Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa PRO TM", Giurgiu - 21.07.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A "Cupa PRO TM", Giurgiu - 21.07.2018

    Turneu A "Cupa PRO TM", Giurgiu - Sâmbătă 21 Iulie 2018

    LOCALITATEA: Giurgiu;
    CATEGORII: Începători, Avansați și Open/Elite
    ORA DE ÎNCEPERE:
    - Începători: 08.00-09.15 – validare înscrieri, la 09.30 încep meciurile;
    - Open/Elite: 08.00-09.15 – validare înscrieri, la 09.30 încep meciurile;
    - Avansați : 13.00-13.45 – validare înscrieri, la 14.00 încep meciurile;
    DATA: Sâmbătă 21 Iulie 2018;
    LOCUL DE DESFĂȘURARE:
    Sala de sport tip Năstase - Complexul sportiv Astra Giurgiu.
    INDICAȚII DE ACCES:Se intră în oraș dinspre București si se merge până la parcul central Mihai Viteazul (Spitalul Județean de Urgență Giurgiu). Aici se face stânga la sensul giratoriu și se merge drept până la stadionul Astra Giurgiu. Se intră pe poarta dinspre oraș, pe lângă terenul de antrenament.
    LOGISTICĂ: 12 mese aprobate ITTF;
    MINGI DE JOC: Mingi plastic Andro SpeedBall 3S *** 40+ asigurate de George Durdun & PingPongShop
    SPAȚIU DE JOC:
    - condiții foarte bune;
    - iluminat artificial;
    - mantinele;
    - aer conditionat
    FACILITĂȚI: Vestiare;
    DONATIE: 30 Lei - Adulți, Copii cu vârsta până în 14 ani - 15 lei, persoanele cu dizabilități - 0 lei, 1 Leu/participant vor fi donați către AmaTur;
    - se asigură apă plată – 2 litri, cafea, suc;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Începători: Locurile 1÷4 – cupe + diplome + Locul 1 va primi din partea PRO TM si ANDRO o fatza ANDRO RASANTER si un set de mingi Andro SpeedBall 3S *** 40+
    - Avansați: Locurile 1÷4 – cupe + diplome + Locul 1 va primi din partea PRO TM si ANDRO o fatza ANDRO RASANTER si un set de mingi Andro SpeedBall 3S *** 40+
    - Open/Elite: Locurile 1÷4 – cupe + diplome + Locul 1 va primi din partea PRO TM si ANDRO o fatza ANDRO RASANTER si un set de mingi Andro SpeedBall 3S *** 40+
    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 19.07.2018, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte: N;
    - grupele la Open/Elite se vor posta pe forum Vineri seara la orele 21:30;
    - grupele la Incepatori se vor face la sala in ziua concursului la orele 09:30;
    - grupele la Avansati se vor posta pe forum Sâmbătă orele 11:00;
    - se pot face înscrieri numai până in momentul in care se afiseaza grupele, cei care se vor retrage după aceste ore vor fi considerați nemotivați.
    SISTEMUL DE JOC:
    - ÎNCEPĂTORI maxim 30 participanți. (Incep dimineata}
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mică decât 10;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5-6-7 jucători după regula șarpelui cu eventuale modificări funcție de localități (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform Clasament AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3-4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Amatori;
    - OPEN/ELITE maxim 42 participanți. (Incep dimineata}
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 20 precum si jucătorii Avansați care doresc si care sunt rugați să-şi anunțe aceasta opțiune, în limita locurilor disponibile;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5-6-7 jucători după regula șarpelui cu eventuale modificări funcție de localități (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3-4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Open;
    - AVANSAȚI maxim 42 participanți. (Incep dupa amiaza}
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mare sau egala cu 10 si mai mică decât 20, precum și jucătorii începători cu MP<10 care doresc și care sunt rugați să-şi anunțe această opțiune, în limita locurilor disponibile;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5-6-7 jucători după regula șarpelui cu eventuale modificări funcție de localități (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3-4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Amatori;

    Atentie! Ordinea meciurilor in grupele superioare formate din 4 jucatori va fi dupa cum urmeaza: 1-4;2-3; Invingatorii W1-W2; Pierzatorii L1-L2; W1-L2; W2-L1.

