se posteze aici dar putintica rabdare, lumea e obosita, plus ca e duminica si toti o petrecem cu familiile(incercam sa imbunam partenerele de viata prin lipsa de ieri de acasa)
                      JOOLA Zelebro
                      FH Joola Rhyzer Pro 45
                      BH Joola Rhyzer Pro 45

                      Comentariu


                      • Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	FB_IMG_1526205474209.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	54,8 KB 
ID:	776140
                        Blade : Butterfly Photino ST
                        Bh : Xion Yanus DF 1,5
                        Fh : Tibhar Evolution MX-P 2,1

                        Comentariu


                        • I-ti trimit eu prin watsap dar am nevoie de un numar de telefon Alexandru.

                          Comentariu


                          • Mulțumesc mult

                            Comentariu


                            • +37360707505. Vă rog, dacă puteți

                              Comentariu


                              • Postat în original de rogerpustiu Vezi post
                                Felicitări pentru Munteanu Ion și Bulubașa Nicușor un cuplu frumos de prieteni greu de bătut, o idee de succes. Hai Comănești.

                                Trimis de pe al meu VKY-L29 folosind Tapatalk
                                Am impresia ca la Comănești se trage ceva pe ...

                                Comentariu


                                • Felicitări din partea mea și a lui Marola Dan, domnilor Munteanu Ion și Bulubasa Nicușor

                                  Comentariu




                                  • Comentariu








































                                    • Comentariu










                                      • Comentariu


                                        • Bravo!!!!a fost o organizare superba.noi cei din cernauti am ramas foarte impresionati si multumiti de organizarea concursului( asa a fost tot timpul de fapt).acum a fost si mai organizat la 9 seara eram in cernauti.bravo Botoșani !!!!!plecaciune organizatorilor din partea noastra.cum spuneau batrinii un concurs jos palaria.

                                          Comentariu


                                          • Multumim frumos pentru ca ne-ati primit cu super ospitalitate la Botoșani,
                                            pe langa toate cele bune si frumoase, ne-ati dat si mancare foarte buna
                                            Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                                            FH: Tenergy 05 FX
                                            BH: Tenergy 05 FX

                                            Comentariu


                                            • Multumiri organizatorilor si sponsorilor George Portariuc si Nelu Zamfirache, pentru acest concurs frumos si deosebit de bine organizat, multumiri si dl Sorin Corneanu, de la butoane, pentru cursivitatea excelenta a concursului. Multumiri si celor din linia a doua, a caror munca nu s-a vazut, dar a facut ca acest concurs sa se desfasoare in conditii maxime de joc.
                                              Felicitari pentru acest concurs, reusit din toate punctele de vedere !!! FELICITARI BAIETI !!!
                                              Valcu Alin

                                              Comentariu


                                              • Multumim din Timis ! Sa ne revedem sanatosi!

                                                Comentariu




                                                • O familie de tineri superbi

                                                  Comentariu


                                                  • Felicitari !,celor trei organizatori :Portariuc,Zamfirache si Corneanu,precum si celor care au dat o mana de ajutor la acest turneu de rasunet.Aprecierile si fotografiile spun asta.Pe Marius Pralea si Adi Mironescu cred ca-i strangea tricoul de nu poarta ca si echipa.Sau cei din comisia centrala de arbitri au altceva?

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X