Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa SMILEY 39", Club 11 Timișoara - 30.06.2018.

Adună
X
Adună
Utilizatori activi care vizualizează acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B "Cupa SMILEY 39", Club 11 Timișoara - 30.06.2018.

    TURNEU: Cupa Smiley, editia a 39-a.
    LOCALITATEA: Timisoara.
    DATA: 30 Iunie 2018.
    SALA: Club 11 Timisoara, str. Pestalozzi, nr. 20.
    TIP MESE: DONIC WALDNER CLASSIC 25.
    NR. MESE: 6.
    SUPRAFATA DE JOC: GRABO ROCKET.
    CATEGORII: avansati + open
    NUMAR MAXIM DE JUCATORI: 50 (30 avansati + 20 open).
    ORA INCEPERE:
    - Avansati 10:00.
    - Open 14:00.
    TAXA PARTICIPARE: - adulti: 20,00 RON.
    - copiii sub 14 ani: 10,00 RON.
    - persoanele cu dizabilitati locomotorii beneficiaza de intrare gratuita.
    - taxa 1,00 ron va fi achitata in contul Amatur.
    SISTEMUL DE JOC: grupe inferioare (5/6 jucatori), grupe superioare si eliminatorii (3 seturi din 5).
    MATERIALUL DE PREMIERE: diplome si medalii, pentru primii trei clasati.
    SE ASIGURA: cafea, apa plata, rachie banateana (pentru cei care au emotii) si sprit (pentru hidratare).
    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR: pe forum, la sala si telefonic, pina in 29.06.2018, ora 20:00.
    - data limită a retragerilor joi 28.06.2018, ora 21.00;
    ORGANIZATOR: CLUB 11 Timisoara - Bogdan Danescu, tel: 0722.54.22.32.
    RETRAGEREA JUCATORILOR:
    a. retragere înainte de termen (R1) - 0 puncte;
    b. retragere după termen (R2) - 2 puncte;
    c. absență nemotivată (N) - 3 puncte;
    - se suspendă automat pe o perioadă de trei luni jucătorul care acumulează minim 6 puncte de penalizare.


    IMOPRTANT! DATORITA NUMARULUI MIC DE JUCATORI INSCRISI LA CELE DOUA CATEGORII, AMBELE TURNEE VOR INCEPE LA ORA 10:00.
    Ultima editare de Bogy; 28.iun.2018, 23:58.
    BLADE: Stiga Allround Classic
    FH: Stiga Almana Sound
    BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

  • #2
    Rezervat Înscrieri și Clasament

    Inscrieri AVANSATI - on 29-Jun-18 at 12:28:05 AM

    1. Veres Adrian, Timisoara, 362 - 18.64 - A
    2. Hancig Mircea, Dumbravita, 545 - 18.12 - A
    3. Jurescu Sorin, Timisoara, 967 - 14.47 - A
    4. Furca Marius, Timisoara, 1476 - 9 - I
    5. Daianu Ion, Timisoara, 2034 - 0 - A
    6. Nastase Paul, Timisoara, 2449 - 0 - A
    7. Filipici Zoli, Timisoara, 5003 - 0 - A


    Inscrieri OPEN - on 29-Jun-18 at 12:25:30 AM

    1. Verdet Adrian, Oravita, 11 - 38.24 - E
    2. Orban Madalina, Timisoara, 95 - 32.55 - EJF
    3. Kramarsic Milos, Belgrad, 789 - 25.2 - O
    4. Florea Radu, Lugoj, 2137 - 24 - O
    5. Cecan Vasile, Timisoara, 234 - 23.43 - O
    6. Jichici Svetozar, Timisoara, 150 - 21.74 - OW
    7. Ticu Sorin, Lugoj, 397 - 20.02 - O

    Clasament OPEN

    1. Iana Remus - Timisoara
    2. Verdet Adrian - Oravita
    3 -- 4
    Manea Adrian - Timisoara
    Curut Gabriel - Timisoara
    5 -- 2v gr.sup.
    Kramarsic Milos - Belgrad
    6 -- 1v gr.sup.
    Mihalescu Dinu - Timisoara
    7 -- 8 0v gr.sup.
    Florea Radu - Lugoj
    Ticu Sorin - Lugoj
    9 -- 2v gr.inf.
    Orban Madalina - Timisoara
    10 -- 11 1v gr.inf.
    Frunza Alexandru - Timisoara
    Cecan Vasile - Timisoara
    12 -- 0v gr.inf.
    Jichici Svetozar - Timisoara

