Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Arad - 23.06.2018

Adună
X
Adună
Utilizatori activi care vizualizează acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A Arad - 23.06.2018

    Turneu A - Arad - Sâmbătă 23.06.2018

    LOCALITATEA: Arad
    - incepatori,avansati ,open+elite sala CSM , str. Mihai Eminescu nr. 28
    DATA: Sâmbătă 23 Iunie 2018;
    CATEGORIE: Elite+Open,Avansati,Incepatori;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    Incepatori 9.00 – 9 .25 validare înscrieri, 9.30-9.45 încep meciurile;
    Avansati ,Open+Elite 13.30 - 13:55 validare înscrieri, 14.00 -14.30 încep meciurile;

    SALA: sala CSM , str. Mihai Eminescu nr. 28
    INDICAȚII DE ACCES:
    [TD]
    [/TD]
    LOGISTICĂ: 8+7 (daca va fi cazul datorita solicitarilor de participare intr-o alta sala de sport ) mese ITTF , mingi 3* plastic ;
    TAXA:
    - Adulți - 35 Lei, Copii sub 14 ani - 15 lei,
    - persoanele cu dizabilitati nu platesc taxa de participare.
    Pentru fiecare participant se va dona 1 ron catre AmaTur.
    SE ASIGURA:
    - - apa plata, cafea ,tuica , saratele,pranz -felul II;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    - locurile I,II,III - cupa+medalie+diploma
    - locul IV - diploma
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 21.06.2018, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    INCEPATORI
    - poate participa orice jucator cu media intre 0 si 9,99;
    Numar maxim de jucatori: 32
    Validare inscrieri: 09:00 - 09:25
    Ora de incepere: 09:30 - 09:45
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare : 4 jucatori , se califica toti ,in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimba);
    - grupe superioare de 3-4 jucatori , schema 1324 se califica minim primii 2 ,
    - tablou eliminatoriu se va genera automat;
    - se joaca finala mica;


    AVANSATI
    - poate participa orice jucator cu media intre 10 si 19,99;
    Numar maxim de jucatori: 24
    Validare inscrieri: 13:30 - 13:55
    Ora de incepere: 14:00 - 14:30
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare : 4 jucatori , se califica toti ,in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimba);
    - grupe superioare de 3-4 jucatori , schema 1324 se califica minim primii 2 ,
    - tablou eliminatoriu se va genera automat;
    - se joaca finala mica;

    OPEN+ELITE
    - poate participa orice jucator cu media >= 20,00 ;
    Numar maxim de jucatori: 24
    Validare inscrieri: 13:30 - 13:55
    Ora de incepere: 14:00 - 14:30
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare : 4 jucatori , se califica toti ,in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimba);
    - grupe superioare de 3-4 jucatori , schema 1324 se califica minim primii 2 ,
    - tablou eliminatoriu se va genera automat;
    - se joaca finala mica;


    ORGANIZATOR:
    Roman Bogdan: 0746.056.622
    Suport tehnic: Fekete Istvan 0721.907.017


    VA ASTEPTAM CU DRAG!
    Ultima editare de Pitzi; 08.iun.2018, 21:26.

  • #2
    Inscrieri finale

    Inscrieri Open - on 6/24/2018 at 3:36:45 PM

    1. Roman Bogdan - Arad, 14 - 40.7 - E
    2. Iana Remus - Timisoara, 569 - 40.5 - E
    3. Mutrescu Eugen - Timisoara, 30 - 40.29 - E
    4. Avram Victor - Arad, 6 - 39.31 - E
    5. Verdet Adrian - Oravita, 11 - 38.24 - E
    6. Boru Lucian - Timisoara, 303 - 35.13 - E
    7. Mihalescu Dinu - Timisoara, 93 - 33.5 - EW
    8. Orban Madalina - Timisoara, 95 - 32.55 - EJF
    9. Spatariu Daniel - Arad, 197 - 32.52 - E
    10. Szalay Liviu - Oradea, 85 - 31.2 - E
    11. Mirza Sorin - Arad, 293 - 28.9 - O
    12. Schiopulescu Ion - Lugoj, 457 - 25.46 - O
    13. Demian Daniel - Arad, 406 - 24.98 - O
    14. Ardelean Raul - Arad, 415 - 24.9 - O
    15. Deak Valentin - Sebis, 429 - 23.66 - O
    16. Dani Leo - Arad, 348 - 21.83 - OH
    17. Jichici Svetozar - Timisoara, 150 - 21.74 - OW
    18. Ticu Sorin - Lugoj, 397 - 20.02 - O
    19. Olah Remus - Arad, 492 - 17.57 - A
    20. Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare, 735 - 12.32 - A

