Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Văii Mureșului", Deda - 28.07.2018

Adună
X
Adună
Utilizatori activi care vizualizează acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A "Cupa Văii Mureșului", Deda - 28.07.2018

    Turneu "A" - CUPA VAII MURESULUI - Elite-Open + Amatori + Incepatori - editia a VIII-a - Deda - 28.07.2018

    LOCALITATEA: DEDA, jud. Mures la 15 km de la Reghin spre Toplita
    Concursul este organizat cu sprijinul Primariei comunei DEDA.

    Locatia: Sala de Sport tip "Sovata" - la marginea drumului principal la intrarea in comuna Deda, dinspre Reghin.
    [TD]
    [/TD]
    Nr. de mese: 20 - Butterfly, Donic, Yasaka, PIV, Reghin
    - mingi plastic Nittaku J*Star 40+
    Taxa de inscriere (din care 1 leu/jucator taxa Amatur):
    - 35 lei
    - copiii sub 14 ani – 15 lei
    - persoanele cu dizabilitati (RITTO) NU platesc taxa.

    Se asigura: cate 1 portie gulas + castraveti murati traditionali, apa minerala si plata, tuica si afinata.

    SISTEMUL DE JOC:
    - trei turnee: incepatori, avansati, open+elite.
    - numar maxim de participanti: Incepatori - 24, Avansati - 72, Open + elite - 60
    - grupe inferioare (6 jucatori) - dupa MP, regula sarpelui, cu ceva permutari intre localitati unde este cazul (locul 1 nu se schimba) - se califica primii 4;
    - eliminatorii directe dupa inferioare, aranjare automata pe tablou;

    Ora de incepere:
    - 9.30 - incepatori + avansati.
    - 13.30 pentru open/elite.

    IN CAZUL IN CARE NU SE INSCRIU MAI MULT DE 132 JUCATORI (22 mese X 6 jucatori/masa) CELE 3 CATEGORII VOR INCEPE LA ACEEASI ORA. ACEST LUCRU SE VA ANUNTA DIN TIMP.

    Inscrierile/retragerile se fac pe forum sau telefonic pana in data de 26.07.2018 ora 21.
    In functie de inscrierile din prima saptamana locurile pe categorii se pot modifica.

    Premii:
    Locurile 1-4: Diplome si cupe.
    Locurile 5-8: Diplome si medalii.

    Firma Androgir Bucuresti ( www.tenismasa.ro ) va fi prezenta cu un stand de articole de tenis de masa



    Pentru cei care doresc sa vina mai repede se asigura cazare la Pensiunea MONTANA din com. Morareni la (la 4 km. de sala). Telefon 0265/554400, 0740/782445.

    Organizatori:
    Marian Florin - 0745-869928
    Kantor Imre-Zoltan - 0741-908006

    - la butoane:
    Avansati+Incepatori: Miron Mihai - 0740-264046
    Elite/Open: Apian Florin

