Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Regional "Ziua Națională AmaTur", Băicoi - 02.09.2018 (Zona 4)

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A+ Regional "Ziua Națională AmaTur", Băicoi - 02.09.2018 (Zona 4)

    Turneu A+ Regional "Ziua Națională AmaTur", Baicoi - Duminica 02.09.2018 - Zona 4


    LOCALITATEA: Baicoi, Strada Republicii, nr. 10;
    DATA: Duminica 2 Septembrie 2018;
    CATEGORII: Elite + Open + Avansați + Începători;

    ZONA 4: Participă jucători cu domicilul în județele Ialomița, Călărași, Buzău, Dâmbovița, Prahova;

    ORA DE ÎNCEPERE:
    08.00 - 09.15 – validare înscrieri, la 9.30 încep meciurile la Avansați si Începători;
    13.30 - 14.00 – validare înscrieri, la 14.00 încep meciurile la Elite si Open;

    INDICAȚII DE ACCES
    :
    1. Din directia Bucuresti: DN1 Ploiesti - Brasov, dupa Metro a patra intrare la dreapta, catre Baicoi (aproximativ 15 km); la aproximativ 1,5 km, pe partea dreapta, se afla Sala de Sport, in Parcul Schelei Baicoi
    2. Din directia Brasov: DN1 Brasov - Ploiesti, dupa ce se trece de localitatea Banesti, la aproximativ 13 km prima intrare la stanga catre orasul Baicoi; la aproximativ 1,5 km, pe partea dreapta, se afla Sala de Sport, in Parcul Schelei Baicoi

    [TD]
    [/TD]


    LOGISTICĂ: 16 mese (Donic Waldner, Yasaka), mingi plastic ***;
    SPAȚIU DE JOC: 800 mp
    SUPRAFAȚA DE JOC: parchet;
    FACILITĂȚI: Vestiare;
    ASISTENTA MEDICALA: Ionut Voicu
    Se asigura 2 litri apa plata


    TAXA: 35 Lei, 1 leu de participant se va dona către AmaTur; 15 Lei pentru copii sub 12 ani; persoanele cu handicap scutite de taxa


    MATERIALE DE PREMIERE
    :

    Locurile 1÷4 – cupe + medalii + diplome;



    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: conform Clasament AmaTur la zi;
    - ultima înscriere/retragere Vineri 31.08.2018, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    SISTEMUL DE JOC
    ***:

    - Număr maxim de participanţi:

    - Elite – maxim 24 participanți;
    - Open – maxim 24 participanți;
    - Avansați - maxim 60 participanti
    - Începători – maxim 24 participanți;
    În cazul în care la o categorie rămân locuri libere, ele pot fi ocupate de către doritorii de la categoria imediat inferioară, daca Regulamentul permite.

    -Grupe inferioare de câte 6 jucători, după regula şarpelui, cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP/Clasament;

    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe superioare de câte 3 sau 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Scheme de joc - grupe superioare: Elite, Open, Avansați, Începători - 1342;
    - Tablou eliminatoriu cu repartizare automata de 8, 16, 32;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare.


    ORGANIZATORI:
    - Bozga Lucian, 0787 062 403
    - Visan Bogdan, 0729 983 041


    ECHIPAMENT: Urmeaza a fi anuntat



    *** In functie de dinamica inscrierilor organizatorii isi rezerva dreptul de a face permutari intre categorii, acestea urmand a fi anuntate in timp util, pana Joi 30.08.2018, ora 22:00.


    Ultima editare de Bogdan V; 15.aug.2018, 14:43.

  • #2
    Rezervat inscrieri si clasament.