    Inscrieri Avansati - on 6/24/2018 at 3:37:01 PM

    1. Veres Adrian - Timisoara, 362 - 18.64 - A
    2. Neamt Doru - Arad, 1001 - 18.3 - AW
    3. Hancig Mircea - Dumbravita, 545 - 18.12 - A
    4. Fekete Istvan - Arad, 437 - 17.84 - A
    5. Botas Constantin - Sannicolau Mare, 586 - 17.42 - A
    6. Borcsi Jozsef - Timisoara, 485 - 16.97 - A
    7. Avasilcai Marcel - Arad, 725 - 16.7 - A
    8. Banu Florentin - Timisoara, 1217 - 16.25 - AW
    9. Ankar Wasim - Timisoara, 930 - 16.07 - A
    10. Piper Petru - Luna CJ, 536 - 14.85 - AH
    11. Jurescu Sorin - Timisoara, 967 - 14.47 - A
    12. Caraus Sorin - Deva, 700 - 12.32 - A
    13. Oprean Andrei - Deva, 720 - 12.3 - A
    14. Clisic Iosif - Sannicolau Mare, 885 - 12.28 - A
    15. Bartha Attila - Arad, 981 - 12.02 - A
    16. Berchi Ioan - Arad, 818 - 11.18 - A
    17. Dumitru Florin - Arad, 1136 - 10.5 - A
    18. Dobanda Alexandru - Arad, 916 - 10.12 - AW
    19. Ghile Ioan - Oradea, 2397 - 8.75 - I
    20. Gandore Antonio - Petris, 2689 - 0 - A
    21. Radulet Emanuel - Arad, 5003 - 0 - A

    Inscrieri Incepatori - on 6/24/2018 at 3:37:17 PM

    1. Sirbu Florin - Sannicolau Mare, 1439 - 9.9 - I
    2. Moldoveanu Sorin Florian - Hunedoara, 1885 - 9.5 - I
    3. Sabau Victor - Arad, 895 - 8.92 - I
    4. Chiscan Bogdan - Arad, 1090 - 8.08 - I
    5. Creta Petru - Luna CJ, 992 - 7.6 - I
    6. Effler Stefan - Arad, 1987 - 7.05 - I
    7. Voicu Florin - Arad, 2219 - 7 - I
    8. Beldean Octavian - Arad, 1649 - 6.7 - I
    9. Coiov Nicolae - Arad, 1650 - 6.7 - I
    10. Bulzan Claudiu - Arad, 2342 - 6.7 - I
    11. Dobanda Dinu - Arad, 1276 - 6.44 - I
    12. Herteg Doru - Arad, 1668 - 6.33 - IW
    13. Gligor Paul - Arad, 1182 - 6.14 - I
    14. Schiau Dan - Hunedoara, 2276 - 6 - I
    15. Peter Stefan - Arad, 3021 - 6 - I
    16. Simion Dani - Arad, 2086 - 5.5 - I
    17. Popa Cosmin - Arad, 2634 - 5.5 - I
    18. Rusu Ciprian - Arad, 3683 - 5.3 - I
    19. Nastase Laurentiu - Arad, 2049 - 5 - I
    20. Kovacs Iosif - Arad, 2402 - 5 - I
    21. Podrumar Casian - Arad, 2740 - 4.5 - I
    22. Schiau Teodora - Hunedoara, 2426 - 4 - IJF
    23. Ardelean Raul 2 - Arad, 3265 - 4 - I
    24. Simion Razvan - Arad, 2021 - 0 - A
    25. Daroti Florin - Lipova, 2857 - 0 - A
    26. Misaras Marius - Arad, 2869 - 0 - A
    27. Mihal Alexandru - Deva, 3576 - 0 - A
    28. Sandu Roli - Arad, 4039 - 0 - A
    29. Tarcan Mihai - Arad, 5003 - 0 - A
    30. Tanasie Radu - Arad, 5004 - 0 - A
    31. Raicu Robert - Arad, 5005 - 0 - A
    32. Pirv Ovidiu - Arad, 5006 - 0 - A
    33. Neda Cosmin - Arad, 5007 - 0 - A
    34. Culda Alex - Arad, 5008 - 0 - A
    35. Suciu Costel - Arad, 5010 - 0 - A
    36. Seba Baltat - Arad, 5011 - 0 - A
    Ultima editare de Pitzi; 24.iun.2018, 14:37.

