Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa TTA", București - 16-17.06.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A "Cupa TTA", București - 16-17.06.2018

    Turneu A "Cupa TTA", București 16 și 17 Iunie 2018

    LOCALITATEA: București;
    SALA: Top Tenis Arena;
    DATA: 16 si 17 Iunie 2018;
    ADRESA+INDICATII ACCES: Stația de metrou Semănătoarea, în incinta SemaParc;
    TIMPUL PROBABIL ALOCAT: Sambata: 9,30 - 21,00 ; Duminica: 9,30 - 18,00;
    NUMĂR PARTICIPANȚI: Avansati 66 - Incepatori 54 - Open 60 - Elite 30, în ordinea înscrierii pe site;
    NR. MESE: 20 mese DONIC WORLD CHAMPION, aprobate ITTF;
    SUPRAFAȚA DE JOC: Gerflor Taraflex Table Tennis;
    MINGI: Red&Black 3* plastic.
    FACILITATI: Vestiare si dusuri ultramoderne, garderoba, minibar complet;
    MATERIAL DE PREMIERE: Cupe, medalii, diplome
    ÎNSCRIERI: Pe forum sau telefonic ;– ultima înscriere vineri 15 iunie ora 21,30 Avansati respectiv Sambata 16 iunie ora 11 pentru incepatori si Sambata ora 21,30 pentru Open+Elite; Nu se fac inscrieri la sala;
    TAXA PARTICIPARE: 35 Lei . Pentru copiii SUB 14 ani 20 ron. Persoanele cu dizabilitați nu platesc taxa de participare. Câte 1 leu/participant plătitor se virează/donează către AmaTur.
    SAMBATA:
    - AVANSATI: ora 9,30 – confirmarea inscrierii pana la ora 9,15
    - INCEPATORI: ora 13,00 – confirmarea inscrierii pana la ora 12,45
    DUMINICA:
    - OPEN: ora 9,30 – confirmarea inscrierii pana la ora 9,15
    - ELITE: ora 9,30 - confirmarea inscrierii pana la ora 9,15
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum;
    - prioritatea la înscriere: primul venit/primul servit;
    - ultima retragere Joi 14.06.2018, ora 21,00 pentru Avansați/Începători și Vineri 15.06.2018, ora 21.00 pentru Open/Elite;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    SISTEM DE JOC
    Grupele superioare formate din 4 jucatori se vor juca conform schemei: 1-4;2-3;W1-W2;L1-L2; W1-L2;W2-L1
    Avansați maxim 66 participanți – Sâmbătă ora 9,30-18,00;
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mare sau egala cu 10 si mai mică decat 20, precum si jucatorii incepatori cu MP<10 care doresc si care sunt rugati să-şi anunțe aceasta optiune, în limita locurilor disponibile;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3 sau 4 jucători, se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Amatori;
    ÎNCEPĂTORI maxim 54 participanți – Sâmbătă ora 13,00-20,00;
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mică decat 10;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform Clasament AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3 sau 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Amatori;
    OPEN maxim 60 participanți – Duminică, ora 9,30-18,00;
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 20 si mai mica decat 30 precum si jucatorii Avansati cu MP<20 care doresc si care sunt rugati să-şi anunțe aceasta optiune, în limita locurilor disponibile;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3 sau 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Open;
    ELITE maxim 30 participanți – Duminica, ora 9,30-18,00;
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 30 precum si jucatorii openisti cu MP<30 care doresc si care sunt rugati să-şi anunțe aceasta optiune, în limita locurilor disponibile;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3 sau 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Elite;

    Numarul de locuri repartizat fiecarei categorii poate fi modificat in functie de categoriile celor inscrisi.

