Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Regional "Ziua Națională AmaTur", București - 01/02.09.2018 (Zona 3)

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Buna ziua,

    Am vazut ca nu apar pe calendarul de AVANSATI desi inscrierea am facut-o sapt trecuta.

    Putem verifica, va rog?

    Alexandru ionescu - avansati - bucuresti


    Multumesc frumos,
    Alex


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Comentariu


    • Te ai înscris saptamana asta,marti, după actualizarea listelor. La urmatoare actualizare o să apari pe lista.
      Postat în original de Alexandresson Vezi post
      Buna ziua,

      Am vazut ca nu apar pe calendarul de AVANSATI desi inscrierea am facut-o sapt trecuta.

      Putem verifica, va rog?

      Alexandru ionescu - avansati - bucuresti


      Multumesc frumos,
      Alex


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Trimis de pe al meu X4_Soul_Xtreme folosind Tapatalk

      Comentariu


      • Tomica Silviu open

        Comentariu


        • Bonciu Daniel avansati

          Trimis de pe al meu X4_Soul_Xtreme folosind Tapatalk

          Comentariu


          • Alexandru Caranda București avansati

            Comentariu


            • Moiceanu Madalin open

              Comentariu


              • Alexandru Milea, Avansati, București

                Comentariu


                • Am o intrebare. Cand m-am inscris la acest concurs aveam MP 9.95, iar acum cand am verificat, a ajuns la 10.6.
                  O sa fiu inscris automat la avansati?

                  Comentariu


                  • Se inscrie Hrituleac Claudiu-Mihai din București la open.

                    Comentariu


                    • Caldararu Mihai Florentin - avansați - Giurgiu

                      Trimis de pe al meu FIG-LX1 folosind Tapatalk

                      Comentariu


                      • Postat în original de Bogdan_RD Vezi post
                        Am o intrebare. Cand m-am inscris la acest concurs aveam MP 9.95, iar acum cand am verificat, a ajuns la 10.6.
                        O sa fiu inscris automat la avansati?
                        Da

                        Trimis de pe al meu Huawei Mate 10 PRO folosind Tapatalk
                        Blade: Butterfly Lin Yun-Ju Super ZLC
                        Fh: Butterfly Glayzer
                        Bh: Butterfly Glayzer 09C

                        Comentariu


                        • Ionut Petraru, Avansati, București

                          Comentariu


                          • Buna ziua,
                            Docan Cristian București - Open.
                            Multumesc.

                            Comentariu


                            • Salutare, Mihai Rapan avansati București.

                              Comentariu


                              • Goanță Didona, Incepatori - București

                                Comentariu


                                • Petrescu Radu Cristian, incepatori, București
                                  Multumesc

