Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Prieteniei", Mediaș - 18.08.2018

Adună
X
Adună
Utilizatori activi care vizualizează acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A "Cupa Prieteniei", Mediaș - 18.08.2018

    "Cupa Prieteniei", Mediaș - 18.08.2018
    Turneu A "Cupa Prieteniei", Mediaș - 18.08.2018

    Localitatea: MEDIAS, jud. Sibiu

    Categoria turneului:
    TOTAL Locuri 174 locuri
    ELITE 5x6 din care 2 Wildcard -30 participanti
    OPEN 8x6 din care 2 Wildcard -48 participanti
    AVANSATI 10x6 din care 2 Wildcard -60 participanti
    ÎNCEPATORI 6x6 din care 2 Wildcard -36 participanti


    SAMBATA 18.08.2018

    Locația: Sala Polivalenta Medias
    Ora de începere:
    2 Categorii - 08.30-08.45 – validare înscrieri, la 09.00 încep meciurile; AVANSATI si ELITE
    1 Categorie - 11.00-11.15 – validare înscrieri, la 11.30-11.45 încep meciurile; OPEN
    1 Categorie -13.45-14.00 validarea inscrierilor 14.00-14.45 inceperea meciurilor INCEPATORI

    Cine nu valideaza inscrierea in orele destinate, fizic sau telefonic la 0747630959 EMI este ABSENT NEMOTIVAT.





    Data: Sâmbătă 18 Aug 2018
    Logistică: 20 mese, mingi 3 Stele
    Spațiu de joc: Parchet

    Taxa de participare: adulți 30 lei (Echipaj Asistenta Medicala), copii 20 lei, din care 1 leu/participant vor fi donați în contul AmaTur.
    Se asigură:
    -Apă minerală plata si carbogazoasa,si cafea. (La inscriere se va primi un bon pt apa si se va ridica de la bar apa dorita de fiecare. Pt. cafea se va primi un Bon ).Gustare de dimineata fara bon (pe prinselea)
    -Tot la bar va exista lista cu meniuri si pizza ce se pot comanda la firmele de catering contra cost.

    Material de premiere:
    - Locul 1 – cupă + diplomă, medalii
    - Locul 2 – cupă + diplomă, medalii
    - Locul 3 – cupă + diplomă, medalii
    - Locurile 4–8 - diplomă, la cei care doresc.Am acasa un teanc de cel putin 100 de diplome ne ridicate.

    Si cateva premi surpriza din partea EMI-TT.Pentru diferite lucruri.
    1.Un set de 3 mingi 3 Stele pt .cei 4 calificati din primele 2 grupe inferioare de la cat.Avansati si Elite.La Open explic la sala
    2.Trei Huse de paleta pt.cei implicati si care isi dau concursul in buna gestionare a turneului.
    3.Si inca cateva premii la care ma gandesc pe parcurs.

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - cate 2 Wild carduri pt. fiecare categorie.
    - pe forum,
    - prioritatea la înscriere: primul venit ,primul servit;
    -INCHIDEREA INSCRIERILOR Vineri SEARA ora 21.00:
    - ultima retragere Joi 16.08.2018, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);


    SISTEMUL DE JOC:


    AVANSAȚI

    -Poate participa orice jucator cu media intre 10.00 si 19.99

    SISTEM DE DESFĂȘURARE:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă), se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Tablou eliminatoriu ;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;


    OPEN

    - poate participa orice jucător cu media intre 20,00 si 29,99;


    SISTEM DE DESFASURARE:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă), se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Tablou eliminatoriu


    INCEPATORI

    -poate participa orice jucator cu media pina la 9.99

    SISTEM DE DESFĂȘURARE:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă), se califică 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Tablou eliminatoriu ;


    ELITE

    - poate participa orice jucător cu media peste 29,99;


    SISTEM DE DESFASURARE:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă), se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Tablou eliminatoriu



    ORGANIZATORI:
    -Emi-TT
    Club Romgaz Medias Tenis de masa
    CSM Medias Tenis de masa
    - Beltechi Dumitru tel. 0747 630 959;
    - Suciu Adi, tel.0740092077


