Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Iberom", Tulcea - 16.06.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A "Cupa Iberom", Tulcea - 16.06.2018

    Turneu A "Cupa Iberom" editia a - I - a, Tulcea - Sâmbătă 16.06.2017 I + A + O + E

    Club Tenis de Masa Iberom va invita la prima editie a Turneului Cupa Iberom

    LOCALITATEA: Tulcea, Strada Isaceei nr. 83;
    DATA: Sâmbătă 16 iunie 2018;
    CATEGORII: Amatori + Incepatori + Open + Elite;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    AMATORI + INCEPATORI - 08.00 - 09.15 validare înscrieri, la 09.30 încep meciurile;
    OPEN + ELITE - 13.15 - 13.45 validare înscrieri, la 14.00 încep meciurile;
    SALA: Sala Sporturilor CSS, Strada Isaccei nr 83 Tulcea;

    INDICAȚII DE ACCES:
    LOGISTICĂ: 14 mese (Butterfly, Joola, Donic) aprobate ITTF, mingi plastic Stiga Perform ***;
    SPAȚIU DE JOC: 800 mp;
    SUPRAFAȚA DE JOC: Parchet;
    FACILITĂȚI: Vestiare, garderobă;
    TAXA: adulți 40 Lei, copiii sub 14 ani 20 Lei, din care 1 Leu/participant vor fi transferați în contul AmaTur;
    Se asigură apă plată 2 litri;
    Masa : Bors de peste la ceaun;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Incepatori: Locurile 1÷4 cupe + diplome;
    - Amatori: Locurile 1÷4 cupe + diplome;
    - Open: Locurile 1÷4 cupe + diplome;
    - Elite: Locurile 1÷4 cupe + diplome;
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 14.06.2018, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    Sistemul de joc si categoriile pot suferi modificari in functie de numarul de inscrieri si vor fi anuntate in timp util. De asemenea se pot suplimenta si numarul de mese de joc
    Incepatori
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mică de 10;
    - Număr maxim de participanţi: 42;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6/7 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3-4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu de 16;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi;
    Amatori
    - Participă orice jucător amator cu MP intre 10 si 19.99;
    - Număr maxim de participanţi: 36;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5/6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3-4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu de 16;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi
    Open
    - Participă jucătorii cu MP intre 20 si 29.99 precum si jucatorii amatori cu MP intre 10 de 20 (care sunt rugați să-şi anunțe optiunea la OPEN), în limita locurilor disponibile;
    - Număr maxim de participanţi: 36;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5/6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3-4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu de 16;
    Elite
    - Participă jucătorii cu MP >30 precum si jucatorii amatori cu MP intre 20 si 29.99 (care sunt rugați să-şi anunțe optiunea la OPEN), în limita locurilor disponibile;
    - Număr maxim de participanţi: 18;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6/7 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3-4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu de 8;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi;
    ORGANIZATOR:
    - Gherasim Iulian, tel. 0769.640.103;
    - Club Tenis de Masa Iberom
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Luca Octavian

    CAZARE:
    Hotel Sportiv CSS - Camere de 3-4 paturi, 25 lei/ persoana pe noapte , Telefon : 0745138717 - Silviu;

    Hotel Corsar ***
    http://www.hotelcorsar.ro/Ro/contact.html
    Str. Iuliu Maniu nr. 33
    Telefon fix: 0240.516777
    Telefon mobil: 0737.017357

    Pensiunea Delta Dunarii *** si Pensiunea Echinox **
    http://pensiuneadeltadunarii.ro/

    Telefon: 0240/ 510 191; 0240/535107
    Mobil: 0744 320 499; 0744 514 867
    Adresa:
    Str. Portului, nr. 34B, Tulcea (Pensiunea Delta Dunarii, ***stele)
    Str. Isaccei, nr. 115, Tulcea (Pensiunea Echinox. ** stele

    Hotel Insula ***
    http://www.hotelinsula.com/

    Adresa: Str. Ing. Dumitru Ivanov Nr.1
    Tulcea - Romania
    Telefon : 0240515121

    Pensiunea Alex *** - RECOMAND
    http://pensiunea-alex.ro/ro/acasa/
    Informatii contact:
    Strada Podgoriilor nr.85
    Tel: 0240.532.348; 0748102061

    La sala va fi prezent cu un stand cu materiale de tenis de masa
    Dl. Tiberiu Tănase - care va asigura și mingile de concurs
    Viva Sport Shop,
    reprezentant Stiga și Yasaka.


