Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Tel George Junior", Ploiești - 25.08.2018

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A "Tel George Junior", Ploiești - 25.08.2018

    Turneu A PLOIESTI - Tel George Junior -SAMBATA 25.08.2018


    LOCALITATEA[/B]: Ploiesti VEST, str Ghe. Gr. Cantacuzino nr. 332 lângă supermarketul Kaufland, la ieșirea spre Târgoviște;
    DATA: Sambata 25 august 2018;
    CATEGORII: A+O+E (3 categorii)
    NUMAR PARTICIPANTI: AMATORI 96 - OPEN 36 - ELITE 24 , in ordinea inscrierii pe site.
    ORA DE ÎNCEPERE:
    08.30 - 09.15 – validare înscrieri, la 9.30 încep meciurile;
    SALA: Tel George Junior.;
    INDICAȚII DE ACCES:
    LOGISTICĂ: 20 mese (Donic Waldner 25);
    SPAȚIU DE JOC: 1000 mp
    SUPRAFAȚA DE JOC: Parchet; Gerflor;
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri, etc.;
    TAXA: Adulți - 35 Lei, Copii sub 14 ani - 15 lei;
    Se asigură apă plată – 2 litri;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1÷4 – Cupe, medalii + diplome;
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 23.08.2018, ora 21,00;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    TURNEUL PENTRU AMATORI ora 9,30-18,00

    Participa jucatori amatori cu MP<20.
    SISTEMUL DE JOC: grupe de 6, se califica primii patru, gr. superioare de 3 sau 4 jucatori, primii doi se califica in eliminatorii, tablou eliminatoriu;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP; in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin targere la sorti.


    TURNEUL
    OPEN ora 13,30-21,00

    Participa jucatorii cu media turneelor 20-29,99p., precum si jucatorii amatori cu MP<20 care sunt rugati sa-si anunte optiunea la OPEN;
    SISTEMUL DE JOC: grupe inferioare + grupe superioare + eliminatorii - 3 din 5 seturi;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP, in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin tragere la sorti;

    TURNEUL ELITE ora 14,00 - 21,30

    Participa jucatorii cu media turneelor MINIM 30p., jucatorii legitimati in divizia B, precum si jucatorii OPEN-isti cu MP<30 care sunt rugati sa-si anunte optiunea la ELITE.
    SISTEMUL DE JOC: grupe inferioare + grupe superioare + eliminatorii - 3 din 5 seturi;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP, in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin tragere la sorti;


    Se asigura: minge oficiala ,apa; plata;/minerala; ,
    MASA ; contra cost, vom anunta in timp util

    ORGANIZATORI:
    - TELGEORGE JUNIOR prin D-l Victor Ionescu;

    - AVRAM NICOLAE, tel. 0729 096 355;
    - MARIAN BOGDAN tel. 0740 955 416

    Coordonarea tehnica
    : Dan Bodeanu tel 0745 340 668

    ATENTIE!
    - Repartizarea numarului de locuri intre categorii va fi definitivata pana joi 23 august, ora 21.00, in functie de inscrieri;
    - Jucatorii inscrisi se pot retrage fara penalizari pana la termenul limita joi 23 august ora 21.00;
    - Jucatorii nemotivati sau retrasi dupa termenul limita vor fi penalizati conform regulamentului!


    La acest turneu standul cu echipamente va fi asigurat de VivaSportShop,dealer oficial Stiga,Donic,Yasaka si Tibhar,in Romania.Multumim Tanase Tiberiu!



    Ultima editare de ADN; 23.aug.2018, 14:08.
    FH:Butterfly-Tackinfire Drive
    BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
    BH:Stiga Energy Absorber