    ORGANIZATOR:
    Catalin Dutu, tel. 0774.420.441;

    ATENTIE!
    - Grupele se afiseaza pe forum in ziua premergatoare concursului, la orele 21,30. Din acel moment nu se mai fac inscrieri la categoriile afisate;
    - Jucatorii nemotivati sau retrasi dupa termenul limita vor fi penalizati conform regulamentului;
    - Atentie la plata parcarii, de la 01.09.2017 parcarea se plateste la casieria Sema Park, 2 lei prima ora la care se adauga 1 leu pentru fiecare ora suplimentara.
    Ultima editare de TopTenisArena; 13.iun.2018, 19:51.
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

  • #2
    Inscrieri Incepatori - on 6/15/2018 at 9:41:16 PM

    1. Craciunas Bogdan, Bucuresti, 893 - 9.56 - I
    2. Rosoga Ana, Constanta, 634 - 9.24 - IF
    3. Grumeza Lucian, Bucuresti, 1264 - 9.14 - I
    4. Huica Petre, Bucuresti, 736 - 9.13 - I
    5. Matei Mircea, Targoviste, 920 - 9.1 - I
    6. Ficleanu Gabriel, Giurgiu, 939 - 8.85 - I
    7. Sterczer Sandor, Sanzieni, 745 - 8.8 - I
    8. Dobra Adrian, Giurgiu, 1654 - 8.67 - I
    9. Lambru Iustinian, Ploiesti, 1919 - 8.6 - I
    10. Bistreanu Armand, Bucuresti, 859 - 8.4 - I
    11. Haralambescu Andrei, Bucuresti, 1288 - 8 - I
    12. Rosca Sorin, Bucuresti, 1305 - 7.87 - I
    13. Valcu Radu, Comarnic, 2133 - 7.6 - I
    14. Ontoiu Catalin, Pitesti, 1132 - 7.32 - I
    15. Podlovschi Bogdan, Bucuresti, 1003 - 7.2 - I
    16. Dumitru George, Targoviste, 1848 - 7.05 - I
    17. Fusca Georgian, Targoviste, 1289 - 6.8 - I
    18. Vaireanu Danut Ionel, Bucuresti, 936 - 6.78 - I
    19. Tataru Tiberiu, Targu Jiu, 1895 - 6.6 - I
    20. Croitoru Carli, Craiova, 1414 - 6.57 - I
    21. Marinescu Nelu, Targoviste, 1275 - 6.53 - I
    22. Popovici Mircea, Caracal, 1341 - 6.5 - I
    23. Gavrila Aurel, Bucuresti, 1681 - 6.5 - I
    24. Popescu Tiberiu, Ploiesti, 2200 - 6 - I
    25. Andronache Alexandru, Bucuresti, 2644 - 5.9 - I
    26. Boboc Viorel, Slobozia, 1194 - 5.87 - I
    27. Georgescu Cristian, Pitesti, 1605 - 5.5 - I
    28. Rizea Costinel, Bucuresti, 2146 - 5.5 - I
    29. Negrila Cristian Valentin, Caracal, 3656 - 5.5 - I
    30. Tonciu Costin, Bucuresti, 1412 - 5.36 - I
    31. Zisu Cristian, Bucuresti, 2423 - 5 - I
    32. Barbu Daniel, Buftea, 1891 - 0 - A
    33. Marcu Lucian, Bucuresti, 2554 - 0 - A
    34. Dragomir Dan, Bucuresti, 3083 - 0 - A
    35. Holbia Cosmin, Bucuresti, 3091 - 0 - A
    36. Dumitru George Catalin, Bucuresti, 4009 - 0 - A
    37. Hodivoianu Marius, Bucuresti, 4013 - 0 - A
    38. Melnerovici Daniel, Stefanesti, 5004 - 0 - A
    39. Manescu Ricardo, Caracal, 5005 - 0 - A
    40. Sezciuc Codrin, Slobozia, 5006 - 0 - A
    41. Sasu Bogdan , Bucuresti, 5007 - 0 - A
    42. Buga Mihai, Alexandria, 5008 - 0 - A
    43. Bontoi Mihai, Alexandria, 5009 - 0 - A
    44. Manescu Eduard Alexandru, Bucuresti, 5013 - 0 - A
    45. Cioriceanu Bogdan, Bucuresti, 5014 - 0 - A
    46. Cristea Ioan, Bucuresti, 5016 - 0 - A
    47. Popescu Dinu, Bucuresti, 5017 - 0 - A
    48. Bibis Maria, Bucuresti, 5018 - 0 - A
    49. Ana Robert , Bucuresti, 5019 - 0 - A
    50. Munteanu Liviu, Bucuresti, 5020 - 0 - A
    51. Stoica Daniel, Bucuresti, 5021 - 0 - A
    Inscrieri Avansati - on 6/15/2018 at 9:43:33 PM

