Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Vaser", Vișeu de Sus - 17.11.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A "Cupa Vaser", Vișeu de Sus - 17.11.2018

    Cupa VASER - ediția I-a

    LOCALITATEA
    : Vișeu de Sus (MM)
    DATA: Sâmbătă 17 noiembrie 2018
    Categorii: Amatori (ora 08.30), Open, Elite (ora 13.00).

    ADRESA: SALA de sport a orașului, lângă stadion


    [TD]
    LOGISTICA: 12 mese ITTF, mingi Jolla Flash ***
    TAXA:
    - 35 lei
    - 20 lei - juniorii până în 14 ani
    - fără taxă - persoanele cu dizabilități
    ... din care câte 1 leu donaţie Amatur.

    Se asigură apă plată/minerală, cafea si ... inca ceva - surpriza ...

    MATERIALE DE PREMIERE:
    - cupe, medalii și diplome - locurile 1-4
    - medalii și diplome - locurile 5-8

    INSCRIEREA PARTICIPANŢILOR:

    - pe forum;
    - ultima înscriere pe forum - Vineri 16 nov, ora 18.00;
    - data limită a retragerilor - Joi 15 nov, ora 21.00;
    - absențele și retragerile după termen vor fi penalizate conform Regulamentului Amatur 2018;

    SISTEMUL DE JOC:


    Amatori - ora 08.30 - MP<20
    - Număr maxim de participanţi: 72;
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (pozițiile 1 nu se schimbă) - se califică primii 4;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători - se califică primii 2;
    - Ordine favoriți eliminatorii - conform număr de ordine grupe superioare;
    - Tablou eliminatoriu generat automat (locurile 1 şi 2 din grupele superioare se pot întâlni doar în finală);

    Open/Elite - ora 13.00
    - Număr maxim de participanţi: 36;
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui, cu eventuale modificări funcţie de localităţi (pozițiile 1 nu se schimbă) - se califică primii 4;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători - se califică primii 2;
    - Ordine favoriți eliminatorii - conform număr de ordine grupe superioare;
    - Tablou eliminatoriu generat automat (locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară se pot întâlni doar în finală);

    ORGANIZATORI
    :

    - principali: Ivascu Cosmin 0742 067108, Galban Calin 0757 881512, Ticala Vasile Jr 0753 706732
    - tehnic: Mihalca Bogdan 0738 764283

    Parteneri/Sponsori: Consiliul Local Vișeu de Sus, Clubul Sportiv Bradul Vişeu

    Cazare: https://www.facebook.com/PensiuneaSelena/ ... 0767881888 - persoana de contact: Marian



    IMPORTANT !

    Dacă până luni 12 noiembrie se constată (se preconizează) că nu vor fi mai mult de 72 jucători în total, cele 2 categorii vor fi programate pentru ora 09.00. (va fi postat și un anunț).
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  • #2
    Inscrieri Elite/Open - on 15-Nov-18 at 19:40:11

    1. Gogu Gabriel, Cluj Napoca, 25 - 44.23 - EW
    2. Moldovan Cristian, Bistrita, 520 - 43.7 - E
    3. Nistor Dorel, Bistrita, 49 - 42.01 - E
    4. Galban Calin, Viseu, 52 - 40.57 - E
    5. Ciure Alin, Baia Mare, 669 - 39.3 - E
    6. Mican Nicolae, Dej, 107 - 36.24 - E
    7. Tira Viorel, Bistrita, 204 - 34.22 - EW
    8. Mihalca Bogdan, Bistrita, 547 - 33.37 - E
    9. Ticala Vasile Jr, Viseu, 241 - 32 - E
    10. Duceac Catalin, Botosani, 304 - 31.06 - E
    11. Irimia Sorin Jr, Cluj Napoca, 442 - 30.43 - E
    12. Hotico Ciprian, Sighetu Marmatiei, 1220 - 30.3 - E
    13. Bizau Ioan, Viseu, 1500 - 28.9 - O
    14. Rusin Iaroslav, Ucraina, 1473 - 28.65 - O
    15. Meszar Razvan, Arad, 714 - 28.5 - O
    16. Iovdi Vasile, Ucraina, 1678 - 28.1 - O
    17. Mal Calin, Baia Mare, 658 - 25.67 - O
    18. Mal Denis, Baia Mare, 480 - 22.98 - O
    19. Iovdi Gheorghe, Ucraina, 2343 - 20.2 - O
    20. Krisan Iuliu, Viseu, 543 - 19.53 - A
    21. Andreica Daniel, Viseu, 559 - 18.15 - A
    22. Ticala Vasile, Viseu, 1604 - 17 - A
    23. Dumitru Ioan, Bistrita, 4241 - 0 - O
    24. Magoci Sasa, Ucraina, 5001 - 0
    25. Bilaniuc Misa, Ucraina, 5002 - 0
    26. Fizer Pista, Ucraina, 5003 - 0
    27. Dancovici Sasa, Ucraina, 5004 - 0
    28. Zeikan Sasa, Ucraina, 5005 - 0
    29. Banek Attila, Ucraina, 5006 - 0
    30. Maior Ivan, Ucraina, 5007 - 0
    31. Butko Tania, Ucraina, 5008 - 0