    Numarul de locuri repartizat fiecarei categorii poate fi modificat in functie de categoriile celor inscrisi.

    Masa de pranz se poate comanda in momentul inscrierii. Meniu: Snitel din piept de pui, piure si salata de varza. Pret:10 lei

    ATENTIE ! Intrucat in aceiasi zi, 21 Iulie orele 21:00, se va desfasura meciul de fotbal Astra Giurgiu - FCSB vor fi masuri sporite de siguranta pentru participantii la turneul de tenis. Astfel la inscriere veti primi o legitimatie de acces, stampilata si semnata de mine, valabila pe durata intregii zile. Legitimatiile sunt necesare intrucat sala de sport este situata in zona tribunelor unde sta galeria oaspetilor. Masinile se vor lasa in parcarea din zona intrarii la Tribuna I (dinspre parc) iar accesul concurentilor se va face numai prin intrarea din strada Unirii, adica intrarea folosita pana acum la turneele organizate in aceasta sala.
    Va multumesc pentru intelegere.



    ORGANIZATOR:
    - Dena Corneliu, tel.: 0721.225.463;
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Dena Corneliu
    ECHIPAMENT:
    Va fi alături de noi Georgică Durdun cu standul de echipament de tenis de masă ANDRO.


    George Durdun
    reprezentant andro Romania


    www.pingpongshop.ro
    https://facebook.com/pingpongshopromania
    comenzi@pingpongshop.ro
    +40765.777.747
    Ultima editare de Cornel 67; 22.aug.2018, 07:14.

  • #2
    Rezervat inscrieri

    Inscrieri Incepatori - on 19.07.2018 at 20:58:43
    Incepe dimineata

    1. Enciu Marcel, Bucuresti, 787 - 8,07 - IW
    2. Matei Mircea, Targoviste, 817 - 9,73 - I
    3. Vaireanu Danut Ionel, Bucuresti, 906 - 7,21 - I
    4. Marinescu Nelu, Targoviste, 991 - 7,05 - I
    5. Grumeza Lucian, Bucuresti, 1025 - 9,83 - I
    6. Podlovschi Bogdan, Bucuresti, 1042 - 7,11 - I
    7. Florea Cristian, Constanta, 1069 - 9,48 - I
    8. Popovici Mircea, Caracal, 1079 - 7,12 - I
    9. Varbanescu Radu, Bucuresti, 1087 - 4,63 - I
    10. Ienasoae Dragos, Bucuresti, 1097 - 7,63 - I
    11. Irimia Marian, Ploiesti, 1193 - 6 - I
    12. Dumitru George, Targoviste, 1264 - 8,7 - I
    13. Caranfilian Migo, Bucuresti, 1265 - 6,03 - I
    14. Constantin Eduard, Bucuresti, 1323 - 8,18 - I
    15. Tanase Claudiu, Giurgiu, 1336 - 8,78 - I
    16. Sirbu Ionut, Giurgiu, 1522 - 8,7 - I
    17. Dobra Adrian, Giurgiu, 1540 - 9,5 - I
    18. Stanescu Maria, Giurgiu, 1561 - 8,1 - IF
    19. Neagu Costin, Targoviste, 1642 - 5,75 - I
    20. Dobra Mihai, Giurgiu, 1680 - 8,67 - I
    21. Agache Sorin, Navodari, 1825 - 4,5 - I
    22. Sima Beniamin, Giurgiu, 2208 - 5 - I
    23. Oprea Ionut, Giurgiu, 3250 - 0 - A
    24. Nitu Rares, Alexandria, 3876 - 0 - A
    25. Ursu Karina, Giurgiu, 3941 - 4 - IF
    26. Vitan Victor, Giurgiu, 5002 - 0 - A
    27. Dobre Florin, Buftea, 5003 - 0 - A
    28. Bodeanu Marius, Giurgiu, 5004 - 0 - A
    29. Avram Marian, Alexandria, 5005 - 0 - A
    30.
    -----------------------------------------