    1. Iordachi Adrian, Adjud, 445 - 19.33 - A
    2. Tuta Radu Ionut, Pitesti, 672 - 18.87 - A
    3. Moraru Constantin, Bucuresti, 929 - 18.85 - AW
    4. Acu Paul, Bucuresti, 775 - 18.7 - A
    5. Barca George, Pitesti, 379 - 18.14 - A
    6. Gheorghe Florin, Bucuresti, 605 - 17.78 - A
    7. Alexandru Marius, Bucuresti, 271 - 17.66 - A
    8. Dumitrache Gabriel, Giurgiu, 365 - 17.44 - A
    9. Plop Adrian, Bucuresti, 641 - 16.95 - A
    10. Campean Adrian, Bucuresti, 784 - 16.73 - A
    11. Docan Cristian, Bucuresti, 302 - 16.59 - A
    12. Baluta Silviu, Bucuresti, 387 - 16.55 - AW
    13. Badulescu Rafael, Giurgiu, 875 - 16.3 - A
    14. Ene Florin, Ploiesti, 919 - 16.15 - A
    15. Curelea Petre, Lehliu Gara, 1012 - 15.75 - A
    16. Bejan Alexandru, Tecuci, 502 - 15.73 - A
    17. Pop Dan Cristian, Bucuresti, 850 - 15.7 - A
    18. Chivu Cornel, Craiova, 575 - 15.68 - A
    19. Constantin Cristina, Bucuresti, 417 - 15.64 - AF
    20. Poenaru Adrian, Bucuresti, 973 - 15.6 - A
    21. Bucuroiu Alin, Pitesti, 836 - 15.57 - A
    22. Cristescu Cristian, Bucuresti, 421 - 15.5 - AW
    23. Sursilov Constantin, Bucuresti, 351 - 15.49 - A
    24. Ileanu Bogdan, Bucuresti, 590 - 15.45 - A
    25. Nitu Serban, Paulesti, 385 - 15.34 - A
    26. Moiceanu Madalin, Bucuresti, 1509 - 15.1 - A
    27. Banuta Dumitru, Ploiesti, 465 - 14.82 - A
    28. Milos Cristian, Alexandria, 1549 - 14.7 - A
    29. Ipate Virgil, Valenii de Munte, 603 - 14.67 - A
    30. Lazar Dumitru, Mizil, 512 - 14.63 - A
    31. Petre Cristian, Pitesti, 701 - 14.63 - A
    32. Bonciu Daniel, Bucuresti, 1462 - 14.4 - A
    33. Serban Lucian Maricel, Bucuresti, 1426 - 14.3 - A
    34. Suciu Dragos, Constanta, 1568 - 14.3 - AJ
    35. Dinca Raducu, Bucuresti, 1063 - 13.98 - A
    36. Teodorescu Radu, Bucuresti, 1146 - 13.75 - A
    37. Dramba Daniel Dumitru, Bucuresti, 803 - 13.52 - A
    38. Sandu Mihai, Bucuresti, 1107 - 13.5 - A
    39. Dica Danut, Caracal, 1032 - 13.33 - A
    40. Panait Constantin, Mizil, 562 - 13.21 - A
    41. Moraru Marius, Bucuresti, 1286 - 13.15 - A
    42. Moasa Gabriel, Bucuresti, 1204 - 12.37 - A
    43. Dina Alexandru, Bucuresti, 837 - 12.03 - A
    44. Mihaila George, Bucuresti, 909 - 11.57 - A
    45. Negrila Cristian, Caracal, 1386 - 11 - A
    46. Ciripan Camelia, Bucuresti, 1201 - 10.95 - AF
    47. Stefan Mihaela, Bucuresti, 863 - 10.67 - AF
    48. Daia Cristina, Bucuresti, 1225 - 10.47 - AF
    49. Burdalescu Bogdan, Bucuresti, 2305 - 9.75 - I
    50. Baldea Horia, Bucuresti, 1470 - 9.67 - I
    51. Constantin Sandu, Bucuresti, 1975 - 9.45 - IW
    52. Stanescu Tiberiu, Slatina, 813 - 9.4 - I
    53. Stanciu Marian, Dragasani, 1533 - 9.25 - I
    54. Petraru Ionut, Bucuresti, 1514 - 9 - I
    55. Tache Petre, Bucuresti, 2199 - 9 - I
    56. Darie Gabriel, Comanesti, 704 - 8.92 - I
    57. Enciu Marcel, Bucuresti, 810 - 8.41 - IW
    58. Corbu Ionut, Pitesti, 1416 - 8.2 - I
    59. Bucur Mario, Bucuresti, 1000 - 7.97 - I
    60. Chelmec Adrian, Bucuresti, 2797 - 6.4 - I
    61. Irimia Marian, Ploiesti, 1189 - 5.53 - I
    62. Serban Leonard, Bucuresti, 1898 - 0 - A
    63. Clapa Danut, Bucuresti, 1913 - 0 - A
    64. Guluta Florin, Bucuresti, 2641 - 0 - A
    65. Dragos Marian, Bucuresti, 2684 - 0 - A
    66. Bocioanca Adrian, Bucuresti, 5003 - 0 - A
    67. Bica Bogdan, Bucuresti, 5004 - 0 - A
    68. Pana Bogdan Victor, Bucuresti, 5007 - 0 - A
    69. Vasile Mihai Antonio, Bucuresti, 5008 - 0 - A

