Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Brașov - 26.05.2018

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B Brașov - 26.05.2018

    Turneu B Brasov , 26.05.2018
    Ora 9:00

    Locatia: Liceul "Remus Radulet" (fostul "Energetic) situat in Brasov, str Zizinului;



    Indicatii rutiere: Cum se coboara podul "Zizinului"(dinspre oras catre Centura) a doua strada la dreapta, care este la aprox 40 m, in fatza se vede liceul, cu indicator catre "Cantina" (va indruma portarul). Cei ce vin dinspre Bucuresti pe Centura, fac stanga (la sensul giratoriu) intra pe str. Zizinului , inainte de podul Zizinului fac stanga (se vede liceul in capatul strazii, zona deschisa);

    Categoria turneului: "B" se puncteaza ca atare si se premiaza primii 4 cu medalie si diploma ;Locul 1 la ambele categorii-Cupa;
    INCEPATORI AMATORI MP 0-19,99 ; ,OPEN si Elite 20^ ;

    Taxa de participare este de 20 lei , copiii 10 lei; pers cu dizabilitati fara taxa;
    Mese Butterfly Octet 25, 8 Buc aprobate ITTF;
    se asigura:
    -Mingi **
    -apa plata/minerala;
    Contra cost :meniu cantina liceului.

    Nr de participanti: 48;
    24 Incepatori / Avansati;
    24 Open/Elite


    Sistem de joc clasic grupe de cate 6, se califica primii 4 in sup, primii doi din grupele superioare trec in tabelul eliminatoriu ;

    Eventualele Bye-uri se acorda celor mai bine clasati (loc 1) in ordinea grupelor superioare; Pozitia pe tablou se genereaza automat (fara biletzele). (nu se joaca finala mica)
    Grupele inferioare se formeaza in ordinea MP; Prioritatea locurilor se fac dupa ordinea inscrierilor;


    Organizator:

    Alex Bondoc 0743086313
    Hobby: Motoare si ski !
    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y


  • #2
    Clasament Elite/Open

    1.Bondoc Alexandru - Brașov
    2.Hutanu Alin - Brașov
    3.Macovei Liviu - Brașov
    4.Galiu Mihai - Brașov
    5.Vladoiu Gelu - Brașov
    6.Popa Mircea - Brașov
    7.Padurariu Costel - Brașov
    8.Bokor Zoltan Jr. - Brașov
    9.Toma Adrian - Sf. Gheorghe
    10.Ciky Cornel - Fagaras
    11.Stanciulescu Bogdan - Brașov

    Clasament Avansati/Începători

    1. Loghin Florin - Brasov
    2. Sterczer Sandor - Sanzieni
    3 -- 4
    Ciobanu Adrian - Brasov
    Darjan Daniel - Brasov
    5 -- 8
    Anita Dorel - Brasov
    Canea Kocsis Andras - Targu Secuiesc
    Veris Dumitru - Brasov
    Kis Istvan - Brasov
    9 -- 10
    Tobosaru Gheorghe - Brasov
    Georgescu Vlad - Bucuresti
    11 -- 2v gr.sup.
    Covataru Loredan - Brasov
    12 -- 16 1v gr.sup.
    Movileanu Neculae - Brasov
    Dumitrescu Sorin - Brasov
    Henegar Gabriel - Brasov
    Malene Petru - Fagaras
    Macri Florin - Brasov
    17 -- 20 0v gr.sup.
    Dragoiu Claudiu - Brasov
    Movileanu Adrian - Brasov
    Ardelean Antonio - Brasov
    Bucsoiu Vlad - Brasov
    21 -- 1v gr.inf.
    Dumitra Mircea - Sacele
    22 -- 26 0v gr.inf.
    Serban Aurel - Fagaras
    Stanciu Constantin - Brasov
    Veris Amalia - Brasov
    Costache Marian - Brasov
    Niculescu Marin - Bucuresti.
    Ultima editare de GeluBv; 27.mai.2018, 12:33.
    Hobby: Motoare si ski !
    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

    Comentariu


    • #3
      Darjan Daniel - Avansați

      Comentariu


      • #4
        Loghin Florin...avansati

        Comentariu


        • #5
          Kis Istvan ...avansati

          Comentariu


          • #6
            Stanciu Constantin - Incepatori

            Comentariu


            • #7
              Open-Elite
              Pitac Ovidiu
              Mitrofan Petrică
              Matei Mirel
              Olteanu Mihai
              Galiu Mihai
              Anita Dorel
              Hutanu Alin
              Bacanu Paulian
              Vladoiu Gelu

              Brasov
              Hobby: Motoare si ski !
              http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

              Comentariu


              • #8
                Toboșaru Gheorghe - Avansați
                Blade: Nittaku Acoustic;
                FH: Butterfly Tenergy 05;
                BH: Victas Stiff.

                Comentariu


                • #9
                  CIKY Cornel -OPEN

                  Comentariu


                  • #10
                    MALENE Petru-Amatori

                    Comentariu


                    • #11
                      SERBAN Aurel-Amatori

                      Comentariu


                      • #12
                        NICULESCU Marinica-Bucuresti-Amatori

                        Comentariu


                        • #13
                          Veris Dumitru - Avansati

                          Comentariu


                          • #14
                            Se inscriu Toma Dan la avansati si Toma Adrian la Open

                            Comentariu


                            • #15
                              Se inscrie Dragoiu Claudiu la avansati

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X