Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa SMILEY 42", Club 11 Timișoara - 09.02.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B "Cupa SMILEY 42", Club 11 Timișoara - 09.02.2019

    TURNEU: Cupa Smiley, editia a 42-a.
    LOCALITATEA: Timisoara.
    DATA: 09 Februarie 2019.
    SALA: Club 11 Timisoara, str. Pestalozzi, nr. 20.
    TIP MESE: DONIC WALDNER CLASSIC 25.
    NR. MESE: 6.
    SUPRAFATA DE JOC: GRABO ROCKET.
    CATEGORII: avansati + open (daca vor fi minim 10-12 jucatori pentru fiecare categorie).
    NUMAR MAXIM DE JUCATORI:
    - avansati: 30.
    - open: 20.
    ORA INCEPERE AVANSATI: 09:30.
    ORA DE INCEPERE OPEN: 14:00.
    TAXA PARTICIPARE:
    - adulti: 20,00 RON.
    - copiii sub 14 ani: 10,00 RON.
    - persoanele cu dizabilitati locomotorii beneficiaza de intrare gratuita.
    - taxa 1,00 ron va fi achitata in contul Amatur.
    SISTEMUL DE JOC: grupe inferioare (5/6 jucatori), grupe superioare si eliminatorii (3 seturi din 5).
    MATERIALUL DE PREMIERE: diplome si medalii, pentru primii trei clasati.
    SE ASIGURA: cafea, apa plata, rachie banateana (pentru cei care au emotii).
    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum, la sala si telefonic, pina in 08.02.2019, ora 22:00.
    - la sala inaintea turneului (nerecomandabil), in limita locurilor disponibile.
    - data limită a retragerilor vineri 08.02.2019, ora 22.00;
    RETRAGEREA JUCATORILOR:
    - retragerea jucătorilor înainte de termen nu se penalizează.
    - retragerea jucătorilor după termen = absența nemotivată – 3 puncte.
    - se suspendă automat pe o perioadă de trei luni jucătorul care acumulează minim 6 puncte de penalizare (suspendarea începe din momentul constatării).
    ORGANIZATOR: CLUB 11 Timisoara - Bogdan Danescu, tel: 0722.54.22.32.


    DATORITA NUMARULUI MARE DE JUCATORI INSCRISI, SE MODIFICA DATELE TURNEULUI DUPA CUM URMEAZA:

    AVANSATI
    ORA INCEPERE: 09:30.
    NUMAR MAXIM DE JUCATORI: 30.
    - 6 grupe inferioare x 5 jucatori, se califica primele 3 locuri in grupele superioare.
    - 6 grupe superioare x 3 jucatori, se califica primele 2 locuri in eliminatorii.

    OPEN
    ORA INCEPERE: 14:00.
    NUMAR MAXIM DE JUCATORI: 20.
    - 4 grupe inferioare x 5 jucatori, se califica primele 3 locuri in grupele superioare.
    - 4 grupe superioare x 3 jucatori, se califica primele 2 locuri in eliminatorii.
    Ultima editare de Bogy; 01.feb.2019, 14:33.
    BLADE: Stiga Allround Classic
    FH: Stiga Almana Sound
    BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

  • #2
    Rezervat inscrieri.

    Inscrieri Avansati - on 2/8/2019 at 12:35:49 AM

    1. Tuca Cristi, Slatina, 568 - 19.8 - A
    2. Vijaica Florin, Drobeta Tr Severin, 409 - 19.44 - A
    3. Borcsi Jozsef, Timisoara, 419 - 19.34 - A
    4. Hancig Mircea, Timisoara, 297 - 19.04 - A
    5. Ciurca Sorin, Tarnaveni, 1138 - 19 - A
    6. Ispas Dan, Timisoara, 1025 - 18.75 - A
    7. Ignuta Sebastian, Voiteg, 1041 - 18.6 - A
    8. Iliuta Adrian, Sannicolau Mare, 280 - 17.84 - A
    9. Filip Adrian, Timisoara, 2098 - 17.2 - A
    10. Ankar Wasim, Timisoara, 475 - 16.89 - A
    11. Botas Constantin, Sannicolau Mare, 381 - 16.04 - A
    12. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 364 - 15.65 - A
    13. Lascu Marius, Timisoara, 720 - 15.33 - A
    14. Neag Ioan, Timisoara, 2697 - 14.7 - A
    15. Szekeres Zoltan, Timisoara, 2037 - 14.1 - A
    16. Trisca Silviu, Timisoara, 916 - 14.08 - A
    17. Clisic Iosif, Sannicolau Mare, 648 - 12.69 - A
    18. Oprean Andrei, Deva, 787 - 11.3 - A
    19. Dumbrava Marius, Timisoara, 3088 - 10.7 - A
    20. Gligor Paul, Arad, 790 - 9.08 - I
    21. Dobanda Dinu, Arad, 1143 - 7.05 - I
    22. Vela Gabriel, Timisoara, 1831 - 6.3 - I
    23. Dumbrava Dan, Timisoara, 3495 - 6 - I
    24. Hradszky Sebastian, Sannicolau Mare, 1533 - 5.43 - I
    25. Varga Florin, Arad, 2291 - 0 - I
    26. Filipici Zoli, Timisoara, 3158 - 0 - A
    27. Paul Alin Sabin, Timisoara, 3182 - 0 - A
    28. Petrariu Stefan, Timisoara, 3312 - 0 - A
    29. Ursache Vasilica, Timisoara, 4007 - 0 - A
    30. Lulciuc Dumitru Cosmin, Timisoara, 5001 - 0

