Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa de la Poalele Tâmpei", Brașov - 06.10.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Se retrage Tecuschi Dan (R2) elite
    Hobby: Motoare si ski !
    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

    Comentariu




    • __________________________________________________ __________________________________________

      Salutare,

      Vom fi prezenti cu bogatul nostru stand cu echipamente Stiga, Donic, Yasaka si Tibhar

      Mingea oficiala a turneului va fi deja celebra: Stiga Perform *** 40+



      __________________________________________________ __________________________________________
      Va asteptam cu oferte noi, de nerefuzat!

      Ne vedem la turneu!
      www.VivaSportShop.ro // contact@vivasportshop.ro // 0722.678.078 // https://www.facebook.com/VSSTT/
      Program: Luni-Vineri intre 12:00 - 20:00

      Comentariu


      • Postat în original de VivaSportShop Vezi post


        __________________________________________________ __________________________________________

        Salutare,

        Vom fi prezenti cu bogatul nostru stand cu echipamente Stiga, Donic, Yasaka si Tibhar

        Mingea oficiala a turneului va fi deja celebra: Stiga Perform *** 40+



        __________________________________________________ __________________________________________
        Va asteptam cu oferte noi, de nerefuzat!

        Ne vedem la turneu!
        Imi pare rau, dar este prea tarziu anuntul, am promis lui Gelu si Irina ca au exclusivitate!
        Ultima editare de GeluBv; 05.oct.2018, 12:52.
        Hobby: Motoare si ski !
        http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

        Comentariu


        • Incepatori Brașov
          Pocnet Ovidiu NOU
          13 Rules

          Comentariu


          • Daca este posibil si sunt locuri asi dori sa ma transfer de open la elite daca este posibil daca nu voi ramine la categoria mea multumesc.

            Comentariu


            • Postat în original de nelutudirlea Vezi post
              Daca este posibil si sunt locuri asi dori sa ma transfer de open la elite daca este posibil daca nu voi ramine la categoria mea multumesc.
              Daca se elibereaza un loc la Elite facem rocada.




              Am facut cateva socoteli la incepatori si amatori:

              Incepatori (44), avem 4 grupe de 5 si 4 grupe de 6 (8 mese), rezerva o masa pt cei cu intarziere;

              Amatori (51), avem 9 grupe de 5 si una de 6 (o masa pt fiecare gr de 5 si doua mese pt gr de 6), adica 11 mese.


              In formula aceasta se folosesc cele 20 mese, iar la pranz avem si ceva din superioare jucate, când vin ceilalti suntem numai bine sa-i primim cu mesele libere.

              La open avem fix 6 mese x 6 participanti

              La elite avem 4 mese x 6 participanti

              Ma gîndesc ca in formula de mai sus putem sa terminam superioarele la 14

              Oricum am face nu putem sa evitam grupele de 5 (7 in grupa este exclus), asa ca degeaba facem mai putine grupe de 5 pt ca nu ajuta la nimic.


              Multumesc de intelegere!
              Hobby: Motoare si ski !
              http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

              Comentariu


              • Salutare tuturor salutare Brașov, daca mai avem locuri Gelu ma inscriu si eu, Turneul de la Botoșani s-a anulat trebuie sa merg acum la gara sa anulez biletele !

                Comentariu


                • Nui nimic Cristi ai facut o alegere incorecta,dar cine stie pana la orele 21.00 sepot intampla multe.
                  In cazul in care totusi faci deplasarea si organizatori sunt de acod iti cedez locul.
                  Sa ne revedem sanatosi !
                  P. S. Eu ori cum ma voi prezenta la sala, o seara placuta tuturor si v-a asteptam cu drag .