  • #2
    Inscrieri Avansati + Incepatori

    Inscrieri Avansati - on 7/26/2018 at 9:13:02 PM

    1. Fulop Attila, Aiud, 261 - 19.95 - AW
    2. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc, 416 - 19.37 - A
    3. Lovin Eusebiu, Comanesti, 262 - 19.31 - AW
    4. Muresan Dorel, Cluj Napoca, 570 - 19.15 - AH
    5. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc, 330 - 18.52 - A
    6. Horotan Catalin, Baia Mare, 814 - 18.12 - A
    7. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 394 - 18.03 - A
    8. Grosan Mircea, Dej, 924 - 18 - A
    9. Joldes Adrian, Bistrita, 920 - 17.7 - A
    10. Predescu Levente, Miercurea Ciuc, 534 - 17.64 - A
    11. Ferencz Valentin, Tarnaveni, 827 - 17.62 - A
    12. Szakali Csaba, Miercurea Ciuc, 1080 - 17.6 - AW
    13. Barabas Claudiu, Bistrita, 446 - 17.43 - A
    14. Vass Sandor, Beclean, 578 - 17.4 - AW
    15. Puia Darius, Stremt, 608 - 17.35 - A
    16. Sabau Gheorghe, Tarnaveni, 629 - 17.33 - A
    17. Bucur Alin Adrian, Targu Mures, 705 - 17.07 - A
    18. Fulop Laszlo, Targu Mures, 422 - 17 - A
    19. Morariu Marius, Sibiu, 528 - 17 - A
    20. Piper Petru, Luna CJ, 485 - 16.85 - AH
    21. Szabo Szilard, Odorheiu Secuiesc, 1869 - 16.8 - A
    22. Bucur Delia, Ludus, 848 - 16.76 - AJF
    23. Vajda Erno, Reghin, 432 - 16.59 - AW
    24. Barbuta Ioan, Dej, 631 - 16.58 - A
    25. Zavaski Ioan, Dej, 1125 - 16.5 - AW
    26. Chibulcutean Ioan, Tarnaveni, 741 - 16.45 - A
    27. Bardas Ioan, Dumbraveni SB, 585 - 16.22 - A
    28. Moldovan Flavia, Tarnaveni, 701 - 16.15 - AF
    29. Anitei Marcel, Cluj Napoca, 1919 - 16 - A
    30. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare, 2045 - 16 - A
    31. Campian Zoltan, Toplita, 888 - 15.8 - A
    32. Bal Adrian, Gherla, 842 - 15.23 - A
    33. Bedo Jozsef, Suseni, 478 - 15.11 - A
    34. Heja Zoltan, Ditrau, 419 - 14.92 - A
    35. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc, 601 - 14.9 - A
    36. Cristea Andrei Cosmin, Aiud, 737 - 14.53 - AJ
    37. Sabau Mircea, Tarnaveni, 855 - 14.5 - A
    38. Barbos Florin, Bistrita, 763 - 14.42 - A
    39. Cinebuji Attila, Tarnaveni, 1112 - 14.16 - A
    40. Pop Sabin, Targu Mures, 492 - 14.01 - A
    41. Tigaroi Florin, Cluj Napoca, 702 - 13.9 - A
    42. Ordog Zoltan, Reghin, 1491 - 13.8 - A
    43. Eigel Csaba, Toplita, 1181 - 13.5 - A
    44. Todor Csaba, Gheorgheni, 542 - 13.26 - AH
    45. Mandru Aurel, Sarmas, 1073 - 13.2 - A
    46. Rus Tiberiu, Bistrita, 2185 - 13 - A
    47. Strugar Ioan, Deda, 2119 - 12.6 - A
    48. Bardas Patrick, Dumbraveni SB, 807 - 12.42 - AJ
    49. Markos Sandor, Borsec, 1148 - 12.3 - A
    50. Bardocz Ferenc, Ditrau, 1115 - 11.7 - A
    51. Mezei Mihai, Sarmas, 1186 - 11.43 - A
    52. Prodan Tiberiu, Tarnaveni, 987 - 11.35 - A
    53. Iepure Teodor Calin, Aiud, 874 - 11.17 - AJ
    54. Lorincz Zoltan, Miercurea Ciuc, 760 - 10.68 - A
    55. Sterczer Sandor, Sanzieni, 669 - 10.53 - A
    56. Homana Marius, Stremt, 1679 - 10.05 - A
    57. Makszem Szabolcs, Gheorgheni, 865 - 9.62 - I
    58. Suciu Andrei, Borsec, 1214 - 8.53 - I
    59. Boariu Timofte Danut, Borsec, 1047 - 8.42 - I
    60. Haralambescu Andrei, Bucuresti, 1175 - 7.4 - I
    61. Sticlet Doru, Bistrita, 1368 - 7.4 - IW
    62. Silo Kalman, Targu Mures, 3568 - 6 - I
    63. Oncioiu Gabriel, Toplita, 1898 - 0 - A
    64. Urzica Ioan, Toplita, 2243 - 0 - A

    Inscrieri Incepatori - on 7/26/2018 at 9:13:10 PM

    1. Creta Petru, Luna CJ, 929 - 9.63 - I
    2. Faraian Alexandru, Aiud, 1185 - 8.6 - IJ
    3. Onofrei Petru, Gherla, 966 - 8.35 - IW
    4. Cristea Samuel, Bistrita, 1289 - 7.8 - IJ
    5. Malnasi Eke Ferenc, Toplita, 1455 - 7.67 - I
    6. Bartha Ferenc, Baraolt, 2533 - 7 - I
    7. Prodan Iosif, Tarnaveni, 1425 - 6.8 - I
    8. Cristea Daniel, Bistrita, 1248 - 6.4 - IJ
    9. Angi Zoltan, Gheorgheni, 1169 - 6.15 - I
    10. Pop Mihai, Dej, 2879 - 6 - I
    11. Anca Valentin, Ludus, 3481 - 6 - I
    12. Tigoan Alex, Dej, 3498 - 6 - I
    13. Pal Abel, Sfantu Gheorghe, 1366 - 5.06 - I
    14. Albut Ioan, Reghin, 2305 - 4 - I
    15. Vass Peter, Miercurea Ciuc, 2854 - 4 - I
    16. Anca Ana Maria, Ludus, 3894 - 4 - IF
    17. Korodi Csaba, Aita Mare, 3945 - 4 - I
    18. Csiki Laszlo, Toplita, 3401 - 0 - A
    19. Marginean Mihai, Luna CJ, 5002 - 0 - A
    20. Raluca Adnana, Targu Mures, 5003 - 0 - A
    21. Gliga Gheorghe, Stanceni, 5004 - 0 - A
    22. Nagy Szolt, Stanceni, 5005 - 0 - A
    23. Csiki Robert, Toplita, 5006 - 0 - A
    24. Orha Andrei, Targu Mures, 5007 - 0 - A
    Ultima editare de mmihai; 26.iul.2018, 20:13.

