Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Top Arena", Topoloveni - 12.01.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de dinca daniel Vezi post
    Cum se poate ca la avansati sa fie 72 locuri si la ELITE sa fie doar 12 locuri.Oare jucatori de la ELITE nu vor sa participe la concurs
    Mai ai rabdare o saptamina (ca sa nu zic un an..) si vom vedea in functie de cei inscrisi, cum vom proceda...mai putem pune inca 4 mese, mai schimbam locurile intre categorii..

    Comentariu


    • Mihaescu Marian - avansati - Rm.Valcea.

      Comentariu


      • Postat în original de Cornel 67 Vezi post
        Eu am impresia ca se doreste desfiintarea acestei categorii. S-a ridicat si media la 33 , va fi cu atat mai dificil. La turneele mai mici se va juca doar amestecat, Open+Elite, astfel incat divizionarii A si SL nici nu se vor putea inscrie. Chiar nu pricep ce se doreste in Amatur in momentul actual.
        Cornele, de ce esti mereu negativist? Indiferent de deciziile luate, tie nu-ti convine nimic.
        Poate in 2019 incerci sa vezi si partea plina a paharului....

        Categoria Elite nu se va desfinta niciodata..au fost si in 2018 turnee mici, organizate pe 4 categorii, unde au fost 6-7 participanti la Elite..
        Au jucat fiecare cu fiecare..si nu s-a suparat nimeni
        Nu depinde decit de organizator, daca vrea sa faca pe 4 categorii, sau amestecat.

        Comentariu


        • Postat în original de florin toma Vezi post
          Cornele, de ce esti mereu negativist? Indiferent de deciziile luate, tie nu-ti convine nimic.
          Poate in 2019 incerci sa vezi si partea plina a paharului....

          Categoria Elite nu se va desfinta niciodata..au fost si in 2018 turnee mici, organizate pe 4 categorii, unde au fost 6-7 participanti la Elite..
          Au jucat fiecare cu fiecare..si nu s-a suparat nimeni
          Nu depinde decit de organizator, daca vrea sa faca pe 4 categorii, sau amestecat.
          Nu este adevarat ca nu imi convine nimic, daca imi convine ceva normal ca nu ma apuc sa laud asa ca ce se vede este doar ce nu imi convine. Evident ca 95 la suta din Amatur este foarte bun dar, ca in orice activitate sunt si parti care nu plac unora dar care pot fi indreptate.
          Mie de exemplu nu imi convine MP33 la Elite fiindca la turneele mici, cum ar fi Giurgiu dar si altele mai pe la periferie, este foarte greu sa faci separat categoria Elite acum. Si nu ai cum sa stii de la inceput daca vor veni suficienti jucatori de cat. Elite. Daca scrii in anuntul turneului ca vei avea toate cele 4 categorii si nu vin suficienti la Elite vei fi obligat sa faci amestecat Open cu Elite si sa ramai cu cupele in brate cum am patit eu. Daca scrii in anunt ca faci amestecat cei de la Open se vor simti nedreptatiti si nu se vor inscrie. Si in cazul asta jucatorii de div A si SL nu vor putea juca, ma refer la fetele din Giurgiu care joaca in div A sau chiar SL. Eu am propus ca media la Elite sa se stabileasca astfel incat sa fie suficienti jucatori si acolo ca sa se poata face 4 categorii si la turneele mai mici.

          (il rog pe Bogdan Visan sa ma corecteze daca am gresit gramatical ceva. Multumesc anticipat Bogdane)
          Ultima editare de Cornel 67; 31.dec.2018, 15:23.

          Comentariu


          • Postat în original de Cornel 67 Vezi post
            (il rog pe Bogdan Visan sa ma corecteze daca am gresit gramatical ceva. Multumesc anticipat Bogdane)
            Cu aceste ironii si luari peste picior ale conducerii forumului si a neacceptarii deciziilor luate, in curand o sa va faceti un grup pe facebook "cum am fost banat pe tenisdemasa.ro".
            Din regulamentul actualizat al forumului tocmai ati incalcat urmatoarele puncte: 2b si 2f. Va rog sa incetati!
            Un an nou fericit si toate cele bune!

            Comentariu


            • Popa Vlad- București- incepatori
              Popa Grigore - București - incepatori
              Tudor Florian - București - incepatori
              voicu nicu - bucuresti incepatoei

              Comentariu


              • Delimart Alexiana din Targoviște la Avansati

                Multumesc frumos!