    Mingea oficiala a turneului: Stiga Perform *** 40+

    Ultima editare de Iulian Gherasim; 14.iun.2018, 22:47.

  • #2
    Inscrieri Incepatori - on 14.06.2018 at 22:38:51

    1. Florea Cristian, Constanta, 1352 - 9,25 - I
    2. Bran Florin, Tulcea, 1087 - 9,03 - I
    3. Plesoianu Stefan, Constanta, 865 - 8,46 - IW
    4. Cotet Nicolae, Braila, 1068 - 8,1 - I
    5. Cornea Marian, Constanta, 2306 - 7,5 - I
    6. Samoila Catalin, Babadag, 2075 - 7,2 - I
    7. Dragu Fanel, Slobozia, 1259 - 7,17 - I
    8. Nicolae Gabriel, Babadag, 1415 - 7,1 - I
    9. Negoita Valentin, Galati, 1628 - 7 - I
    10. Dutu Constantin, Galati, 1116 - 6,72 - I
    11. Urdes Florentina Ruxandra, Tulcea, 1910 - 6,13 - IF
    12. Avram Ionut, Galati, 2047 - 6 - I
    13. Nani Adrian, Tulcea, 2109 - 6 - I
    14. Caranfilian Migo, Bucuresti, 1708 - 5,9 - I
    15. Varlan Izabela, Mangalia, 2042 - 5,7 - IF
    16. Verman Stefan, Mangalia, 2166 - 5,2 - I
    17. Fedot Valentin, Tulcea, 1606 - 5 - I
    18. Serban Rares, Mangalia, 1819 - 5 - I
    19. Maxim Dorin, Mangalia, 2160 - 5 - I
    20. Varbanescu Radu, Bucuresti, 1187 - 4,75 - I
    21. Ilie Mara, Mangalia, 2111 - 4,5 - IF
    22. Tanase Alisa, Mangalia, 2204 - 4 - IF
    23. Caraivan Bogdan, Tulcea, 3041 - 4 - I
    24. Irimia Valentin, Tulcea, 3163 - 4 - I
    25. Trocaru Adrian, Tulcea, 2005 - 0 - A
    26. Bozuc Paul, Tulcea, 2186 - 0 - A
    27. Comsa George Alexandru, Tulcea, 2377 - 0 - A
    28. Cofei Petre, Tulcea, 2938 - 0 - A
    29. Enache Adrian, Tulcea, 3085 - 0 - A
    30. Calota Cristian, Tulcea, 3979 - 0 - A
    31. Geileanu Rares, Tulcea, 3983 - 0 - A
    32. Caraman Ionel, Tulcea, 4003 - 0 - A
    33. Negrea Leonard, Tulcea, 4026 - 0 - A
    34. Grigore Bogdan, Tulcea, 5001 - 0 - A
    35. Sirotencu Nicolae, Tulcea, 5002 - 0 - A
    36. Koker Eray Can, Jurilovca, 5003 - 0 - A
    37. Jecu Marian, Niculitel, 5004 - 0 - A
    38. Draghici Mircea, Tulcea, 5005 - 0 - A
    39. Serban Catalin, Mangalia, 5006 - 0 - A
    40. Marin George Remus, Tulcea, 5008 - 0 - A
    41. Nencu Mihai, Tulcea, 5009 - 0 - A
    42. Luca Cristian, Tulcea, 5010 - 0 - A
    43. Dragan Florian, Tulcea, 5011 - 0 - A