    Inscrieri Open/Elite - on 19.07.2018 at 20:59:03
    Incepe dimineata

    1. Lukasz Klimas, Ploiesti, 3 - 46,17 - EL
    2. Enciu Alexandru, Slobozia, 2 - 44,86 - EL
    3. Neagu Mircea, Constanta, 80 - 41,34 - EL
    4. Macarenco Andrei, Bucuresti, 59 - 40,4 - EL
    5. Varbanescu Petre, Giurgiu, 269 - 39,9 - EL
    6. Cristache George, Bucuresti, 13 - 39,26 - E
    7. Dinca Daniel, Bucuresti, 6 - 38,49 - EH
    8. Buzatu Vasile, Buftea, 12 - 37,64 - EW
    9. Anghel Catalin, Giurgiu, 340 - 36 - E
    10. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 19 - 35,1 - EW
    11. Sinita Eugen, Bucuresti, 52 - 35,07 - E
    12. Vlase Gheorghe, Slobozia, 23 - 34,61 - E
    13. Buta Radu, Bucuresti, 169 - 33,98 - E
    14. Pavunev Dan, Bucuresti, 37 - 33,76 - E
    15. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe, 84 - 32,99 - E
    16. Leolea Andrei, Constanta, 57 - 32,93 - EW
    17. ON HO, Bucuresti, 200 - 31,56 - E
    18. Istrate Cristian, Bucuresti, 68 - 28,5 - OW
    19. Virtopeanu Andrei, Bucuresti, 1074 - 28,2 - O
    20. Mitrea Silviu, Navodari, 63 - 28,15 - OW
    21. Rosioara Razvan, Alexandria, 372 - 27,97 - O
    22. Dena Corneliu, Giurgiu, 98 - 27,83 - OW
    23. Salariu Adrian, Buftea, 142 - 27,78 - O
    24. Stancalie Doru, Craiova, 104 - 27,76 - OW
    25. Petrov Dan, Bucuresti, 96 - 27,51 - OW
    26. Moise Mihai, Alexandria, 486 - 27,23 - O
    27. Gaitan Tiberiu, Braila, 213 - 26,81 - OW
    28. Voin Doru, Bucuresti, 144 - 26,74 - O
    29. Pandele Ionel, Giurgiu, 615 - 26,5 - OW
    30. Jimmy Lu, Bucuresti, 182 - 26,1 - O
    31. Pantelimon Andi, Bucuresti, 146 - 25,34 - O
    32. Nicola Marian, Constanta, 134 - 24,35 - O
    33. Papacu Bejoli, Bucuresti, 260 - 23,87 - OW
    34. Varbanescu Marian, Giurgiu, 599 - 23,86 - O
    35. Musat Catalin, Bucuresti, 609 - 22,86 - O
    36. Balaban Catalin, Bucuresti, 1056 - 22,05 - O
    37. Viciu Dragos, Pitesti, 253 - 21,6 - OW
    38. Nicula Florin, Constanta, 634 - 20,96 - OW
    39. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 195 - 20,76 - OW
    40. Ghizdavescu Adrian, Navodari, 232 - 20,07 - O
    41. Gheorghe Daniel, Braila, 642 - 12,2 - A
    42. Macarenco Ion, Bucuresti, 5001 - 0 - A
    -----------------------------------------