                  Comentariu


                  • Avem pe lista de asteptare pe Stefan Polotca, nu putem face rocada, eu nu am nimic impotriva, numai ca nu pot.
                    Hobby: Motoare si ski !
                    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                    Comentariu


                    • Nu e vorba de alegere corecta sau incorecta e vorba că vreau in general sa merg unde n-am mai fost, nu vreau să-ți iau locul ar fi incorect, daca sunt locuri vin daca nu nu. Aștept să văd ce se întâmplă până la ora 21.00 Merci oricum.

                      Comentariu


                      • Corbu Darius se retrage iar

                        Trimis de pe al meu HUAWEI VNS-L31 folosind Tapatalk

                        Comentariu


                        • Postat în original de darius.corbu Vezi post
                          Corbu Darius se retrage iar

                          Trimis de pe al meu HUAWEI VNS-L31 folosind Tapatalk
                          Nu te-ai lasat pana nu ai luat R2, înscrie te iar să poti obtine N)

                          Neluțu trece la Elite si Stefan intra pe lista principală open. Locurile sunt ocupate la marele fix, open si elite.
                          Hobby: Motoare si ski !
                          http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                          Comentariu


                          • Daca se misca repede, Dl Istrate poate merge la Open .... Constant...ina. La Constanța stim toti ca a mai fost!

                            Comentariu


                            • Postat în original de GeluBv Vezi post
                              Imi pare rau, dar este prea tarziu anuntul, am promis lui Gelu si Irina ca au exclusivitate!
                              In primul rand doresc sa imi cer inca odata scuze in numele Viva Sport Shop, celor care ne asteptau si de aceasta data la Brașov, dar din nefericire tot din motive independente de noi, cu toate ca am confirmat si reconfirmat acest concurs in mai multe randuri, iar am fost anuntati cu o zi inainte ca nu mai putem fi prezenti la turneu, noi fiind deja cu masina incarcata pentru deplasare.

                              Prima data a fost confirmat inainte de concursul de la Brașov din data de 23.06.2018. Atunci confirmaseram concursul cu cateva saptamani inainte dar ca si acum, cu cateva ore inainte sa plecam spre Brașov, am fost anuntati ca nu mai putem veni motivul invocat fiind o dubla confirmare a concursului pentru noi si George Durdun. Cu toate ca noi am precizat clar, ca nu avem o problema daca la concurs vor fi prezente mai multe magazine, principalul nostru motiv pentru care ne dorim sa fim prezenti fiind relationarea cu oamenii din aceasta frumoasa comunitate a pasionatilor de tenis de masă, prin prezentarea si oferirea spre testare a produselor pe care le punem la dispozitie. Varianta nu a fost acceptata deaoarece celelalte magazine au comunicat ca se prezinta la concurs doar daca beneficieaza de exclusivitate. Pentru a nu crea tensiuni noi am cedat acel concurs in favoarea lui Geroge. Dupa cele intamplate Alex ( Alex Bondoc ) mi-a promis ca la urmatorul concurs de la Brașov o sa ne primeasca pe noi (repet, PRIMA CONFIRMARE ). Ulterior am reconfirmat acest concurs cu Alex in mai multe randuri. Acum doua trei saptamani cand am fost sunat de Alex care era interesat de niste produse din magazinul nostru, pe care i le-am trimis spre testare la Brașov cu mentiunea ca ele sa fie returnate la concursul organizat de Viva Sport Shop de la Chiajna. Deoarece Alex nu a reusit sa ajunga la acest concurs, am stabilit impreuna sa imi returneze produsele cand vom fi prezenti cu magazinul in cadrul concursul de la Brașov din 06.10.2018.
                              Dupa toate cele mentionate mai sus, azi am fost sunat de Alex care mi-a transmis ca nu avem voie sa venim la acest concurs deoarece Gelu ( Gelu Vladoiu ) vorbise initial cu dl. Tibi (AndroGir) cu care a confirmat prezenta la acest concurs, cu toate ca stia de cele intamplate la concursul anterior din data de 23.06.2018 si cu toate ca si noi confirmaseram acest concurs in mai multe ranuri prin intermediul lui Alex. Avand in vedere situatia creata, noi am fost deschisi si am spus inca odata ca nu avem nici o problema daca mai vine si alt magazin la concurs dar am fost refuzati pentru a doua oara deoarece dl. Tibi ( AndroGir ) si-a anuntat prezenta la acest turneu doar daca are exclusivitate.