    Inscrieri Amatori - on 15-Nov-18 at 19:40:22

    1. Scurtu Nicolae, Bistrita, 554 - 19.26 - AW
    2. Spaller Tiberiu, Nasaud, 469 - 19.17 - A
    3. Horotan Catalin, Baia Mare, 570 - 18.6 - A
    4. Barbuta Ioan, Dej, 534 - 18.23 - A
    5. Rozenfeld Robert, Cluj Napoca, 2443 - 18 - AJ
    6. Rozenfeld Cristian, Cluj Napoca, 2447 - 18 - A
    7. Tintas Adrian, Sighetu Marmatiei, 423 - 17.95 - A
    8. Vass Sandor, Beclean, 463 - 17.71 - AW
    9. Singeorzan Traian, Nasaud, 1407 - 17.4 - A
    10. Anitei Marcel, Cluj Napoca, 1585 - 17.4 - A
    11. Chira Camelia, Baia Mare, 1043 - 17.1 - AJF
    12. Sicoe Ioan, Turda, 494 - 17 - AW
    13. Singeorzan Cornel, Bistrita, 1402 - 17 - A
    14. Modarco Daniel, Ucraina, 1609 - 16.95 - A
    15. Chira Lucian, Baia Mare, 892 - 16.8 - A
    16. Zavaski Ioan, Dej, 920 - 16.4 - AW
    17. Pop Ioan, Bistrita, 927 - 15.53 - AW
    18. Ivascu Cosmin, Viseu, 613 - 15.04 - A
    19. Chira Angel, Baia Mare, 982 - 14.8 - AW
    20. Pop Sabin, Targu Mures, 486 - 14.65 - A
    21. Sinpetrean Comsa Gheorghe, Cluj Napoca, 917 - 14.63 - A
    22. Barbos Florin, Bistrita, 736 - 14.53 - A
    23. Grecu Gheorghe, Bistrita, 1557 - 14.4 - AW
    24. Miclos Andrei, Dej, 1190 - 14.33 - A
    25. Bal Adrian, Gherla, 665 - 14.03 - A
    26. Faltisca Eugen, Viseu, 1404 - 13.8 - A
    27. Garaz Mircea, Bistrita, 1149 - 13.1 - AW
    28. Fedorciuc Petru Gelu, Viseu, 2204 - 12.05 - A
    29. Badescu Tudor, Cluj Napoca, 799 - 11.98 - A
    30. Ivascu Gavrila, Viseu, 1212 - 11.96 - A
    31. Lupescu Nicolae, Reghin, 624 - 11.57 - A
    32. Damian Vasile, Nasaud, 1087 - 10.2 - A
    33. Bujor Gheorghe, Viseu, 3097 - 10 - A
    34. Onofrei Petru, Gherla, 871 - 9.4 - IW
    35. Drimus Mihai, Sighetu Marmatiei, 1934 - 9.35 - I
    36. Bocicorec Nicu, Viseu, 2420 - 9.35 - I
    37. Franc Ioan, Viseu, 1745 - 9.3 - I
    38. Tsubera Ion, Ucraina, 2450 - 9 - I
    39. Asteleanu Lucian, Cluj Napoca, 976 - 8.85 - I
    40. Sechel Vasile, Viseu, 1843 - 8.13 - I
    41. Ciolpan Grigore, Viseu, 2573 - 8 - I
    42. Zamfirache Ioan, Botosani, 773 - 7.67 - IW
    43. Sticlet Doru, Bistrita, 1133 - 7.5 - IW
    44. Portariuc Gheorghe, Botosani, 1029 - 7.43 - I
    45. Tintas Pavel, Sighetu Marmatiei, 3069 - 6.9 - IW
    46. Moldovan Ioan, Viseu, 1624 - 6.54 - I
    47. Suciu Sergiu, Turda, 965 - 6.34 - IW
    48. Pich Ioan, Viseu, 1829 - 6.33 - I
    49. Tigoan Alex, Dej, 2175 - 6 - I
    50. Pop Mihai, Dej, 1630 - 5.75 - I
    51. Blaga Monica, Viseu, 2176 - 5.67 - IF
    52. Hriban Stefan, Viseu, 1722 - 5.07 - I
    53. Tamas Alex, Dej, 2980 - 5 - I
    54. Ivascu Stefan, Viseu, 3958 - 4 - I
    55. Deac Valentin, Viseu, 2429 - 0 - A
    56. Layis Rita, Sighetu Marmatiei, 2915 - 0 - AF
    57. Fat Nicu, Sighetu Marmatiei, 2920 - 0 - A
    58. Buraciuc Cornel, Nasaud, 3139 - 0 - A
    59. Kindris Stefan, Viseu, 5003 - 0
    60. Vlad Ioan, Ucraina, 5005 - 0
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

