Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Fălticeni - 17.02.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B Fălticeni - 17.02.2019

    LOCALITATE: Fălticeni;
    DATA: Duminica 17.02.2019;
    CATEGORII: Elite / Open / Avansați +Începători;
    ORA DE INCEPERE: 9:30-10.00;
    LOC DESFASURARE: Sala de Sport a Colegiului "Mihai Bacescu", str. Nicu Gane -


    https://www.google.com/maps/place/Co...96473?hl=ro-RO


    LOGISTICA:; 6 mese dintre care 4 ITTF si 2 Active ranforsate (sunt OK), mingi 3 stele plastic;
    TAXA generala -10 lei,
    SE ASIGURA: mingi de joc.poate ceva afinata,alune
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1 - 4: ,diplome, ;
    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere :-vineri 15.02.2019, ora 21,00 la categoriile unde este lista de asteptare
    .......................... -Sambata 16.02.2019 ora 21.-acolo unde nu sunt liste de asteptare
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    ÎNCEPATORI +AVANSATI:
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mic de 20;
    - Numar mese: 2 Active ranforsate
    - Număr maxim de participanţi:12.... 16 in mod exceptional;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 sau 4-functie de nr jucători inscrisi ......aranjati după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică 4; .

    OPEN - ;
    - Participă jucătorii cu MP mai mic de 33, au prioritate cei cu MP intre 20 si 33;
    -Numar mese:2 ITTF Donic Waldner 25
    - Număr maxim de participanţi: 12;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    ELITE -
    -Participa jucatori cu MP>30..acestia au prioritate la inscriere
    -Nr mese:2 ITTF Donic Waldner 25
    -Nr maxim de participanti: 12;

    In functie de dinamica inscrierilor pot surveni modificari in desfasurarea celor trei concursuri.Acestea vor fi anuntate in timp util
    Este posibil ca la unele sectiuni concursul sa se desfasoare fara grupe superioare,in functie de nr de concurenti...Toate sectiunile vor incepe dimineata


    ORGANIZATOR:
    - Cozma Cătălin, tel. 0744.544.610;
    ORGANIZATOR TEHNIC
    -Mosneagu Mihnea;
    Ultima editare de cata_60; 14.feb.2019, 07:54.
    of all the things i lost i miss my mind the most

  • #2
    Inscrieri Elite - on 16.02.2019 at 08:18:17

    1. Mosneagu Marius, Falticeni, 4115 - 41,6 - EM
    2. Hasna Cosmin, Straja, 269 - 40,85 - EL
    3. Ursulean Florin, Straja, 493 - 39 - E
    4. Cozma Catalin, Falticeni, 34 - 38,61 - EW
    5. Ilies Ioan, Radauti, 427 - 35,18 - E
    6. Ursan Viorel, Radauti, 926 - 22,2 - O
    7. Carpovici Boris, Falticeni, 1437 - 20 - OW


    Inscrieri OPEN - on 16.02.2019 at 09:58:29

    1. Calenciuc Dumitru, Radauti, 733 - 31,8 - O
    2. Istrate Cristian, Bucuresti, 60 - 28,24 - OW
    3. Subcinski Alexandru, Suceava, 551 - 27,58 - O
    4. Vlaisan Vasile, Vicovu de Jos, 238 - 27 - O
    5. Ursulean Vasile, Straja, 150 - 26,61 - O
    6. Mosneagu Mihnea, Falticeni, 358 - 21,59 - O
    7. Nemaciuc Ovidiu, Suceava, 874 - 21,1 - O
    8. Corocaescu Cristian, Suceava, 695 - 20,4 - O
    9. Bujoreanu Neculai, Falticeni, 1378 - 19,3 - AW
    10. Sofian Corneliu, Suceava, 295 - 19,24 - AW
    11. Balau Laurentiu, Falticeni, 718 - 16,88 - AW
    12. Carpovici Sergiu, Falticeni, 4204 - 0 - O



