Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Brașov - 05.01.2019

Adună
X
Adună
Utilizatori activi care vizualizează acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B Brașov - 05.01.2019

    Turneu B Brasov , 05.01.2019
    Ora 9:00

    Locatia: Liceul "Remus Radulet" (fostul "Energetic) situat in Brasov, str Zizinului;

    [TD]
    [/TD]

    Indicatii rutiere: Cum se coboara podul "Zizinului"(dinspre oras catre Centura) a doua strada la dreapta, care este la aprox 40 m, in fatza se vede liceul, cu indicator catre "Cantina" (va indruma portarul). Cei ce vin dinspre Bucuresti pe Centura, fac stanga (la sensul giratoriu) intra pe str. Zizinului , inainte de podul Zizinului fac stanga (se vede liceul in capatul strazii, zona deschisa);

    Categoria turneului: "B" se puncteaza ca atare si se premiaza primii 4 cu medalie si diploma ;Locul 1 la ambele categorii-Cupa;
    INCEPATORI AMATORI MP 0-19,99 ; ,OPEN si Elite 20^ ; Divizionarii A / SL pot participa dacă nr lor este de minim 6, chiar si impreună cu cei ce dețin media 33^, altfel cei care sunt la elite pot juca amestecat cu catg. open.

    Taxa de participare este de 20 lei , copiii 10 lei; pers cu dizabilitati fara taxa;
    Mese Butterfly Octet 25, 8 Buc aprobate ITTF;
    se asigura:
    -Mingi **
    -apa plata/minerala;
    Contra cost :meniu cantina liceului.

    Nr de participanti: 48;
    24 Incepatori / Avansati;
    24 Open/Elite


    Sistem de joc clasic grupe de cate 6, se califica primii 4 in sup, primii doi din grupele superioare trec in tabelul eliminatoriu ;

    Eventualele Bye-uri se acorda celor mai bine clasati (loc 1) in ordinea grupelor superioare; Pozitia pe tablou se genereaza automat (fara biletzele). (nu se joaca finala mica)
    Grupele inferioare se formeaza in ordinea MP; Prioritatea locurilor se fac dupa ordinea inscrierilor;


    Organizator:

    Alex Bondoc 0743086313
    Hobby: Motoare si ski !
    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y


  • #2
    Inscrieri Open-Elite [/COLOR] - on 1/3/2019 at 4:41:25 PM

    1. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 2 - 43.46 - E
    2. Macovei Liviu, Brasov, 187 - 39.5 - E
    3. Marola Mihai, Bacau, 5 - 38.4 - E
    4. Bardocz Szilard, Capeni, 278 - 37.42 - E
    5. Neagoe Costin, Bucuresti, 34 - 36.31 - E
    6. Hutanu Alin, Brasov, 243 - 33.52 - E
    7. Galiu Mihai, Brasov, 271 - 33.4 - E
    8. Bondoc Alexandru, Brasov, 500 - 30.2 - O
    9. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 205 - 29.67 - O
    10. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc, 67 - 29.31 - O
    11. Avram Nicolae, Nedelea, 84 - 29.31 - O
    12. Vladoiu Gelu, Brasov, 91 - 29.21 - OW
    13. Stefan Patrick, Brasov, 89 - 29.04 - O
    14. Stanciulescu Bogdan, Brasov, 233 - 28.89 - O
    15. Toma Adrian, Sfantu Gheorghe, 363 - 27.95 - O
    16. Padurariu Costel, Brasov, 145 - 26.74 - O
    17. Bacanu Paulian, Brasov, 657 - 25.17 - O
    18. Bokor Zoltan Jr, Brasov, 446 - 24.76 - OJ
    19. Matei Mirel, Brasov, 422 - 24.47 - O
    20. Pitac Ovidiu, Brasov, 959 - 24.1 - OW
    21. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 431 - 18.56 - AW
    22. Ciky Cornel, Fagaras, 416 - 16.01 - AW
    23. Mitrofan Petrica, Brasov, 733 - 14.42 - AW
    24. Stanciulescu Ninel, Brasov, 3316 - 8.4 - I
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Szekeres Levente, Brasov, 1292 - 16.4 - A
    2. Marica Dan, Brasov, 1742 - 12.8 - A
    3. Popa Mircea, Brasov, 212 - 24.64 - OW
    4. Antal Denes, Brasov, 204 - 25.48 - OW