    Comentariu


    • #3
      Clasamente finale

      Clasament Open

      1. Avram Victor - Arad
      2. Iana Remus - Timisoara
      3 -- 4
      Mutrescu Eugen - Timisoara
      Verdet Adrian - Oravita
      5 -- 8
      Boru Lucian - Timisoara
      Roman Bogdan - Arad
      Schiopulescu Ion - Lugoj
      Spatariu Daniel - Arad
      9 -- 10
      Mihalescu Dinu - Timisoara
      Dani Leo - Arad
      11 -- 2v gr.sup.
      Ticu Sorin - Lugoj
      12 -- 16 1v gr.sup.
      Orban Madalina - Timisoara
      Szalay Liviu - Oradea
      Mirza Sorin - Arad
      Demian Daniel - Arad
      Deak Valentin - Sebis
      17 -- 0v gr.sup.
      Ardelean Raul - Arad
      18 -- 20 0v gr.inf.
      Jichici Svetozar - Timisoara
      Olah Remus - Arad
      Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare

      Clasament Avansati

      1. Borcsi Jozsef - Timisoara
      2. Neamt Doru - Arad
      3 -- 4
      Veres Adrian - Timisoara
      Dumitru Florin - Arad
      5 -- 8
      Piper Petru - Luna CJ
      Jurescu Sorin - Timisoara
      Botas Constantin - Sannicolau Mare
      Clisic Iosif - Sannicolau Mare
      9 -- 10
      Hancig Mircea - Dumbravita
      Avasilcai Marcel - Arad
      11 -- 2v gr.sup.
      Fekete Istvan - Arad
      12 -- 16 1v gr.sup.
      Banu Florentin - Timisoara
      Ankar Wasim - Timisoara
      Caraus Sorin - Deva
      Berchi Ioan - Arad
      Ghile Ioan - Oradea
      17 -- 0v gr.sup.
      Oprean Andrei - Deva
      18 -- 21 0v gr.inf.
      Bartha Attila - Arad
      Dobanda Alexandru - Arad
      Gandore Antonio - Petris
      Radulet Emanuel - Arad

      Clasament Incepatori

      1. Chiscan Bogdan - Arad
      2. Daroti Florin - Lipova
      3 -- 4
      Sabau Victor - Arad
      Gligor Paul - Arad
      5 -- 8
      Misaras Marius - Arad
      Bulzan Claudiu - Arad
      Effler Stefan - Arad
      Neda Cosmin - Lipova
      9 -- 16
      Simion Razvan - Arad
      Moldoveanu Sorin Florian - Hunedoara
      Beldean Octavian - Arad
      Rusu Ciprian - Arad
      Popa Cosmin - Arad
      Herteg Doru - Arad
      Suciu Costel - Arad
      Coiov Nicolae - Arad
      17 -- 18
      Sirbu Florin - Sannicolau Mare
      Creta Petru - Luna CJ
      19 -- 2v gr.sup.
      Raicu Robert - Arad
      20 -- 28 1v gr.sup.
      Dobanda Dinu - Arad
      Schiau Dan - Hunedoara
      Simion Dani - Arad
      Nastase Laurentiu - Arad
      Schiau Teodora - Hunedoara
      Peter Stefan - Arad
      Tarcan Mihai - Arad
      Tanasie Radu - Lipova
      Seba Baltat - Arad
      29 -- 32 0v gr.sup.
      Podrumar Casian - Arad
      Ardelean Raul 2 - Arad
      Sandu Roli - Arad
      Culda Alex - Arad
      33 -- 36 0v gr.inf.
      Voicu Florin - Arad
      Kovacs Iosif - Arad
      Mihal Alexandru - Deva
      Pirv Ovidiu - Arad
      Ultima editare de Pitzi; 24.iun.2018, 14:49.