    Inscrieri Open - on 6/16/2018 at 9:09:22 PM

    1. Rosioara Razvan, Alexandria, 438 - 29.8 - O
    2. Bradatan Lenuta, Bucuresti, 272 - 29.7 - OF
    3. Dascalasu Viorel, Bucuresti, 504 - 29.5 - O
    4. Dena Corneliu, Giurgiu, 78 - 28.51 - OW
    5. Bivolaru Marius, Ploiesti, 64 - 27.94 - O
    6. Ion Sebastian, Buftea, 508 - 27.83 - O
    7. Voin Doru, Bucuresti, 190 - 27.72 - O
    8. Darmaz Ion, Targoviste, 89 - 27.14 - OW
    9. Sandu Bogdan Gabriel, Bucuresti, 890 - 27 - O
    10. Sorescu Mircea, Paulesti, 168 - 26.99 - O
    11. Gheorghe Nicolae, Calarasi, 174 - 26.95 - O
    12. Petrov Dan, Bucuresti, 100 - 26.53 - OW
    13. Pandele Ionel, Giurgiu, 717 - 26.5 - OW
    14. Pascu Razvan, Magureni, 260 - 26.4 - O
    15. Sarbu Dan, Ploiesti, 98 - 26.21 - OW
    16. Gaitan Tiberiu, Braila, 205 - 25.86 - OW
    17. Papacu Bejoli, Bucuresti, 299 - 25.77 - OW
    18. Acatrinei Lucian Marian, Bucuresti, 491 - 25.77 - O
    19. Popa Alexandru Iulian, Buzau, 796 - 25.6 - O
    20. Marcu Nicolae, Bucuresti, 830 - 25 - O
    21. Tomica Silviu, Bucuresti, 2101 - 25 - O
    22. Negria Mihai, Bucuresti, 608 - 24.23 - O
    23. Ionascu Gabriel, Bucuresti, 377 - 24.05 - O
    24. Acsinte Oana, Bucuresti, 506 - 23.9 - OF
    25. Rogoz Nicoleta, Bucuresti, 1411 - 23.9 - OF
    26. Pantelimon Andi, Bucuresti, 176 - 23.84 - O
    27. Niculae Dan, Bucuresti, 583 - 23.6 - O
    28. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 143 - 23.4 - O
    29. Dima Cristi, Bucuresti, 427 - 23.32 - O
    30. Radu Nelu, Bucuresti, 1050 - 23.25 - O
    31. Potarniche Bianca, Buzau, 239 - 22.97 - OJF
    32. Jimmy Lu, Bucuresti, 541 - 22.97 - O
    33. Babus Liviu, Ploiesti, 214 - 22.77 - O
    34. Belinsca Romeo, Bucuresti, 611 - 22.65 - OW
    35. Craciun David Mihai, Bucuresti, 164 - 22.63 - OJ
    36. Udrea Valentin, Bucuresti, 737 - 22.55 - O
    37. Radu Florin, Ploiesti, 581 - 21.75 - O
    38. Cinca Daniel, Craiova, 281 - 21.47 - O
    39. Lita Gabriel, Bucuresti, 287 - 21.33 - O
    40. Viciu Dragos, Pitesti, 328 - 20.8 - OW
    41. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 186 - 20.73 - OW
    42. Hana Radu, Bucuresti, 749 - 20.17 - O
    43. Tonciu Mihai, Bucuresti, 1631 - 19.9 - A
    44. Sabin Cristian, Bucuresti, 533 - 19.73 - A
    45. Popescu George, Bucuresti, 571 - 19.25 - AW
    46. Trandafir Radu Catalin, Giurgiu, 1145 - 19 - A
    47. Cocolos Alexandru, Bucuresti, 739 - 16.75 - A
    48. Panait Adrian, Braila, 426 - 15.88 - AW
    49. Rapan Mihai, Bucuresti, 902 - 12.18 - A
    50. Milea Alexandru, Bucuresti, 1634 - 11.5 - A
    51. Pasoveanu Silvian, Bucuresti, 1045 - 10.73 - A
    52. Gheorghe Daniel, Braila, 845 - 10.35 - A
    53. Traista Andrei, Bucuresti, 2456 - 0 - A