    Parteneri:
    Primăria Municipiului Medias,


    Posibilități pentru cazare:
    Vila Flora Media ( se afla la cateva sute de metri fata de sala Romgaz si 1.2 km fata de Sala Sporturilor)
    Adresa:
    Herman Oberth nr.43 ( Soseaua Sibiului)
    Media
    Sibiu
    Romania

    Email: office@vila-flora.ro
    Telefon: 004 (0) 269 835665
    Numărul de fax: 004 (0) 269 838437
    http://www.vila-flora.ro

    Hotel BinderBubi Medias
    Str. Plopului, nr. 30
    Medias, Jud. Sibiu, Romania
    Tel/Fax (+4) 0 269.843.089
    Tel (+4) 0 269.834.144
    Tel (+4) 0 369.802.062

    Hotel Traube Medias
    P-ta Regele Ferdinand I, nr. 16
    Medias, Jud. Sibiu, Romania
    Tel (+4) 0 269.844.898



    EMI-TT va fi prezenta cu un stand cu materiale sportive,si bineinteles cu mari reduceri .Pt precomenzi va rog contactati-ma direct EMI -0747959630
    Ultima editare de Zosim1; 06.aug.2018, 10:28.

  • #2
    Rezervat Inscrieri


    Postat în original de Zosim1 Vezi post
    Inscrieri Incepatori - on 8/17/2018 at 9:38:53 AM

    1. Mija Gheorghe, Fagaras, 967 - 9.8 - I
    2. Mita Augustin, Dorohoi, 840 - 9.6 - I
    3. Creta Petru, Luna CJ, 827 - 9.4 - I
    4. Sandu Andrei, Sibiu, 1718 - 9.35 - I
    5. Decuseara Adrian, Medias, 1760 - 9.3 - I
    6. Popa Cristian Vasile, Cluj Napoca, 2328 - 8.5 - I
    7. Govoreanu Cendana, Cisnadie, 948 - 8.13 - IF
    8. Marginean Mihai, Luna CJ, 3230 - 8 - I
    9. Parv Calin, Cluj Napoca, 3246 - 8 - I
    10. Kondort Dan, Sibiu, 1526 - 7.8 - I
    11. Prodan Iosif Lucian, Tarnaveni, 1386 - 6.94 - I
    12. Sirbu Vlad, Aiud, 1283 - 6.65 - I
    13. Dragomir Mircea, Medias, 2717 - 6.6 - I
    14. Budihala Raul, Hunedoara, 2118 - 6.25 - I
    15. Ilie Victor, Medias, 2011 - 6.2 - I
    16. Durca Vasile, Medias, 3401 - 6.2 - I
    17. Crisan Casian, Agnita, 1940 - 6 - I
    18. David Zoltan, Cluj Napoca, 3443 - 6 - I
    19. Pop Mihai, Dej, 2201 - 5.85 - I
    20. Savina Dan, Piatra Neamt, 1142 - 5.4 - I
    21. Popa Gheorghe, Medias, 3705 - 5.3 - I
    22. Restea Lucian Constantin, Fagaras, 4088 - 0 - I
    23. Prodan Daniel, Tarnaveni, 5006 - 0 - A
    24. Buta Denisa Florentina, Tarnaveni, 5007 - 0 - A
    25. Sandu Cristian, Sibiu, 5008 - 0 - A
    26. Forgacs Razvan, Tarnaveni, 5009 - 0 - A
    27. Pinto Ricardo, Tarnaveni, 5013 - 0 - A
    28. Halasz Levente, Cluj Napoca, 5014 - 0 - A
    29. Taran Cristian, Cisnadie, 5015 - 0 - A


