Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Iernii", Sibiu - 15.12.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • adimucu
    a răspuns
    De câte ori văd "activitate" la Sibiu, mă bucur sincer.
    După cum văd, a început să "apară" Csaba Simon pe acolo...Mă surprinde plăcut lucrul ăsta.

    Lasă un comentariu:


  • mihais mioveni
    a răspuns
    Poate că în 2019 organizatorii de turnee vor ține minte ca atunci când postează clasamentul unei categorii, să posteze și lista finală de înscriere (ceea ce nu s-a întâmplat la acest turneu).

    Lasă un comentariu:


  • GRIGORE ALEXANDRU MIHAI
    a răspuns
    Multumesc

    Lasă un comentariu:


  • adof
    a răspuns
    Am incercat si se deschid ambele filmari

    incerati si aici

    https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=0-Cgp6ti7rI

    eu am incercat de pe mai multe dispozitive si merge
    Ultima editare de adof; 22.dec.2018, 10:15.

    Lasă un comentariu:


  • claudiu2525
    a răspuns
    Postat în original de allexut Vezi post
    Chiar nu se poate da finala la open si niste fotografii de la premiere ? Din toate finalele din amatur tocmai mie mi se putea intampla asta ? E si prima finala la open pana acum nu de alta
    Mai asteapta si tu putin,ce atata graba ,daca pt. tabloul eliminatoriu a durat 2 ore sa-l faca ,iti dai seama ca ceea ce vrei tu ..........................

    Lasă un comentariu:


  • GRIGORE ALEXANDRU MIHAI
    a răspuns
    Multumesc, dar si amintirile raman

    Lasă un comentariu:


  • Stefan Patrick
    a răspuns
    Postat în original de allexut Vezi post
    Chiar nu se poate da finala la open si niste fotografii de la premiere ? Din toate finalele din amatur tocmai mie mi se putea intampla asta ? E si prima finala la open pana acum nu de alta
    Rezultatul conteaza,felicitari!

    Trimis de pe al meu SM-A530F folosind Tapatalk

    Lasă un comentariu:


  • GRIGORE ALEXANDRU MIHAI
    a răspuns
    Chiar nu se poate da finala la open si niste fotografii de la premiere ? Din toate finalele din amatur tocmai mie mi se putea intampla asta ? E si prima finala la open pana acum nu de alta

    Lasă un comentariu:


  • GRIGORE ALEXANDRU MIHAI
    a răspuns
    Postat în original de allexut Vezi post
    Finala la open nu se deschide . Va rugam si poze de la premierea de la open

    Lasă un comentariu:


  • GRIGORE ALEXANDRU MIHAI
    a răspuns
    Finala la open nu se deschide . Va ruam si poze de la premierea de la open

    Lasă un comentariu:


  • adof
    a răspuns
    Multumim pentru poze si filmari

    Finalele au fost filmate de Bozosan Petre - multumim



    Ultima editare de adof; 17.dec.2018, 18:47.

    Lasă un comentariu:


  • adof
    a răspuns
    Multumim participantilor pentru ambata dedicata tenisului de masa in Sibiu

    Multumim pentru intelegere din partea jucatorilor deoarece au fost unele momente mai deosebite

    Multumesc Echipei de la gară care ne-au ajutat foarte mult
    Multumesc celor care au venit vineri seara sa ne ajute la sala

    Multumesc -Doctor Negrean Ioan - a avut ceva de lucru
    Multumesc - Anton Calin, Barac Marius
    Multumesc - Holom Dorin, Bardas Ioan, Firmei BAUMGAMES

    Multumesc firmei ANDROGIR pentru przenta la acest turneu


    Si tuturor care au ajutat pentru a desfasura acest turneu


    MULTUMESC
    ALEX MURESANU - pentru efortul depus, idea de a face 3 turnee avand logistiaca in aceeasi sala, modul cum ai rezolvat atatea probleme
    tenisul de masa din SIBIU iti datoreaza foarte multe

    am sa incarc si finalele pe Youtube

    va doresc
    Un an nou mai bun

    Lasă un comentariu:


