Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Centenar", Alba Iulia - 03.11.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de GeluBv Vezi post
    De ce nu faci rezervare la o camera single? Colegul nu are probleme cu sforaitul, te risti sa ai tu probleme)



    Normal, dar mai dureaza pana se legifereaza), tot mai in siguranță esti in cameră single), la pret esti tot pe acolo.
    Foarte tare Gelu, anuntul era pentru Botoșani ( find un val de retrageri acolo iar organizatorul a unit elite-ul cu open-ul mi-am reconfirmat pozitia prin faptul ca Nu ma retrag de la concurs) si nu pentru Alba Iulia. Referendumul e pe 6 Oct., daca se valideaza ? ..simplu... daca se face cvorumul se valideaza, daca nu, nu. Deja am gasit un partener pentru camera dubla.

    Costica Sursilov a intrebat daca nu cumva e o neconcordanta intre preturi. Single e 140, doar daca stai 2 in camera pretul scade la 90 persoana 180 dubla, eu zic ca merita reducerea de 50 lei pe zi.

    Comentariu


    • Hagatis Andrei - elite
      Georgiu Dragos
      Firu Marian

      Butnaru Madalina - Open
      Marcu Vasile

      Badaluta Marin - Avansati
      Boicu Gabriel

      Toti din Vatra Dornei

      Later edit: Marcu Vasile are Mp=30,68. A fost înscris la Elite.
      Ultima editare de marcelgiosan; 04.oct.2018, 05:26.
      Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
      BH : Tenergy 05Fx
      FH : Tenergy 05Fx

      Comentariu


      • Daroti Florin, Lipova - Avansați.
        Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

        Comentariu


        • Jicarean David - Lipova - Incepatori

          Comentariu


          • Fusca Georgian- Targoviște-începători, mulțumesc.

            Comentariu


            • Kis Istvan-Brașov avansati.

              Comentariu


              • Comșa Dan, Sibiu, Open


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                blade : tbs st / fh : joola rhyzm 48 2.0 / bh : bty brycespeed fx

                Comentariu


                • Popa Gheorge Aiud open

                  Comentariu


                  • Galfi Levente si Csiki Sandor avansati Cluj -Napoca
                    Teleki Zsolt-Elite Cluj -Napoca

                    Comentariu


                    • Cristi Ciortescu -> Iași -> Open

                      Comentariu


                      • Din Pitești , la elite : Banescu Dragos si din București : Macarenco Andrei

                        Comentariu


                        • Mocean Dan, Cluj, Elite

                          Comentariu


                          • Boraciu Claudiu, Urziceni, Elite

                            Comentariu


                            • Musat Catalin Open

                              Comentariu


                              • Corneanu Sorin - Botoșani - open


                                Succes si multumim pentru tot ce faceti pentru noi, mii de multumiri atat organizatorilor cat si autoritatilor locale care sprijina sportul si tenisul de masa in special.
                                Este o onoare pentru noi sa fim alaturi de dvs, o onoare pt miscarea Amatur ca a fost invitata la Alba Iulia in prag de centenar, cu siguranta ca va fi un sfarsit de saptamana bun de povestit nepotilor.
                                Multumim.


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Blade: lemn off...ce lemn !
                                Bh: cu tepi
                                Fh: fara tepi

                                Comentariu


                                • Barbuta Ioan - din Dej - Avansati

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de Constantin Sursilov Vezi post
                                    Referitor la preturile negociate, am sunat la hotel si am rezervat 3 camere single pt. 3 persoane din București insa mi s-a spus ca pretul pt. single este 140 lei. I-am mentionat ca pe forum este un pret negociat afisat insa mi s-a spus ca este o greseala?!?

                                    Poate lamuri cineva situatia?
                                    Multumesc anticipat!

                                    Trimis de pe al meu Huawei Mate 10 PRO folosind Tapatalk
                                    Postat în original de marcelgiosan Vezi post
                                    Am actualizat informațiile referitoare la cazarea de la Hotel Cetate. Era o neconcordanță la camera single.