      Comentariu


      • #4
        Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare - Open

        Comentariu


        • #5
          Oprea Adrian dim Lugoj la open

          Comentariu


          • #6
            Salut.
            Oprean Andrei, Deva, avansati.
            Multumesc.
            Lemn: Butterfly SK7 Classic
            Forehand: Yasaka Rakza X
            Backhand: Yasaka Rakza X

            Comentariu


            • #7
              salut, din Arad, la incepatori:
              - Gligor Paul
              - Achim Paul

              Mersi
              Ultima editare de xyz1992; 08.iun.2018, 22:26.

              Comentariu


              • #8
                Borcsi Jozsef-Timisoara-Avansati

                Trimis de pe al meu GT-I9505 folosind Tapatalk

                Comentariu


                • #9
                  Neagoe Costin -Bucuresti- Elite

                  Comentariu


                  • #10
                    Salutare din Timisoara la avansati Veres Adrian multumesc
                    Blade: Lemn
                    FH: Cauciuc Aderent
                    BH: Cauciuc cu Dinti

                    Comentariu


                    • #11
                      Tot din Timisoara la avansati Jurescu Sorin multumesc
                      Blade: Lemn
                      FH: Cauciuc Aderent
                      BH: Cauciuc cu Dinti

                      Comentariu


                      • #12
                        Demian Daniel din Arad - Open .

                        Comentariu


                        • #13
                          Botas Constantin ! Avansati /Sannicolau Mare!

                          Comentariu


                          • #14
                            Cecan Vasile - Timisoara - Open
                            Jichici Svetozar - Timisoara - Open
                            Blade : ANDRO TP LIGNA CI OFF (ST)
                            Fh : ANDRO HEXER POWERGRIP SFX (2.1)
                            Bh : ANDRO HEXER POWERGRIP SFX (2.1)

                            Comentariu


                            • #15
                              Ticu Sorin,Lugoj-open

                              Comentariu


                              • #16
                                Popet Doru-Timisoara- elite,Ankar Wasim-Timisoara -avansati,,Gajta Jonel-Varset-elite,,Putnik Tiberiu-Varset-Avansati

                                Comentariu


                                • #17
                                  Se înscrie:
                                  Teodora Schiau - Hunedoara - Începători
                                  Dan Schiau - Hunedoara - Începători
                                  Mihai Alexandru - Deva - Începători
                                  Raul Szakacs - Deva - Elite
                                  Sorin Moldoveanu - Deva - Începători
                                  Mulțumesc.

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Bulibasa Tiberiu - avansati
                                    Berchi Ioan - avansati
                                    Ardelean Raul junior - incepatori
                                    Podrumar Casian -incepatori
                                    Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                                    FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                                    BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Din Deva la Avansati se inscrie Caraus Sorin.Multumesc

                                      Trimis de pe al meu SM-G928F folosind Tapatalk

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Mihalescu Dinu - Timisoara - Elite

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Verdet Adrian oravita elite

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Sirbu Florin / Sannicolau Mare / incepatori

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Clisics Iosif/ avansati / Sannicolau Mare!

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Se retrage Neagoe Costin

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Avram Victor - Arad - Elite

                                                  Comentariu

                                                  Cine a citit topicul
                                                  Procesare...
                                                  X