    Inscrieri Avansati - on 19.07.2018 at 20:59:21
    Incepe dupa amiaza

    1. Sabin Cristian, Bucuresti, 546 - 19,7 - A
    2. Plaiasu Ion, Plopeni, 235 - 19,24 - A
    3. Trocan Nicolae, Mioveni, 359 - 18,6 - AW
    4. Durac Viorel, Constanta, 549 - 18,54 - AW
    5. Campean Adrian, Bucuresti, 602 - 18,5 - A
    6. Dumitru Silviu, Constanta, 685 - 17,67 - A
    7. Minica Rares, Giurgiu, 1006 - 17,6 - AJ
    8. Alexandru Marius, Bucuresti, 277 - 17,58 - A
    9. Stoica Mihai, Mioveni, 358 - 17,48 - AW
    10. Dumitrache Gabriel, Giurgiu, 327 - 17,4 - A
    11. Guluta Florin, Bucuresti, 1482 - 16,85 - A
    12. Baluta Silviu, Bucuresti, 397 - 16,65 - AW
    13. Docan Cristian, Bucuresti, 309 - 16,49 - A
    14. Bejan Alexandru, Tecuci, 414 - 16,18 - A
    15. Caldararu Mihai Florentin, Giurgiu, 1140 - 16,15 - A
    16. Ionita Daniel, Bucuresti, 2518 - 16 - A
    17. Paul Cosmin Sebastian, Bucuresti, 2583 - 15,6 - A
    18. Constantin Cristina, Bucuresti, 404 - 15,46 - AF
    19. Ene Florin, Ploiesti, 581 - 15,4 - A
    20. Nitu Serban, Paulesti, 366 - 15,39 - A
    21. Lazar Dumitru, Mizil, 415 - 14,87 - A
    22. Serban Marius, Bucuresti, 892 - 14,78 - A
    23. Pop Dan Cristian, Bucuresti, 805 - 14,68 - A
    24. Stoian Sorin, Curtea de Arges, 641 - 14,65 - A
    25. Acriva Marian, Mizil, 660 - 14,55 - A
    26. Sima Vlad, Giurgiu, 1019 - 14,05 - A
    27. Georgescu Vlad, Bucuresti, 657 - 13,92 - A
    28. Vitan Andrei, Giurgiu, 1400 - 12,6 - A
    29. Iordan Alexandru Constantin, Bucuresti, 2866 - 12,3 - A
    30. Palangeanu Iris, Giurgiu, 1493 - 11,55 - A
    31. Gavrila Aurel, Bucuresti, 1120 - 11,45 - A
    32. Ciripan Camelia, Bucuresti, 1241 - 10,95 - AF
    33. Carjan Dumitru, Bucuresti, 714 - 10,77 - AW
    34. Stefan Mihaela, Bucuresti, 900 - 10,67 - AF
    35. Huica Petre, Bucuresti, 676 - 10,62 - A
    36. Sterczer Sandor, Sanzieni, 669 - 10,53 - A
    37. Lambru Iustinian, Ploiesti, 1283 - 10,25 - A
    38. Ficleanu Gabriel, Giurgiu, 903 - 8,66 - I
    39. Eparu Leontin, Ploiesti, 962 - 7,31 - I
    40. Eparu Matei, Ploiesti, 938 - 7,06 - IJ
    41. Cocala Claudia, Bucuresti, 4275 - 0 - ALF
    42.
    -----------------------------------------


    Castigatorul fiecarei categori va primi o fatza ANDRO RASANTER (la alegere} si un set de mingi plastic Andro SpeedBall 3S *** 40+ .

    ATENTIE ! Intrucat in aceiasi zi, 21 Iulie orele 21:00, se va desfasura meciul de fotbal Astra Giurgiu - FCSB vor fi masuri sporite de siguranta pentru participantii la turneul de tenis. Astfel la inscriere veti primi o legitimatie de acces, stampilata si semnata de mine, valabila pe durata intregii zile. Legitimatiile sunt necesare intrucat sala de sport este situata in zona tribunelor unde sta galeria oaspetilor. Masinile se vor lasa in parcarea din zona intrarii la Tribuna I (dinspre parc) iar accesul concurentilor se va face numai prin intrarea din strada Unirii, adica intrarea folosita pana acum la turneele organizate in aceasta sala.
    Va multumesc pentru intelegere.
    Ultima editare de Cornel 67; 19.iul.2018, 20:05.

