Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Trofeul Fair Play", Brăila - 06.10.2018

Adună
X
Adună
Utilizatori activi care vizualizează acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B "Trofeul Fair Play", Brăila - 06.10.2018

    Turneu B "Trofeul Fair Play", Brăila - Sâmbătă 06.10.2018

    LOCALITATEA: Brăila, str. Aleea Cutezătorilor, nr. 4, Hipodrom;
    DATA: Sâmbătă 06 Octombrie 2017;
    CATEGORII: E/O/A/Î;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    08.30 - 09.15 – validare înscrieri, la 9.30 încep meciurile;
    SALA: Activ Arena;
    INDICAȚII DE ACCES:
    LOGISTICĂ: 5 mese (2 mese aprobate Tibhar aprobate ITTF + 3 mese amatori), mingi plastic ***;
    SPAȚIU DE JOC: 200 mp
    SUPRAFAȚA DE JOC: mozaic;
    FACILITĂȚI: Vestiare, etc.;
    TAXA: Adulți - 20 Lei, un leu de participant se va dona către AmaTur;
    Se asigură apă plată – 2 litri, dulciuri, sărățele;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1÷3 – trofee + medalii + diplome;
    Locurile 4÷5 – diplome;
    Premii surpriză!
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 05.10.2017, ora 21,00;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    - E/O/A/Î – maxim 30 participanți
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu de 8, 16;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare.
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi;
    ORGANIZATORI:
    - Activ TT - Boroș Doru, tel. 0745.084.068;
    - Găitan Tiberiu, tel. 0766.934.200
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Giosan Marcel, tel. 0723.283.701.
    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

  • #2
    Rezervat Înscrieri și Clasament

    Inscrieri E/O/A/Î - on 05.10.2018 at 13:27:00

    1. Ion Marius, Braila, 5 - 44,1 - E
    2. Wischegg Robert, Galati, 242 - 39,06 - E
    3. Radu Costica, Galati, 18 - 38,11 - E
    4. Pizlaru Ionel, Focsani, 196 - 29,67 - O
    5. Capus Giani, Galati, 165 - 26,97 - O
    6. Spoiala Cristinel, Focsani, 189 - 26,83 - O
    7. Voinea Emil, Braila, 688 - 26,5 - O
    8. Potarniche Bianca, Buzau, 230 - 26,1 - OLJF
    9. Gaitan Tiberiu, Braila, 301 - 25,24 - OW
    10. Codreanu Laurentiu, Buzau, 391 - 18,99 - A
    11. Socaci Sorin, Panciu, 565 - 18,13 - AW
    12. Budescu Marian, Galati, 501 - 16,22 - A
    13. Socaci Marian, Braila, 969 - 16,03 - A
    14. Panait Adrian, Braila, 453 - 15,57 - AW
    15. Coclea Ionel, Braila, 504 - 15,57 - AW
    16. Roscan Nicusor, Braila, 950 - 13,63 - AW
    17. Manole Dan, Braila, 1847 - 13,6 - A
    18. Cotet Nicolae, Braila, 670 - 13,05 - A
    19. Botea Mihai, Braila, 2201 - 12 - A
    20. Dochita Mircea, Braila, 1521 - 9,97 - I
    21. Popescu Apreotesei Mihai, Straoane, 973 - 9,91 - I
    22. Morun Marian, Braila, 885 - 8,02 - I
    23. Bizga Romeo, Galati, 2414 - 7 - I
    24. Milea Severin, Panciu, 1777 - 6,65 - I
    25. Dutu Constantin, Galati, 1033 - 6,32 - I
    26. Dobre Ionel, Braila, 2023 - 5,7 - I
    27. Cojocaru Mitica, Braila, 1833 - 0 - A
    28. Cretu Marian, Braila, 3621 - 0 - I
    29. Alexandru Mihai, Braila, 5001 - 0 - A