    Comentariu


    • #3
      Inscrieri Elite/Open - on 27-Jul-18 at 12:35:24

      1. Anca Octavian, Ludus, 607 - 43 - EL
      2. Mocean Dan, Cluj Napoca, 88 - 41.92 - EL
      3. Nascu Serban, Cluj Napoca, 717 - 40 - E
      4. Apian Florin, Bistrita, 58 - 37.79 - E
      5. Teglas Andreea, Ludus, 382 - 35.82 - EJF
      6. Irsai Istvan, Targu Mures, 125 - 35.77 - EW
      7. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 124 - 35.1 - E
      8. Carpaci Alexandru, Ludus, 300 - 34.84 - ELW
      9. Bardocz Szilard, Capeni, 94 - 34.7 - E
      10. Mican Nicolae, Dej, 344 - 34.62 - E
      11. Baciu Gabriel, Tarnaveni, 246 - 34.47 - E
      12. Zakarias Szabolcs, Odorheiu Secuiesc, 945 - 34.4 - E
      13. Molnar Tihamer, Tarnaveni, 212 - 33.18 - E
      14. Boeriu Cezara, Targu Mures, 267 - 33.04 - EJF
      15. Parcalab Mihai, Bistrita, 706 - 33 - E
      16. Pal Zoltan, Miercurea Ciuc, 102 - 32.6 - E
      17. Pop Zoltan, Dej, 263 - 32.32 - E
      18. Medve Mihai, Reghin, 883 - 32 - E
      19. Pascu Adrian, Cluj Napoca, 1374 - 32 - E
      20. Miklos Imre, Miercurea Ciuc, 55 - 31.61 - E
      21. Blaga Marius, Cluj Napoca, 184 - 31.55 - EH
      22. Bleoca Marius, Tarnaveni, 194 - 31.47 - E
      23. Barabas Sandor, Toplita, 110 - 31.3 - E
      24. Korabian Tamas, Cluj Napoca, 225 - 30.93 - E
      25. Farkas Bence, Targu Mures, 202 - 30.17 - E
      26. Iaru Horatiu, Cluj Napoca, 537 - 29.15 - O
      27. Denes Ferenc, Praid, 158 - 29.03 - OW
      28. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 176 - 29 - O
      29. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 154 - 28.87 - O
      30. Marian Florin, Reghin, 399 - 28.63 - O
      31. Istrate Cristian, Bucuresti, 68 - 28.5 - OW
      32. Motorga Dorin, Targu Mures, 179 - 28.39 - O
      33. Marian Calin, Reghin, 935 - 28.3 - O
      34. Fancsali Kalman, Miercurea Ciuc, 86 - 27.86 - OW
      35. Colcer Nicolae, Toplita, 162 - 27.7 - O
      36. Ambrus Szilard, Ludus, 460 - 27.68 - OJ
      37. Ciobanu Daniel, Blaj, 139 - 27.4 - OW
      38. Pop Danut, Dej, 471 - 27.3 - O
      39. Miron Mihai, Cluj Napoca, 312 - 26.92 - OH
      40. Mal Calin, Baia Mare, 562 - 26.85 - O
      41. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc, 289 - 26.73 - O
      42. Trandafir Vasile, Targu Mures, 209 - 26.67 - O
      43. Cuesdean Rares, Reghin, 400 - 26.53 - OJ
      44. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul, 314 - 26.27 - O
      45. Dirlea Ioan, Aiud, 208 - 25.12 - OH
      46. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc, 191 - 24.58 - O
      47. Moldovan Horvath Csaba, Targu Mures, 2180 - 23.9 - O
      48. Janosi Attila, Targu Mures, 201 - 23.8 - O
      49. Veres Janos, Targu Mures, 362 - 23.57 - OW
      50. Imecs Attila, Miercurea Ciuc, 299 - 23.4 - OW
      51. Kovaci Richard, Tarnaveni, 472 - 23.2 - O
      52. Biro Istvan, Reghin, 1625 - 23.2 - O
      53. Bothazan Florin, Dej, 430 - 22.88 - O
      54. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 476 - 22.43 - O
      55. Mal Denis, Baia Mare, 504 - 22.38 - O
      56. Damian Mircea, Bistrita, 264 - 22.33 - O
      57. Decean Darian, Sibiu, 387 - 22.3 - O
      58. Balaban Catalin, Bucuresti, 1056 - 22.05 - O
      59. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 443 - 21.82 - OW
      60. Kincses Jozsef, Praid, 411 - 20.5 - O
      61. Peta Octavian, Cluj Napoca, 417 - 20.22 - OW
      62. Lorincz Ferenc Attila, Sanpaul, 1498 - 20.2 - O
      63. Matei Dumitru, Deva, 285 - 20.12 - OW
      64. Gecse Alpar, Chibed, 283 - 18.79 - A
      65. Vita Istvan, Reghin, 1952 - 0 - O
      66. Baciu Emil, Galautas, 5001 - 0 - A
      TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
      When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