    Inscrieri Incepatori-Avansati - on 1/3/2019 at 4:41:35 PM

    1. Loghin Florin, Brasov, 249 - 17.9 - A
    2. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 470 - 17.9 - AW
    3. Rus Andrei, Brasov, 2494 - 17.2 - A
    4. Heja Zoltan, Ditrau, 403 - 17.05 - A
    5. Ilie Octavian Marius, Brasov, 310 - 17 - A
    6. Darjan Daniel, Brasov, 518 - 16.94 - A
    7. Movileanu Neculae, Brasov, 632 - 13.07 - A
    8. Costache Marian, Brasov, 1610 - 12.6 - A
    9. Bucsoiu Vlad, Brasov, 1822 - 12.2 - A
    10. Toma Dan, Sfantu Gheorghe, 951 - 12.12 - A
    11. Ciobanu Adrian, Brasov, 1519 - 8 - I
    12. Stanciu Constantin, Brasov, 1560 - 7.3 - I
    13. Radu Ciprian, Brasov, 1726 - 6.93 - I
    14. Drobota Robert, Brasov, 1781 - 6.85 - I
    15. Butunoiu Dorin, Brasov, 1430 - 6.65 - I
    16. Babes Razvan, Brasov, 1222 - 6.6 - I
    17. Korodi Csaba, Aita Mare, 1622 - 6.43 - I
    18. Cojocaru Nicusor, Brasov, 1602 - 6 - I
    19. Macri Florin, Brasov, 2185 - 6 - I
    20. Movileanu Adrian, Brasov, 1446 - 5.15 - I
    21. Dovlecel Vlad, Brasov, 2499 - 4.8 - I
    22. Stan Adrian, Brasov, 2538 - 4.7 - I
    23. Heja Zsolt, Ditrau, 1614 - 4.6 - I
    24. Punga Petru, Brasov, 5001 - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Makszem Szabolcs, Gheorgheni, 536 - 14.31 - A
    2. Angi Zoltan, Gheorgheni, 745 - 9.31 - I
    3. Buksa Ioan Sorin, Brasov, 2305 - 6.4 - IW
    4. Contiu Mircea, Brasov, 1966 - 7.3 - I
    5. Serban Aurel, Fagaras, 1483 - 7.73 - I
    6. Malene Petru, Fagaras, 855 - 8.51 - I
    7. Sterczer Sandor, Sanzieni, 528 - 14.36 - A
    8. Sterczer Zalan, Sanzieni, 1171 - 8.88 - I
    9. Dumitrescu Sorin, Brasov, 844 - 11.33 - A
    10. Covataru Loredan, Brasov, 880 - 17.2 - A
    11. Balan Claudia, Brasov, 2008 - 5 - IF

    Fără absenti!!!