    Inscrieri Incepatori - on 27.08.2018 at 22:20:54

    1. Dumitru George, Targoviste, 928 - 8,57 - I
    2. Marinescu Nelu, Targoviste, 954 - 9,63 - I
    3. Irimia Marian, Ploiesti, 1187 - 6 - I
    4. Boboc Viorel, Slobozia, 1193 - 6,3 - I
    5. Neagu Costin, Targoviste, 1231 - 6,16 - I
    6. Nedelcu Mihai, Azuga, 1351 - 5,93 - I
    7. Dragu Fanel, Slobozia, 1406 - 6,88 - I
    8. Bardas Viorel, Ploiesti, 1516 - 5,5 - IW
    9. Serbanica Alessandra, Targoviste, 1861 - 4 - IF
    10. Radulescu Catalin, Ploiesti, 1967 - 4,83 - IH
    11. Cudalbu Tiberiu, Ploiesti, 1988 - 4 - I
    12. Burducea Alexandru, Targoviste, 2179 - 6 - I
    13. Sezciuc Codrin, Slobozia, 2228 - 8,1 - I
    14. Popescu Tiberiu, Ploiesti, 2265 - 5,75 - I
    15. Banu Sidonia, Targoviste, 2413 - 4 - IF
    16. Constantinescu Daniel, Azuga, 2775 - 4 - I
    17. Voicu Alexandra, Targoviste, 3065 - 0 - AF
    18. Huidu Stefan, Valenii de Munte, 3284 - 4 - IJ
    19. Necsoiu Georgiana, Targoviste, 4037 - 0 - AF
    20. Mihai Fabian, Targoviste, 5001 - 0 - A
    21. Dinca Catalin, Campina, 5002 - 0 - A


    Inscrieri Avansati - on 27.08.2018 at 22:21:35

    1. Cucu Cristin, Targoviste, 316 - 17,93 - AW
    2. Nitu Serban, Paulesti, 340 - 17,49 - A
    3. Bivolaru Stelian, Targoviste, 341 - 16,46 - A
    4. Rusea Gheorghe, Breaza, 374 - 15,93 - A
    5. Florea Marian, Targoviste, 393 - 18,43 - A
    6. Lazar Dumitru, Mizil, 400 - 16,04 - A
    7. Dinu Adrian, Darmanesti, 426 - 15,14 - A
    8. Sdranca Mircea, Ploiesti, 467 - 16,5 - A
    9. Oancea Vasile, Buzau, 476 - 15,98 - A
    10. Botoc Ovidiu, Paulesti, 481 - 15,29 - A
    11. Codreanu Laurentiu, Buzau, 546 - 17,89 - A
    12. Ene Florin, Ploiesti, 561 - 15,87 - A
    13. Ipate Virgil, Valenii de Munte, 563 - 14,29 - A
    14. Banuta Dumitru, Ploiesti, 585 - 12,62 - A
    15. Vajeu Ionut, Busteni, 610 - 14,16 - A
    16. Acriva Marian, Mizil, 645 - 14,97 - A
    17. Dinu Cristian, Mizil, 657 - 18,38 - A
    18. Visan Victor, Slobozia, 741 - 15,02 - A
    19. Vlasceanu Valentin, Darmanesti, 765 - 16,28 - A
    20. Parvu Nicolae, Cornu, 806 - 11,59 - A
    21. Pascu Cristian, Ploiesti, 808 - 14,53 - A
    22. Bozga Razvan, Baicoi, 847 - 19,13 - A
    23. Dogaru Bianca, Baicoi, 1023 - 15 - AF
    24. Piperea Florin, Campina, 1099 - 16,5 - A
    25. Simion Silviu, Cocorastii Mislii, 1135 - 16,9 - A
    26. Todi Dumitru, Slobozia, 1148 - 16,6 - A
    27. Trif Florin, Cocorastii Mislii, 1192 - 15,35 - A
    28. Preda Gheorghe, Cocorastii Mislii, 1288 - 15,35 - A
    29. Coman Emil, Breaza, 1444 - 16,87 - A
    30. Margescu Bogdan, Campina, 1569 - 16,5 - A
    31. Grigore Marian, Cocorastii Mislii, 1657 - 12 - A
    32. Ion Radu, Slobozia, 1831 - 11,8 - A
    33. Aldea Eduard, Buzau, 2001 - 11,1 - A
    34. Neacsu Gabriel, Cocorastii Mislii, 2441 - 8 - IW
    35. Olaru Viorel, Cocorastii Mislii, 2601 - 6 - I