                              Multumim pentru intelegere si speram ca intr-un viitor apropiat VivaSportShop sa ajunga si la Brașov!

                              PS: tot pe aceasta cale va rog sa il scoateti din concurs pe Darius Corbu - Valeni de Munte, care face parte din echipa Viva Sport si nu va mai putea ajunge la acest concurs.

                              Cu stima,

                              Tiberiu Tanase

                              www.VivaSportShop.ro // contact@vivasportshop.ro // 0722.678.078 // https://www.facebook.com/VSSTT/
                              Program: Luni-Vineri intre 12:00 - 20:00

                              Comentariu


                              • Ma reinscriu Matei Dumitru - Deva - open
                                Daca nu prind loc la open, treceti-ma la avansati.
                                Multumesc !

                                Comentariu


                                • Postat în original de VivaSportShop Vezi post
                                  .................pe care i le-am trimis spre testare la Brașov cu mentiunea ca ele sa fie returnate la concursul organizat de Viva Sport Shop de la Chiajna. Deoarece Alex nu a reusit sa ajunga la acest concurs, am stabilit impreuna sa imi returneze produsele cand vom fi prezenti cu magazinul in cadrul concursul de la Brașov din 06.10.2018.
                                  Cu Alex ai vorbit despre viitorul turneu de la Brașov, am stat o ora sa iti explic ca nu am nimic personal cu tine sau cu voi. Gelu&Irina m-au intrebat daca mai este cineva pentru Brașov, ca nu ar veni daca mai este cineva, suna destul de clar si de comercial, nici eu nu as merge unde nu este treabă, in fine, i-am promis ca este singur, acum nu pot sa ma sucesc, nu-mi sta in caracter. Tu vorbesti de Chiajna si de discutii mai vechi, pe când turneul de la Bv nici noi nu am stiut ca se tine pe data de 6.

                                  Postat în original de VivaSportShop Vezi post
                                  Multumim pentru intelegere si speram ca intr-un viitor apropiat VivaSportShop sa ajunga si la Brașov!
                                  Ma bucur ca vei fi langa noi, si scuze pentru neplaceri!!!
                                  Hobby: Motoare si ski !
                                  http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                  Comentariu


                                  • Listele sunt actualizate


                                    Postat în original de mateidumitru Vezi post
                                    Ma reinscriu Matei Dumitru - Deva - open
                                    Daca nu prind loc la open, treceti-ma la avansati.
                                    Multumesc !
                                    Te-am bagat la amatori
                                    Hobby: Motoare si ski !
                                    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                    Comentariu


                                    • Se inscrie Strugar Ioan din Deda la avansati.

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de strugar ioan Vezi post
                                        Se inscrie Strugar Ioan din Deda la avansati.
                                        Ok, fac listele dimineata la 7 inclusiv grupele
                                        Hobby: Motoare si ski !
                                        http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                        Comentariu


                                        • Se pare ca n-am avut noroc !

                                          Comentariu


                                          • succes SORIN !!!

                                            Comentariu


                                            • Sala pregătită!! Vă așteptăm!! Succes tuturor!!

                                              Trimis de pe al meu Redmi 5 Plus folosind Tapatalk
                                              BLADE:JOOLA KOOL
                                              FH: Acuda Blue P1Turbo
                                              BH:Tenergy 05fx

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de VivaSportShop Vezi post
                                                In primul rand doresc sa imi cer inca odata scuze in numele Viva Sport Shop, celor care ne asteptau si de aceasta data la Brașov, dar din nefericire tot din motive independente de noi, cu toate ca am confirmat si reconfirmat acest concurs in mai multe randuri, iar am fost anuntati cu o zi inainte ca nu mai putem fi prezenti la turneu, noi fiind deja cu masina incarcata pentru deplasare.