    LISTA DE ASTEPTARE AMATORI:
    Matusan Florin - Timisoara

    Inscrieri Elite/Open - on 2/7/2019 at 1:40:14 AM

    1. Mutrescu Eugen, Timisoara, 5 - 42.2 - E
    2. Iana Remus, Timisoara, 36 - 41.93 - E
    3. Verdet Adrian, Timisoara, 18 - 40.35 - E
    4. Popet Doru, Timisoara, 237 - 35.5 - EW
    5. Mitrache Simion, Timisoara, 414 - 34.62 - E
    6. Fieraru George, Timisoara, 791 - 32.8 - O
    7. Kaposta Victor, Arad, 71 - 31.36 - O
    8. Mirza Sorin, Arad, 564 - 30.4 - O
    9. Grubacichi Marius, Timisoara, 528 - 29.2 - O
    10. Jichici Svetozar, Timisoara, 90 - 28.1 - OW
    11. Kramarsic Milos, Belgrad, 336 - 28.04 - O
    12. Costache Rosioru Cristian, Timisoara, 227 - 27.49 - O
    13. Deak Valentin, Sebis, 481 - 26.44 - O
    14. Ticu Sorin, Lugoj, 257 - 26.41 - O
    15. Jurescu Sorin, Timisoara, 175 - 25.88 - OW
    16. Frunza Alexandru, Timisoara, 275 - 25.44 - O
    17. Lulciuc Dumitru, Timisoara, 784 - 23.1 - O
    18. Dehelean Octavian, Timisoara, 772 - 23.07 - O
    19. Cecan Vasile, Timisoara, 268 - 20.43 - O
    20. Pop Ioan, Timisoara, 1599 - 11.4 - A


    LISTA ASTEPTARE OPEN:
    1. Popa Bogdan - Timisoara
    2. Dani Leo - Arad
    3. Veres Adrian - Timisoara
    4. Istrate Samir - Arad
    Ultima editare de Bogy; 08.feb.2019, 00:41.
    BLADE: Stiga Allround Classic
    FH: Stiga Almana Sound
    BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

    Comentariu


    • #3
      Ceau,

      Din Arad, la amatori, Gligor Paul si Achim Paul.

      Mersi

      Comentariu


      • #4
        Kramarsic Milos, Belgrade, Open

        Comentariu


        • #5
          Cecan Vasile - Timisoara - Open
          Jichici Svetozar - Timisoara - Open
          Blade : ANDRO TP LIGNA CI OFF (ST)
          Fh : ANDRO HEXER POWERGRIP SFX (2.1)
          Bh : ANDRO HEXER POWERGRIP SFX (2.1)

          Comentariu


          • #6
            Din Arad se inscriu Neamt Doru, Bartha Attila si Deme Dan la amatori si Lacatis Ghita la open.
            Nu te certa cu prostii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comentariu


            • #7
              Trisca Silviu, Timisoara, avansati

              Comentariu


              • #8
                Ciurca Sorin -Tarnaveni, avansati. Multumesc.

                Comentariu


                • #9
                  Vela Gabriel, Timisoara, amatori

                  Comentariu


                  • #10
                    Mutrescu Eugen, Timișoara, open/elite.
                    Remus Iana, Timișoara, open/elite.
                    Costache Rosioru Cristian, Timișoara, open.

                    Comentariu


                    • #11
                      Lulciuc Dumitru-Timișoara -Open

                      Comentariu


                      • #12
                        Dobanda Dinu - Arad - Amatori

                        Comentariu


                        • #13
                          Ticu Sorin,Lugoj-Open

                          Comentariu


                          • #14
                            Verdet Adrian Timisoara open, Kaposta Victor Arad open !!!

                            Comentariu


                            • #15
                              Vine și Lulciuc Dumitru Cosmin-Timișoara-Open

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X