    Gr.inferioara nr. 1 - Open-Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 FRATILA ROBERT FILIPESTII DE TARG
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 BONDOC ALEXANDRU BRASOV
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 PETHO MIHALY RACOSU DE SUS
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    4
    4 PADURARIU COSTEL BRASOV
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    5 BACANU PAULIAN BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 STANCIULESCU NINEL BRASOV
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    Gr.inferioara nr. 2 - Open-Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MACOVEI LIVIU BRASOV
    0-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3-1
    4
    2
    2 GALIU MIHAI BRASOV
    3-0
    3-2
    3-0
    3-2
    3-0
    5
    1
    3 TOKOS PAL ODORHEIU SECUIESC
    0-3
    2-3
    3-1
    3-1
    3-2
    3
    3
    4 TOMA ADRIAN SFANTU GHEORGHE
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    5 MATEI MIREL BRASOV
    1-3
    2-3
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    4
    6 MARICA DAN BRASOV
    1-3
    0-3
    2-3
    1-3
    1-3
    0
    Gr.inferioara nr. 3 - Open-Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MAROLA MIHAI BACAU
    3-2
    0-3
    1-3
    3-0
    3-1
    3
    4
    2 HUTANU ALIN BRASOV
    2-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3-1
    4
    1
    3 AVRAM NICOLAE NEDELEA
    3-0
    1-3
    2-3
    3-0
    3-1
    3
    3
    4 STANCIULESCU BOGDAN BRASOV
    3-1
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    2
    5 PITAC OVIDIU BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 MITROFAN PETRICA BRASOV
    1-3
    1-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    Gr.inferioara nr. 4 - Open-Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BARDOCZ SZILARD CAPENI
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    3
    2 NEAGOE COSTIN BUCURESTI
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    5
    1
    3 VLADOIU GELU BRASOV
    3-1
    1-3
    1-3
    3-1
    3-0
    3
    2
    4 STEFAN PATRICK BRASOV
    1-3
    1-3
    3-1
    3-2
    3-2
    3
    4
    5 TOBOSARU GHEORGHE BRASOV
    0-3
    1-3
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    6 CIKY CORNEL FAGARAS
    1-3
    0-3
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 1 - Open-Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 FRATILA ROBERT FILIPESTII DE TARG
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 VLADOIU GELU BRASOV
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 AVRAM NICOLAE NEDELEA
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    4 MATEI MIREL BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 2 - Open-Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GALIU MIHAI BRASOV
    3-1
    0-3
    1-3
    1
    2 BONDOC ALEXANDRU BRASOV
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 BARDOCZ SZILARD CAPENI
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    1
    4 MAROLA MIHAI BACAU
    3-1
    0-3
    1-3
    1
    Gr.superioara nr. 3 - Open-Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 HUTANU ALIN BRASOV
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    2 MACOVEI LIVIU BRASOV
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 PADURARIU COSTEL BRASOV
    0-3
    0-3
    2-3
    1
    4 STEFAN PATRICK BRASOV
    1-3
    0-3
    3-2
    0
    Gr.superioara nr. 4 - Open-Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 NEAGOE COSTIN BUCURESTI
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 STANCIULESCU BOGDAN BRASOV
    2-3
    1-3
    3-1
    1
    3 TOKOS PAL ODORHEIU SECUIESC
    2-3
    3-1
    0-3
    1
    4 PETHO MIHALY RACOSU DE SUS
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    2
    Eliminatorii Open-Elite

    1. Fratila Robert
    -------------------- Fratila Robert 3-1
    8. Bondoc Alexandru
    ----------------------------------- Fratila Robert 3-1
    5. Hutanu Alin
    -------------------- Neagoe Costin 3-0
    4. Neagoe Costin
    -------------------------------------------------- Fratila Robert 3-1
    3. Macovei Liviu
    -------------------- Macovei Liviu 3-0
    6. Petho Mihaly
    ----------------------------------- Bardocz Szilard 3-0
    7. Vladoiu Gelu
    -------------------- Bardocz Szilard 3-0
    2. Bardocz Szilard


    Clasament Open-Elite

    1. Fratila Robert - Filipestii de Targ
    2. Bardocz Szilard - Capeni
    3 -- 4
    Neagoe Costin - Bucuresti
    Macovei Liviu - Brasov
    5 -- 8
    Bondoc Alexandru - Brasov
    Vladoiu Gelu - Brasov
    Hutanu Alin - Brasov
    Petho Mihaly - Racosu de Sus
    9 -- 14 1v gr.sup.
    Marola Mihai - Bacau
    Galiu Mihai - Brasov
    Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
    Avram Nicolae - Nedelea
    Stanciulescu Bogdan - Brasov
    Stefan-Patrick - Brasov
    15 -- 16 0v gr.sup.
    Padurariu Costel - Brasov
    Matei Mirel - Brasov
    17 -- 20 1v gr.inf.
    Toma Adrian - Sfantu Gheorghe
    Tobosaru Gheorghe - Brasov
    Mitrofan Petrica - Brasov
    Stanciulescu Ninel - Brasov
    21 -- 24 0v gr.inf.
    Bacanu Paulian - Brasov
    Pitac Ovidiu - Brasov
    Ciky Cornel - Fagaras
    Marica Dan - Brasov



