Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Sighetu Marmației - 20.10 2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B Sighetu Marmației - 20.10 2018

    LOCALITATEA: Sighetu Marmatiei, Liceul Teoretic Leöwey Klára, Str. 22 Decembrie 1989, nr.2;
    DATA: Sâmbătă 20 Octombriee 2018;
    CATEGORII: Elite/Open/Amatori/Incepatori;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    08.30 - 09.15 – validare înscrieri, la 9.30 încep meciurile;
    SALA: Liceul Teoretic Leöwey Klára;
    INDICAȚII DE ACCES:https://www.google.com/maps/place/Li...9!4d23.8857341

    LOGISTICĂ: 6 mese (Donic, Cornilleau);
    MINGILE OFICIALE ALE EVENIMENTULUI:Tibhar;
    SPAȚIU DE JOC: 200 mp
    TAXA: Adulți - 20 Lei, Copiii 15-18 ani - 10 lei,persoane cu dizabilitati fără taxă ;
    Se asigură: apă plată 2 litri;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1÷4 – cupe + medalii + diplome;
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 18.10.2018, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    - Elite/Open/Amatori/Incepatori – maxim 36 participanți;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1-4-3-2;
    - Tablou eliminatoriu de 8, 16, 32;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare.
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi;
    ORGANIZATOR:
    - Tintas Adrian, tel. 0741169304;
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Tintas Adrian, tel. 0741169304;;
    Lemn:Levi Off Fh:Tibhar Evolution,Bh: TSP Curl P-4 Chop
    http://www.tenismasa.ro/

  • #2
    Inscrieri E/O/A/I - on 10/19/2018 at 7:40:52 PM

    1. Galban Calin, Viseu, 66 - 40.57 - E
    2. Ticala Vasile Jr, Viseu, 308 - 32 - E
    3. Hotico Ciprian, Sighetu Marmatiei, 1415 - 30.3 - E
    4. Catricicau Adrian, Baia Mare, 520 - 28.65 - O
    5. Iovdi Vasile, Ucraina, 2047 - 28.1 - O
    6. Mal Calin, Baia Mare, 726 - 25.67 - O
    7. Mal Denis, Baia Mare, 525 - 22.98 - O
    8. Iovdi Gheorghe, Ucraina, 2314 - 20.2 - O
    9. Horotan Catalin, Baia Mare, 617 - 18.6 - A
    10. Andreica Daniel, Viseu, 654 - 18.15 - A
    11. Tintas Adrian, Sighetu Marmatiei, 540 - 17.95 - A
    12. Chira Camelia, Baia Mare, 944 - 17.1 - AJF
    13. Ticala Vasile, Viseu, 1868 - 17 - A
    14. Chira Lucian, Baia Mare, 995 - 16.8 - A
    15. Ivascu Cosmin, Viseu, 704 - 15.04 - A
    16. Chira Angel, Baia Mare, 905 - 14.8 - AW
    17. Faltisca Eugen, Viseu, 1565 - 13.8 - A
    18. Drimus Mihai, Sighetu Marmatiei, 2401 - 9.35 - I
    19. Maxim Adrian, Baia Mare, 3299 - 8 - IJ
    20. Tintas Pavel, Sighetu Marmatiei, 3450 - 6.9 - IW
    21. Moldovan Ioan, Viseu, 1683 - 6.54 - I
    22. Deac Valentin, Viseu, 4057 - 0 - A
    23. Gavaller Rita, Sighetu Marmatiei, 5002 - 0 - A
    24. Hotea Mihai, Sighetu Marmatiei, 5003 - 0 - A
    25. Doboes Raul, Sighetu Marmatiei, 5004 - 0 - A
    26. Vraja Carlos, Sighetu Marmatiei, 5005 - 0 - A
    27. Dunka Dacian, Baia Mare, 5006 - 0 - A
    28. Geiger Norbert, Baia Mare, 5007 - 0 - A
    29. Maran Petru, Sighetu Marmatiei, 5008 - 0 - A
    30. Fat Nicu, Sighetu Marmatiei, 5009 - 0 - A
    31. Balint Erika, Sighetu Marmatiei, 5010 - 0 - A
    32. Csurka Akos, Sighetu Marmatiei, 5011 - 0 - A
    Ultima editare de flowmaster; 19.oct.2018, 18:41.
    Lemn:Levi Off Fh:Tibhar Evolution,Bh: TSP Curl P-4 Chop
    http://www.tenismasa.ro/

    Comentariu


    • #3
      Din Vișeu
      Galban Calin
      Ticala Vasile Jr
      Deac Valentin
      Ivascu Cosmin
      “Sometimes I win, sometimes I learn”

      Comentariu


      • #4
        Krisan Iuliu-Vișeu
        “Sometimes I win, sometimes I learn”

        Comentariu


        • #5
          Tintas Pavel, Siman Radu, Drimus Mihai, Tintas Adrian.
          Lemn:Levi Off Fh:Tibhar Evolution,Bh: TSP Curl P-4 Chop
          http://www.tenismasa.ro/

          Comentariu


          • #6
            Gavaller Rita- Sighet
            Lemn:Levi Off Fh:Tibhar Evolution,Bh: TSP Curl P-4 Chop
            http://www.tenismasa.ro/

            Comentariu


            • #7
              Hotico Ciprian
              Sighet

              Comentariu


              • #8
                Cătălin Horotan, Baia Mare

                Comentariu


                • #9
                  Mal Denis, Mal Calin,
                  Baia Mare

                  Comentariu


                  • #10
                    chira angel,chira lucian ,si proaspata campioana nationala la fete 8-10 ani,CHIRA CAMELIA

                    Comentariu


                    • #11
                      Krisan Iuliu se retrage
                      Se înscrie Ticala Vasile senior
                      “Sometimes I win, sometimes I learn”

                      Comentariu


                      • #12
                        Hotea Mihai -Sighet
                        Lemn:Levi Off Fh:Tibhar Evolution,Bh: TSP Curl P-4 Chop
                        http://www.tenismasa.ro/

                        Comentariu


                        • #13
                          Moldovan Ioan-Viseu
                          “Sometimes I win, sometimes I learn”

                          Comentariu


                          • #14
                            Se inscriu:
                            Iovdi Vasile
                            Iovdi Iura
                            Rusin Iaroslav
                            UCRAINA

                            Comentariu


                            • #15
                              Doboes Raul , Vraja Carlos-Sighet. Se retrage Siman Radu.
                              Lemn:Levi Off Fh:Tibhar Evolution,Bh: TSP Curl P-4 Chop
                              http://www.tenismasa.ro/

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X