Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Regional "Ziua Națională AmaTur", Aiud - 01.09.2018 (Zona 8)

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Viseul va mulțumește din plin pt.frumosul turneu organizat așa cum trebuie...Bravooo Nelutu...inca 2 locuri au ajuns la Viseu...Sa ne întâlnim cu bine...

    Comentariu


    • Tin sa va multumesc pt participarea la acest turneu, da sau gasit mai multe lucruri in sala cum ar fi sorturi, prosoape, tricouri o basca dar aseara leam adunat toate iar m?ine luni ma vio uita atent la ele ce marci sunt pt ca azi sunt plecat din localitate iar in legatura cu un pormoneu lam cautat impreuna cu colegi dar nu sa gasit imi pare tare rau dar poate propietaru nu la lasat in sala si sper ca noi colegi sa nu lacomim la lucrurile care nu ne apartin va multumesc pt tot, o Duminica frumoasa in continuare sa ne revedem sanatosi la urmatoarele turneee ������

      Comentariu


      • Multumesc organizatorilor pentru acest turneu frumos.
        Va multumesc!

        Sent from my CLT-L09 using Tapatalk

        Comentariu


        • Mulțumim dl Neluțu! Tricoul marca Legea și geobenul gri sunt ale mele!Va voi suna m?ine! Tricoul Nitaku ale prietenului Nicu Bora!

          Comentariu


          • TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

            Comentariu


            • Felicitari tuturor premiantilor concurentlor organizatorilor bucatareselor. Un turneu reusit. Revin cu drag la Aiud.

              Trimis de pe al meu F3111 folosind Tapatalk

              Comentariu


              • S-a gasit portmoneul. S-a pierdut in masina cu care am calatorit. Multumesc Nelutu pentru tot!

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X