    Inscrieri Avansati - on 8/17/2018 at 9:57:07 AM

    1. Mihalca Bogdan, Bistrita, 1441 - 19.75 - A
    2. Muresan Dorel, Cluj Napoca, 453 - 19.5 - AH
    3. Oneasa Silviu, Hateg, 1286 - 19.4 - A
    4. Toader George, Agnita, 1687 - 19.4 - A
    5. Olaru Aurel, Medias, 1066 - 19.13 - A
    6. Jurescu Sorin, Timisoara, 500 - 18.53 - A
    7. Tamas Szilard, Miercurea Ciuc, 432 - 17.87 - A
    8. Ferencz Valentin, Tarnaveni, 759 - 17.72 - A
    9. Cristea Virgil, Cugir, 689 - 17.7 - A
    10. Sabau Gheorghe, Tarnaveni, 533 - 17.41 - A
    11. Joldes Adrian, Bistrita, 899 - 17.35 - A
    12. Manitiu Florin, Sibiu, 1038 - 17.25 - A
    13. Morariu Marius, Sibiu, 530 - 17.2 - A
    14. Puia Darius, Stremt, 565 - 17.07 - A
    15. Fulop Laszlo, Targu Mures, 351 - 17.01 - A
    16. Grigore Marian, Ramnicu Valcea, 457 - 16.99 - A
    17. Vass Sandor, Beclean, 458 - 16.99 - AW
    18. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 412 - 16.82 - A
    19. Bucur Alin Adrian, Targu Mures, 585 - 16.81 - A
    20. Piper Petru, Luna CJ, 398 - 16.76 - AH
    21. Barabas Claudiu, Bistrita, 403 - 16.68 - A
    22. Moldovan Flavia, Tarnaveni, 614 - 16.45 - AF
    23. Bardas Ioan, Dumbraveni SB, 547 - 16.43 - A
    24. Ciky Cornel, Fagaras, 539 - 16.22 - AW
    25. Toader Valentin, Agnita, 1565 - 16 - A
    26. Zalar Marian, Tarnaveni, 1606 - 16 - A
    27. Sabau Mircea, Tarnaveni, 647 - 15.84 - A
    28. Vera Esteban, Sibiu, 665 - 15.72 - A
    29. Ileanu Bogdan, Bucuresti, 591 - 15.22 - A
    30. Cristea Andrei Cosmin, Aiud, 601 - 14.93 - AJ
    31. Pop Sabin, Targu Mures, 467 - 14.73 - A
    32. Cioca Raul, Agnita, 1544 - 14.7 - A
    33. Palfi Ferencz, Cluj Napoca, 680 - 14.52 - A
    34. Mitrofan Petrica, Brasov, 693 - 14.4 - AW
    35. Cinebuji Attila, Tarnaveni, 1067 - 14.3 - A
    36. Onet Nicolae, Sighisoara, 1487 - 14.23 - A
    37. Orha Andrei, Targu Mures, 2699 - 13.6 - A
    38. Caraus Sorin, Deva, 714 - 13.4 - A
    39. Pica Horia, Fagaras, 725 - 13.28 - A
    40. Anton Calin, Sibiu, 1003 - 13.13 - AW
    41. Dumitru Florin, Arad, 872 - 13.12 - A
    42. Fratila Dan, Ocna Sibiului, 1549 - 13.1 - A
    43. Bardas Patrick, Dumbraveni SB, 820 - 12.38 - AJ
    44. Frintu Marius, Sibiu, 1277 - 12.33 - A
    45. Tanase Stefan, Fagaras, 798 - 12.08 - AJ
    46. Balaj Roland, Arad, 792 - 11.86 - A
    47. Iepure Teodor Calin, Aiud, 705 - 11.81 - AJ
    48. Prodan Tiberiu, Tarnaveni, 963 - 11.68 - A
    49. Petrache Radu, Blaj, 1157 - 11.5 - A
    50. Barbu Tiberiu, Simeria, 1571 - 11.35 - A
    51. Zedler Iuliu, Blaj, 1490 - 11.3 - AW
    52. Prodan Cristian, Tarnaveni, 2918 - 11 - A
    53. Oprean Andrei, Deva, 853 - 10.73 - A
    54. Sterczer Sandor, Sanzieni, 599 - 10.69 - A
    55. Faraian Alexandru, Aiud, 1043 - 10.48 - AJ
    56. Midvichi Alexandru, Deva, 1295 - 10.33 - AJ
    57. Stoica Mihai, Hateg, 1203 - 10.22 - A
    58. Neagu Viorel, Medias, 1829 - 9.45 - I
    59. Midvichi Daniel, Deva, 1581 - 6.8 - I
    60. Varga Petru, Medias, 5005 - 0 - A