    Inscrieri Amatori - on 14.06.2018 at 15:33:01

    1. Ghizdavescu Adrian, Navodari, 291 - 19,58 - A
    2. Capus Giani, Galati, 564 - 19,4 - A
    3. Silivestru Nicu, Tulcea, 292 - 19,36 - A
    4. Pana Remus, Tulcea, 757 - 19 - AW
    5. Durac Viorel, Constanta, 652 - 18,88 - AW
    6. Evtei Vasile, Tulcea, 927 - 18 - A
    7. Ivan Adrian, Tulcea, 460 - 17,85 - A
    8. Carata Catalin, Tulcea, 345 - 17,35 - A
    9. Todi Dumitru, Slobozia, 1299 - 16,8 - A
    10. Serban Marin, Tulcea, 1051 - 16,5 - A
    11. Lica George, Eforie, 1082 - 16,5 - AW
    12. Panait Adrian, Braila, 426 - 15,88 - AW
    13. Kurennoi Andrei, Moldova, 982 - 15,57 - A
    14. Coclea Ionel, Braila, 449 - 15,47 - AW
    15. Budescu Marian, Galati, 618 - 15,46 - A
    16. Balbarau Razvan, Mangalia, 511 - 14,61 - A
    17. Zbant Mihai, Tulcea, 719 - 14,48 - A
    18. Visan Victor, Slobozia, 812 - 14,3 - A
    19. Stoica Emanuel, Mangalia, 597 - 13,18 - A
    20. Glavan Niculae, Constanta, 1319 - 13 - A
    21. Asmarandei Petru, Constanta, 1429 - 13 - A
    22. Timofei Valentin, Tulcea, 1066 - 12 - A
    23. Ceobotaru Daniel, Galati, 1348 - 12 - A
    24. Peiciu Vasile, Tulcea, 1157 - 11,5 - A
    25. Fratila Tiberiu, Bucuresti, 1174 - 11,48 - A
    26. Hulpan Cristian, Galati, 974 - 10,53 - A
    27. Gheorghe Daniel, Braila, 845 - 10,35 - A
    28. Hutanu Adrian, Slobozia, 1038 - 10 - A
    29. Ciocirlan Mircea, Tulcea, 2216 - 9 - I
    30. Gurita Ionut, Babadag, 1441 - 6,23 - I
    31. Nechifor Constantin, Navodari, 2118 - 0 - A
    32. Munteanu Dan, Tulcea, 5001 - 0 - A
    33. Felea Dan, Tulcea, 5002 - 0 - A

    Inscrieri Open - on 14.06.2018 at 15:40:47

    1. Gherasim Iulian, Tulcea, 107 - 28,25 - O
    2. Avram Nicolae, Nedelea, 86 - 28,21 - O
    3. Baiburi Levent, Tulcea, 269 - 28,2 - O
    4. Trocaru Remus, Tulcea, 105 - 27,3 - O
    5. Voinea Emil, Braila, 882 - 27,07 - O
    6. Orac Teodor, Ramnicu Valcea, 129 - 26,13 - O
    7. Papacu Bejoli, Bucuresti, 299 - 25,77 - OW
    8. Peiu Cosmin, Babadag, 216 - 25,54 - O
    9. Toader Nicolae, Tulcea, 505 - 25,2 - O
    10. Staicu Dan, Constanta, 490 - 25 - OW
    11. Solcan Florin, Constanta, 187 - 24,7 - O
    12. Samoila Ion, Babadag, 248 - 23,97 - O
    13. Turcu Viorel, Piatra Neamt, 232 - 23,77 - OW
    14. Nicola Marian, Constanta, 140 - 23,03 - O
    15. Jimmy Lu, Bucuresti, 541 - 22,97 - O
    16. Stolearenco Igor, Galati, 288 - 22,07 - O
    17. Luca Octavian, Tulcea, 231 - 21,58 - O
    18. Baschir Cristian, Tulcea, 917 - 21 - O
    19. Osman Metin, Tulcea, 444 - 20,06 - O
    20. Petcu Liviu, Tulcea, 1395 - 19,5 - A
    21. Dumitrache Mircea, Tulcea, 1807 - 16 - A
    22. Pancrat Cristian, Tulcea, 1151 - 10 - A
    23. Stoica Iurie, Moldova, 5001 - 0 - A
    24. Ciuvalschi Alexandru, Moldova, 5002 - 0 - A
    25. Alexeev Alexandru, Moldova, 5003 - 0 - A
    26. Maslenicov Anatol, Moldova, 5004 - 0 - A
    27. Morari Dumitru, Moldova, 5005 - 0 - A
    28. Sindrinschi Victor, Moldova, 5006 - 0 - A
    29. Lemnaru Victoria, Moldova, 5007 - 0 - A
    30. Caminschi Vladimir, Moldova, 5008 - 0 - A