    Clasament AVANSATI

    1. Veres Adrian - Timisoara
    2. Hancig Mircea - Dumbravita
    3 -- 4
    Jurescu Sorin - Timisoara
    Ankar Wasim - Timisoara
    5 -- 6 1v gr.sup.
    Botas Constantin - Sannicolau Mare
    Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare
    7 -- 8 0v gr.sup.
    Clisic Iosif - Sannicolau Mare
    Daianu Ion - Timisoara
    9 -- 3v gr.inf.
    Filipici Zoli - Timisoara
    10 -- 11 2v gr.inf.
    Furca Marius - Timisoara
    Samson - Timisoara
    12 -- 1v gr.inf.
    Nastase Paul - Timisoara
    13 -- 14 0v gr.inf.
    Ghilezan Alexandru - Timisoara
    Almajanu Sergiu - Timisoara
    Ultima editare de marcelgiosan; 01.iul.2018, 07:42.
    BLADE: Stiga Allround Classic
    FH: Stiga Almana Sound
    BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

    Comentariu


    • #3
      Cecan Vasile - Timisoara, open.
      BLADE: Stiga Allround Classic
      FH: Stiga Almana Sound
      BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

      Comentariu


      • #4
        Trisca Silviu, Timisoara, avansati

        Comentariu


        • #5
          Jichici Svetozar - Timisoara - Open
          Blade : ANDRO TP LIGNA CI OFF (ST)
          Fh : ANDRO HEXER POWERGRIP SFX (2.1)
          Bh : ANDRO HEXER POWERGRIP SFX (2.1)

          Comentariu


          • #6
            Ioan POP - Timisoara - Open




            "Tu, care n'ai vazut lampa, cu lampa ce ai sa vezi !!?"

            Comentariu


            • #7
              Kramarsic Milos-Beograd-avansati

              Comentariu


              • #8
                Florea Radu - open Abea astept sa ne vedem Bogy
                Lemn: Butterfly Petr Korbel
                BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                Comentariu


                • #9
                  Verdet Adrian - open

                  Comentariu


                  • #10
                    Jurescu Sorin -avansati-Timisoara multumesc.
                    Blade: Lemn
                    FH: Cauciuc Aderent
                    BH: Cauciuc cu Dinti

                    Comentariu


                    • #11
                      Orban Madalina - Open ( Timisoara )

                      Comentariu


                      • #12
                        Veres Adrian -Timisoara / avansati , vin cu drag ca de fiecare data la tine Bogdan!
                        Blade: Lemn
                        FH: Cauciuc Aderent
                        BH: Cauciuc cu Dinti

                        Comentariu


                        • #13
                          Kramarsic Milos, Belgrad. Actualizare mică: Open în loc de Avansati

                          Comentariu


                          • #14
                            Postat în original de Kramer Vezi post
                            Kramarsic Milos, Belgrad. Actualizare mică: Open în loc de Avansati
                            Am actualizat. A fost o mica eroare. Multumesc pentru intelegere.
                            BLADE: Stiga Allround Classic
                            FH: Stiga Almana Sound
                            BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

                            Comentariu


                            • #15
                              Ticu Sorin,Lugoj-open

                              Comentariu


                              • #16
                                Din pacate trebuie sa ma retrag....Silviu Trisca, avansati

                                Comentariu


                                • #17
                                  Dacă se joacă de dimineața și open aș veni și eu. Dat fiind că sunt puțini înscriși... Cred că se poate. Alte păreri?

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    daca sunt putin inscrisi cu siguranta se va juca open+amatori impreuna de dimineata , eu as opta pentru varianta asta!
                                    Blade: Lemn
                                    FH: Cauciuc Aderent
                                    BH: Cauciuc cu Dinti

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Furca Marius, Timisoara - Avansati

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Se retrage Ioan POP
                                        "Tu, care n'ai vazut lampa, cu lampa ce ai sa vezi !!?"

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          IMPORTANT!