    Inscrieri Elite - on 6/16/2018 at 9:11:03 PM

    1. Lukasz Klimas, Ploiesti, 3 - 46.17 - EL
    2. Petcu Marius, Bucuresti, 420 - 40.73 - E
    3. Macarenco Andrei, Bucuresti, 108 - 38.37 - EL
    4. Ropotan Iulian, Bucuresti, 146 - 38.3 - E
    5. Cristache George, Bucuresti, 38 - 37.77 - E
    6. Cionoiu Cristian, Bucuresti, 61 - 37.48 - E
    7. Buzatu Vasile, Buftea, 29 - 37.28 - EW
    8. Iancu George, Ploiesti, 22 - 36.51 - EW
    9. Panea Ovidiu, Bucuresti, 106 - 35.97 - E
    10. Dumitru Gheorghe, Bucuresti, 56 - 35.33 - E
    11. Amran Akerim, Bucuresti, 768 - 35.2 - E
    12. Grigore Alexandru, Campina, 27 - 34.84 - E
    13. Navacioiu Marian, Bucuresti, 53 - 34.73 - EW
    14. Radu Daniel, Bucuresti, 336 - 34.5 - E
    15. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 21 - 34.16 - EW
    16. Anghel Catalin, Giurgiu, 350 - 33.8 - E
    17. Constantin Teodor, Bucuresti, 153 - 33.63 - E
    18. Buta Radu, Bucuresti, 167 - 32.98 - E
    19. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe, 142 - 31.77 - E
    20. ON HO, Bucuresti, 240 - 31.42 - E
    21. Bocaniala Norocel, Bucuresti, 159 - 30.46 - E
    22. Istrate Cristian, Bucuresti, 54 - 30.11 - EW
    23. Moise Mihai, Alexandria, 743 - 28.15 - O
    24. Bratescu Adrian, Targoviste, 80 - 26.45 - OW
    25. Corbu Mihai Cosmin, Pitesti, 587 - 24.65 - O
    26. Catana Claudiu, Bucuresti, 320 - 20.57 - O
    27. Nicula Florin, Constanta, 542 - 20.37 - OW
    Ultima editare de TopTenisArena; 16.iun.2018, 20:11.
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