    Inscrieri Open - on 27.08.2018 at 22:21:49

    1. Bivolaru Marius, Ploiesti, 64 - 29,87 - O
    2. Marian Bogdan, Ploiesti, 68 - 28,6 - OW
    3. Mihaila Nicolae, Breaza, 86 - 28,13 - O
    4. Bratescu Adrian, Targoviste, 88 - 26,54 - OW
    5. Sarbu Dan, Ploiesti, 102 - 26,47 - OW
    6. Avram Nicolae, Nedelea, 106 - 28,79 - O
    7. Darmaz Ion, Targoviste, 109 - 26,43 - OW
    8. Brulea Petre, Paulesti, 127 - 26 - OW
    9. Sorescu Mircea, Paulesti, 128 - 27,9 - O
    10. Corbu Darius, Valenii de Munte, 134 - 24,76 - O
    11. Ivan Valentin, Campina, 152 - 27,7 - O
    12. Potarniche Bianca, Buzau, 154 - 25,24 - OJF
    13. Gheorghe Nicolae, Calarasi, 190 - 27,27 - O
    14. Dracea Gabriel, Sinaia, 208 - 29,39 - O
    15. Babus Liviu, Ploiesti, 230 - 23,1 - O
    16. Retegan Cosmin, Plopeni, 250 - 27,04 - O
    17. Plaiasu Ion, Plopeni, 251 - 20,01 - O
    18. Laur Boro, Sinaia, 475 - 27,7 - O
    19. Manoiu Claudiu, Fieni, 508 - 19,28 - A
    20. Miron Liviu, Campina, 524 - 25,9 - O
    21. Bruchiu Doru, Ploiesti, 722 - 29,4 - O
    22. Gheorghe Dragos, Boldesti, 853 - 23,5 - O
    23. Panait Genu, Teisani, 868 - 20,1 - O
    24. Cobeanu Marius, Breaza, 934 - 20 - O
    25. Bozga Lucian, Baicoi, 4291 - 0 - A


    Inscrieri Elite - on 27.08.2018 at 22:22:04

    1. Enciu Alexandru, Slobozia, 3 - 43,71 - EL
    2. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 4 - 41,37 - E
    3. Lukasz Klimas, Ploiesti, 5 - 45 - EL
    4. Vlase Gheorghe, Slobozia, 29 - 35,16 - E
    5. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 37 - 33,83 - EW
    6. Grigore Alexandru, Campina, 41 - 34,23 - E
    7. Iancu George, Ploiesti, 49 - 38,85 - EW
    8. Boraciu Claudiu, Urziceni, 61 - 37,83 - E
    9. Ivan Sorin Ioan, Targoviste, 98 - 26,27 - O
    10. Sencu Victor, Targoviste, 184 - 33,57 - E
    11. Pascal Raul, Targoviste, 349 - 30,3 - E
    12. Chiru Sorin, Campina, 1197 - 31,05 - EW
    Ultima editare de Bogdan V; 27.aug.2018, 21:28.

    Comentariu


    • #3
      Plaiasu Ion, Plopeni, Prahova, OPEN!
      FH: XIOM OMEGA IV PRO max
      Blade: KAZAK
      BH: SPINLORD GIPFELSTURM 1.2 mm

      Comentariu


      • #4
        Bănuță Dumitru - Avansați .

        Comentariu


        • #5
          Dragu Fanel, incepatori, Slobozia.

          Comentariu


          • #6
            Todi Dumitru, avansati, Slobozia.

            Comentariu


            • #7
              Pascu Răzvan la Open din Magureni

              Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

              Comentariu


              • #8
                Potarniche Bianca -open-Buzau
                Multumim!

                Trimis de pe al meu SM-A530F folosind Tapatalk

                Comentariu


                • #9
                  Gheorghe Nicolae, Calarasi, Open.

                  Comentariu


                  • #10
                    Bardas Viorel, Ploiesti, Incepatori
                    Sarbu Dan, Ploiesti, Open

                    Comentariu


                    • #11
                      Babus Liviu Open

                      Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk
                      "Be your self, everyone is already taken"- Oscar Wilde

                      Comentariu


                      • #12
                        Brulea Petre - Paulesti- open

                        Comentariu


                        • #13
                          Nitu Serban-Avansati-Paulesti

                          Comentariu


                          • #14
                            Manoiu Claudiu - Open
                            Grigore Denisa - Începători
                            Banu Sidonia - Începători
                            Voicu Alexandra - Începători
                            Blade - XVT ZL - Hinoki (Zylon Carbon)- OFF+
                            FH - Yasaka Mark V Max
                            BH- Yasaka Mark V Max

                            Comentariu


                            • #15
                              Corbu Darius -open
                              Ipate Virgil -avansati
                              Huidu Stefan -incepatori

                              Trimis de pe al meu HUAWEI VNS-L31 folosind Tapatalk

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X