Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Unirii", Vatra Dornei - 19/20.01.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B "Cupa Unirii", Vatra Dornei - 19/20.01.2019

    Turneu B "Cupa Unirii", Vatra Dornei - sâmbătă 19.01.2019 si duminica 20.01.2019



    LOCALITATEA: Vatra Dornei, str. Mihai Eminescu, nr. 12;
    DATA: sambata 19.01.2019 Elite+Open; duminica 20.01.2019 Avansati+Incepatori;
    CATEGORII: E/O+A/Î
    ORA DE ÎNCEPERE: 08.30-09.30 – validare înscrieri, ora 10.00 încep meciurile;
    SALA: Sala de Sport a Liceului Ion Luca;
    INDICAȚII DE ACCES:
    LOGISTICĂ: 4 mese Joola; (daca este nevoie se mai poate pune o masa)
    MINGILE OFICIALE:: Joola 3* plastic;
    SPAȚIU DE JOC: 200 mp
    SUPRAFAȚA DE JOC: Pardoseală multistrat;
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri;
    TAXA: Adulți - 25 Lei, Copii sub 14 ani - 15 lei;
    Se asigură apă plată – 2 litri, cafea si un vin bun;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    - E/O: Locurile 1÷4 – cupe +medalii + diplome; locurile 5-8 medalii si diplome
    - A/Î: Locurile 1÷4 – cupe + medalii + diplome; locurile 5-8 medalii si diplome
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere pentru E/O vineri 18.01.2019 - ora 21.00, si pentru A/I sambata 19.01.2019 ora 21,00;
    - retragerile după termen/absențele vor fi penalizate cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    - Elite/Open maxim 24 participanți;
    - Avansați/Începători – maxim 30 participanți;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu;
    ORGANIZATOR:
    - Marcu Vasile, tel. 0756.258.169;
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Corneanu Sorin

    PARTENER SPORTIV:

    Emi TT,
    Reprezentant GEWO:


    PARTENER LOCAL:

    PRIMĂRIA VATRA DORNEI

    Live Vatra Dornei

    https://www.inbucovina.ro/live/webcam-vatra-dornei/

    Intru-cât in weekendul premergator concursului prognoza zice ca va ninge, iata un motiv in plus sa veniti cu familia la schi sau sanius si bineinteles la un vin fiert pe partia de la Dorna.




    Va asteptam cu drag !



    Postat în original de marcu vasile Vezi post

    BANII ADUNATI DIN TAXA DE INSCRIERE LA ACEST CONCURS VOR MERGE CATRE FAMILIA LUI IONUT NICA ,colegul si prietenul nostru amaturist.DACA SUNT DORITORI VA ROG SA FACETI UN SACRIFICIU CAT DE MIC PENTRU FAMILA LUI IONUT greu incercate prin pierderea unui tata si boala necrutatoare a copilului lor (leucemie).
    DUMNEZEUL SA-L IERTE.
    Ultima editare de sorin_client; 17.ian.2019, 07:18.
    Blade: lemn off...ce lemn !
    Bh: cu tepi
    Fh: fara tepi

  • #2
    ,

    Rezervat inscrieri:


    Inscrieri Elite/Open - on 1/16/2019 at 8:52:45 PM

    1. Hagatis Andrei, Vatra Dornei, 11 - 36.65 - E
    2. Marcu Vasile, Vatra Dornei, 231 - 30.01 - OW
    3. Berila Radu, Bacau, 384 - 29.55 - O
    4. Ciobanu Gabriel, Cluj Napoca, 270 - 28.4 - OW
    5. Morosan Marian, Suceava, 217 - 27.4 - O
    6. Vlaisan Vasile, Vicovu de Jos, 236 - 27 - O
    7. Pinzar Alin, Suceava, 144 - 25.28 - O
    8. Butnaru Madalina, Vatra Dornei, 377 - 25.24 - OF
    9. Muraru Ioana, Vatra Dornei, 307 - 22.88 - OJF
    10. Pascu Marius, Campulung Mold, 449 - 20.83 - O
    11. Petrescu Claudiu, Putna, 475 - 18.23 - A
    12. Carnu Eugen, Bacau, 1079 - 16.4 - AW



    Clasament Elite/Open

    1. Hagatis Andrei - Vatra Dornei
    2. Morosan Marian - Suceava
    3. Ciobanu Gabriel - Cluj Napoca
    4. Pascu Marius - Campulung Mold
    5 -- 8
    Marcu Vasile - Vatra Dornei
    Berila Radu - Bacau
    Petrescu Claudiu - Putna
    Pinzar Alin - Suceava
    9 -- 12 1v gr.inf.
    Vlaisan Vasile - Vicovu de Jos
    Butnaru Madalina - Vatra Dornei
    Muraru Ioana - Vatra Dornei
    Carnu Eugen - Bacau