    Comentariu


    • #3
      Clasament Avansati

      1. Bucuroiu Alin - Pitesti
      2. Poenaru Adrian - Bucuresti
      3 -- 4
      Alexandru Marius - Bucuresti
      Petre Cristian - Pitesti
      5 -- 8
      Teodorescu Radu - Bucuresti
      Plop Adrian - Bucuresti
      Guluta Florin - Bucuresti
      Campean Adrian - Bucuresti
      9 -- 16
      Clapa Danut - Bucuresti
      Gheorghe Florin - Bucuresti
      Acu Paul - Bucuresti
      Sursilov Constantin - Bucuresti
      Bonciu Daniel - Bucuresti
      Cristescu Cristian - Bucuresti
      Dumitrache Gabriel - Giurgiu
      Bejan Alexandru - Tecuci
      17 -- 24
      Iordachi Adrian - Adjud
      Moraru Constantin - Bucuresti
      Docan Cristian - Bucuresti
      Badulescu Rafael - Giurgiu
      Ileanu Bogdan - Bucuresti
      Dramba Daniel Dumitru - Bucuresti
      Negrila Cristian - Caracal
      Paul Cosmin Sebastian - Bucuresti
      25 -- 27 2v gr.sup.
      Tuta Radu Ionut - Pitesti
      Constantin Cristina - Bucuresti
      Moiceanu Madalin - Bucuresti
      28 -- 39 1v gr.sup.
      Barca George - Pitesti
      Baluta Silviu - Bucuresti
      Ene Florin - Ploiesti
      Curelea Petre - Lehliu Gara
      Chivu Cornel - Craiova
      Nitu Serban - Paulesti
      Lazar Dumitru - Mizil
      Serban Lucian Maricel - Bucuresti
      Dinca Raducu - Bucuresti
      Moasa Gabriel - Bucuresti
      Mihaila George - Bucuresti
      Stanescu Tiberiu - Slatina
      40 -- 48 0v gr.sup.
      Pop Dan Cristian - Bucuresti
      Ipate Virgil - Valenii de Munte
      Sandu Mihai - Bucuresti
      Moraru Marius - Bucuresti
      Dina Alexandru - Bucuresti
      Burdalescu Bogdan - Bucuresti
      Baldea Horia - Bucuresti
      Constantin Sandu - Bucuresti
      Corbu Ionut - Pitesti
      49 -- 50 2v gr.inf.
      Bucur Mario - Bucuresti
      Dragos Marian - Bucuresti
      51 -- 59 1v gr.inf.
      Suciu Dragos - Constanta
      Panait Constantin - Mizil
      Stanciu Marian - Dragasani
      Petraru Ionut - Bucuresti
      Tache Petre - Bucuresti
      Darie Gabriel - Comanesti
      Irimia Marian - Ploiesti
      Serban Leonard - Bucuresti
      Dascalu Gabriel- Bucuresti
      60 -- 68 0v gr.inf.
      Banuta Dumitru - Ploiesti
      Milos Cristian - Alexandria
      Dica Danut - Caracal
      Stefan Mihaela - Bucuresti
      Daia Cristina - Bucuresti
      Enciu Marcel - Bucuresti
      Chelmec Adrian - Bucuresti
      Bocioanca Adrian - Bucuresti
      Bica Bogdan - Bucuresti