    Inscrieri Open - on 8/17/2018 at 10:21:13 AM

    1. Farkas Bence, Targu Mures, 136 - 29.84 - O
    2. Iancu Sorin, Sibiu, 273 - 29.62 - O
    3. Motorga Dorin, Targu Mures, 116 - 28.98 - O
    4. Moldovan Horvath Csaba, Targu Mures, 1188 - 28.85 - O
    5. Cindea Cristian, Medias, 780 - 28.2 - OJ
    6. Mitzea Alexandru, Sibiu, 252 - 28.08 - O
    7. Colcer Nicolae, Toplita, 109 - 27.7 - O
    8. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 78 - 27.68 - O
    9. Beches Andrei, Sibiu, 198 - 27.44 - O
    10. Cuesdean Rares, Reghin, 373 - 27.3 - OJ
    11. Trandafir Vasile, Targu Mures, 140 - 27.28 - O
    12. Ciobanu Daniel, Blaj, 110 - 27.26 - OW
    13. Ticu Sorin, Lugoj, 379 - 27 - O
    14. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul, 286 - 26.72 - O
    15. Nastase Florin, Ramnicu Valcea, 1485 - 26.45 - O
    16. Dirlea Ioan, Aiud, 142 - 25.96 - OH
    17. Nagy Iosif, Arad, 173 - 25.63 - OW
    18. Curpas Ioan, Oradea, 212 - 24.7 - OW
    19. Janosi Attila, Targu Mures, 213 - 24.37 - O
    20. Lacatis Ghita, Arad, 308 - 24.1 - O
    21. Cecan Vasile, Timisoara, 222 - 24.07 - O
    22. Hila Beatrice, Medias, 1113 - 24 - OJF
    23. Szabo Tamas, Miercurea Ciuc, 1397 - 24 - O
    24. Moca Mara, Medias, 2126 - 24 - O
    25. Dospinescu George, Bucuresti, 242 - 23.82 - OW
    26. Decean Darian, Sibiu, 369 - 23.7 - O
    27. Kovaci Richard, Tarnaveni, 470 - 23.2 - O
    28. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 456 - 23.1 - O
    29. Veres Janos, Targu Mures, 302 - 23.04 - OW
    30. Jichici Svetozar, Timisoara, 161 - 23.03 - OW
    31. Kromek Iulian, Cugir, 397 - 22.88 - O
    32. Dordea Lucian, Medias, 812 - 22.67 - OW
    33. Veres Adrian, Timisoara, 366 - 21.48 - O
    34. Seceta Andreas, Medias, 743 - 21.37 - O
    35. Matei Dumitru, Deva, 296 - 20.45 - OW
    36. Radu Constantin, Sibiu, 341 - 20.33 - OW
    37. Beltechi Dumitru, Victoria, 1704 - 19.7 - A
    38. Benyovski Bela, Sibiu, 536 - 19.04 - AW
    39. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea, 284 - 18.24 - A
    40. Bozosan Petre, Sibiu, 311 - 16.19 - A
    41. Moga Madalina, Medias, 4132 - 0 - OF
    42. Herciu Gabriela, Medias, 5006 - 0 - A
    43. Moca Alina, Medias, 5007 - 0 - A