  • Marius_Ducu
    a răspuns
    Felicitările și mulțumirile mele celor implicați în aceste turnee Amatur, dar mai ales colegilor și prietenilor de la Sibiu !!! [emoji122][emoji122][emoji122][emoji122][emoji122] [emoji106]
    Pentru mine a fost mai greu de data asta, dar promit sa-mi revin.... la anul! Sărbători fericite tuturor! Va pupa Ducu și vă urează : La Mulți Ani! [emoji8]

    Mr. Tomahawk
    Ultima editare de Marius_Ducu; 17.dec.2018, 13:43.

    Lasă un comentariu:


  • Alex Muresanu
    a răspuns
    Buna ziua draji mei!

    Incep prin a va multumii pentru participare la ultimul turneu Amatur organizat in Sibiu...anul acesta!
    Multumesc sibienilor amaturisti (stiu ei care sunt aceia!)care au pus umaru la organizarea celor 3 turnee !!! de la Sibiu.
    A fost un week-end de tenis care a consumat multa energie si forta din partea noastra.
    Vineri am inceput cu Cupa Dascalului ,Sambata cu ,Cupa Iernii ed aV-a si culminand Duminica cu ,Cupa Scolarului care a adunat 71 de elevi din judetul Sibiu.
    Probabil , Adonis (cand isi v-a reveni!)v-a posta pe forum detalii si clasamente la aceste turnee.
    Nu pot sa spun Adonis decat ca...am FACUT-O si pe asta!Daca ma m-ai intrebi vreodata sa mai facem asa ceva iti spun de pe acum...te voi intampina cu un pistol!
    Multumesc directiunii Liceului Constantin Noica pentru intelegere si bunavointa(rar intalnita)in acordarea salii de sport si a curtii pentru parcare!
    Multumim Nanil pentru sandwisuri si cafele!
    Multumim Anton Calin si Directie Judetene de Sport Sibiu pentru cupe si tricouri!
    Multumesc Dadarlat Adrian ,Smart Sibiu pentru ajutorul acordat in schimbarea celor 11 becuri care nu functionau.
    Multumesc Dumbraveni si Mediaș pentru mese si despartitoare.
    Multumesc Barac Marius pentru TOT!!!Fara mesele de la Transilvania si ajutorul tau langa Adonis eram ...lesinati!
    Adonis ...esti cel mai tare .Sper ca te-ai putut da jos din pat azi de dimineata!

    Un an nou cu sanatate va doresc!
    Cu stima,
    Alex

    Lasă un comentariu:


  • GRIGORE ALEXANDRU MIHAI
    a răspuns
    Postat în original de csabazedler Vezi post
    FELICITĂRI tuturor (organizatori & participanți) pentru reușita turneului,cu o mențiune specială pentru Grig(Grigore)al cărui efort supraomenesc de a ajunge la acest turneu a fost răsplătit cu o finală de vis în compania unui Csaba Simon gigantesc " în această nouă postură" !!CHAPEAU!
    Multumesc

    Lasă un comentariu:


  • csabazedler
    a răspuns
    FELICITĂRI tuturor (organizatori & participanți) pentru reușita turneului,cu o mențiune specială pentru Grig(Grigore)al cărui efort supraomenesc de a ajunge la acest turneu a fost răsplătit cu o finală de vis în compania unui Csaba Simon gigantesc " în această nouă postură" !!CHAPEAU!

    Lasă un comentariu:


  • GRIGORE ALEXANDRU MIHAI
    a răspuns
    Multumesc mult Iuliu, Pali si tuturor care m-au sustinut

    Lasă un comentariu:


  • banea.radu
    a răspuns
    Multumesc Organizatorilor pentru efort!
    A filmat cineva finalele? Ar fi foarte interesant sa le vedem..
    Eu am fost ocupat cu altceva..