                Comentariu


                • S-au sters 3 mesaje care nu au legatura cu subiectul. Va rog sa va abtineti de la alte comentarii fara sens.
                  Domnul Toma a postat:
                  Postat în original de florin toma Vezi post
                  P.S. In functie de evolutia inscrierilor, nr de locuri la fiecare categorie poate suferi modificari

                  Comentariu


                  • Postat în original de Cornel 67 Vezi post
                    Nu este adevarat ca nu imi convine nimic, daca imi convine ceva normal ca nu ma apuc sa laud asa ca ce se vede este doar ce nu imi convine. Evident ca 95 la suta din Amatur este foarte bun dar, ca in orice activitate sunt si parti care nu plac unora dar care pot fi indreptate.
                    Mie de exemplu nu imi convine MP33 la Elite fiindca la turneele mici, cum ar fi Giurgiu dar si altele mai pe la periferie, este foarte greu sa faci separat categoria Elite acum. Si nu ai cum sa stii de la inceput daca vor veni suficienti jucatori de cat. Elite. Daca scrii in anuntul turneului ca vei avea toate cele 4 categorii si nu vin suficienti la Elite vei fi obligat sa faci amestecat Open cu Elite si sa ramai cu cupele in brate cum am patit eu. Daca scrii in anunt ca faci amestecat cei de la Open se vor simti nedreptatiti si nu se vor inscrie. Si in cazul asta jucatorii de div A si SL nu vor putea juca, ma refer la fetele din Giurgiu care joaca in div A sau chiar SL. Eu am propus ca media la Elite sa se stabileasca astfel incat sa fie suficienti jucatori si acolo ca sa se poata face 4 categorii si la turneele mai mici.

                    (il rog pe Bogdan Visan sa ma corecteze daca am gresit gramatical ceva. Multumesc anticipat Bogdane)

                    Nu vreau sa poluam acest topic cu comentariile noastre, dar parca ziceai ca nu mai faci turnee la Giurgiu....atunci ce rost au aceste discutii?
                    Si chiar daca te vei razgindi (ceea ce ar fi benefic pentru Amatur) si vrei sa faci turnee la Giurgiu, poti sa faci linistit pe 4 categorii..vei avea sigur participanti la Elite.
                    Cel putin echipa de divizia B, plus fetele, plus ce or sa mai vina din București si limitrof.
                    Deci sigur nu vei ramine cu cupele in brate...

                    Iti doresc Sarbatori Fericite si un 2019 mai bun ca cei de pina acum.

                    Comentariu


                    • Calea Eduard din Topoloveni la începători
                      T05-ALC-T05
                      Adrian Gorum

                      Comentariu


                      • Bistreanu Armand - București - avansati.
                        Ultima editare de armani; 31.dec.2018, 17:10.

                        Comentariu


                        • La multi ani tuturor!Anul incepe bine pentru circuitul amatur pentru ca imediat ce s-a postat turneul locurile s-au ocupat la anumite categorii.

                          Comentariu


                          • Bogdan Ileanu, București,avansati.
                            La multi ani !
                            Lemn dă Cireș supranumit și Fix-caria
                            FH Cauciuc natural de la Danubiana
                            BH Camera de bicicleta de la Luduș

                            Comentariu


                            • buna seara.nici macar la sfarsit de an nu se poate sa petreceti in liniste.de ce il mitraliati pe acest cornel dena.la giurgiu la turnee ati fost cumva ca sa vedeti organizarea?domnul care se afla in spatele unui pseudonim stie ce este tenisul de masa?o sa imi stergeti comentariul dar nu imi ve-ti lua placerea de a juca.visane am scris bine?domnule "dune"vino pe la bucuresti si zau ca te duc gratis peste tot.va doresc sanatate.PRIETENILOR mei cei mei buni le-am pus coronite pe cruci in loc de un pahar plin la turnee.te rog sterge si asta ca nu are legatura cu subiectul.

                              Comentariu


                              • Dascalasu Viorel- open

                                Comentariu


                                • Sezciuc Codrin,Slobozia,începatori

                                  Trimis de pe al meu SM-G965F folosind Tapatalk

                                  Comentariu


                                  • Barca George - avansati Pitești.

                                    Comentariu


                                    • Din Slatina la avansați se înscriu ,Tucă Cristi, Popescu Cristi, Mateescu Octavian

                                      Comentariu


                                      • Vaireanu Danut Ionel, București, Avansați
                                        Mulțumesc mult!

                                        Comentariu


                                        • Din Mioveni - Rizescu Gheorghe - avansați.
                                          Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
                                          FH: Butterfly - Dignics 80
                                          BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

                                          Comentariu


                                          • Piper petru din Luna CJ se retrage succes tuturor participantilor

                                            Trimis de pe al meu SM-J330FN folosind Tapatalk

                                            Comentariu


                                            • Grigore Marian din Ramnicu Valcea la avansati

                                              Comentariu


                                              • Din Breaza vine Mihaila Nicolae-open
                                                Din Campina vine Ivan Valentin-open

                                                Comentariu


                                                • Carpinis Petre Danut - Targoviște, incepatori

                                                  Comentariu


                                                  • Scuze era sa ma inscriu inca odata, e greu de urmarit lista printre pagini, se poate updata pe prima pagina?
                                                    Multumesc
                                                    Ultima editare de Migo; 01.ian.2019, 21:46.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X