    Gr.inferioara nr. 1 - Incepatori-Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 LOGHIN FLORIN BRASOV
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 COSTACHE MARIAN BRASOV
    1-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    2
    3 TOMA DAN SFANTU GHEORGHE
    2-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    4 BUTUNOIU DORIN BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    4
    5 BABES RAZVAN BRASOV
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    6 HEJA ZSOLT DITRAU
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 2 - Incepatori-Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BARTHA ISTVAN ZSOLT AITA MARE
    3-1
    3-0
    3-1
    3-2
    3-0
    5
    1
    2 MOVILEANU NECULAE BRASOV
    1-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 MALENE PETRU FAGARAS
    0-3
    0-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    4 DROBOTA ROBERT BRASOV
    1-3
    2-3
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    3
    5 COJOCARU NICUSOR BRASOV
    2-3
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    6 STAN ADRIAN BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 3 - Incepatori-Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 HEJA ZOLTAN DITRAU
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    5
    1
    2 MAKSZEM SZABOLCS GHEORGHENI
    0-3
    2-3
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    3
    3 CIOBANU ADRIAN BRASOV
    1-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    4 RADU CIPRIAN BRASOV
    1-3
    2-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    5 BUKSA IOAN SORIN BRASOV
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    6 MOVILEANU ADRIAN BRASOV
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 4 - Incepatori-Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ILIE OCTAVIAN MARIUS BRASOV
    0-3
    3-1
    0-3
    3-2
    3-2
    3
    4
    2 DARJAN DANIEL BRASOV
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 STANCIU CONSTANTIN BRASOV
    1-3
    1-3
    2-3
    1-3
    0-3
    0
    4 CONTIU MIRCEA BRASOV
    3-0
    0-3
    3-2
    3-1
    2-3
    3
    2
    5 KORODI CSABA AITA MARE
    2-3
    0-3
    3-1
    1-3
    1-3
    1
    6 MACRI FLORIN BRASOV
    2-3
    0-3
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    3

    Gr.superioara nr. 1 - Incepatori-Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 LOGHIN FLORIN BRASOV
    3-0
    1-3
    3-1
    2
    2
    2 CONTIU MIRCEA BRASOV
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    3 MAKSZEM SZABOLCS GHEORGHENI
    3-1
    3-2
    3-1
    3
    1
    4 MALENE PETRU FAGARAS
    1-3
    3-2
    1-3
    1
    Gr.superioara nr. 2 - Incepatori-Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BARTHA ISTVAN ZSOLT AITA MARE
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 COSTACHE MARIAN BRASOV
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 MACRI FLORIN BRASOV
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4 RADU CIPRIAN BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 3 - Incepatori-Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 HEJA ZOLTAN DITRAU
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 MOVILEANU NECULAE BRASOV
    3-0
    3-1
    3-2
    3
    1
    3 TOMA DAN SFANTU GHEORGHE
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    4 ILIE OCTAVIAN MARIUS BRASOV
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 4 - Incepatori-Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 DARJAN DANIEL BRASOV
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 CIOBANU ADRIAN BRASOV
    1-3
    3-1
    3-2
    2
    2
    3 DROBOTA ROBERT BRASOV
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4 BUTUNOIU DORIN BRASOV
    1-3
    2-3
    3-0
    1

    Eliminatorii Incepatori-Avansati

    1. Makszem Szabolcs
    -------------------- Bartha Istvan Zsolt 3-1
    8. Bartha Istvan Zsolt
    ----------------------------------- Darjan Daniel 3-1
    5. Heja Zoltan
    -------------------- Darjan Daniel 3-2
    4. Darjan Daniel
    -------------------------------------------------- Darjan Daniel 3-0
    3. Movileanu Neculae
    -------------------- Ciobanu Adrian 3-1
    6. Ciobanu Adrian
    ----------------------------------- Loghin Florin 3-1
    7. Loghin Florin
    -------------------- Loghin Florin 3-1
    2. Costache Marian



    Clasament Incepatori-Avansati

    1. Darjan Daniel - Brasov
    2. Loghin Florin - Brasov
    3 -- 4
    Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
    Ciobanu Adrian - Brasov
    5 -- 8
    Heja Zoltan - Ditrau
    Costache Marian - Brasov
    Makszem Szabolcs - Gheorgheni
    Movileanu Neculae - Brasov
    9 -- 12 1v gr.sup.
    Toma Dan - Sfantu Gheorghe
    Malene Petru - Fagaras
    Butunoiu Dorin - Brasov
    Macri Florin - Brasov
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Ilie Octavian Marius - Brasov
    Contiu Mircea - Brasov
    Radu Ciprian - Brasov
    Drobota Robert - Brasov
    17 -- 20 1v gr.inf.
    Babes Razvan - Brasov
    Korodi Csaba - Aita Mare
    Buksa Ioan Sorin - Brasov
    Cojocaru Nicusor - Brasov
    21 -- 24 0v gr.inf.
    Stanciu Constantin - Brasov
    Movileanu Adrian - Brasov
    Stan Adrian - Brasov
    Heja Zsolt - Ditrau
    Ultima editare de GeluBv; 05.ian.2019, 15:46.
    Hobby: Motoare si ski !
    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

    Comentariu


    • #3
      Ștefan Patrick-Elite,Brașov.