    Inscrieri Elite - on 8/17/2018 at 10:28:54 AM

    1. Nistor Dorel, Bistrita, 10 - 43.02 - E
    2. Maxim Valentin, Cluj Napoca, 68 - 39.3 - E
    3. Govoreanu Florin, Cisnadie, 8 - 38.61 - EW
    4. Corburean Ioana, Medias, 121 - 38.29 - EF
    5. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 60 - 37.99 - E
    6. Apian Florin, Bistrita, 42 - 37.37 - E
    7. Pavel Calin, Hunedoara, 76 - 37.07 - E
    8. Savu Cristian, Oradea, 38 - 36.27 - E
    9. Pinzar Andrei, Medias, 1238 - 36 - EJ
    10. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe, 44 - 35.62 - E
    11. Mican Nicolae, Dej, 219 - 35.37 - E
    12. Dabacan Dorin, Tarnaveni, 250 - 34.37 - E
    13. Andone Claudiu, Cugir, 137 - 34.3 - E
    14. Baciu Gabriel, Tarnaveni, 257 - 34.27 - E
    15. Bleoca Marius, Tarnaveni, 117 - 33.23 - E
    16. Tira Viorel, Bistrita, 279 - 32.43 - EW
    17. Vaida Sorin, Oradea, 49 - 32.21 - EW
    18. Boeriu Cezara, Targu Mures, 190 - 32.17 - EJF
    19. Lunca Razvan, Tarnaveni, 189 - 32.09 - E
    20. Dezso Lorand, Dej, 301 - 31.15 - E
    21. Blaga Marius, Cluj Napoca, 126 - 30.56 - EH
    22. Iancu Sorin, Sibiu, 273 - 29.62 - O
    23. Dumitrescu Cristina, Medias, 4548 - 0 - F
    Ultima editare de Zosim1; 17.aug.2018, 09:32.

    Comentariu


    • #3
      Rezervat clasament

      Clasament Avansati

      1. Mihalca Bogdan - Bistrita
      2. Morariu Marius - Sibiu
      3. Toader George - Agnita
      4. Jurescu Sorin - Timisoara
      5 -- 8
      Szakali Csaba - Miercurea Ciuc
      Cristea Virgil - Cugir
      Vera Esteban - Sibiu
      Fulop Laszlo - Targu Mures
      9 -- 16
      Tamas Szilard - Miercurea Ciuc
      Tobosaru Gheorghe - Brasov
      Piper Petru - Luna CJ
      Bardas Patrick - Dumbraveni SB
      Toader Valentin - Agnita
      Joldes Adrian - Bistrita
      Balaj Roland - Arad
      Palfi Ferencz - Cluj Napoca
      17 -- 32
      Pop Sabin - Targu Mures
      Muresan Dorel - Cluj Napoca
      Manitiu Florin - Sibiu
      Dumitru Florin - Arad
      Vass Sandor - Beclean
      Grigore Marian - Ramnicu Valcea
      Barbu Tiberiu - Simeria
      Bardas Ioan - Dumbraveni SB
      Bucur Alin Adrian - Targu Mures
      Zalar Marian - Tarnaveni
      Ileanu Bogdan - Bucuresti
      Cioca Raul - Agnita
      Sabau Gheorghe - Tarnaveni
      Ciky Cornel - Fagaras
      Cristea Andrei Cosmin - Aiud
      Olaru Aurel - Medias
      33 -- 40
      Puia Darius - Stremt
      Prodan Tiberiu - Tarnaveni
      Orha Andrei - Targu Mures
      Onet Nicolae - Sighisoara
      Caraus Sorin - Deva
      Mitrofan Petrica - Brasov
      Barabas Claudiu - Bistrita
      Moldovan Flavia - Tarnaveni
      41 -- 2v gr.inf.
      Varga Petru - Medias
      42 -- 47 1v gr.inf.
      Pica Horia - Fagaras
      Oprean Andrei - Deva
      Sterczer Sandor - Sanzieni
      Faraian Alexandru - Aiud
      Midvichi Alexandru - Deva
      Midvichi Daniel - Deva
      48 -- 55 0v gr.inf.
      Sabau Mircea - Tarnaveni
      Fratila Dan - Ocna Sibiului
      Frintu Marius - Sibiu
      Iepure Teodor Calin - Aiud
      Petrache Radu - Blaj
      Zedler Iuliu - Blaj
      Stoica Mihai - Hateg
      Neagu Viorel - Medias