      Absenti:
      Pana Bogdan Victor
      Vasile Mihai Antonio

      Clasament Incepatori

      1. Barbu Daniel - Buftea
      2. Sasu Bogdan - Bucuresti
      3 -- 4
      Gavrila Aurel - Bucuresti
      Matei Mircea - Targoviste
      5 -- 8
      Melnerovici Daniel - Stefanesti
      Stoica Daniel - Bucuresti
      Dumitru George - Targoviste
      Cioriceanu Bogdan - Bucuresti
      9 -- 16
      Fusca Georgian - Targoviste
      Craciunas Bogdan - Bucuresti
      Dobra Adrian - Giurgiu
      Ficleanu Gabriel - Giurgiu
      Bistreanu Armand - Bucuresti
      Holbia Cosmin - Bucuresti
      Grumeza Lucian - Bucuresti
      Popovici Mircea - Caracal
      17 -- 25 1v gr.sup.
      Huica Petre - Bucuresti
      Lambru Iustinian - Ploiesti
      Rosca Sorin - Bucuresti
      Podlovschi Bogdan - Bucuresti
      Rizea Costinel - Bucuresti
      Dutu Catalin - Bucuresti
      Zisu Cristian - Bucuresti
      Sezciuc Codrin - Slobozia
      Andronache Alexandru - Bucuresti
      26 -- 32 0v gr.sup.
      Rosoga Ana - Constanta
      Sterczer Sandor - Sanzieni
      Vaireanu Danut Ionel - Bucuresti
      Croitoru Carli - Craiova
      Marinescu Nelu - Targoviste
      Georgescu Cristian - Pitesti
      Manescu Ricardo - Caracal
      33 -- 40 1v gr.inf.
      Haralambescu Andrei - Bucuresti
      Tataru Tiberiu - Targu Jiu
      Popescu Tiberiu - Ploiesti
      Boboc Viorel - Slobozia
      Tonciu Costin - Bucuresti
      Marcu Lucian - Bucuresti
      Dumitru George Catalin - Bucuresti
      Hodivoianu Marius - Bucuresti
      41 -- 48 0v gr.inf.
      Ontoiu Catalin - Pitesti
      Negrila Cristian Valentin - Caracal
      Dragomir Dan - Bucuresti
      Buga Mihai - Alexandria
      Manescu Eduard Alexandru - Bucuresti
      Cristea Ioan - Bucuresti
      Ana Robert - Bucuresti
      Munteanu Liviu - Bucuresti

      Absenti:
      Bibis Maria
      Popescu Dinu
      Valcu Radu
      Bontoi Mihai

      Clasament Elite

      1. Cristache George - Bucuresti
      2. Petcu Marius - Bucuresti
      3 -- 4
      Anghel Catalin - Giurgiu
      Macarenco Andrei - Bucuresti
      5 -- 8
      Buzatu Vasile - Buftea
      Welker Ivan - Sfantu Gheorghe
      Cionoiu Cristian - Bucuresti
      Lukasz Klimas - Ploiesti
      9 -- 10
      Panea Ovidiu - Bucuresti
      Dumitrescu Cornel - Bucuresti
      11 -- 2v gr.sup.
      Buta Radu - Bucuresti
      12 -- 16 1v gr.sup.
      Ropotan Iulian - Bucuresti
      Iancu George - Ploiesti
      Dumitru Gheorghe - Bucuresti
      Radu Daniel - Bucuresti
      Constantin Teodor - Bucuresti
      17 -- 20 0v gr.sup.
      Amran Akerim - Bucuresti
      Grigore Alexandru - Campina
      Navacioiu Marian - Bucuresti
      ON HO - Bucuresti
      21 -- 24 1v gr.inf.
      Moise Mihai - Alexandria
      Bratescu Adrian - Targoviste
      Corbu Mihai Cosmin - Pitesti
      Catana Claudiu - Bucuresti
      25 -- 27 0v gr.inf.
      Bocaniala Norocel - Bucuresti
      Istrate Cristian - Bucuresti
      Nicula Florin - Constanta