      Trimis de pe al meu SM-A530F folosind Tapatalk

      Comentariu


      • #4
        Neagoe Costin - București - Elite. Sărbători fericite tuturor!

        Comentariu


        • #5
          Razvan Babes, Incepatori, Brasov.
          Multumesc.

          Comentariu


          • #6
            Darjan Daniel - Avansați din Brasov

            Comentariu


            • #7
              Robert Drobota - Incepatori - Brasov

              Comentariu


              • #8
                Stanciu Constantin - Incepatori, Brasov

                Comentariu


                • #9
                  Petho Mihaly - Racosul de Sus - E/O
                  Bartha Istvan-Zsolt - Aita Mare - A/I
                  Korodi Csaba - Aita Mare - A/I

                  Comentariu


                  • #10
                    Loghin Florin...amatori...Brasov

                    Comentariu


                    • #11
                      Radu Ciprian
                      Cojocaru Nicusor
                      Ciobanu Adi
                      Bucsoiu Vlad
                      Stan Adrian
                      Costache Marian
                      Rus Andrei
                      Movileanu Adrian
                      Dovlecel Vlad
                      Punga Petru
                      Butunoiu Dorin
                      Incepatori/Avansati
                      Open /Elite
                      Bondoc Alex
                      Macovei Liviu
                      13 Rules

                      Comentariu


                      • #12
                        As dori sa ocup si eu un loc pana vineri seara, cu toate ca inca e 50-50: Tokos Pal / Odorheiu Secuiesc / O.
                        FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                        Tel : 0742 257 995

                        Comentariu


                        • #13
                          Macri Florin începatori.
                          Multumesc!

                          Comentariu


                          • #14
                            Se inscrie la amatori Creta Petru din Luna Cluj.Multumesc

                            Trimis de pe al meu LG-M160 folosind Tapatalk

                            Comentariu


                            • #15
                              Bardocz Szilard - Capeni - E/O

                              Comentariu


                              • #16
                                Elite/open Brasov

                                Hutanu Alin
                                Macovei Liviu
                                Padurariu Costel
                                Mitrofan Petrica
                                Matei Mirel
                                Bacanu Paulian
                                Vladoiu Gelu
                                Hobby: Motoare si ski !
                                http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                Comentariu


                                • #17
                                  Marola Mihai - Bacau-Elite

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Postat în original de patrickstefan125 Vezi post
                                    Ștefan Patrick-Elite,Brașov.

                                    Trimis de pe al meu SM-A530F folosind Tapatalk
                                    Dupa ce te retragi de la Tgv, te inscri din nou aici.
                                    Hobby: Motoare si ski !
                                    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Fratila Robert-Filipestii de Targ-Elite/Open
                                      Avram Nicolae-Nedelea-Elite/Open
                                      FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
                                      BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Yoola Air Fibre
                                      BH:Stiga Energy Absorber

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Pitac Ovidiu...open
                                        Hobby: Motoare si ski !
                                        http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Se inscriu: Toma Dan la avansati si Toma Adrian la open.

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Movileanu Neculae, Brasov, Amatori

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Postat în original de ADN Vezi post
                                              Fratila Robert-Filipestii de Targ-Elite/Open
                                              Avram Nicolae-Nedelea-Elite/Open
                                              Brulea Petre - Paulesti- open

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Stancescu Sebastian - Ploiesti -Open

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  heja zoltan avansati ditrau
                                                  heja zsolt avansati ditrau
                                                  makszem szabolcs avansati gheorgheni
                                                  angi zoltan avansati gheorgheni

                                                  Comentariu

                                                  Cine a citit topicul
                                                  Procesare...
                                                  X