      Clasament Open

      1. Moldovan Horvath Csaba - Targu Mures
      2. Nastase Florin - Ramnicu Valcea
      3. Moca Alina - Medias
      4. Hila Beatrice - Medias
      5 -- 8
      Nagy Iosif - Arad
      Colcer Nicolae - Toplita
      Moca Mara - Medias
      Ticu Sorin - Lugoj
      9 -- 16
      Farkas Bence - Targu Mures
      Motorga Dorin - Targu Mures
      Veres Janos - Targu Mures
      Cuesdean Rares - Reghin
      Ciobanu Daniel - Blaj
      Curpas Ioan - Oradea
      Kromek Iulian - Cugir
      Lacatis Ghita - Arad
      17 -- 28
      Beches Andrei - Sibiu
      Cindea Cristian - Medias
      Seceta Andreas - Medias
      Janosi Attila - Targu Mures
      Cecan Vasile - Timisoara
      Veres Adrian - Timisoara
      Benyovski Bela - Sibiu
      Trandafir Vasile - Targu Mures
      Moga Madalina - Medias
      Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul
      Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
      Dirlea Ioan - Aiud
      29 -- 31 2v gr.inf.
      Mitzea Alexandru - Sibiu
      Matei Dumitru - Deva
      Bozosan Petre - Sibiu
      32 -- 37 1v gr.inf.
      Szabo Tamas - Miercurea Ciuc
      Dospinescu George - Bucuresti
      Decean Darian - Sibiu
      Radu Constantin - Sibiu
      Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
      Herciu Gabriela - Medias
      38 -- 41 0v gr.inf.
      Pelaghie Ioan - Targu Mures
      Jichici Svetozar - Timisoara
      Dordea Lucian - Medias
      Gritto Geza - Medias


      Clasament Incepatori

      1. David Zoltan - Cluj Napoca
      2. Prodan Iosif Lucian - Tarnaveni
      3. Taran Cristian - Cisnadie
      4. Mija Gheorghe - Fagaras
      5 -- 8
      Sirbu Vlad - Aiud
      Creta Petru - Luna CJ
      Restea Lucian Constantin - Fagaras
      Crisan Casian - Agnita
      9 -- 16
      Marginean Mihai - Luna CJ
      Budihala Raul - Hunedoara
      Govoreanu Cendana - Cisnadie
      Sandu Andrei - Sibiu
      Decuseara Adrian - Medias
      Ilie Victor - Medias
      Buta Denisa Florentina - Tarnaveni
      Mita Augustin - Dorohoi
      17 -- 20
      Kondort Dan - Sibiu
      Dragomir Mircea - Medias
      Pinto Ricardo - Tarnaveni
      Parv Calin - Cluj Napoca
      21 -- 22 1v gr.inf.
      Popa Gheorghe - Medias
      Halasz Levente - Cluj Napoca
      23 -- 27 0v gr.inf.
      Popa Cristian Vasile - Cluj Napoca
      Durca Vasile - Medias
      Savina Dan - Piatra Neamt
      Prodan Daniel - Tarnaveni
      Sandu Cristian - Sibiu


      Clasament Elite

      1. Dumitrescu Cristina - Medias
      2. Pavel Calin - Hunedoara
      3. Corburean Ioana - Medias
      4. Baciu Gabriel - Tarnaveni
      5 -- 8
      Welker Ivan - Sfantu Gheorghe
      Savu Cristian - Oradea
      Apian Florin - Bistrita
      Mican Nicolae - Dej
      9 -- 16
      Bleoca Marius - Tarnaveni
      Pinzar Andrei - Medias
      Iancu Sorin - Sibiu
      Jozsa Zoltan - Odorheiu Secuiesc
      Nistor Dorel - Bistrita
      Lunca Razvan - Tarnaveni
      Dezso Lorand - Dej
      Blaga Marius - Cluj Napoca
      17 -- 19 2v gr.inf.
      Maxim Valentin - Cluj Napoca
      Govoreanu Florin - Cisnadie
      Dabacan Dorin - Tarnaveni
      20 -- 1v gr.inf.
      Vaida Sorin - Oradea
      21 -- 23 0v gr.inf.
      Andone Claudiu - Cugir
      Tira Viorel - Bistrita
      Boeriu Cezara - Targu Mures
      Ultima editare de Zosim1; 19.aug.2018, 09:40.