  • #2
    Inscrieri AMATORI - on 23/08/2018 at 9:17:43 PM

    1. Plaiasu Ion, Plopeni, 269 - 19.79 - A
    2. Trocan Nicolae, Mioveni, 413 - 19.65 - AW
    3. Trocan Alexa, Mioveni, 436 - 18.32 - AF
    4. Ilie Octavian Marius, Brasov, 335 - 18.02 - A
    5. Alexandru Marius, Bucuresti, 294 - 17.79 - A
    6. Barca George, Pitesti, 415 - 17.61 - A
    7. Stoica Mihai, Mioveni, 416 - 17.33 - AW
    8. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 412 - 16.82 - A
    9. Loghin Florin, Brasov, 345 - 16.77 - A
    10. Docan Cristian, Bucuresti, 309 - 16.74 - A
    11. Vlasceanu Valentin, Darmanesti, 809 - 16.7 - A
    12. Cristofor Razvan, Moinesti, 337 - 16.48 - AW
    13. Bejan Alexandru, Tecuci, 442 - 16.35 - A
    14. Anescu Andu, Dragasani, 480 - 16.33 - A
    15. Bivolaru Stelian, Targoviste, 323 - 16.26 - A
    16. Panait Adrian, Braila, 353 - 16.17 - AW
    17. Nitu Serban, Paulesti, 363 - 16.17 - A
    18. Kis Istvan, Brasov, 438 - 16.17 - AW
    19. Coman Emil, Breaza, 1689 - 16.1 - A
    20. Cristescu Cristian, Bucuresti, 368 - 16.03 - AW
    21. Balanescu Boby, Ploiesti, 1316 - 16 - A
    22. Constantin Cristina, Bucuresti, 377 - 15.95 - AF
    23. Lazar Dumitru, Mizil, 390 - 15.86 - A
    24. Sursilov Constantin, Bucuresti, 362 - 15.76 - A
    25. Botoc Ovidiu, Ploiesti, 575 - 15.62 - A
    26. Darjan Daniel, Brasov, 488 - 15.59 - A
    27. Mihu Florin, Pitesti, 481 - 15.4 - A
    28. Bonciu Daniel, Bucuresti, 1242 - 15.35 - A
    29. Ene Florin, Ploiesti, 560 - 15.3 - A
    30. Dinu Adrian, Darmanesti, 466 - 15.06 - A
    31. Pascu Cristian, Ploiesti, 877 - 14.97 - A
    32. Movileanu Neculae, Brasov, 616 - 13.47 - A
    33. Acriva Marian, Mizil, 684 - 13.25 - A
    34. Delimart Alexiana, Targoviste, 816 - 13.23 - AF
    35. Banuta Dumitru, Ploiesti, 566 - 12.97 - A
    36. Gheorghe Daniel, Braila, 633 - 12.34 - A
    37. Stefan Mihaela, Bucuresti, 821 - 12.25 - AF
    38. Fratila Tiberiu, Bucuresti, 1028 - 12.2 - A
    39. Dumitrescu Sorin, Brasov, 982 - 11.86 - A
    40. Corbu Ionut, Pitesti, 1269 - 11.6 - A
    41. Parvu Nicolae, Cornu, 779 - 11.59 - A
    42. Marica Dan, Brasov, 1294 - 11 - A
    43. Sterczer Sandor, Sanzieni, 599 - 10.69 - A
    44. Matei Mircea, Targoviste, 679 - 10.57 - A
    45. Grumeza Lucian, Bucuresti, 969 - 10.32 - A
    46. Craciunas Bogdan, Bucuresti, 819 - 9.95 - I
    47. Stoica Daniel, Bucuresti, 3105 - 9.9 - I
    48. Bistreanu Armand, Bucuresti, 737 - 9.59 - I
    49. Lambru Iustinian, Ploiesti, 1080 - 9.28 - I
    50. Cotet Nicolae, Braila, 837 - 8.99 - I
    51. Bucur Mario, Bucuresti, 885 - 8.73 - I
    52. Constantin Eduard, Bucuresti, 1249 - 8.72 - I
    53. Marinescu Nelu, Targoviste, 912 - 8.55 - I
    54. Dumitru George, Targoviste, 1076 - 8.42 - I
    55. Carjan Dumitru, Bucuresti, 861 - 8.2 - IW
    56. Eparu Leontin, Ploiesti, 847 - 7.89 - I
    57. Enciu Marcel, Bucuresti, 773 - 7.68 - IW
    58. Eparu Matei, Ploiesti, 906 - 7.34 - IJ
    59. Podlovschi Bogdan, Bucuresti, 1172 - 6.33 - I
    60. Irimia Marian, Ploiesti, 1143 - 6.17 - I
    61. Caranfilian Migo, Bucuresti, 1160 - 6.02 - I
    62. Neagu Costin, Targoviste, 1431 - 5.85 - I
    63. Bardas Viorel, Ploiesti, 1567 - 5.4 - IW
    64. Radulescu Catalin, Ploiesti, 2041 - 5.25 - IH
    65. Cudalbu Tiberiu, Ploiesti, 2193 - 4 - I
    66. Lungu Mihai, Targoviste, 2027 - 0 - A
    67. Dinuta Alexandru, Ploiesti, 2666 - 0 - A
    68. Mihailescu Costel, Ploiesti, 2869 - 0 - A
    69. Marias Robert, Ploiesti, 4477 - 0 - I
    70. Mocanu Stefan, Targoviste, 5009 - 0 - A
    71. Plesa Marius, Paulesti, 5010 - 0 - A
    72. Mocanu Luca, Filipestii de Targ, 5011 - 0 - A
    73. Stoian Rares, Filipestii de Targ, 5012 - 0 - A
    74. Danila Albert, Filipestii de Targ, 5013 - 0 - A
    75. Rizoiu Claudiu, Filipestii de Targ, 5014 - 0 - A
    76. Apostol Maria, Filipestii de Targ, 5015 - 0 - A
    77. Dascalescu Edi, Filipestii de Targ, 5016 - 0 - A
    78. Maracineanu Andrei, Filipestii de Targ, 5017 - 0 - A
    79. Ciocan Denisa, Filipestii de Targ, 5018 - 0 - A
    80. Vilcu Dragos, Bucuresti, 5019 - 0 - A
    81. Duluta Florin, Bucuresti, 5020 - 0 - A

