Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Toamna Orădeană", King Pong Oradea - 20.10.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de jurescu sorin Vezi post
    vad ca in clasament a-ti actualizat lipsa lui jurescu si a lui borcsi,dar pe statusul nostru nu apare actualizat ca au participat la turneul king pong asa cum apare la restul participantilor.
    acele puncte au valoare ptr unii jucatori.
    atit la jurescu cit si la borcsi ultimul turneu jucat apare TG JIU.
    faceti-va treba pina la capat.si noi 2 am platit aceeasi taxa de participare,asteptam sa fim tratati egal.
    Clasamentul a fost corectat. Nu organizatorii turneelor actualizeaza/importa clasamentul pe amatur.ro ci Florin Apian. Aseara s-a importat primul clasament si azi dimineata clasamentul corectat.

    Comentariu


    • Buna ziua ,singura problema in opinia mea a fost numarul mare de participanti care a fost peste capacitatea salii fapt caruia i se datoreaza condesul masiv creat. Erau mese care erau ude si "patina" mingea pe ele. In rest sa oferit exact ca si in anunt vis a vis de mancare si apa. Multumesc si sper sa nu supar cu observatia.

      Trimis de pe al meu SM-A600FN folosind Tapatalk
      Ultima editare de Adrian Veres; 21.oct.2018, 12:33.
      Tot mai ești pasionat de ierburi, de plante, de culturile de tot felul?

      Comentariu


      • Postat în original de jurescu sorin Vezi post
        4)masa(gustarea) oferita a constat in citeva platouri de piine cu unt si salam la care nu am ajuns(si alti colegi au fost in situatia mea)
        Postat în original de King Pong Oradea Vezi post
        Se asigură apă plată, ceai, cafea;
        In anuntul turneului nu se pomeneste de mancare. Sandwich-urile au fost bonus.
        Nu vreau sa-i iau apararea lui Gergo dar nu mi se pare normal sa se aduca acuze nemeritate. Probabil ca numarul jucatorilor a fost putin mai mare decat ar fi trebuit dar sala s-a amenajat intr-un spatiu nou si nu se cunostea cum "suporta" sala o competitie. Cu siguranta la urmatorul concurs se va reduce numarul de participanti pentru a nu mai aparea condensul.
        Si daca tot m-am bagat in seama, nu vreau sa fiu inteles gresit. Chiar incurajez participantii sa-si scrie opiniile (oricare ar fi ele, pozitive sau negative) pentru ca doar asa, noi organizatorii, ne putem corecta greselile si putem progresa in ceea ce facem oferind concursuri din ce in ce mai bune.

        Comentariu


        • Postat în original de Kralizec Vezi post
          In anuntul turneului nu se pomeneste de mancare. Sandwich-urile au fost bonus.
          Nu vreau sa-i iau apararea lui Gergo dar nu mi se pare normal sa se aduca acuze nemeritate. Probabil ca numarul jucatorilor a fost putin mai mare decat ar fi trebuit dar sala s-a amenajat intr-un spatiu nou si nu se cunostea cum "suporta" sala o competitie. Cu siguranta la urmatorul concurs se va reduce numarul de participanti pentru a nu mai aparea condensul.
          Si daca tot m-am bagat in seama, nu vreau sa fiu inteles gresit. Chiar incurajez participantii sa-si scrie opiniile (oricare ar fi ele, pozitive sau negative) pentru ca doar asa, noi organizatorii, ne putem corecta greselile si putem progresa in ceea ce facem oferind concursuri din ce in ce mai bune.
          Latime mica! Lungime mica! Ih ! La turneu B probabil e ok! Dar pt turneu A nu se preteaza! Dar na parerile vor fi impartite!

          Comentariu


          • Postat în original de tmroradea Vezi post
            Ceau Gery. Modifică și la începători Doru Presacan pe 2 și Tana Marius pe 3.Data viitoare "deschide și un restaurant" la parter cu riscul de lua câteva unlike-uri
            Clasament Incepatori

            1. Papp Attila - Salonta
            2. Maxim Alexandru - Oradea
            3 -- 4
            Presecan Doru - Oradea
            Tana Marius - Oradea
            5 -- 8
            Cotca Diana - Oradea
            Parv Calin - Cluj Napoca
            Cotrau Andrei - Oradea
            Cotca Rares - Oradea
            9 -- 10
            Creta Petru - Luna CJ
            Rus Nicolae - Oradea
            11 -- 2v gr.sup.
            Herteg Doru - Arad
            12 -- 15 1v gr.sup.
            Asteleanu Lucian - Cluj Napoca
            Pascu Gabriel - Cluj Napoca
            Buie Laurentiu - Arad
            Agopcsa Sandor - Cluj Napoca
            16 -- 20 0v gr.sup.
            Gligor Paul - Arad
            Jicarean David - Lipova
            Popa Cosmin - Arad
            Achim Paul - Arad
            Purda Raul - Lipova
            21 -- 24 1v gr.inf.
            Boitos Rodica - Oradea
            Nagy Zsolt - Oradea
            Halasz Levente - Cluj Napoca
            Fatehy Anita - Cluj Napoca
            25 -- 29 0v gr.inf.
            Naltu Alex - Lipova
            Varga Balazs - Oradea
            Moldovan Andrei - Oradea
            Popa Cristian Vasile - Cluj Napoca
            Barabas Gergő - Oradea
            Club King Pong Oradea
            www.kingpong.ro
            0359 181 232

            Comentariu


            • Buna ziua. Creta Petru ma numesc. Va rog sa urmariti putin evolutia mea la acest turneu si Maxim Alexandru. In inferioare el a avut 4 victorii si un meci pierdut eu 5 victorii. 5 locuri unu au avut bye si cel mai bun loc 2.ok in superioare eu am avut doua victorii cu 3-2 si 3-0 si am pierdut cu 3-2. Perfect adevarat. Maxim Alexandru in superioare la fel. Doua victorii cu 3-0 si pierde cu 3-0.Setaveraj +3 amandoi. Greseala mea. Ma nascut mama in Cluj nu in Oradea. Multumesc.

              Trimis de pe al meu F3111 folosind Tapatalk

              Comentariu


              • Postat în original de piki Vezi post
                Buna ziua. Creta Petru ma numesc. Va rog sa urmariti putin evolutia mea la acest turneu si Maxim Alexandru. In inferioare el a avut 4 victorii si un meci pierdut eu 5 victorii. 5 locuri unu au avut bye si cel mai bun loc 2.ok in superioare eu am avut doua victorii cu 3-2 si 3-0 si am pierdut cu 3-2. Perfect adevarat. Maxim Alexandru in superioare la fel. Doua victorii cu 3-0 si pierde cu 3-0.Setaveraj +3 amandoi. Greseala mea. Ma nascut mama in Cluj nu in Oradea. Multumesc.

                Trimis de pe al meu F3111 folosind Tapatalk
                Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	piki.JPG 
Afișări:	2 
Mărime:	55,8 KB 
ID:	776915

                In loc sa dorm la ora 1:45, eu am stat sa va calculez setaveraje... Cu placere...
                Club King Pong Oradea
                www.kingpong.ro
                0359 181 232

                Comentariu


                • Nu cel mai bun loc 2 are bye, pozitiile pe tablou se completeaza dupa regula sarpelui pentru numar de grupe impar si tot asa dar cu ceva permutari 2 cate 2 pentru numar par de grupe.
                  TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                  Comentariu

                  Who has read this thread:
                  Procesare...
                  X