                                  Comentariu


                                  • Gheorghe Florin / București / Avansati

                                    Comentariu


                                    • Inscrieri Avansati - on 8/28/2018 at 11:12:00 PM

                                      1. Campean Adrian, București, 505 - 19.96 - A
                                      2. Sima Vlad, Giurgiu, 789 - 19.1 - A
                                      3. Gheorghe Florin, București, 513 - 18.04 - A
                                      4. Alexandru Marius, București, 321 - 17.79 - A
                                      5. Dumitrache Gabriel, Giurgiu, 330 - 17.57 - A
                                      6. Acu Paul, București, 646 - 17.43 - A
                                      7. Plop Adrian, București, 592 - 17.32 - A
                                      8. Moraru Constantin, București, 692 - 17.16 - AW
                                      9. Cocolos Alexandru, București, 685 - 16.96 - A
                                      10. Guluta Florin, București, 1083 - 16.85 - A
                                      11. Caldararu Mihai Florentin, Giurgiu, 838 - 16.7 - A
                                      12. Paraschiv Claudiu, București, 664 - 16.18 - A
                                      13. Paul Cosmin Sebastian, București, 1433 - 16.1 - A
                                      14. Constantin Cristina, București, 367 - 16.09 - AF
                                      15. Constantin Gabriela, București, 705 - 16.08 - AFH
                                      16. Cristescu Cristian, București, 333 - 16.03 - AW
                                      17. Stan Andrei, București, 736 - 15.82 - A
                                      18. Sursilov Constantin, București, 382 - 15.7 - A
                                      19. Zaharia Puiu, București, 1139 - 15.7 - A
                                      20. Gavrila Aurel, București, 756 - 15.5 - AH
                                      21. Vitan Andrei, Giurgiu, 1215 - 15.5 - A
                                      22. Badulescu Rafael, Giurgiu, 699 - 15.37 - A
                                      23. Bonciu Daniel, București, 1274 - 15.35 - A
                                      24. Ileanu Bogdan, București, 536 - 15.31 - A
                                      25. Ciocau Viorel, București, 757 - 14.95 - A
                                      26. Enculescu Mihaita, București, 737 - 14.87 - A
                                      27. Milos Cristian, Alexandria, 1482 - 14.6 - A
                                      28. Dramba Daniel Dumitru, București, 801 - 14.5 - A
                                      29. Serban Marius, București, 817 - 14.35 - A
                                      30. Caranda Alexandru, București, 2761 - 13.2 - A
                                      31. Milos Gianni, Alexandria, 1636 - 13 - A
                                      32. Dina Alexandru, București, 643 - 12.96 - A
                                      33. Palangeanu Iris, Giurgiu, 1200 - 12.53 - A
                                      34. Rapan Mihai, București, 919 - 12.48 - A
                                      35. Stanescu Maria, Giurgiu, 1239 - 12.37 - AF
                                      36. Ionescu Alexandru, București, 1363 - 12.33 - A
                                      37. Constantin Sandu, București, 1594 - 12.25 - AW
                                      38. Milea Alexandru, București, 1559 - 12 - A
                                      39. Mihaila George, București, 803 - 11.93 - A
                                      40. Moraru Marius, București, 1154 - 11.64 - A
                                      41. Huica Petre, București, 628 - 11.5 - A
                                      42. Ciripan Camelia, București, 1150 - 11.5 - AF
                                      43. Stefan Mihaela, București, 883 - 11.45 - AF
                                      44. Grumeza Lucian, București, 963 - 11.07 - A
                                      45. Azoitei George Sebastian, București, 1846 - 11 - A
                                      46. Holbia Cosmin, București, 1921 - 11 - A
                                      47. Craciunas Bogdan, București, 754 - 10.6 - A
                                      48. Serban Leonard, București, 1539 - 10.1 - A
                                      49. Dragos Marian, București, 2175 - 10 - A
                                      50. Petraru Ionut, București, 1143 - 9.16 - I
                                      51. Haralambescu Andrei, București, 1107 - 8.17 - I
                                      Ultima editare de TopTenisArena; 28.aug.2018, 22:12.

                                      Comentariu


                                      • Bună seara,am și eu o întrebare,cum se fac grupele,?n funcție de locul în clasament sau în funcție de media punctelor? Vă mulțumesc și scuze pentru deranj.

                                        Comentariu


                                        • Păun Daniel OPEN

                                          Comentariu


                                          • Curelariu Eduard - începători -București

                                            Trimis de pe al meu Tapatalk.
                                            www.*************

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de GAVRILA AUREL Vezi post
                                              Bună seara,am și eu o întrebare,cum se fac grupele,?n funcție de locul în clasament sau în funcție de media punctelor? Vă mulțumesc și scuze pentru deranj.
                                              In functie de media punctelor

                                              Trimis de pe al meu Huawei Mate 10 PRO folosind Tapatalk
                                              Blade: Butterfly Lin Yun-Ju Super ZLC
                                              Fh: Butterfly Glayzer
                                              Bh: Butterfly Glayzer 09C

                                              Comentariu


                                              • Boroica Gheorghe, București - începători;
                                                Boroica Alex, București - începători.
                                                Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                                Comentariu


                                                • Constantinescu Adrian - București - Incepatori

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de armani Vezi post
                                                    Bistreanu Armand - București - incepatori
                                                    conform ultimului clasament aveti media 10 si puteti juca la avansati. va rog sa-mi confirmati participarea la aceasta categorie.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X