Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU DE CATEGORIA "A" -MANGALIA- 20.06.2009

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Re: TURNEU DE CATEGORIA A" -MANGALIA- 20.06.2009

    Postat în original de Razvan
    Frumos final...
    ala nu-i final,e un inceput (soarele rasare)

    Comentariu


    • Re: TURNEU DE CATEGORIA A" -MANGALIA- 20.06.2009

      Frumoase poze, domnu' Paul! Le-am privit cu placere si ma simt de parca as fi fost si eu acolo!

      Comentariu


      • Re: TURNEU DE CATEGORIA A" -MANGALIA- 20.06.2009

        Postat în original de Dragomir Paul
        Postat în original de Razvan
        Frumos final...
        Ceva gen : " Si miine va fi o noua zi, un nou inceput !!!..."...
        Scarlet O'Hara..Pe aripile vantului... asa'i domnul Paul !

        Comentariu


        • Re: TURNEU DE CATEGORIA A" -MANGALIA- 20.06.2009

          [quote=Dragomir Paul]
          Postat în original de "selectia naturala":20ad8try
          Postat în original de Razvan
          Frumos final...
          ala nu-i final,e un inceput (soarele rasare)
          Finalul postarii pozelor ...Poate ca asta a vrut sa fie ... [/quote:20ad8try]
          Da, corect. Frumos final al colajului de poze. Un turneu s-a terminat, incepe altul prin acest rasarit de soare...

          Comentariu


          • Re: TURNEU DE CATEGORIA A" -MANGALIA- 20.06.2009

            http://tenisdemasa.amatur.ro/A9_15_Mangalia.php - pagina turneului
            TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

            Comentariu


            • Re: TURNEU DE CATEGORIA A" -MANGALIA- 20.06.2009

              STEFAN RUSU:dreptul la replica.
              Rares a scris despre conflictul avut la Bistrița, dar nu a mentionat cu cine. Eu n-am ce sa ascund si vreau sa-i transmit urmatoarele: regret cele intimplate dar mi-a sarit mustarul cind m-ai facut "obraznic" desi nu-ti gresisem cu nimic pina in acel moment. Sint totusi de virsta regretatului tau parinte si nu-ti permit o astfel de iesire, motiv pentru care ti-am propus o rezolvare a diferendului in mod cavaleresc. Ai dreptate! Nu era cazul...... Tot respectul pentru eforturile depuse de tine in acesti ani privind organizarea turneelor din cadrul AMATOUR. Referitor la ce fac, eu nu doresc sa fac de doi bani pe nimeni insa pentru a nu fi mereu contestat renunta si tu la tratarea fetelor si la "turca" pe care o practici cu succes, mai sint jucatori cu acelasi tip de guma in BH care nu deranjeaza nici pe jumatate deci in opinia mea, si nu numai, rezultatele tale se datoreaza nu jocului practicat ci trucarii paletei ........
              Amultart of+//Tenergy 64//Tenergy 64

              Comentariu


              • Re: TURNEU DE CATEGORIA A" -MANGALIA- 20.06.2009

                La Bistrița totul a inceput dupa ce te-am rugat in mod civilizat sa nu mai servesti de mana.Imediat ai luat foc si ai inceput sa ma faci ca la usa cortului.Ca replica,recunosc ca te-am facut obrazinic dupa care m-ai invitat la duel.Normal
                ca te-am refuzat mai ales ca nu m-am batut cu nimeni niciodata.
                Recunosc ca am fost un las:La 2-1 pentru tine,cand mi-ai solicitat schimbarea paletei,trebuia sa dau frumos mana cu tine si sa cedez partida.Faptul ca am vrut sa ma razbun pe tin prin victorie la masa de joc a fost o prostie.
                Cat priveste ultima parte a mesajului,faci niste acuze extrem de grave,care nu au niciun argument.Faptul ca am putina experienta si folosesc echipamente potrivite stilului meu de joc nu inseamna ca truchez ceva.
                Din fericire pentru mine,sunt multi cei care ma cunosc, si tot odata imi cunosc si caracterul.
                Ai contribuit din pacate enorm in decizia mea de a ma "dezlipi" de tot ce inseamna circuitul Amatur.
                Iar cat priveste problema ta cu aparatorii,nu incepe cu mine si nici la mine nu se termina.
                Este eterna ta frustrare cand pierzi in fata unui aparator,fie el de orice fel.(vezi cazul Barbu).
                N-ai sa intelegi niciodata ca in acest sport exista o multitudine de materiale iar fiecare e liber sa joace cu ce doreste.
                Din pacate,nu ai psihicul destul de puternic pentru a intelegi cum se joaca cu astfel de jucatori care in opinia ta joaca turca.Aici jignesti o masa mult mai mare de jucatori care fac aparare cu diverse materiale!
                Un singur lucru e sigur!N-am sa-ti port ranchiuna niciodata pentru ca ai fost alaturi de mine in cel mai trist moment din viata mea!
                Mult succes in continuare,Fane si sper ca prin antrenament sa scapi de tracul acesta privind aparatorii.

