Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Prieteniei", Mediaș - 18.08.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de Antal Denes Vezi post
    Numai luand atitudine la anumite aspecte de acest gen se poate schimba ceva !
    In momentul in care se vor retrage 10/20 atunci v-a deveni realitate !
    Nea Deni cu retragerea ai gafat-o iar,poate vrei sa zici ca nu ne mai inscriem acolo unde nu ne place sistemul sau organizatorul sau conditile dar nicidecum retragerea nu e o forma de protest ci mai degraba de lipsa de respect,de atitudine nepotrivita si sau de caz de urgenta sau neprevazut .

    Comentariu


    • Postat în original de mateidumitru Vezi post
      Ai dreptate. La marimea salilor nu putem umbla. Si atunci, ca sa avem conditii decente de joc ( sa nu dam cap in cap cu jucatorul de la masa vecina, sa dispunem de oxigen suficient cand respiram, sa avem unde ne pune scaunele, sa existe locuri de trecere, fara sa fii nevoit sa-i deranjezi pe cei care joaca,etc ) neaparat trebuie sa reducem numarul jucatorilor. Si ca sa compensam acest lucru, trebuie lasata libertate organizatorilor, sa organizeze cate turnee vor si pot. Nu mai trebuie pusa nici limita de kilometri intre locatii.
      Din nou o gandire liberala si democrata ,numai asa o sa ajungem undeva,tu Nea Titi ai avut la Dumbravita chiar un spatiu de joc ingradit de jur imprejur de 12x6 metri special pt doleantele tale si si un biletel cu MASA lui Nea TITI ,si o sa incerc sa fac si la Mediaș sa iti satisfac doleantele.

      Comentariu


      • Postat în original de dantim Vezi post
        Si berea la rece
        Dane,ti-am mai zis si ti-o repet dozatorul de bere il am peste tot in Taberele mele si v-a fi si la Mangalia pe mijolcul terasei cu 12 butoaie de Ciuc langa el.

        Ai ocazia sa il vezi si la Mediaș dupa care il incarc in buz si v-a pleca spre mare.

        Comentariu


        • Postat în original de Denii Vezi post
          La începători s-a facut o greșeală la Prenume .Buta Denisa Florina nu Florentina. Mulțumesc
          Duminica o sa ma ocup de inscrieri si corectari.

          Comentariu


          • Se inscrie la open - Cuesdean Rares - Reghin.

            Comentariu


            • Postat în original de Zosim1 Vezi post
              Din nou o gandire liberala si democrata ,numai asa o sa ajungem undeva,tu Nea Titi ai avut la Dumbravita chiar un spatiu de joc ingradit de jur imprejur de 12x6 metri special pt doleantele tale si si un biletel cu MASA lui Nea TITI ,si o sa incerc sa fac si la Mediaș sa iti satisfac doleantele.
              Multumesc Emi ca ai grija de mine ! Dar ce te faci cand toti participantii vor dori sa beneficieze de aceeasi consideratie ?
              E o intrebare retorica. Nu trebuie sa raspunzi la ea .
              In alta ordine de idei, zici ca trebuie sa-mi rezerv cazare, sa mai putem sta de povesti dupa turneu ?��.
              Ultima editare de mateidumitru; 10.aug.2018, 12:31.

              Comentariu


              • Postat în original de Zosim1 Vezi post
                Dane,ti-am mai zis si ti-o repet dozatorul de bere il am peste tot in Taberele mele si v-a fi si la Mangalia pe mijolcul terasei cu 12 butoaie de Ciuc langa el.

                Ai ocazia sa il vezi si la Mediaș dupa care il incarc in buz si v-a pleca spre mare.
                Nu ne mai tot ispiti, ca daca ma supar, il conving pe Dan sa venim sa-ti verificam afirmatiile ��. Si, tinand cont de capacitatile lui Dan, o sa te coste cam mult distractia. ��
                Ultima editare de mateidumitru; 10.aug.2018, 12:33.

                Comentariu


                • Din Brașov, Mitrofan Petrica, avansati

                  Comentariu


                  • Da ne-am dat seama .Ai intrebat pt. un "PRIETEN" si nu pt.tine....

                    Trimis de pe al meu SM-G390F folosind Tapatalk
                    LEMN TIMO BOLL ALC, FH TENERGY 64 FX, BH TENERGY 64

                    Comentariu


                    • Postat în original de mateidumitru Vezi post
                      Multumesc Emi ca ai grija de mine ! Dar ce te faci cand toti participantii vor dori sa beneficieze de aceeasi consideratie ?
                      E o intrebare retorica. Nu trebuie sa raspunzi la ea .
                      In alta ordine de idei, zici ca trebuie sa-mi rezerv cazare, sa mai putem sta de povesti dupa turneu ?��.
                      Da ne-am dat seama .Ai intrebat pt. un "PRIETEN" si nu pt.tine....


                      Trimis de pe al meu SM-G390F folosind Tapatalk
                      LEMN TIMO BOLL ALC, FH TENERGY 64 FX, BH TENERGY 64

                      Comentariu


                      • Postat în original de alx_vass Vezi post
                        Da ne-am dat seama .Ai intrebat pt. un "PRIETEN" si nu pt.tine....


                        Trimis de pe al meu SM-G390F folosind Tapatalk
                        ???!!!

                        Comentariu


                        • Bleoca marius elite

                          Comentariu


                          • Postat în original de mateidumitru Vezi post
                            Nu ne mai tot ispiti, ca daca ma supar, il conving pe Dan sa venim sa-ti verificam afirmatiile ��. Si, tinand cont de capacitatile lui Dan, o sa te coste cam mult distractia. ��
                            Sunteti invitati mei amandoi.masa si bautura e din partea casei.Trebuie sa verific la Hotel Saturn daca mai au o camera matrimoniala pt.amandoi.

                            Comentariu


                            • Se retrage Ciurca Ovidiu - Targu Mureș - Avansati.
                              Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
                              https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
                              Va rog sa aveti o viata frumoasa.

                              Comentariu


                              • se retrage georgiu dragos din vatra dornei

                                Comentariu


                                • Retragere
                                  Chiriac Marius , Botoșani , avansați
                                  Pralea Marius Dan , Botoșani , open

                                  Comentariu


                                  • Se înscrie Parv Calin la începători
                                    Se înscrie Halasz Levente la începători.
                                    Ambii din Cluj Napoca.

                                    Comentariu


                                    • Pop Mihai începători Dej
                                      T80FX // DWSC //T80FX

                                      Comentariu


                                      • Se inscriie la incepatori Marginean Mihai din Luna Cluj. Multumesc

                                        Trimis de pe al meu F3111 folosind Tapatalk

                                        Comentariu


                                        • Din Reghin Zidar Victor-elit
                                          Lupescu Nicolae, avansat
                                          Kantor Imre-Zoltan-open
                                          Vajda Erno-avansat, din pacate ne retragem.

                                          Comentariu


                                          • Hai si Bogdan Ileanu, București, Avansati! Incerc sa prind loc la primul turneu in Ardeal...
                                            Lemn dă Cireș supranumit și Fix-caria
                                            FH Cauciuc natural de la Danubiana
                                            BH Camera de bicicleta de la Luduș

                                            Comentariu


                                            • Laszlo Levente -open

                                              Comentariu


                                              • David Zoltan Cluj Incepatori

                                                Comentariu


                                                • Moldovan Horvath Csaba. Targu Mureș. Open.

                                                  Comentariu


                                                  • Se retrage de la avansati Lorincz Zoltan

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X