                                                Prima data a fost confirmat inainte de concursul de la Brașov din data de 23.06.2018. Atunci confirmaseram concursul cu cateva saptamani inainte dar ca si acum, cu cateva ore inainte sa plecam spre Brașov, am fost anuntati ca nu mai putem veni motivul invocat fiind o dubla confirmare a concursului pentru noi si George Durdun. Cu toate ca noi am precizat clar, ca nu avem o problema daca la concurs vor fi prezente mai multe magazine, principalul nostru motiv pentru care ne dorim sa fim prezenti fiind relationarea cu oamenii din aceasta frumoasa comunitate a pasionatilor de tenis de masă, prin prezentarea si oferirea spre testare a produselor pe care le punem la dispozitie. Varianta nu a fost acceptata deaoarece celelalte magazine au comunicat ca se prezinta la concurs doar daca beneficieaza de exclusivitate. Pentru a nu crea tensiuni noi am cedat acel concurs in favoarea lui Geroge. Dupa cele intamplate Alex ( Alex Bondoc ) mi-a promis ca la urmatorul concurs de la Brașov o sa ne primeasca pe noi (repet, PRIMA CONFIRMARE ). Ulterior am reconfirmat acest concurs cu Alex in mai multe randuri. Acum doua trei saptamani cand am fost sunat de Alex care era interesat de niste produse din magazinul nostru, pe care i le-am trimis spre testare la Brașov cu mentiunea ca ele sa fie returnate la concursul organizat de Viva Sport Shop de la Chiajna. Deoarece Alex nu a reusit sa ajunga la acest concurs, am stabilit impreuna sa imi returneze produsele cand vom fi prezenti cu magazinul in cadrul concursul de la Brașov din 06.10.2018.
                                                Dupa toate cele mentionate mai sus, azi am fost sunat de Alex care mi-a transmis ca nu avem voie sa venim la acest concurs deoarece Gelu ( Gelu Vladoiu ) vorbise initial cu dl. Tibi (AndroGir) cu care a confirmat prezenta la acest concurs, cu toate ca stia de cele intamplate la concursul anterior din data de 23.06.2018 si cu toate ca si noi confirmaseram acest concurs in mai multe ranuri prin intermediul lui Alex. Avand in vedere situatia creata, noi am fost deschisi si am spus inca odata ca nu avem nici o problema daca mai vine si alt magazin la concurs dar am fost refuzati pentru a doua oara deoarece dl. Tibi ( AndroGir ) si-a anuntat prezenta la acest turneu doar daca are exclusivitate.

                                                Multumim pentru intelegere si speram ca intr-un viitor apropiat VivaSportShop sa ajunga si la Brașov!

                                                PS: tot pe aceasta cale va rog sa il scoateti din concurs pe Darius Corbu - Valeni de Munte, care face parte din echipa Viva Sport si nu va mai putea ajunge la acest concurs.

                                                Cu stima,

                                                Tiberiu Tanase

                                                buna seara cineva cred ca greseste:andro gir si domnul tibi? parca totusi are sau au alt nume .acel gir inseamna ceva.multi nu stiu !

                                                Comentariu


                                                • Astia cu vanzarea de palete si lemne
                                                  Lemn superoffensive
                                                  Buget 200 lei aprox
                                                  Montare rapida
                                                  Nu mi trebuie control
                                                  Se poate?se gaseste?


                                                  Sent from my iPhone using Tapatalk

                                                  Comentariu


                                                  • La începători Butunoiu Tony!lnou

                                                    Trimis de pe al meu Redmi 5 Plus folosind Tapatalk
                                                    BLADE:JOOLA KOOL
                                                    FH: Acuda Blue P1Turbo
                                                    BH:Tenergy 05fx

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X