    Comentariu


    • #3
      Clasamente

      Clasament Open/Elite

      1. Neagu Mircea - Constanta
      2. Lukasz Klimas - Ploiesti
      3 -- 4
      Enciu Alexandru - Slobozia
      Macarenco Andrei - Bucuresti
      5 -- 8
      Cristache George - Bucuresti
      Dumitrescu Cornel - Bucuresti
      Dinca Daniel - Bucuresti
      Welker Ivan - Sfantu Gheorghe
      9 -- 16
      Mitrea Silviu - Navodari
      Buta Radu - Bucuresti
      Buzatu Vasile - Buftea
      Pantelimon Andi - Bucuresti
      Viciu Dragos - Pitesti
      Vlase Gheorghe - Slobozia
      Virtopeanu Andrei - Bucuresti
      Anghel Catalin - Giurgiu
      17 -- 18
      Rosioara Razvan - Alexandria
      Balaban Catalin - Bucuresti
      19 -- 20 1v gr.sup.
      Leolea Andrei - Constanta
      Macarenco Ion - Bucuresti
      21 -- 28 0v gr.sup.
      Varbanescu Petre - Giurgiu
      Sinita Eugen - Bucuresti
      ON HO - Bucuresti
      Salariu Adrian - Buftea
      Pandele Ionel - Giurgiu
      Jimmy Lu - Bucuresti
      Papacu Bejoli - Bucuresti
      Varbanescu Marian - Giurgiu
      29 -- 31 2v gr.inf.
      Petrov Dan - Bucuresti
      Moise Mihai - Alexandria
      Voin Doru - Bucuresti
      32 -- 38 1v gr.inf.
      Pavunev Dan - Bucuresti
      Istrate Cristian - Bucuresti
      Dena Corneliu - Giurgiu
      Stancalie Doru - Craiova
      Gaitan Tiberiu - Braila
      Musat Catalin - Bucuresti
      Dinu Gheorghe - Bucuresti
      39 -- 42 0v gr.inf.
      Nicola Marian - Constanta
      Nicula Florin - Constanta
      Ghizdavescu Adrian - Navodari
      Gheorghe Daniel - Braila


      Clasament Avansati

      1. Sima Vlad - Giurgiu
      2. Sabin Cristian - Bucuresti
      3 -- 4
      Gavrila Aurel - Bucuresti
      Vitan Andrei - Giurgiu
      5 -- 8
      Nitu Serban - Paulesti
      Dumitrache Gabriel - Giurgiu
      Plaiasu Ion - Plopeni
      Lazar Dumitru - Mizil
      9 -- 16
      Guluta Florin - Bucuresti
      Alexandru Marius - Bucuresti
      Paul Cosmin Sebastian - Bucuresti
      Baluta Silviu - Bucuresti
      Pop Dan Cristian - Bucuresti
      Durac Viorel - Constanta
      Gheorghe Florin - Bucuresti
      Bejan Alexandru - Tecuci
      17 -- 18
      Caldararu Mihai Florentin - Giurgiu
      Ene Florin - Ploiesti
      19 -- 1v gr.sup.
      Docan Cristian - Bucuresti
      20 -- 28 0v gr.sup.
      Campean Adrian - Bucuresti
      Constantin Cristina - Bucuresti
      Sursilov Constantin - Bucuresti
      Stoian Sorin - Curtea de Arges
      Georgescu Vlad - Bucuresti
      Palangeanu Iris - Giurgiu
      Stefan Mihaela - Bucuresti
      Huica Petre - Bucuresti
      Cocala Claudia - Bucuresti
      29 -- 32 2v gr.inf.
      Trocan Nicolae - Mioveni
      Minica Rares - Giurgiu
      Acriva Marian - Mizil
      Ficleanu Gabriel - Giurgiu
      33 -- 38 1v gr.inf.
      Ionita Daniel - Bucuresti
      Ciripan Camelia - Bucuresti
      Sterczer Sandor - Sanzieni
      Lambru Iustinian - Ploiesti
      Eparu Leontin - Ploiesti
      Eparu Matei - Ploiesti
      39 -- 42 0v gr.inf.
      Stoica Mihai - Mioveni
      Suciu Dragos - Constanta
      Carjan Dumitru - Bucuresti
      Popa Vlad - Bucuresti