    Inscrieri OPEN - on 23/08/2018 at 9:16:07 PM

    1. Corbu Mihai Cosmin, Pitesti, 343 - 29.93 - O
    2. Pascu Razvan, Magureni, 243 - 29.15 - O
    3. Ivan Valentin, Campina, 159 - 28.53 - O
    4. Vladoiu Gelu, Brasov, 113 - 28.47 - OW
    5. Dobrin Adrian, Targoviste, 554 - 28.33 - O
    6. Sorescu Mircea, Paulesti, 122 - 28.17 - O
    7. Voicu Ionut, Ploiesti, 223 - 27.95 - O
    8. Petrov Dan, Bucuresti, 93 - 27.85 - OW
    9. Istrate Cristian, Bucuresti, 77 - 27.54 - OW
    10. Mostovoi Andrei, Campina, 742 - 27.35 - OW
    11. Stancalie Doru, Craiova, 160 - 27.22 - OW
    12. Dena Corneliu, Giurgiu, 114 - 26.99 - OW
    13. Micuda Mihai, Bucuresti, 493 - 26.85 - O
    14. Sarbu Dan, Ploiesti, 107 - 26.47 - OW
    15. Darmaz Ion, Targoviste, 106 - 26.46 - OW
    16. Stefan Patrick, Brasov, 201 - 26.07 - O
    17. Ivan Sorin Ioan, Targoviste, 124 - 26.05 - O
    18. Popa Alexandru Iulian, Buzau, 673 - 25.93 - O
    19. Miron Liviu, Campina, 502 - 25.9 - O
    20. Persa Florin, Sfantu Gheorghe, 1139 - 25.5 - O
    21. Ishan Bairoliya, Marea Britanie, 1738 - 25 - O
    22. Brulea Petre, Paulesti, 120 - 24.56 - OW
    23. Stolearenco Igor, Galati, 182 - 24.39 - O
    24. Babus Liviu, Ploiesti, 209 - 23.92 - O
    25. Dospinescu George, Bucuresti, 242 - 23.82 - OW
    26. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 165 - 23.51 - O
    27. Craciun David Mihai, Bucuresti, 178 - 22.54 - OJ
    28. Bucuroiu Alin, Pitesti, 645 - 20.97 - O
    29. Matei Mirel, Brasov, 482 - 20.6 - O
    30. Tuta Radu Ionut, Pitesti, 404 - 20.1 - O
    31. Capus Giani, Galati, 347 - 20.07 - O
    32. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 211 - 19.89 - AW
    33. Cuna Gheorghe, Buzau, 1020 - 18.4 - A