                Comentariu


                • Re: TURNEU DE CATEGORIA A" -MANGALIA- 20.06.2009

                  Nu e treaba mea, dar din moment ce ati postat amandoi intr-un forum public,o sa spun doar atat: Pacat ca ati adus aceasta discutie in forum, chiar nu-si are aici locul! Pot intelege rationamentul si frustrarile fiecaruia dintre voi dar cred ca ati deschis o cutie a Pandorei!
                  Blade-Darker speed 90
                  Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
                  Bh- Testing

                  Comentariu


                  • Re: TURNEU DE CATEGORIA A" -MANGALIA- 20.06.2009

                    Postat în original de Dado.daniel
                    Nu e treaba mea, dar din moment ce ati postat amandoi intr-un forum public,o sa spun doar atat: Pacat ca ati adus aceasta discutie in forum, chiar nu-si are aici locul! Pot intelege rationamentul si frustrarile fiecaruia dintre voi dar cred ca ati deschis o cutie a Pandorei!
                    Daniel,ai dreptate!Discutia asta nu isi are locul aici insa Stefan nu a avut taria sa poarte o dicutie telefonica civilizata.Scuze celor care citesc aceste posturi intr-un topic atat de frumos!

                    Comentariu


                    • Re: TURNEU DE CATEGORIA A" -MANGALIA- 20.06.2009

                      hai sa ma bag si eu in seama! Rares scuza-ma ca-ti zic dar daca te lasi de sportul asta datorita unui incident cu stefan...esti dus cu capul!!!! nu gandesti normal sa mor !!!
                      iar tu Stefane nu te mai enerva, o sa inveti sa joci cu materialisti, daca vrei te invatz eu cum se joaca cu ei ( e moartea mea sa joc cu astia cu fețe ciudate )
                      Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                      Comentariu


                      • Re: TURNEU DE CATEGORIA A" -MANGALIA- 20.06.2009

                        Rares tu esti un baiat inteligent. Nu trebuie sa te cobori la nivelu de mahala practicat de unii. Io zic sa nu pui la suflet frustarile unora care nu stiu sa piarda. Omul ala din punctu meu de vedere e un zero dupa ce la un turneu a amenintat ca daca pierde, cei de cealalta parte a fileului nu mai parasesc sala. Nu ceda la toate gainariile.
                        Primorac Carbon
                        FH Dignics 09C
                        BH JOOLA MAXX

                        Comentariu


                        • Re: TURNEU DE CATEGORIA A" -MANGALIA- 20.06.2009

                          buna seara, sunt nou sosit pe acest forum; am locuit in Mangalia multi ani si acum am ajuns in Resita, unde activez intr-un cerc de ping-pongisti; ma bucur f. mult pentru reusita turneului de la Mangalia de anul asta; acum 10-12 ani nu erau astfel de conditii si nici interes pentru acest sport. Bravo Mangalia!!!!

                          Comentariu


                          • Re: TURNEU DE CATEGORIA A" -MANGALIA- 20.06.2009

                            Postat în original de aurel stoiciu
                            buna seara, sunt nou sosit pe acest forum; am locuit in Mangalia multi ani si acum am ajuns in Resita, unde activez intr-un cerc de ping-pongisti; ma bucur f. mult pentru reusita turneului de la Mangalia de anul asta; acum 10-12 ani nu erau astfel de conditii si nici interes pentru acest sport. Bravo Mangalia!!!!
                            Eu unul ma bucur ca ati ajuns mai aprope de TM si sper sa ne reintalnim cat de curand la un nou turneu ca tare m-ati incantat cu Samsonov Carbon-ul dvs la turneul organizat in Dumbravita .
                            Poate chiar un turneu la Resita ca am vazut ca sunteti trupa serioasa acolo.

                            Comentariu


                            • Re: TURNEU DE CATEGORIA A" -MANGALIA- 20.06.2009

                              Pentru domnul Aurel Stoiciu.
                              Domnule Stoiciu, cu uimire si bucurie v-am vazut mesajul. Avand in vedere ca nu mai stiu nimic de dvs de ani si ani, mi-ar face mare placere sa ne auzim. Cum as putea uita si contributia dvs la evolutia mea in tenisul de masa dar si prietenia acelor ani?! Nr. meu de tf il aveti pe privat. Cu stima, Mugurel PASCU

                              Comentariu

                              Who has read this thread:
                              Procesare...
                              X