Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Iernii", Sibiu - 15.12.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • FELICITĂRI tuturor (organizatori & participanți) pentru reușita turneului,cu o mențiune specială pentru Grig(Grigore)al cărui efort supraomenesc de a ajunge la acest turneu a fost răsplătit cu o finală de vis în compania unui Csaba Simon gigantesc " în această nouă postură" !!CHAPEAU!
    I love table tennis !

    Comentariu


    • Postat în original de csabazedler Vezi post
      FELICITĂRI tuturor (organizatori & participanți) pentru reușita turneului,cu o mențiune specială pentru Grig(Grigore)al cărui efort supraomenesc de a ajunge la acest turneu a fost răsplătit cu o finală de vis în compania unui Csaba Simon gigantesc " în această nouă postură" !!CHAPEAU!
      Multumesc

      Comentariu


      • Buna ziua draji mei!

        Incep prin a va multumii pentru participare la ultimul turneu Amatur organizat in Sibiu...anul acesta!
        Multumesc sibienilor amaturisti (stiu ei care sunt aceia!)care au pus umaru la organizarea celor 3 turnee !!! de la Sibiu.
        A fost un week-end de tenis care a consumat multa energie si forta din partea noastra.
        Vineri am inceput cu Cupa Dascalului ,Sambata cu ,Cupa Iernii ed aV-a si culminand Duminica cu ,Cupa Scolarului care a adunat 71 de elevi din judetul Sibiu.
        Probabil , Adonis (cand isi v-a reveni!)v-a posta pe forum detalii si clasamente la aceste turnee.
        Nu pot sa spun Adonis decat ca...am FACUT-O si pe asta!Daca ma m-ai intrebi vreodata sa mai facem asa ceva iti spun de pe acum...te voi intampina cu un pistol!
        Multumesc directiunii Liceului Constantin Noica pentru intelegere si bunavointa(rar intalnita)in acordarea salii de sport si a curtii pentru parcare!
        Multumim Nanil pentru sandwisuri si cafele!
        Multumim Anton Calin si Directie Judetene de Sport Sibiu pentru cupe si tricouri!
        Multumesc Dadarlat Adrian ,Smart Sibiu pentru ajutorul acordat in schimbarea celor 11 becuri care nu functionau.
        Multumesc Dumbraveni si Mediaș pentru mese si despartitoare.
        Multumesc Barac Marius pentru TOT!!!Fara mesele de la Transilvania si ajutorul tau langa Adonis eram ...lesinati!
        Adonis ...esti cel mai tare .Sper ca te-ai putut da jos din pat azi de dimineata!

        Un an nou cu sanatate va doresc!
        Cu stima,
        Alex

        Comentariu


        • Felicitările și mulțumirile mele celor implicați în aceste turnee Amatur, dar mai ales colegilor și prietenilor de la Sibiu !!! [emoji122][emoji122][emoji122][emoji122][emoji122] [emoji106]
          Pentru mine a fost mai greu de data asta, dar promit sa-mi revin.... la anul! Sărbători fericite tuturor! Va pupa Ducu și vă urează : La Mulți Ani! [emoji8]

          Mr. Tomahawk
          Ultima editare de Marius_Ducu; 17.dec.2018, 13:43.

          Comentariu


          • Multumim participantilor pentru ambata dedicata tenisului de masa in Sibiu

            Multumim pentru intelegere din partea jucatorilor deoarece au fost unele momente mai deosebite

            Multumesc Echipei de la gară care ne-au ajutat foarte mult
            Multumesc celor care au venit vineri seara sa ne ajute la sala

            Multumesc -Doctor Negrean Ioan - a avut ceva de lucru
            Multumesc - Anton Calin, Barac Marius
            Multumesc - Holom Dorin, Bardas Ioan, Firmei BAUMGAMES

            Multumesc firmei ANDROGIR pentru przenta la acest turneu


            Si tuturor care au ajutat pentru a desfasura acest turneu


            MULTUMESC
            ALEX MURESANU - pentru efortul depus, idea de a face 3 turnee avand logistiaca in aceeasi sala, modul cum ai rezolvat atatea probleme
            tenisul de masa din SIBIU iti datoreaza foarte multe

            am sa incarc si finalele pe Youtube

            va doresc
            Un an nou mai bun

            Comentariu


            • Multumim pentru poze si filmari

              Finalele au fost filmate de Bozosan Petre - multumim



              Ultima editare de adof; 17.dec.2018, 18:47.

              Comentariu


              • Finala la open nu se deschide . Va ruam si poze de la premierea de la open

                Comentariu


                • Postat în original de allexut Vezi post
                  Finala la open nu se deschide . Va rugam si poze de la premierea de la open

                  Comentariu


                  • Chiar nu se poate da finala la open si niste fotografii de la premiere ? Din toate finalele din amatur tocmai mie mi se putea intampla asta ? E si prima finala la open pana acum nu de alta

                    Comentariu


                    • Postat în original de allexut Vezi post
                      Chiar nu se poate da finala la open si niste fotografii de la premiere ? Din toate finalele din amatur tocmai mie mi se putea intampla asta ? E si prima finala la open pana acum nu de alta
                      Rezultatul conteaza,felicitari!

                      Trimis de pe al meu SM-A530F folosind Tapatalk

                      Comentariu


                      • Multumesc, dar si amintirile raman

                        Comentariu


                        • Postat în original de allexut Vezi post
                          Chiar nu se poate da finala la open si niste fotografii de la premiere ? Din toate finalele din amatur tocmai mie mi se putea intampla asta ? E si prima finala la open pana acum nu de alta
                          Mai asteapta si tu putin,ce atata graba ,daca pt. tabloul eliminatoriu a durat 2 ore sa-l faca ,iti dai seama ca ceea ce vrei tu ..........................
                          Blade: - Andro Temper Tech FH: Rasanter R47 , BH: Tenergy 64

                          Comentariu


                          • Am incercat si se deschid ambele filmari

                            incerati si aici

                            https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=0-Cgp6ti7rI

                            eu am incercat de pe mai multe dispozitive si merge
                            Ultima editare de adof; 22.dec.2018, 10:15.

                            Comentariu


                            • Multumesc

                              Comentariu


                              • Poate că în 2019 organizatorii de turnee vor ține minte ca atunci când postează clasamentul unei categorii, să posteze și lista finală de înscriere (ceea ce nu s-a întâmplat la acest turneu).
                                Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
                                FH: Butterfly - Dignics 80
                                BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

                                Comentariu


                                • De câte ori văd "activitate" la Sibiu, mă bucur sincer.
                                  După cum văd, a început să "apară" Csaba Simon pe acolo...Mă surprinde plăcut lucrul ăsta.

                                  Comentariu

                                  Who has read this thread:
                                  Procesare...
                                  X