    Inscrieri Elite - on 14.06.2018 at 15:39:49

    1. Enciu Alexandru, Slobozia, 2 - 43,96 - EL
    2. Ion Marius, Braila, 19 - 43,57 - E
    3. Wischegg Robert, Galati, 126 - 41,12 - EL
    4. Neagu Mircea, Constanta, 42 - 41,05 - EL
    5. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 5 - 39,94 - E
    6. Radu Costica, Galati, 37 - 39,08 - E
    7. Constantinescu Rares, Braila, 254 - 36,92 - EJ
    8. Vlase Gheorghe, Slobozia, 17 - 35,48 - E
    9. Zarinschi Catalin, Galati, 40 - 35,4 - E
    10. Chiscop Bogdan, Galati, 46 - 34,9 - E
    11. Leolea Andrei, Constanta, 91 - 33,13 - EW
    12. Taranu Nicusor, Tulcea, 500 - 31,67 - E
    13. Arion Costel, Galati, 179 - 31,43 - E
    14. Neculai Alexandru, Tulcea, 145 - 30,57 - E
    15. Fratea Aurel, Constanta, 50 - 30,49 - EW
    16. Zainescu Corneliu, Galati, 226 - 30,42 - EW
    17. Tiganisteanu Adrian, Constanta, 539 - 30,33 - E
    18. Istrate Cristian, Bucuresti, 54 - 30,11 - EW
    19. Manea Mihaita, Tulcea, 202 - 30 - E

    Clasament Incepatori

    1. Negoita Valentin - Galati
    2. Bran Florin - Tulcea
    3 -- 4
    Cotet Nicolae - Braila
    Comsa George Alexandru - Tulcea
    5 -- 8
    Fedot Valentin - Tulcea
    Florea Cristian - Constanta
    Gurita Ionut - Babadag
    Plesoianu Stefan - Constanta
    9 -- 16
    Nicolae Gabriel - Babadag
    Calota Cristian - Tulcea
    Jecu Marian - Niculitel
    Cornea Marian - Constanta
    Dragu Fanel - Slobozia
    Bozuc Paul - Tulcea
    Samoila Catalin - Babadag
    Caranfilian Migo - Bucuresti
    17 -- 22
    Dutu Constantin - Galati
    Avram Ionut - Galati
    Varlan Izabela - Mangalia
    Ilie Mara - Mangalia
    Irimia Valentin - Tulcea
    Enache Adrian - Tulcea
    23 -- 32 0v gr.sup.
    Verman Stefan - Mangalia
    Serban Rares - Mangalia
    Maxim Dorin - Mangalia
    Varbanescu Radu - Bucuresti
    Caraivan Bogdan - Tulcea
    Trocaru Adrian - Tulcea
    Cofei Petre - Tulcea
    Negrea Leonard - Tulcea
    Sirotencu Nicolae - Tulcea
    Nencu Mihai - Tulcea
    33 -- 1v gr.inf.
    Luca Cristian - Tulcea
    34 -- 41 0v gr.inf.
    Nani Adrian - Tulcea
    Tanase Alisa - Mangalia
    Dima Andrei - Tulcea
    Geileanu Rares - Tulcea
    Grigore Bogdan - Tulcea
    Draghici Mircea - Tulcea
    Serban Catalin - Mangalia
    Marin George Remus - Tulcea
    Clasament Amatori

    1. Ghizdavescu Adrian - Navodari
    2. Budescu Marian - Galati
    3 -- 4
    Lica George - Eforie
    Capus Giani - Galati
    5 -- 8
    Pana Remus - Tulcea
    Carata Catalin - Tulcea
    Silivestru Nicu - Tulcea
    Stoica Emanuel - Mangalia
    9 -- 16
    Visan Victor - Slobozia
    Coclea Ionel - Braila
    Hulpan Cristian - Galati
    Zbant Mihai - Tulcea
    Durac Viorel - Constanta
    Todi Dumitru - Slobozia
    Serban Marin - Tulcea
    Evtei Vasile - Tulcea
    17 -- 19 1v gr.sup.
    Petcu Liviu - Tulcea
    Kurennoi Andrei - Moldova
    Balbarau Razvan - Mangalia
    20 -- 24 0v gr.sup.
    Ivan Adrian - Tulcea
    Glavan Niculae - Constanta
    Timofei Valentin - Tulcea
    Ceobotaru Daniel - Galati
    Nechifor Constantin - Navodari
    25 -- 2v gr.inf.
    Hutanu Adrian - Slobozia
    26 -- 28 1v gr.inf.
    Panait Adrian - Braila
    Gheorghe Daniel - Braila
    Felea Dan - Tulcea
    29 -- 33 0v gr.inf.
    Asmarandei Petru - Constanta
    Peiciu Vasile - Tulcea
    Fratila Tiberiu - Bucuresti
    Ciocirlan Mircea - Tulcea
    Munteanu Dan - Tulcea