    Comentariu


    • #3
      - din Bistrita:

      Open:
      Mihalca Bogdan
      Moldovan Cristian
      Nistor Dorel
      Tira Viorel

      Amatori:
      Scurtu Nicolae
      Pop Ioan
      Canpan Radu
      TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
      When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

      Rule no.1 - The ball must reach the table
      Rule no.2 - The ball will return on the table


      Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

      Comentariu


      • #4
        Damian Mircea -Bistrita Spaler Tiberiu Damian Vasile -Năsăud amatori

        Comentariu


        • #5
          Open
          Galban Calin
          Ticala Vasile Jr
          Krisan Iuliu
          Bizau ioan
          Ticala Vasile senior
          Amatori:
          Andreica Daniel
          Ivascu Cosmin
          Ivascu Gavrila
          Faltisca Eugen
          Moldovan Ioan
          Deac Valentin
          Bocicorec Nicu
          Bujor Gheorghe
          Hriban Ștefan
          Pich Ioan
          Ciolpan Grigore
          Roșca Ștefan
          Botizan Gheorghe
          “Sometimes I win, sometimes I learn”

          Comentariu


          • #6
            Tintas Pavel, Drimus Mihai, Hotea Mihai, Layis Rita, Fat Nicu, Tintas Adrian- amatori.
            Lemn:Levi Off Fh:Tibhar Evolution,Bh: TSP Curl P-4 Chop
            http://www.tenismasa.ro/

            Comentariu


            • #7
              pop danut ,pop dan cristian, barbuta ioan ,pop zoltan,, bal adrian -gherla
              zavaski ioan ,miclos andrei , grosan mircea, bothazan florin dej
              DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

              Comentariu


              • #8
                Din Bistrita la amatori:
                - Barabas Claudiu
                - Sticlet Doru
                - Barbos Florin
                - Vaduva Dan
                Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

                Comentariu


                • #9
                  Hotico Ciprian -elite
                  Lemn:Levi Off Fh:Tibhar Evolution,Bh: TSP Curl P-4 Chop
                  http://www.tenismasa.ro/

                  Comentariu


                  • #10
                    Se inscriie la amatori Creta Petru din Luna Cluj Multumesc

                    Trimis de pe al meu F3111 folosind Tapatalk

                    Comentariu


                    • #11
                      Din Nasaud la amatori;
                      Singeorzan Traian
                      Buraciuc Cornel.

                      Comentariu


                      • #12
                        Se inscriie la amatori Badescu Tudor si Asteleanu Lucian din Cluj. Multumesc

                        Trimis de pe al meu F3111 folosind Tapatalk

                        Comentariu


                        • #13
                          Peta Octavian-Cluj- Open
                          Korabian Tamas- Cluj-Open

                          Comentariu


                          • #14
                            Se inscriie la amatori Agopcsa Sandor si la. Open Eremia Sorin Jr. Multumesc

                            Trimis de pe al meu F3111 folosind Tapatalk

                            Comentariu


                            • #15
                              Se înscrie Sînpetrean-Comşa Gheorghe, Cluj Napoca, Amatori.
                              Succes organizatorilor şi tuturor participanților!

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X