    Clasament E/O/A/Î

    1. Radu Costica - Galati
    2. Ion Marius - Braila
    3. Potarniche Bianca - Buzau
    4. Wischegg Robert - Galati
    5 -- 8
    Spoiala Cristinel - Focsani
    Cojocaru Mitica - Braila
    Voinea Emil - Braila
    Gaitan Tiberiu - Braila
    9 -- 10
    Codreanu Laurentiu - Buzau
    Coclea Ionel - Braila
    11 -- 2v gr.sup.
    Dochita Mircea - Braila
    12 -- 15 1v gr.sup.
    Pizlaru Ionel - Focsani
    Capus Giani - Galati
    Budescu Marian - Galati
    Panait Adrian - Braila
    16 -- 20 0v gr.sup.
    Socaci Sorin - Panciu
    Roscan Nicusor - Braila
    Manole Dan - Braila
    Popescu Apreotesei Mihai - Straoane
    Bizga Romeo - Galati
    21 -- 24 1v gr.inf.
    Morun Marian - Braila
    Dutu Constantin - Galati
    Dobre Ionel - Braila
    Alexandru Mihai - Braila
    25 -- 28 0v gr.inf.
    Socaci Marian - Braila
    Cotet Nicolae - Braila
    Milea Severin - Panciu
    Cretu Marian - Braila
    Ultima editare de marcelgiosan; 06.oct.2018, 16:31.
    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

    Comentariu


    • #3
      Gherasim Iulian
      Peiu Cosmin
      Samoila Ion
      Osman Metin

      Comentariu


      • #4
        Popescu Apreotesei Mihai - Straoane.
        Lemn: Butterfly Marcos Freitas ALC
        FH: Butterfly Dignics 05
        BH: Tibhar Grass D.TecS

        Comentariu


        • #5
          Din păcate, nici bine nu ne-am înscris, ca suntem nevoiți sa ne retragem. Nu am știut în momentul înscrierii ca se face Turneu A la Constanța. Cu părere de rău și cu speranța că se va organiza curând alt turneu B la Brăila se retrag Gherasim Iulian, Peiu Cosmin, Samoila Ion și Osman Metin.

          Comentariu


          • #6
            Codreanu Laurențiu din Buzau.
            Multumesc!

            Comentariu


            • #7
              Ne pare rau ca nu participati la noi ,sunteti bineveniti oricand si va dorim succes la turneul A ...

              Comentariu


              • #8
                Milea Severin - Panciu.
                Lemn: Butterfly Marcos Freitas ALC
                FH: Butterfly Dignics 05
                BH: Tibhar Grass D.TecS

                Comentariu


                • #9
                  Capus Giani -Galati -open

                  Comentariu


                  • #10
                    Panait Adrian-Braila

                    Comentariu


                    • #11
                      - Socaci Marian - Braila

                      Comentariu


                      • #12
                        Dochita Mircea si Cretu Marian Braila

                        Comentariu


                        • #13
                          Alexandru Mihai - Braila

                          Comentariu


                          • #14
                            Dutu Constantin - galati

                            Comentariu


                            • #15
                              Hai salutare la toata lumea...voi participa si eu...Voinea Emil si il inscriu si pe Cojocaru Mitica deoarece detest sa vin singur la concursuri iar Mitica nu cred ca vrea sa rateze participarea la concursurile organizate pe plan local...
                              Ultima editare de emil,braila; 29.sep.2018, 14:07.

                              Comentariu


                              • #16
                                - Gaitan Tiberiu - Braila

                                Comentariu


                                • #17
                                  Spoiala Cristinel si Pizlaru Ionel - Focsani.
                                  Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Ion Marius,Morun Marian și Dobre Ionel din Brăila!

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Nicusor Roscan - Braila , vine special pentru "legenda" Panait (recent casatorit - spune poetul . . .)

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Wischegg Robert _ Galati
                                        Blade : Butterfly Timo Boll W7
                                        FH: Cornileau Target GT
                                        BH:
                                        Cornileau Target GT
                                        Tel : 0752 155 898



                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Imi pare rau ca nu pot sa vin la turneul asta , dar urmaresc Brasovul de un an sa faca un A cu incepatori si acum l-a facut. Data viitoare vin cu placere. Succes participantilor.

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Potarniche Bianca , buzau, open
                                            Multumesc

                                            Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Din Panciu,Socaci Sorin

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Cotet Nicolae - Braila

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Bizga Romeo - Galati

                                                  Comentariu

                                                  Cine a citit topicul
                                                  Procesare...
                                                  X