    Inscrieri Avansati/Incepatori - on 16.02.2019 at 09:59:46

    1. Morosan Mihai, Granicesti, 1586 - 16,4 - A
    2. Aldea Nelu, Falticeni, 666 - 16,22 - A
    3. Zepciuc Marius, Granicesti, 852 - 15,95 - A
    4. Hetriuc Petrica, Suceava, 1644 - 15,7 - A
    5. Morosan Ionel, Granicesti, 714 - 15,2 - A
    6. Simionese Sorin Gabriel, Granicesti, 645 - 15,04 - A
    7. Albu Constantin, Suceava, 1059 - 14,67 - AW
    8. Simionese Ovidiu, Granicesti, 657 - 12,9 - A
    9. Ursulean Daniel, Straja, 594 - 12,2 - A
    10. Brandusan Lucian, Radauti, 1019 - 10,93 - A
    11. Luca Ioan, Piatra Neamt, 1274 - 8,25 - I
    12. Harmanescu Petrus, Falticeni, 944 - 7,54 - I
    13. Savina Dan, Piatra Neamt, 1050 - 5,47 - I
    14. Vlaisan Georgica, Vicovu de Jos, 1422 - 5,42 - IJ
    15. Patrascu Marius, Piatra Neamt, 1755 - 4 - I
    16. Flutur Ghita, Granicesti, 2939 - 0 - A
    17. Lupu Gabriel, Piatra Neamt, 5001 - 0 -
    18. Argatu Adrian, Falticeni, 5002 - 0 -
    Ultima editare de cata_60; 16.feb.2019, 10:00.
    of all the things i lost i miss my mind the most

    Comentariu


    • #3
      Clasament A/I

      1. Aldea Nelu - Falticeni
      2. Hetriuc Petrica - Suceava
      3 -- 4
      Simionese Ovidiu - Granicesti
      Albu Constantin - Suceava
      5 -- 8
      Morosan Ionel - Granicesti
      Vlaisan Georgica - Vicovu de Jos
      Zepciuc Marius - Granicesti
      Simionese Sorin Gabriel - Granicesti
      9 -- 12 0v gr.sup.
      Morosan Mihai - Granicesti
      Ursulean Daniel - Straja
      Brandusan Lucian - Radauti
      Flutur Ghita - Granicesti
      13 -- 2v gr.inf.
      Savina Dan - Piatra Neamt
      14 -- 15 1v gr.inf.
      Luca Ioan - Piatra Neamt
      Patrascu Marius - Piatra Neamt
      16 -- 18 0v gr.inf.
      Harmanescu Petrus - Falticeni
      Argatu Adrian - Falticeni
      Lupu Gabriel - Piatra Neamt




      Clasament Open

      1. Vlaisan Vasile - Vicovu de Jos
      2. Ursulean Vasile - Straja
      3 -- 4
      Nemaciuc Ovidiu - Suceava
      Istrate Cristian - Bucuresti
      5 -- 8
      Bujoreanu Neculai - Falticeni
      Corocaescu Cristian - Suceava
      Mosneagu Mihnea - Falticeni
      Calenciuc Dumitru - Radauti
      9 -- 12 1v gr.inf.
      Subcinski Alexandru - Suceava
      Sofian Corneliu - Suceava
      Balau Laurentiu - Falticeni
      Carpovici Sergiu - Falticeni





      Clasament Elite

      1. Hasna Cosmin - Straja
      2. Mosneagu Marius - Falticeni
      3 -- 4
      Cozma Catalin - Falticeni
      Carpovici Boris - Falticeni
      5 -- 6
      Ursulean Florin - Straja
      Ilies Ioan - Radauti
      7 -- 0v gr.inf.
      Ursan Viorel - Radauti
      Ultima editare de cata_60; 18.feb.2019, 09:57.
      of all the things i lost i miss my mind the most

      Comentariu


      • #4
        Morosanu Vle Elite
        of all the things i lost i miss my mind the most

        Comentariu


        • #5
          Orza și Carpovici la Elite
          of all the things i lost i miss my mind the most

          Comentariu


          • #6
            Barbalata Lorin - Elite

            Comentariu


            • #7
              incerc sa vin , Polocoser Cristian- open

              Comentariu


              • #8
                Se inscriu la Avansati :
                Simionese Ovidiu
                Simionese Sorin Gabriel
                Multumim !

                Comentariu


                • #9
                  PALAMARU EMIL-avansati
                  Blade . PHOTINO
                  Fh. Tibhar ev. Mx-p
                  Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                  Comentariu


                  • #10
                    Moroșan ionel avansați mulțumesc

                    Trimis de pe al meu SM-J610FN folosind Tapatalk

                    Comentariu


                    • #11
                      Aldea Nelu din Fălticeni se înscrie la avansați.
                      Cojocaru Ilie din Băisești la avansați.
                      Blade : Butterfly Photino ST
                      Bh : Xion Yanus DF 1,5
                      Fh : Tibhar Evolution MX-P 2,1

                      Comentariu


                      • #12
                        Baietii din Baisesti nu joaca la Fălticeni in 2019
                        of all the things i lost i miss my mind the most

                        Comentariu


                        • #13
                          Vlaisan Vasile open
                          Vlaisan Georgica incepatori

                          Comentariu


                          • #14
                            Se inscrie la categoria Avansati :
                            Morosan Mihai si Flutur Ghita din Granicesti.
                            Multumim !

                            Comentariu


                            • #15
                              Rusu Radu open

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X