    Inscrieri Avansati/Incepatori - on 1/17/2019 at 9:56:24 PM

    1. Damian Mircea, Bistrita, 306 - 19.36 - A
    2. Spaller Tiberiu, Nasaud, 424 - 19.03 - A
    3. Vicovanu Petru, Horodnic de Jos, 496 - 18 - A
    4. Kurennoi Andrei, Moldova, 611 - 17.14 - A
    5. Aparaschivei Marcel, Botosani, 631 - 13.34 - AW
    6. Pintescu Teodora, Vatra Dornei, 853 - 12.93 - AF
    7. Vieru Teodora, Vatra Dornei, 919 - 11.87 - AJF
    8. Enea Andrea, Vatra Dornei, 1189 - 8.08 - IJF
    9. Florea Ionut, Vatra Dornei, 2353 - 8 - I
    10. Ionescu Aurelian, Campulung Mold, 3423 - 7.9 - I
    11. Cristea Samuel, Bistrita, 1291 - 7.7 - IJ
    12. Blanariu Ioan, Baisesti, 3438 - 7.1 - I
    13. Buzila Robert, Vatra Dornei, 1491 - 7 - IJ
    14. Vaideanu Fabiana, Vatra Dornei, 2006 - 6.13 - IJF
    15. Vrasmas Ilinca, Vatra Dornei, 1711 - 5.8 - IJF
    16. Cristea Daniel, Bistrita, 1426 - 5.75 - IJ
    17. Melinceanu Petru Pavel, Vatra Dornei, 3775 - 5 - I
    18. Pintescu Emilia, Vatra Dornei, 1628 - 4.65 - IJF
    19. Costiuc Boris, Poiana Stampei, 3378 - 0 - A
    20. Blanariu Vasile, Baisesti, 4015 - 0 - I
    21. Palamaru Emil, Vatra Dornei, 5001 - 0 - A
    22. Melinceanu Denis, Vatra Dornei, 5002 - 0 - A
    23. Cojocaru Ilie, Vatra Dornei, 5003 - 0 - A
    24. Rusu Haralambie, Poiana Stampei, 5004 - 0 - A
    25. Morosan Cristi, Poiana Stampei, 5005 - 0 - A
    26. Alboi Silviu, Poiana Stampei, 5006 - 0 - A
    27. Iuga Viorel, Cosna, 5007 - 0 - A
    28. Lacatus Nicusor, Poiana Stampei, 5008 - 0 - A


    Clasament Avansati/Incepatori

    1. Kurennoi Andrei - Moldova
    2. Palamaru Emil - Vatra Dornei
    3 -- 4
    Vieru Carmen - Vatra Dornei
    Spaller Tiberiu - Nasaud
    5 -- 8
    Aparaschivei Marcel - Botosani
    Damian Mircea - Bistrita
    Vicovanu Petru - Horodnic de Jos
    Vieru Teodora - Vatra Dornei
    9 -- 10
    Blanariu Ioan - Baisesti
    Vrasmas Ilinca - Vatra Dornei
    11 -- 15 1v gr.sup.
    Pintescu Teodora - Vatra Dornei
    Enea Andrea - Vatra Dornei
    Vaideanu Fabiana - Vatra Dornei
    Rusu Haralambie - Poiana Stampei
    Alboi Silviu - Poiana Stampei
    16 -- 20 0v gr.sup.
    Florea Ionut - Vatra Dornei
    Ionescu Aurelian - Campulung Mold
    Cristea Samuel - Bistrita
    Morosan Cristi - Poiana Stampei
    Morosan Iulian - Vatra Dornei
    21 -- 25 1v gr.inf.
    Melinceanu Petru Pavel - Vatra Dornei
    Pintescu Emilia - Vatra Dornei
    Costiuc Boris - Poiana Stampei
    Cojocaru Ilie - Vatra Dornei
    Iuga Viorel - Cosna
    26 -- 30 0v gr.inf.
    Buzila Robert - Vatra Dornei
    Cristea Daniel - Bistrita
    Blanariu Vasile - Baisesti
    Melinceanu Denis - Vatra Dornei
    Lacatus Nicusor - Poiana Stampei
    Ultima editare de sorin_client; 20.ian.2019, 16:21.
    Blade: lemn off...ce lemn !
    Bh: cu tepi
    Fh: fara tepi

    Comentariu


    • #3
      Ciobanu Gabriel CLUJ open.
      Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
      Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

      Comentariu


      • #4
        Pinzar Alin - open

        Trimis de pe al meu SM-G965F folosind Tapatalk
        Andro TP-Ligna CI
        Andro Hexer Powergrip SFX
        Andro Hexer Powergrip SFX

        Comentariu


        • #5
          Se inscrie la incepatori Creta Petru din Luna cluj.Multumeac

          Trimis de pe al meu LG-M160 folosind Tapatalk

          Comentariu


          • #6
            Marcu Vasile -E/O
            Muraru Ioana-E/O
            Ultima editare de marcu vasile; 03.ian.2019, 16:57.
            Blade . PHOTINO
            Fh. Tibhar ev. Mx-p
            Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

            Comentariu


            • #7
              PREMIERE E/O




              Blade . PHOTINO
              Fh. Tibhar ev. Mx-p
              Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

              Comentariu


              • #8
                Palamaru Emil A/I-Vatra Dornei
                Hagatis Andrei-E/O
                Butnaru Madalina-E/0
                Ultima editare de marcu vasile; 17.ian.2019, 05:38.
                Blade . PHOTINO
                Fh. Tibhar ev. Mx-p
                Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                Comentariu


                • #9
                  Florea Ionut-A/I
                  Blade . PHOTINO
                  Fh. Tibhar ev. Mx-p
                  Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                  Comentariu


                  • #10
                    Damian Mircea,Cristea Samuel si Cristea Daniel -Bistrita la avansati/incepatori

                    Comentariu


                    • #11
                      Sezciuc Codrin,Slobozia,începători

                      Trimis de pe al meu SM-G965F folosind Tapatalk

                      Comentariu


                      • #12
                        Cristi Macovei din Iasi la Open

                        Comentariu


                        • #13
                          De la Borsec Boariu T. Dănuț , Suciu Andrei și Cucu Poenariu Claudius(amatori). Mulțumim! La multi ani !

                          Comentariu


                          • #14
                            Un an nou fericit domnul Marcu. Un A nu se putea ca sunt condiții frumoase la dvs. Si Borsecul are deja o tradiție sa vina!Stima!

                            Comentariu


                            • #15
                              Atunci vino cupele si medaliile te asteapta
                              Blade . PHOTINO
                              Fh. Tibhar ev. Mx-p
                              Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X