    Lasă un comentariu:


  • daviris
    a răspuns
    Cu intarziere, va felicit Alex și Adonis.Am crezut ca,odata cu Aria,se incheie o perioada frumoasă din viața amaturului.Ma bucur ca nu este asa.Felicit pe toti participantii si pe toti castigatorii.

    Lasă un comentariu:


  • iuliu zedler
    a răspuns
    In opinia mea, performerii turneului sunt Bleoca Lucas si Grigore Alexandru. Felicitari !!

    Lasă un comentariu:


  • mateidumitru
    a răspuns
    Nu poti sa nu te simti bine printre prieteni si oameni seriosi. Multumiri si felicitari organizatorilor din Sibiu care, desi sunt privati de accesul la conditiile de la sala Aria, nu s-au lasat si au gasit alte oportunitati ( cu sprijinul lui Calin ) de a continua organizarea turneelor in Amatur. Suntem recunoscatori.
    Felicitari performerilor turneelor: Grigore Alexandru si Bleoca Lucas si bineinteles lui Simon Csaby si Dumitru Florin, care au devenit obisnuiti ai podiumului.
    Multumim fotografilor pentru ca-si sacrifica timpul pentru noi !
    Sa ne vedem sanatosi anul viitor !

    Lasă un comentariu:


  • Kis Istvan
    a răspuns
    .

    Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk

    Lasă un comentariu:


  • adiszy
    a răspuns
    Poza premiere avansați


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Lasă un comentariu:


  • tobyas69
    a răspuns
    Felicitări tânărului Bleoca Lucas!
    A progresat enorm; acum vreo 2 ani, la un turneu la Victoria, l-am învins în inferioare cu 3-0, vara acesta, la Mediaș, m-a învins tot în inferioare, după un meci foarte disputat.
    Acum face finală, după un parcurs excelent.
    Bravo Lucas!

    Trimis de pe al meu ANE-LX1 folosind Tapatalk

    Lasă un comentariu:


  • PaliHR
    a răspuns
    Postat în original de allexut Vezi post
    Direct din culisele TVR pentru un meci cu Simon Csaba , Alexandru Grigore
    Ti-a cam iesit, deh...

    Felicitari, allexut!!
    Esti si tu certaret, cam ca noi toti pe acest forum, dar ce ai jucat/facut ieri in eliminatorii, e foarte tare pasibil cu "jos cu palaria!"

    Un senior al AmaTurului din Mureș, dar si alti apropiati imi cam spun de o buna bucata de vreme ca vorbesc prea mult si la masa, dar si in afara acesteia. Cam asta e, cu genetica degeaba te certi... Adineauri mi-am dar seama ca in afara de felicitarile adresate lui Grigore (respectiv celorlalti premianti), am mai uitat un lucru: am ajuns in Top 66 AmaTur la turnee bifate, si am si cateva turnee coordonate/organizate si totusi ieri a fost prima oara cand dintr-o intamplare banala am schimbat mai multe vorbe cu cei care comercializeaza materiale de tenis de masă. (Emi nu intra in categoria aceasta, el joaca in primul rand in echipa opozitiei si a organizatorilor de turnee...).
    I-am vazut pe reprezentantii AndroGir la multe turnee, si daca tin bine minte, odata la Reghin sau la Bistrița cred ca am si primit un sfat de la domnul Gelu Popescu privind fata de pe forehand pe care n-o schimb de cand am paleta moderna... dar cam atat... Ieri mi-am dat seama ca partenerii AmaTur din domeniul materialelor au o opinie poate si mai nuantata decat cei din interior, numai ca, asa ca si multi participanti din circuit, de multe ori din respect si din bun-simt, n-o afiseaza. Si in doua-trei minute mi-am dat seama si ca sunt in relatii mai apropiate cu multi participanti la circuit, decat cei care organizam evenimentele din circuit.

    Ca sa nu mai largesc vorba, multumiri si AndroGir pentru prezenta, si multumiri pentru produse si sfaturi!

    Lasă un comentariu:

Who has read this thread:
Procesare...
X