                                          Datorita numarului mic de jucatori inscrisi la cele doua categorii, ambele turnee vor incepe la ora 10:00.
                                          BLADE: Stiga Allround Classic
                                          FH: Stiga Almana Sound
                                          BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Va salut! Botas Constantin / Clisics Iosif / Mitar Marius Tiberiu se inscriu la avansati!

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Gabriel Curuț, Timișoara, open

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Grupe inferioare AVANSATI


                                                Gr.inferioara nr. 1
                                                Nume si prenume Localitate
                                                1
                                                2
                                                3
                                                4
                                                5
                                                6
                                                7
                                                V
                                                Loc
                                                1 VERES ADRIAN TIMISOARA
                                                3-1
                                                3-2
                                                3-1
                                                3-0
                                                3-0
                                                3-0
                                                6
                                                1
                                                2 ANKAR WASIM TIMISOARA
                                                1-3
                                                3-2
                                                3-1
                                                3-0
                                                3-0
                                                0-3
                                                4
                                                2
                                                3 JURESCU SORIN TIMISOARA
                                                2-3
                                                2-3
                                                3-0
                                                3-0
                                                3-0
                                                3-1
                                                4
                                                3
                                                4 CLISIC IOSIF SANNICOLAU MARE
                                                1-3
                                                1-3
                                                0-3
                                                3-0
                                                3-1
                                                3-0
                                                3
                                                4
                                                5 GHILEZAN ALEXANDRU TIMISOARA
                                                0-3
                                                0-3
                                                0-3
                                                0-3
                                                0-3
                                                0-3
                                                0
                                                6 NASTASE PAUL TIMISOARA
                                                0-3
                                                0-3
                                                0-3
                                                1-3
                                                3-0
                                                0-3
                                                1
                                                7 FILIPICI ZOLI TIMISOARA
                                                0-3
                                                3-0
                                                1-3
                                                0-3
                                                3-0
                                                3-0
                                                3
                                                Gr.inferioara nr. 2
                                                Nume si prenume Localitate
                                                1
                                                2
                                                3
                                                4
                                                5
                                                6
                                                7
                                                V
                                                Loc
                                                1 HANCIG MIRCEA DUMBRAVITA
                                                3-2
                                                3-1
                                                3-1
                                                0-3
                                                3-1
                                                3-0
                                                5
                                                1
                                                2 BOTAS CONSTANTIN SANNICOLAU MARE
                                                2-3
                                                2-3
                                                3-1
                                                3-2
                                                3-0
                                                3-0
                                                4
                                                3
                                                3 MITAR MARIUS TIBERIU SANNICOLAU MARE
                                                1-3
                                                3-2
                                                3-0
                                                3-1
                                                3-1
                                                3-0
                                                5
                                                2
                                                4 FURCA MARIUS TIMISOARA
                                                1-3
                                                1-3
                                                0-3
                                                1-3
                                                3-0
                                                3-0
                                                2
                                                5 DAIANU ION TIMISOARA
                                                3-0
                                                2-3
                                                1-3
                                                3-1
                                                1-3
                                                3-0
                                                3
                                                4
                                                6 SAMSON TIMISOARA
                                                1-3
                                                0-3
                                                1-3
                                                0-3
                                                3-1
                                                3-1
                                                2
                                                7 ALMAJANU SERGIU TIMISOARA
                                                0-3
                                                0-3
                                                0-3
                                                0-3
                                                0-3
                                                1-3
                                                0



