Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Fălticeni - 26.06.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B Fălticeni - 26.06.2018

    Localitate: -Falticeni
    Data si ora:-Marti 26.06.2018 orele 17.00
    Categorii: I/A si O/E
    Sala: de sport a Colegiului Bacescu
    Logistica: 6 mese
    Taxa:0
    Se asigura: mingi de joc JOOLA 3 stele. ceva alune..
    Materiale premiere: diplome
    Inscrierea/Retragerea Participantilor
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Duminica.24.06.2018, ora 21,00;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    Sistem de joc
    -fara grupe superioare la ambele categorii
    Incepatori/Avansati;
    Participa orice jucator cu MP<20..Se joaca 3din5
    Maxim 18 locuri
    Elite/Open
    Participa jucatori cu MP>20
    Maxim 18 locuri

    Nr de locuri la cele doua categorii se poate modifica,fara insa a depasi un total de 36 jucatori/concursuri
    Ultima editare de cata_60; 18.iun.2018, 23:23.
    of all the things i lost i miss my mind the most

  • #2
    Grupe inferioare A/Î

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ALDEA NELU FALTICENI
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    2 TIMES ANDREI SUCEAVA
    3-1
    3-1
    1-3
    2
    1
    3 BRANDUSAN LUCIAN RADAUTI
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    3
    4 HARMANESCU PETRUS BRAILA
    1-3
    3-1
    0-3
    1
    4
    5 FANDACHE ADRIAN DUMBRAVENI ,SV
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BALAU LAURENTIU FALTICENI
    3-2
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 TANASE GABI SUCEAVA
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    2
    3 URSULEAN DANIEL STRAJA
    2-3
    0-3
    3-0
    1-3
    1
    4
    4 FOCA MELANIA RADAUTI
    0-3
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    5 SPAC IULIAN MANGALIA
    0-3
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    3
    6 FANDCHE CRISTIAN DUMBRAVENI,SV

    Eliminatorii A/Î
    1. Times Andrei
    --------------- Ursulean Daniel 3-1
    8. Ursulean Daniel
    ------------------------------ Ursulean Daniel 3-2
    5. Brandusan Lucian
    --------------- Tanase Gabi 3-0
    4. Tanase Gabi
    --------------------------------------------- Aldea Nelu 3-0
    3. Aldea Nelu
    --------------- Aldea Nelu 3-0
    6. Spac Iulian
    ------------------------------ Aldea Nelu 3-0
    7. Harmanescu Petrus
    --------------- Balau Laurentiu 3-2
    2. Balau Laurentiu


    Clasament A/Î

    1. Aldea Nelu - Falticeni
    2. Ursulean Daniel - Straja
    3 -- 4
    Balau Laurentiu - Falticeni
    Tanase Gabi - Suceava
    5 -- 8
    Spac Iulian - Mangalia
    Times Andrei - Suceava
    Harmanescu Petrus - Braila
    Brandusan Lucian - Radauti
    9 -- 0v gr.inf.
    Foca Melania - Radauti



    Grupe inferioare E/O

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 COZMA CATALIN FALTICENI
    3-0
    3-2
    3-0
    3-1
    3-1
    5
    1
    2 PRALEA MARIUS DAN BOTOSANI
    0-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 VLAISAN VASILE VICOVU DE JOS
    2-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    3
    4 BUJOREANU NECULAI FALTICENI
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5 MUNTEANU SILVIU SUCEAVA
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1-3
    1
    6 MOSNEAGU MIHNEA FALTICENI
    1-3
    0-3
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    4
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 URSULEAN VASILE STRAJA
    0-3
    0-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    3
    2 ZAMFIROAIA SORIN DOLHESTII MARI
    3-0
    1-3
    3-0
    3-2
    3-1
    4
    2
    3 CARPOVICI BORIS FALTICENI
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    4 RUSU RADU FALTICENI
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    3-2
    1
    5 BARBALATA LORIN SUCEAVA
    2-3
    2-3
    0-3
    3-2
    1-3
    1
    6 GROSU ALEXANDRU BOTOSANI
    0-3
    1-3
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    4

    Eliminatorii E/O
    1. Cozma Catalin
    --------------- Cozma Catalin 3-1
    8. Grosu Alexandru
    ------------------------------ Cozma Catalin 3-2
    5. Vlaisan Vasile
    --------------- Zamfiroaia Sorin 3-1
    4. Zamfiroaia Sorin
    --------------------------------------------- Carpovici Boris 3-0
    3. Pralea Marius Dan
    --------------- Ursulean Vasile 3-1
    6. Ursulean Vasile
    ------------------------------ Carpovici Boris 3-1
    7. Mosneagu Mihnea
    --------------- Carpovici Boris 3-0
    2. Carpovici Boris


    Clasament E/O

    1. Carpovici Boris - Falticeni
    2. Cozma Catalin - Falticeni
    3 -- 4
    Ursulean Vasile - Straja
    Zamfiroaia Sorin - Dolhestii Mari
    5 -- 8
    Mosneagu Mihnea - Falticeni
    Grosu Alexandru - Botosani
    Pralea Marius Dan - Botosani
    Vlaisan Vasile - Vicovu de Jos
    9 -- 11 1v gr.inf.
    Rusu Radu - Falticeni
    Munteanu Silviu - Suceava
    Barbalata Lorin - Suceava
    12 -- 0v gr.inf.
    Bujoreanu Neculai - Falticeni


    NEMOTIVATI; fratii Fandache-Dumbraveni,SV
    La urmatoarele concursuri de aici,acesti jucatori vor fi inscrisi pe lista de asteptare,intrand in concurs doar daca nr de inscrisi va permite acest lucru
    Ultima editare de cata_60; 27.iun.2018, 20:58.
    of all the things i lost i miss my mind the most

    Comentariu


    • #3
      Pralea Marius Dan - Botosani , Open

      Comentariu


      • #4
        Zamfiroaia Sorin open mulțumesc

        Trimis de pe al meu PRA-LX1 folosind Tapatalk

        Comentariu


        • #5
          Silviu Munteanu - Open

          Comentariu


          • #6
            Ursulean Vasile
            Blade: SCHLAGER CARBON OF+
            FH: Tenergy 05 FX
            BH: Tenergy 05 FX

            Comentariu


            • #7
              vlaisan vasile

              Comentariu


              • #8
                La incepatori Adrian Fandache si Cristian Fandache din Dumbraveni Suceava

                Comentariu


                • #9
                  Aldea Nelu din Fălticeni la avansați.
                  Blade : Butterfly Photino ST
                  Bh : Xion Yanus DF 1,5
                  Fh : Tibhar Evolution MX-P 2,1

                  Comentariu


                  • #10
                    Barbalata Lorin - Suceava - open

                    Comentariu


                    • #11
                      Tănase Gabi,Suceava,avansați.

                      Comentariu


                      • #12
                        Nistor Andreea din Botosani - avansati

                        Comentariu


                        • #13
                          Druche Alex din Botosani - incepatori

                          Comentariu


                          • #14
                            Times Andrei - avansati
                            blade:
                            fh:
                            bh:

                            Comentariu


                            • #15
                              Morosan Marian - open - Suceava

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X