Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa "S-SUCCES", Suceava - 27.10.2018

Adună
X
Adună
Utilizatori activi care vizualizează acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B Cupa "S-SUCCES", Suceava - 27.10.2018

    LOCALITATEA: Suceava
    DATA: Sâmbătă 27 octombrie 2018;
    CATEGORII - Elite/Open, Avansați, Începători

    MAXIM 72 DE PARTICIPANŢI ÎNPĂRŢIŢI PE TREI CATEGORII ÎN FUNCŢIE DE DINAMICA ÎNSCRIERILOR!

    ORA DE ÎNCEPERE:
    08.30 - 09.00 validare înscrieri, la 09.30 încep meciurile

    INDICAȚII DE ACCES:
    Sala de Sport a Colegiului Național Ștefan cel Mare Suceava (lângă autogară);

    LOGISTICĂ: 12 mese.
    mingi plastic***
    SPAȚIU DE JOC: 800 mp.
    SUPRAFAȚA DE JOC: Gerflor;
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri;
    SE ASIGURĂ: apă plată/cafea

    TAXA: 30 Lei
    - doamnele/domnișoarele și elevii – 20 lei;
    - persoane cu dizabilitati – fără taxă
    - 1 Leu/participant vor fi transferați în contul AmaTur;

    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1-4 – cupe, medalii, diplome; ATENŢIE - SE JOACĂ ŞI FINALA MICĂ!
    Locurile 5-8 – diplome;


    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 25.10.2018, ora 21,00;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte: N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    - în momentul înscrierii va rog să specificați dacă doriți să jucați la o categorie superioară față de cea la care vă califică media!

    ÎNCEPĂTORI - poate participa orice jucător cu media între 0 şi 9.99
    AVANSAŢI – poate participa orice jucător cu media între 0 şi 19,99;
    OPEN/ELITE - poate participa orice jucator cu media >= 20,00 sau la cerere orice jucător cu media peste 10.

    SISTEMUL DE JOC PENTRU TOATE CATEGORIILE:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 4,5 sau 6 jucători – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Grupe superioare de câte 3/4 jucători – se califică primii 2 sau 3 (se va stabili la faţa locului după terminarea grupelor superioare);
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu complet se va genera automat;

    ORGANIZATORI:
    Asociaţia Sportivă Ştefan cel Mare Suceava - Adrian Cojocaru - 0742127919

    Vă așteptăm cu drag cu o cafea/ceai.
    Ultima editare de Adrian's; 24.oct.2018, 18:25.

  • #2
    Inscrieri Elite/Open - on 26.10.2018 at 22:57:26

    1. Albu Vlad, Iasi, 156 - 41,68 - E
    2. Hasna Cosmin, Straja, 238 - 41,2 - EL
    3. Cozma Catalin, Falticeni, 22 - 39,41 - EW
    4. Albu Catalin, Pascani, 119 - 37,8 - E
    5. Hagatis Andrei, Vatra Dornei, 28 - 37,23 - E
    6. Onufrei Ciprian, Botosani, 172 - 37 - E
    7. Cojocaru Stefan, Suceava, 199 - 36,82 - EJ
    8. Orza Catalin, Suceava, 1812 - 36,6 - E
    9. Morosanu Vasile, Suceava, 112 - 36,45 - EW
    10. Ursulean Florin, Straja, 635 - 35,1 - E
    11. Georgiu Dragos, Vatra Dornei, 41 - 34,75 - E
    12. Rusti Catalin, Suceava, 1215 - 30,9 - E
    13. Polocoser Cristian, Suceava, 266 - 28,25 - O
    14. Subcinski Alexandru, Suceava, 556 - 27,8 - O
    15. Plamada Lucian, Iasi, 239 - 27,41 - O
    16. Morosan Marian, Suceava, 179 - 27,4 - O
    17. Vlaisan Vasile, Vicovu de Jos, 323 - 27,18 - O
    18. Macovei Cristi, Iasi, 162 - 26,6 - O
    19. Pinzar Alin, Suceava, 217 - 24,52 - O
    20. Butnaru Madalina, Vatra Dornei, 388 - 22,96 - OF
    21. Corocaescu Cristian, Suceava, 588 - 22,53 - O
    22. Cazacu Florin, Vatra Dornei, 1032 - 21,05 - O
    23. Sofian Corneliu, Suceava, 381 - 19,53 - AW
    24. Badaluta Marian, Vatra Dornei, 278 - 18,59 - AW
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Mahu Bogdan, Pascani, 410 - 22,47 - O
    2. Volostiuc Catalin, Suceava, 1299 - 22,7 - O