    Inscrieri ELITE - on 23/08/2018 at 9:16:29 PM

    1. Lukasz Klimas, Ploiesti, 3 - 45.33 - EL
    2. Enciu Alexandru, Slobozia, 2 - 44.86 - EL
    3. Neagu Mircea, Constanta, 172 - 42.93 - EL
    4. Caloianu Iuliana, Ploiesti, 196 - 41.13 - EF
    5. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 4 - 40.7 - E
    6. Dinca Daniel, Bucuresti, 6 - 39.39 - EH
    7. Buzatu Vasile, Buftea, 28 - 38.12 - EW
    8. Iancu George, Ploiesti, 55 - 36.67 - EW
    9. Chiru Sorin, Campina, 1509 - 36.1 - EW
    10. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 22 - 35.94 - EW
    11. Vlase Gheorghe, Slobozia, 24 - 35.31 - E
    12. Constantin Teodor, Bucuresti, 29 - 35.29 - E
    13. Grigore Alexandru, Campina, 37 - 34.91 - E
    14. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 34 - 34.69 - EW
    15. Andone Claudiu, Cugir, 137 - 34.3 - E
    16. Gorum Adrian, Topoloveni, 360 - 33.97 - EL
    17. Hutanu Alin, Brasov, 224 - 33.45 - E
    18. Neagoe Costin, Bucuresti, 75 - 32.83 - E
    19. ON HO, Bucuresti, 199 - 31.49 - E
    20. Pascal Raul, Targoviste, 411 - 31.07 - E
    21. Diaconescu Lucian, Targoviste, 332 - 30.5 - E
    22. Voin Doru, Bucuresti, 208 - 26.7 - O
    Ultima editare de ADN; 23.aug.2018, 20:20.
    FH:Butterfly-Tackinfire Drive
    BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
    BH:Stiga Energy Absorber

    Comentariu


    • #3
      Nitu Serban-Avansati-Paulesti

      Comentariu


      • #4
        Kis Istvan amatori .Brașov

        Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk

        Comentariu


        • #5
          Plăiașu Ion, amatori, PLOPENI, Prahova
          FH: XIOM OMEGA IV PRO max
          Blade: KAZAK
          BH: SPINLORD GIPFELSTURM 1.2 mm

          Comentariu


          • #6
            Primul înscris, primul pe podium să fie! Succes!
            Postat în original de nitu serban Vezi post
            Nitu Serban-Avansati-Paulesti
            Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk
            "Be your self, everyone is already taken"- Oscar Wilde

            Comentariu


            • #7
              Cristofor Răzvan, Moinești, amatori.

              Comentariu


              • #8
                Babus Liviu, Open

                Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk
                "Be your self, everyone is already taken"- Oscar Wilde

                Comentariu


                • #9
                  Rusea Gheorghe, amatori, Breaza, Prahova
                  FH: XIOM OMEGA IV PRO max
                  Blade: KAZAK
                  BH: SPINLORD GIPFELSTURM 1.2 mm

                  Comentariu


                  • #10
                    Lazăr Alin, amatori, Breaza, Prahova
                    FH: XIOM OMEGA IV PRO max
                    Blade: KAZAK
                    BH: SPINLORD GIPFELSTURM 1.2 mm

                    Comentariu


                    • #11
                      Crăciun David Mihai din București la Open. Mulțumesc.

                      Comentariu


                      • #12
                        Panait Adrian și Gheorghe Daniel,Brăila-amatori

                        Trimis de pe al meu HTC U Play folosind Tapatalk

                        Comentariu


                        • #13
                          Ștefan Patrick-Open,Brasov
                          Movileanu Neculae-Avansati,Brasov

                          Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

                          Comentariu


                          • #14
                            Ipate Virgil avansati
                            Huidu Stefan incepatori

                            Trimis de pe al meu HUAWEI VNS-L31 folosind Tapatalk

                            Comentariu


                            • #15
                              Brulea Petre - Paulesti- open

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X