      Rule no.1 - The ball must reach the table
      Rule no.2 - The ball will return on the table


      Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

      Comentariu


      • #4
        Din Tg Mures:
        - Open: Dorin Motorga, Pelaghie Ioan, Janosi Attila, Veres Janos
        - Avansati: Sarcani Andrei, Ciurca Ovidiu, Pop Sabin, Sillo Kalman

        Comentariu


        • #5
          La avansați BOARIU TIMOFTE DĂNUȚ,Borsec,1047-8,42-I si SUCIU ANDREI,Borsec,1214-8,53-I Multumim

          Comentariu


          • #6
            Open Bistrita:
            Nistor Dorel, Tira Viorel, Apian Florin

            Avansati:
            Scurtu Nicolae
            TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
            When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

            Rule no.1 - The ball must reach the table
            Rule no.2 - The ball will return on the table


            Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

            Comentariu


            • #7
              Bucur Alin Adrian, TG.MURES, avansați.

              Comentariu


              • #8
                Din Reghin:
                La elite-open
                Cuesdean Rares
                Zidar Victor
                Marian Florin
                Medve Mihai
                Kantor Imre Zoltan
                Biro Istvan
                Vita Istvan.

                La avansati:
                Lupescu Nicolae
                Vajda Erno
                Ordog Zoltan
                Kasper Thomas.

                Comentariu


                • #9
                  Campian Zoltan /Balla Peter Toplita avansați,Malnasi Eke Ferencz Toplita începători.Multumesc.

                  Comentariu


                  • #10
                    Gecse Alpar-Chibed-Open

                    Comentariu


                    • #11
                      Ciurca Sorin - Tarnaveni - avansati
                      Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
                      https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
                      Va rog sa aveti o viata frumoasa.

                      Comentariu


                      • #12
                        Pralea Constantin-Alba Iulia-avansati

                        Pralea David Constantin-Alba Iulia-incepatori

                        Comentariu


                        • #13
                          Farkas Bence --din Tg Mures-open/elite
                          blade:timo boll tamca 5000
                          fh:YASAKA RAKZA 9 MAX
                          bh:YASAKA RAKZA 9 MAX

                          Comentariu


                          • #14
                            Damian Mircea -Bistrita .Bumbu Pavel-Războieni.Dirlea Ioan-Aiud Ciobanu Daniel -Blaj open Fulop Attila Aiud avansati Cristea Samuel .Cristea Daniel Bistrita incepatori

                            Comentariu


                            • #15
                              Se inscriu din Tg Mureş: Boeriu Cezara la Elite, Moldovan Horvath Csaba la Open, Adorjani Csilla la Avansați, Weisz Zsofia la Avansați, Weisz Sandor şi Adorjani Andrea la Incepători

                              Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről

                              Comentariu


                              • #16
                                Din Miercurea Ciuc: Laszlo Levente; Fancsali Kalman; Fazakas Gergely; Imecs Attila open
                                BL = Levi Sintech ALL-
                                FH = Joola Badman reloaded
                                BH = Tibhar Super Defense 40

                                Comentariu


                                • #17
                                  Docea Beniamin -Aiud avansati

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Din aiud se inscriu la incepatori Fărăian Alexandru, Sîrbu Vlad iar la avansati Cristea Andrei Cosmin si Iepure Teodor Calin multumesc.

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Se insriu la open Polotca Istvan, Kincses Jozsef si Denes Ferenc.

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Se înscrie la Categoria Avansați,
                                        Docea Beniamin din Aiud.

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Héja Zoltán Ditrău
                                          Mákszem Szabolcs Gheorgheni
                                          Tódor Csaba Gheorgheni
                                          Avansati scrierere
                                          Angi Zoltán Gheorgheni
                                          Bardócz Ferenc Ditrău
                                          Încăpători

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Se inscriie la incepatori Creta Petru din Luna Cluj si la avansati Piper Petru din Luna Cluj Multumesc

                                            Trimis de pe al meu F3111 folosind Tapatalk

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Din Tg Mures la open Irsai Stefan

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                La amatori din Dumbraveni:
                                                Bardas Ioan
                                                Bardas Patrick.

                                                Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Din Bistrita la avansati - Pop Ioan

                                                  Comentariu

                                                  Cine a citit topicul
                                                  Procesare...
                                                  X