    Inscrieri AVANSATI - on 26.10.2018 at 22:58:10

    1. Donisan Costel, Pascani, 567 - 19,44 - AW
    2. Vicovanu Petru, Horodnic de Jos, 663 - 19,03 - A
    3. Lucic Corneliu, Suceava, 365 - 17,86 - AWH
    4. Aldea Nelu, Falticeni, 660 - 17 - A
    5. Ianos Valentin, Suceava, 893 - 17 - A
    6. Chiriac Marius, Botosani, 464 - 16,74 - A
    7. Zepciuc Marius, Granicesti, 733 - 15,5 - A
    8. Simionese Sorin Gabriel, Granicesti, 832 - 15,17 - A
    9. Aanei Cristian, Putna, 725 - 14,95 - A
    10. Lupu Cristian, Botosani, 779 - 14,86 - A
    11. Mihai Adrian, Botosani, 1403 - 14,55 - A
    12. Mihalea Lucian, Suceava, 1444 - 14,5 - A
    13. Rauh Andrei, Moldova, 1956 - 14,4 - A
    14. Constantinica Silviu, Botosani, 749 - 13,77 - AJ
    15. Morosan Mihai, Granicesti, 1498 - 13,5 - A
    16. Gagea Marian, Botosani, 741 - 12,63 - A
    17. Simionese Ovidiu, Granicesti, 785 - 12,52 - AJ
    18. Mita Augustin, Dorohoi, 736 - 11,77 - A
    19. Calancea Dragos, Siret, 873 - 10,38 - A
    20. Boariu Timofte Danut, Borsec, 920 - 10,38 - A
    21. Pohaci Claudiu, Dorohoi, 1491 - 10 - A
    22. Robciuc Doru, Suceava, 1762 - 8 - I
    23. Andronic Ioan, Suceava, 1927 - 6,3 - IW
    24. Portariuc Gheorghe, Botosani, 1051 - 6,15 - I


    Inscrieri Incepatori - on 26.10.2018 at 22:58:34

    1. Brandusan Lucian, Radauti, 1213 - 9,67 - I
    2. Ursulean Daniel, Straja, 820 - 9,15 - IJ
    3. Miron Sara, Prelipca, 1277 - 9,1 - IF
    4. Suciu Andrei, Borsec, 1050 - 9,08 - I
    5. Daraba Gabriel, Botosani, 1422 - 8,95 - I
    6. Zamfirache Ioan, Botosani, 748 - 8,47 - IW
    7. Oghinciuc Cristi, Tisauti, 1304 - 8,4 - I
    8. Aluculesa Radu, Botosani, 1667 - 8 - I
    9. Nistor Andreea, Botosani, 1157 - 7,88 - IF
    10. Golea Dragos, Suceava, 2139 - 7 - I
    11. Maciuc Razvan, Suceava, 2799 - 7 - I
    12. Lazar Lavinia, Salcea, 1617 - 6,1 - IF
    13. Husarciuc Beniamin, Suceava, 1669 - 5,83 - I
    14. Ungureanu Constantin, Suceava, 2365 - 5,7 - I
    15. Lazaroff Filip, Suceava, 2690 - 5,7 - I
    16. Lazaroff Toma, Suceava, 2725 - 5,5 - I
    17. Pascariu Vasile, Suceava, 3755 - 5,5 - I
    18. Vlaisan Georgica, Vicovu de Jos, 2020 - 5,47 - I
    19. Hanza Daniel, Prelipca, 2011 - 5,3 - I
    20. Apetroaei Mircea, Suceava, 1599 - 5,15 - I
    21. Nica Alexandru, Iasi, 2381 - 4,5 - I
    22. Mihalea Iustina, Suceava, 2495 - 4,5 - IF
    23. Mikk Aurelian Victor, Borsec, 2095 - 4 - I
    24. Mocanu Alexandru, Suceava, 3006 - 4 - I
    25. Lupu Stefan, Suceava, 3286 - 0 - A
    26. Gidro Bela, Borsec, 5002 - 0 - A
    27. Ovadiuc Mircea, Suceava, 5004 - 0 - A
    Ultima editare de Adrian's; 26.oct.2018, 21:58.