    Clasament Open

    1. Stoica Iurie - Moldova
    2. Jimmy Lu - Bucuresti
    3 -- 4
    Baiburi Levent - Tulcea
    Stolearenco Igor - Galati
    5 -- 8
    Papacu Bejoli - Bucuresti
    Gherasim Iulian - Tulcea
    Voinea Emil - Braila
    Sindrinschi Victor - Moldova
    9 -- 14
    Peiu Cosmin - Babadag
    Staicu Dan - Constanta
    Solcan Florin - Constanta
    Luca Octavian - Tulcea
    Osman Metin - Tulcea
    Caminschi Vladimir - Moldova
    15 -- 1v gr.sup.
    Alexeev Alexandru - Moldova
    16 -- 20 0v gr.sup.
    Avram Nicolae - Nedelea
    Trocaru Remus - Tulcea
    Orac Teodor - Ramnicu Valcea
    Nicula Florin - Constanta
    Toader Nicolae - Tulcea
    21 -- 22 2v gr.inf.
    Turcu Viorel - Piatra Neamt
    Lemnaru Victoria - Moldova
    23 -- 1v gr.inf.
    Morari Dumitru - Moldova
    24 -- 28 0v gr.inf.
    Samoila Ion - Babadag
    Nicola Marian - Constanta
    Baschir Cristian - Tulcea
    Dumitrache Mircea - Tulcea
    Pancrat Cristian - Tulcea

    Clasament Elite

    1. Enciu Alexandru - Slobozia
    2. Constantinescu Rares - Braila
    3 -- 4
    Neagu Mircea - Constanta
    Manea Mihaita - Tulcea
    5 -- 8
    Fratila Robert - Filipestii de Targ
    Ion Marius - Braila
    Wischegg Robert - Galati
    Chiscop Bogdan - Galati
    9 -- 12 1v gr.sup.
    Arion Costel - Galati
    Neculai Alexandru - Tulcea
    Tiganisteanu Adrian - Constanta
    Nitu Victor - Slobozia
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Radu Costica - Galati
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    Zarinschi Catalin - Galati
    Leolea Andrei - Constanta
    17 -- 20 0v gr.inf.
    Taranu Nicusor - Tulcea
    Fratea Aurel - Constanta
    Zainescu Corneliu - Galati
    Istrate Cristian - Bucuresti

    Absenți nemotivati :
    Dragnea Florian
    Caraman Ionel
    Köker Eray Can
    Ultima editare de Iulian Gherasim; 21.iun.2018, 18:47.

    Comentariu


    • #3
      Ivan Adrian -amatori

      Comentariu


      • #4
        Peiu Cosmin - Babadag - Open
        Samoila Ion - Babadag - Open

        Comentariu


        • #5
          Baiburi Levent - Tulcea - Open

          Comentariu


          • #6
            Panait Adrian,Brăila-amatori

            Trimis de pe al meu HTC U Play folosind Tapatalk

            Comentariu


            • #7
              Bran Florin - Tulcea - Incepatori
              Timofei Valentin - Tulcea - Avansati
              Enache Adrian - Tulcea - Începători
              Ultima editare de Iulian Gherasim; 20.mai.2018, 14:29.

              Comentariu


              • #8
                Evtei Vasile- Tulcea - amatori

                Comentariu


                • #9
                  Din Mangalia :
                  Balbarau Razvan - Avansati
                  Stoica Emanuel - Avansati
                  Serban Rares - Incepatori
                  Maxim Dorin - Incepatori
                  Ilie Mara - Incepatori
                  Diaconu Bianca - Incepatori
                  Tanase Alisa - - Incepatori
                  Varlan Izabela - Incepatori

                  Comentariu


                  • #10
                    Osman Metin -open-Tulcea
                    Ultima editare de metinicu; 20.mai.2018, 13:37.

                    Comentariu


                    • #11
                      Trocaru Remus - Tulcea - Open.

                      Comentariu


                      • #12
                        Din Tulcea in familie:
                        Gherasim Iulian - Open
                        Geileanu Rares - Incepatori
                        Grigore Bogdan - Incepatori

                        Comentariu


                        • #13
                          Pana Remus... AVANSATI..

                          Comentariu


                          • #14
                            Silivestru Nicu din Tulcea la Avansați.

                            Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk
                            Ultima editare de nick20mks; 20.mai.2018, 14:32.

                            Comentariu


                            • #15
                              Carată Cătălin - Tulcea- Avansați

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X