                                                Grupe superioare AVANSATI

                                                Gr.superioara nr. 1
                                                Nume si prenume Localitate
                                                1
                                                2
                                                3
                                                4
                                                V
                                                Loc
                                                1 VERES ADRIAN TIMISOARA
                                                3-0
                                                3-1
                                                3-1
                                                3
                                                1
                                                2 MITAR MARIUS TIBERIU SANNICOLAU MARE
                                                0-3
                                                0-3
                                                3-2
                                                1
                                                3 JURESCU SORIN TIMISOARA
                                                1-3
                                                3-0
                                                3-1
                                                2
                                                2
                                                4 DAIANU ION TIMISOARA
                                                1-3
                                                2-3
                                                1-3
                                                0
                                                Gr.superioara nr. 2
                                                Nume si prenume Localitate
                                                1
                                                2
                                                3
                                                4
                                                V
                                                Loc
                                                1 HANCIG MIRCEA DUMBRAVITA
                                                3-2
                                                3-0
                                                3-0
                                                3
                                                1
                                                2 ANKAR WASIM TIMISOARA
                                                2-3
                                                3-1
                                                3-0
                                                2
                                                2
                                                3 BOTAS CONSTANTIN SANNICOLAU MARE
                                                0-3
                                                1-3
                                                3-0
                                                1
                                                4 CLISIC IOSIF SANNICOLAU MARE
                                                0-3
                                                0-3
                                                0-3
                                                0
                                                Eliminatorii AVANSATI
                                                1. Veres Adrian
                                                -------------------- Veres Adrian 3-0
                                                8. Bye
                                                ---------------------------------------- Veres Adrian 3-0
                                                5. Bye
                                                -------------------- Ankar Wasim 3-0
                                                4. Ankar Wasim
                                                ------------------------------------------------------------ Veres Adrian 3-2
                                                3. Jurescu Sorin
                                                -------------------- Jurescu Sorin 3-0
                                                6. Bye
                                                ---------------------------------------- Hancig Mircea 3-0
                                                7. Bye
                                                -------------------- Hancig Mircea 3-0
                                                2. Hancig Mircea



                                                Finala mica - AVANSATI

                                                Ankar Wasim
                                                -------------------- Jurescu Sorin 3-0
                                                Jurescu Sorin



                                                Clasament AVANSATI

                                                1. Veres Adrian - Timisoara
                                                2. Hancig Mircea - Dumbravita
                                                3 -- 4
                                                Jurescu Sorin - Timisoara
                                                Ankar Wasim - Timisoara
                                                5 -- 6 1v gr.sup.
                                                Botas Constantin - Sannicolau Mare
                                                Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare
                                                7 -- 8 0v gr.sup.
                                                Clisic Iosif - Sannicolau Mare
                                                Daianu Ion - Timisoara
                                                9 -- 3v gr.inf.
                                                Filipici Zoli - Timisoara
                                                10 -- 11 2v gr.inf.
                                                Furca Marius - Timisoara
                                                Samson - Timisoara
                                                12 -- 1v gr.inf.
                                                Nastase Paul - Timisoara
                                                13 -- 14 0v gr.inf.
                                                Ghilezan Alexandru - Timisoara
                                                Almajanu Sergiu - Timisoara
                                                Ultima editare de Bogy; 30.iun.2018, 15:15.
                                                BLADE: Stiga Allround Classic
                                                FH: Stiga Almana Sound
                                                BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Grupe inferioare OPEN

                                                  Gr.inferioara nr. 1
                                                  Nume si prenume Localitate
                                                  1
                                                  2
                                                  3
                                                  4
                                                  5
                                                  6
                                                  V
                                                  Loc
                                                  1 IANA REMUS TIMISOARA
                                                  3-0
                                                  3-0
                                                  3-0
                                                  3-0
                                                  3-0
                                                  5
                                                  1
                                                  2 CURUT GABRIEL TIMISOARA
                                                  0-3
                                                  3-0
                                                  3-0
                                                  1-3
                                                  3-0
                                                  3
                                                  2
                                                  3 ORBAN MADALINA TIMISOARA
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  1-3
                                                  3-2
                                                  3-2
                                                  2
                                                  4 FLOREA RADU LUGOJ
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  3-1
                                                  3-2
                                                  2-3
                                                  2
                                                  3
                                                  5 CECAN VASILE TIMISOARA
                                                  0-3
                                                  3-1
                                                  2-3
                                                  2-3
                                                  0-3
                                                  1
                                                  6 TICU SORIN LUGOJ
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  2-3
                                                  3-2
                                                  3-0
                                                  2
                                                  4
                                                  Gr.inferioara nr. 2
                                                  Nume si prenume Localitate
                                                  1
                                                  2
                                                  3
                                                  4
                                                  5
                                                  6
                                                  V
                                                  Loc
                                                  1 VERDET ADRIAN ORAVITA
                                                  3-0
                                                  1-3
                                                  3-0
                                                  3-1
                                                  3-0
                                                  4
                                                  2
                                                  2 MIHALESCU DINU TIMISOARA
                                                  0-3
                                                  1-3
                                                  3-2
                                                  0-3
                                                  3-0
                                                  2
                                                  4
                                                  3 KRAMARSIC MILOS BELGRAD
                                                  3-1
                                                  3-1
                                                  3-2
                                                  3-0
                                                  3-1
                                                  5
                                                  1
                                                  4 FRUNZA ALEXANDRU TIMISOARA
                                                  0-3
                                                  2-3
                                                  2-3
                                                  1-3
                                                  3-0
                                                  1
                                                  5 MANEA ADRIAN TIMISOARA
                                                  1-3
                                                  3-0
                                                  0-3
                                                  3-1
                                                  3-1
                                                  3
                                                  3
                                                  6 JICHICI SVETOZAR TIMISOARA
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  1-3
                                                  0-3
                                                  1-3
                                                  0
                                                  Grupe superioare OPEN