    Comentariu


    • #3
      COJOCARU STEFAN, SUCEAVA
      RAUH ANDREI, MOLDOVA - actualmente elev la un liceu in Suceava
      Amoraritei Tudor, Maciuc Razvan, Apetroaei Mircea, Mihalea Iustina - la incepatori

      Comentariu


      • #4
        Mahu Bogdan,Pascani,Open,multumesc

        Comentariu


        • #5
          Vicovanu Petru-Horodnic de Jos-avansați!
          Mulțumesc!

          Comentariu


          • #6
            Gagea Marian din Botosani la avansati

            Comentariu


            • #7
              Tanasae Gabi, Suceava,avansați.

              Comentariu


              • #8
                Moroşan ionel avansați mulțumesc

                Trimis de pe al meu SM-J320F folosind Tapatalk

                Comentariu


                • #9
                  Polocoser Cristian -open

                  Comentariu


                  • #10
                    Ciprian Onufrei , Botoșani - elite


                    Sent from my iPhone using Tapatalk

                    Comentariu


                    • #11
                      Mita Augustin si Pohaci Claudiu din Dorohoi la avansati. Va multumim.

                      Comentariu


                      • #12
                        Pinzar Alin open

                        Trimis de pe al meu Telefon Fix folosind Tapatalk
                        Andro TP-Ligna CI
                        Andro Hexer Powergrip SFX
                        Andro Hexer Powergrip SFX

                        Comentariu


                        • #13
                          La avansați Cristi Lupu din Botoșani.

                          Comentariu


                          • #14
                            Simionese Ovidiu si Simionese Sorin Gabriel doresc sa se inscrie la Avansati.
                            Multumesc !

                            Comentariu


                            • #15
                              Robu Mihai avansati

                              Comentariu


                              • #16
                                Morosanu Vasile,Suceava,elite

                                Comentariu


                                • #17
                                  Corneanu Sorin - Elite
                                  Blade: lemn off...ce lemn !
                                  Bh: cu tepi
                                  Fh: fara tepi

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Lovin Eusebiu - Open - Comanesti

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Morosan Marian - open - Suceava

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Danila anton avansati

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Se inscrie Daraba Gabriel, Botosani, Categoria Incepatori
                                          "Tenisul de masa este cel mai important lucru dintre cele mai putin importante ale vietii"

                                          https://www.youtube.com/watch?v=KcG_uPnxeZ4 - un mesaj despre cel mai important lucru in viata

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Vaculisteanu Ionut - open

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Felicitari lui Andrei Rauh pentru alegerea facuta!!! Cea cu liceul in Suceava, in acest mod fiind mai aproape de tenisul de masa din Romania!!!!

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Hop și eu la open!
                                                Corocaescu /Suceava
                                                Blade: Butterfly Timo Boll Alc
                                                FH: tenergy 05
                                                BH: tenergy 05

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Sisca Nicusor - Comanesti - Incepatori
                                                  Nicu Sisca

                                                  Comentariu

                                                  Cine a citit topicul
                                                  Procesare...
                                                  X