      Comentariu


      • #4
        Corburean Ioana Elite
        Dordea Lucian ,Seceta Andreas open
        Bardas Patrik,Bardas Nelutu ,Neagu Viorel ,Olaru Aurel amatori
        Durca Vasile,Ilie Victor ,Decuseara Adrian,Dragomir Mircea ,Popa Gheorghe Incepatori

        Comentariu


        • #5
          deschis inscrieri

          Comentariu


          • #6
            Nagy Iosif din Arad Open

            Comentariu


            • #7
              Buna dimineata, se inscriu din Timisoara:

              Jurescu Sorin /avansati
              Veres Adrian / open

              Multumesc.
              Blade: Lemn
              FH: Cauciuc Aderent
              BH: Cauciuc cu Dinti

              Comentariu


              • #8
                Se înscriu din Făgăraș la avansati
                Pica Horia
                Ciky Cornel
                Tanase Stefan
                La începători
                Restea Lucian Constantin

                Comentariu


                • #9
                  Pralea Marius Dan – Botosani-Open
                  Chiriac Marius – Botosani – Avansati

                  Comentariu


                  • #10
                    Cecan vasile , timisoara , open
                    jichici svetozar , timisoara , open
                    ticu sorin , lugoj , open
                    Blade : ANDRO TP LIGNA CI OFF (ST)
                    Fh : ANDRO HEXER POWERGRIP SFX (2.1)
                    Bh : ANDRO HEXER POWERGRIP SFX (2.1)

                    Comentariu


                    • #11
                      Barac Marius din Sibiu la open

                      Comentariu


                      • #12
                        Bistrita - elite

                        Apian Florin
                        Nistor Dorel
                        Tira Viorel
                        TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
                        When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

                        Rule no.1 - The ball must reach the table
                        Rule no.2 - The ball will return on the table


                        Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

                        Comentariu


                        • #13
                          Bucur Alin Adrian, TG.MURES, avansați

                          Comentariu


                          • #14
                            Pralea Constantin – Alba Iulia – Avansati
                            Marin Bogdan Mihail – Bacau - Incepatori

                            Comentariu


                            • #15
                              Pralea Marius Dan-Botosani-open
                              Pralea Constantin-Alba Iulia-avansati
                              Marin Bogdan Mihail-Bacau -incepatori

                              Comentariu


                              • #16
                                Sabau Gheorghe-Tarnaveni-Avansati
                                Sabau Mircea-Tarnaveni-Avansati
                                Dabacan Dorin-Tarnaveni-Elite

                                Comentariu


                                • #17
                                  Bozosan Petre la open SIBIU,multumesc

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Stancalie Doru din Craiova la open.

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Trandafir Vasile Tg.Mures Open
                                      Fulop Laszlo Tg.Mures Amatori
                                      Nagy Iosif Arad Open

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Stoica Mihai și Oneasă Silviu la avansați și Budihală Raul la începători
                                        Blade:Butterfly Timo Boll Spirit FL
                                        FH:Xiom Vega Japan
                                        BH:Xiom Vega Europe

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Darjan Daniel din Brașov la avansați.

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Din aiud Dîrlea Ioan open iar Cristea Andrei Cosmin, Faraian Alexandru, Iepure Teodor Calin la avansati si Sîrbu Vlad la incepatori multumesc.

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Pelaghie Ioan, Motorga Dorin, Tg.Mureș, open

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                La open - Lupsa Bogdan si Nastase Florin.La amatori - Grigore Marian.Toti din Rm. Valcea.

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Balaj Roland - avansați din Arad
                                                  Gherman Romulus - avansați din Arad
                                                  Dumitru Florin - avansați din Arad

                                                  Comentariu

                                                  Cine a citit topicul
                                                  Procesare...
                                                  X