                                                  Gr.superioara nr. 1
                                                  Nume si prenume Localitate
                                                  1
                                                  2
                                                  3
                                                  4
                                                  V
                                                  Loc
                                                  1 IANA REMUS TIMISOARA
                                                  3-2
                                                  3-0
                                                  3-0
                                                  3
                                                  1
                                                  2 VERDET ADRIAN ORAVITA
                                                  2-3
                                                  3-0
                                                  3-0
                                                  2
                                                  2
                                                  3 FLOREA RADU LUGOJ
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0
                                                  4 MIHALESCU DINU TIMISOARA
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  3-0
                                                  1
                                                  Gr.superioara nr. 2
                                                  Nume si prenume Localitate
                                                  1
                                                  2
                                                  3
                                                  4
                                                  V
                                                  Loc
                                                  1 KRAMARSIC MILOS BELGRAD
                                                  3-0
                                                  0-3
                                                  3-0
                                                  2
                                                  2 CURUT GABRIEL TIMISOARA
                                                  0-3
                                                  3-0
                                                  3-0
                                                  2
                                                  2
                                                  3 MANEA ADRIAN TIMISOARA
                                                  3-0
                                                  0-3
                                                  3-2
                                                  2
                                                  1
                                                  4 TICU SORIN LUGOJ
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  2-3
                                                  0
                                                  Eliminatorii OPEN
                                                  1. Iana Remus
                                                  -------------------- Iana Remus 3-0
                                                  8. Bye
                                                  ---------------------------------------- Iana Remus 3-1
                                                  5. Bye
                                                  -------------------- Curut Gabriel 3-0
                                                  4. Curut Gabriel
                                                  ------------------------------------------------------------ Iana Remus 3-2
                                                  3. Verdet Adrian
                                                  -------------------- Verdet Adrian 3-0
                                                  6. Bye
                                                  ---------------------------------------- Verdet Adrian 3-0
                                                  7. Bye
                                                  -------------------- Manea Adrian 3-0
                                                  2. Manea Adrian


                                                  Finala mica - OPEN

                                                  Curut Gabriel
                                                  -------------------- Manea Adrian 3-2
                                                  Manea Adrian


                                                  Clasament OPEN

                                                  1. Iana Remus - Timisoara
                                                  2. Verdet Adrian - Oravita
                                                  3 -- 4
                                                  Manea Adrian - Timisoara
                                                  Curut Gabriel - Timisoara
                                                  5 -- 2v gr.sup.
                                                  Kramarsic Milos - Belgrad
                                                  6 -- 1v gr.sup.
                                                  Mihalescu Dinu - Timisoara
                                                  7 -- 8 0v gr.sup.
                                                  Florea Radu - Lugoj
                                                  Ticu Sorin - Lugoj
                                                  9 -- 2v gr.inf.
                                                  Orban Madalina - Timisoara
                                                  10 -- 11 1v gr.inf.
                                                  Frunza Alexandru - Timisoara
                                                  Cecan Vasile - Timisoara
                                                  12 -- 0v gr.inf.
                                                  Jichici Svetozar - Timisoara
                                                  Ultima editare de Bogy; 30.iun.2018, 16:07.
                                                  BLADE: Stiga Allround Classic
                                                  FH: Stiga Almana Sound
                                                  BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

                                                  Comentariu

                                                  Cine a citit topicul
                                                  Procesare...
                                                  X