      Clasament Open

      1. Sandu Bogdan Gabriel - Bucuresti
      2. Pascu Razvan - Magureni
      3 -- 4
      Jimmy Lu - Bucuresti
      Traista Andrei - Bucuresti
      5 -- 8
      Gaitan Tiberiu - Braila
      Bivolaru Marius - Ploiesti
      Rogoz Nicoleta - Bucuresti
      Cinca Daniel - Craiova
      9 -- 16
      Pantelimon Andi - Bucuresti
      Bradatan Lenuta - Bucuresti
      Dascalasu Viorel - Bucuresti
      Radu Nelu - Bucuresti
      Lita Gabriel - Bucuresti
      Popa Alexandru Iulian - Buzau
      Petrov Dan - Bucuresti
      Udrea Valentin - Bucuresti
      17 -- 18
      Pandele Ionel - Giurgiu
      Ionascu Gabriel - Bucuresti
      19 -- 2v gr.sup.
      Tomica Silviu - Bucuresti
      20 -- 31 1v gr.sup.
      Rosioara Razvan - Alexandria
      Dena Corneliu - Giurgiu
      Ion Sebastian - Buftea
      Sorescu Mircea - Paulesti
      Gheorghe Nicolae - Calarasi
      Papacu Bejoli - Bucuresti
      Negria Mihai - Bucuresti
      Niculae Dan - Bucuresti
      Potarniche Bianca - Buzau
      Belinsca Romeo - Bucuresti
      Radu Florin - Ploiesti
      Hana Radu - Bucuresti
      32 -- 36 0v gr.sup.
      Voin Doru - Bucuresti
      Darmaz Ion - Targoviste
      Sarbu Dan - Ploiesti
      Stancescu Sebastian - Ploiesti
      Dima Cristi - Bucuresti
      37 -- 2v gr.inf.
      Sabin Cristian - Bucuresti
      38 -- 48 1v gr.inf.
      Acsinte Oana - Bucuresti
      Babus Liviu - Ploiesti
      Craciun David Mihai - Bucuresti
      Dinu Gheorghe - Bucuresti
      Tonciu Mihai - Bucuresti
      Popescu George - Bucuresti
      Trandafir Radu Catalin - Giurgiu
      Cocolos Alexandru - Bucuresti
      Panait Adrian - Braila
      Pasoveanu Silvian - Bucuresti
      Gheorghe Daniel - Braila
      49 -- 53 0v gr.inf.
      Acatrinei Lucian Marian - Bucuresti
      Marcu Nicolae - Bucuresti
      Viciu Dragos - Pitesti
      Rapan Mihai - Bucuresti
      Milea Alexandru - Bucuresti
      Ultima editare de TopTenisArena; 17.iun.2018, 17:45.
      Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
      23 de mese Donic World Champion TC
      Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
      45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
      1000lux lumina pe masa
      Omologata FRTM
      www.toptenis.ro

      Comentariu


      • #4
        Crăciun David Mihai din București la Open, mulțumesc.

        Comentariu


        • #5
          Sursilov Constantin - Bucuresti - Avansati

          Trimis de pe al meu Huawei Mate 10 PRO folosind Tapatalk
          Blade: Butterfly Primo Power Feeling
          Fh: Nittaku Fastarc G-1
          Bh: DHS Hurricane 3 Neo Provincial

          Comentariu


          • #6
            Lita Gabriel - Bucuresti - Open

            Comentariu


            • #7
              Pascu Răzvan la Open din Magureni. Multumesc.

              Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

              Comentariu


              • #8
                Buna ziua,

                Alexandru Marius, avansati - Bucuresti.
                Multumesc.
                I'm a lean, mean, spin machine!

                Comentariu


                • #9
                  Constantin Cristina, avansati, București
                  Constantin Teodor, elite, București

                  Sent from my MI 6 using Tapatalk

                  Comentariu


                  • #10
                    Dena Corneliu - Open - Giurgiu

                    Comentariu


                    • #11
                      Sandu Bogdan Gabriel, București, Open


                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Blade 1: Butterfly Innerforce Layer ZLC, FH/BH: T05
                      Blade 2: Butterfly Viscaria, FH/BH: T05

                      Comentariu


                      • #12
                        Buna ziua. V? rog frumos s? m? inscrieri ?i pe mine la OPEN. Daniel Valcea din Pite?ti. Multumesc!

                        Trimis de pe al meu X4_Soul_Xtreme folosind Tapatalk
                        Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
                        23 de mese Donic World Champion TC
                        Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
                        45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
                        1000lux lumina pe masa
                        Omologata FRTM
                        www.toptenis.ro

                        Comentariu


                        • #13
                          iordachi adrian - adjud - open

                          Comentariu


                          • #14
                            Bistreanu Armand - incepatori - Bucuresti.

                            Comentariu


                            • #15
                              Radu Vilcu - Comarnic - Incepatori

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X