                                    Rugămintea organizatorilor este să nu rezervați camere la Hotel Cetate dacă nu aveți certitudinea că prindeți loc eligibil la turneu.
                                    Există varianta ca Hotelul să rămână cu camere neocupate dacă se anulează rezervările și îl punem într-o situație neplăcută pe Dl. Pralea Constantin.

                                    Pentru orientare cu privire la ultimele locuri eligibile citiți postul cu nr. 5.
                                    Cei care sunt poziționați în Clasament sub limita eligibilă, dar totuși doresc să rezerve cameră la Hotel sunt rugați să ia legătura cu Emi (0747.630.959), care va gestiona legătura cu recepția hotelului.

                                    Vă mulțumim pentru înțelegere!
                                    Postat în original de spintactic Vezi post
                                    Fara intentii carcotase, observ pe site-ul lor, pretul "de 32 eur/noapte (~149 lei)" (http://alba.imparatulromanilor.ro/rooms/camera-single/).
                                    Se pare ca nu sunt chiar asa flexibili precum ar da impresia. Ori poate ca le place sa isi faca reclama pe seama evenimentului.
                                    Imi cer scuze de situatia creata tuturor celor care azi au intampinat neplaceri la rezervarea camerelor single ,Hotel Cetate,dar se pare ca este o greseala de transcriere a mea.
                                    Dupa mai multe variante ale planului acestui eveniment unde au fost mai multe modificari si corectari ,in prospectul final trimis catre Marcel pt,postarea anuntului pe forum s-a strecurat aceasta gresala.

                                    Cand am fost cu D-ul Pralea la Hotel Cetate ,preturile afisate erau de 200 lei single si 240 dubla(Twing sau matrimoniala) si pretul comunicat de directorul Hotelului D-ul Tiberiu Taran a fost de 140 camera single,180 camera dubla si ne pune la dispozitie in camerele mari ale hotelului si camere triple la pretul de 240 lei.Preturi ce le-am considerat oneste tinand cont de conditiile pret-calitate.

                                    In cursul zilei de astazi am fost sesizat de mai multe persoane care au vazut pe pagina hotelului preturi incepand de la 32 euro single si 39 euro dubla ,dupa care am avut o discutie cu personalul hotelului explicandu-mi ca acele preturi se refera in anumite perioade si nicidecum in weekend-uri si mai ales in perioada luni noiembrie cand incep mai multe evenimente in Alba Iulia cu ocazia Centenarului.
                                    Am considerat decuviinta sa fac aceste lamuriri sa clarific situatia neplacuta creeata.Maine o sa avem o intrevedere cu Directorul Hotelului Cetate si va vom comunica pozitia acestuia.
                                    MULTUMIM DE INTELEGERE.


                                    P.S.Cat tine de comunicatul lui Marcel referitor la rezervari a persoanelor neeligibile,de a lua legatura direct cu mine telefonic EMI 0747630959,db@emi-tt.ro sau prin MP user zosim1 ,este de a putea a avea o gestionare cat mai buna a ocupari si pastrari capacitati rezervate la acest hotel.Ms.
                                    Ultima editare de Zosim1; 04.oct.2018, 09:00.

                                    Comentariu


                                    • Maxim Valentin, Cluj, Elite
                                      Hurricane III (by Nittaku)
                                      Jun Mizutani ZLC
                                      Nittaku Hammond Z2

                                      Comentariu


                                      • Zamblau Ionuț, Cluj, Elite

                                        Trimis de pe al meu EVA-L19 folosind Tapatalk
                                        Primorac Carbon
                                        FH Dignics 09C
                                        BH JOOLA MAXX

                                        Comentariu


                                        • Rosoga Ana, incepatori.Constanța. Multumesc.

                                          Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

                                          Comentariu


                                          • Bumbu Pavel, Războieni, avansați

                                            Comentariu


                                            • Popet Doru-elite-Timișoara

                                              Comentariu


                                              • Putnik Tiberiu-varset--Avansati

                                                Comentariu


                                                • Verdet Adrian / elite / Oravita
                                                  Kaposta Victor / elite / Arad

                                                  Comentariu


                                                  • TROCARU REMUS din TULCEA - OPEN.
                                                    MULȚUMESC.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X