      Clasament Incepatori

      1. Stanescu Maria - Giurgiu
      2. Marinescu Nelu - Targoviste
      3 -- 4
      Constantin Eduard - Bucuresti
      Matei Mircea - Targoviste
      5 -- 8
      Avram Marian - Alexandria
      Popovici Mircea - Caracal
      Grumeza Lucian - Bucuresti
      Florea Cristian - Constanta
      9 -- 12
      Dobra Adrian - Giurgiu
      Dumitru George - Targoviste
      Vaireanu Danut Ionel - Bucuresti
      Sima Beniamin - Giurgiu
      13 -- 14 1v gr.sup.
      Sirbu Ionut - Giurgiu
      Dobra Mihai - Giurgiu
      15 -- 20 0v gr.sup.
      Tanase Claudiu - Giurgiu
      Enciu Marcel - Bucuresti
      Ienasoae Dragos - Bucuresti
      Podlovschi Bogdan - Bucuresti
      Caranfilian Migo - Bucuresti
      Neagu Costin - Targoviste
      21 -- 24 1v gr.inf.
      Irimia Marian - Ploiesti
      Ursu Karina - Giurgiu
      Vitan Victor - Giurgiu
      Bodeanu Marius - Giurgiu
      25 -- 29 0v gr.inf.
      Varbanescu Radu - Bucuresti
      Agache Sorin - Navodari
      Oprea Ionut - Giurgiu
      Nitu Rares - Alexandria
      Virtopeanu Daniel - Bucuresti
      Ultima editare de Cornel 67; 22.iul.2018, 07:11.

      Comentariu


      • #4
        Constantin Cristina, Bucuresti, avansati

        Sent from my MI 6 using Tapatalk

        Comentariu


        • #5
          Sursilov Constantin - Bucuresti - Avansati

          Trimis de pe al meu Huawei Mate 10 PRO folosind Tapatalk
          Blade: Butterfly Primo Power Feeling
          Fh: Nittaku Fastarc G-1
          Bh: DHS Hurricane 3 Neo Provincial

          Comentariu


          • #6
            Pascu Răzvan la Open din Magureni.

            Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

            Comentariu


            • #7
              Enciu Marcel, Bucuresti, incepatori

              Sent from my MI 6 using Tapatalk

              Comentariu


              • #8
                Varbanescu Petre
                Doncea Catalin
                Varbanescu Marian
                Anghel Catalin

                Giurgiu - Elite

                Comentariu


                • #9
                  Dospinescu George - București - Open/Elite

                  Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk

                  Comentariu


                  • #10
                    Suciu Dragos - Constanta - Avansati

                    Comentariu


                    • #11
                      Irimia Marian din Ploiești la categoria Începători. Mulțumesc!
                      MX-P / R&B / MX-S
                      "My goal is not to be better than anyone else, but to be better than I used to be."

                      Comentariu


                      • #12
                        Dena Corneliu - Giurgiu - Open

                        Comentariu


                        • #13
                          Ficleanu Gabriel - avansați.
                          Tănase Claudiu - începatori

                          Trimis de pe al meu FIG-LX1 folosind Tapatalk

                          Comentariu


                          • #14
                            Stănescu Maria
                            Sîrbu Ionuț
                            Ursu Karina

                            Giurgiu- incepatori

                            Sima Vlad
                            Pălăngeanu Iris
                            Vitan Andrei

                            Giurgiu - Avansati

                            Comentariu


                            • #15
                              Buzatu Vasile si Cristache George - elite
                              Salariu Adrian-open

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X