Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Pietricica", Piatra Neamț - 23.02.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B "Cupa Pietricica", Piatra Neamț - 23.02.2019

    Turneu B "Cupa Pietricica", Ediția de primăvară, Piatra Neamț - Sambata 23.02.2019

    Clubul Sportiv ACS Kamarad vă invită la ediția de primăvară a "Cupei Pietricica"!

    LOCALITATEA: Piatra Neamț, str. Ștefan cel Mare, nr. 67;
    DATA: Sâmbătă 23 Februarie 2019;
    CATEGORII: Elite/Open + Avansați + Începători;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    08.30 - 09.15 – validare înscrieri, la 9.30 încep meciurile;
    SALA: Colegiul Tehnic Forestier;
    INDICAȚII DE ACCES:
    LOGISTICĂ: 4 mese Donic, mingi plastic ***;
    SPAȚIU DE JOC: 200 mp
    SUPRAFAȚA DE JOC: OSB;
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri, etc.;
    TAXA: 20 lei, se va dona un leu de participant către AmaTur;
    Se asigură apă plată – 2 litri;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1÷3 – cupe + diplome;
    Locurile 4 - medalii + diplome;
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Vineri 21.02.2019, ora 21,00;
    - retragerile/absențele nemotivate vor fi penalizate cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    - Elite/Open– maxim 16 participanți;
    - Avansați – maxim 10 participanți;
    - Începători – maxim 12 participanți;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 4, 5, 6 jucători – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Grupe superioare de câte 3, 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu de 8;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare.
    - Tabloul se generează automat;
    - Se joacă finala mică;
    ORGANIZATOR:
    Asociatia Club Sportiv Kamarad reprezentata de dl:
    Bubulac Cristi tel. 0740.697.281;

    ORGANIZATOR TEHNIC:
    Dumitrescu Dan tel. 0744.969.987;
    Ultima editare de marcelgiosan; 19.feb.2019, 08:39.
    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

  • #2
    Rezervat Înscrieri și Clasamente

    Inscrieri Elite/Open - on 22.02.2019 at 17:50:57

    1. Marola Mihai, Bacau, 13 - 38,4 - E
    2. Albu Catalin, Pascani, 132 - 37,69 - E
    3. Atomei Armand, Piatra Neamt, 264 - 31,65 - OW
    4. Barsa Ioan, Moinesti, 209 - 31,39 - O
    5. Buruiana Petru, Piatra Neamt, 2011 - 30 - O
    6. Marola Dan, Bacau, 87 - 27,36 - O
    7. Dumitrescu Dan, Piatra Neamt, 198 - 27,06 - CB
    8. Ivanov Sorin, Piatra Neamt, 1070 - 25,35 - O
    9. Mahu Bogdan, Pascani, 322 - 23,69 - O
    10. Baisan Paul, Roman, 690 - 22,87 - OW
    11. Stroe Ionel, Bacau, 324 - 22,2 - O
    12. Turcu Viorel, Piatra Neamt, 340 - 20,8 - OW
    13. Gatea Marius, Piatra Neamt, 974 - 17,65 - AW


    Inscrieri Avansati - on 22.02.2019 at 17:51:18

    1. Fotia Iulian, Bacau, 231 - 19,27 - A
    2. Burghelea Florin, Piatra Neamt, 240 - 18,53 - A
    3. Iordachi Adrian, Adjud, 620 - 18,1 - A
    4. Tabacaru Constantin, Piatra Neamt, 1366 - 17,75 - A
    5. Golai Gheorghe, Piatra Neamt, 1661 - 16 - A
    6. Halbedel Marcel, Bacau, 1062 - 13,27 - AW
    7. Magdici Daniel, Roman, 1531 - 12,6 - A
    8. Grosu Gheorghita, Targu Neamt, 1295 - 4,67 - I
    9. Terente Catalin, Piatra Neamt, 1748 - 0 - A
    10. Purcileanu Liviu, Piatra Neamt, 4328 - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Stavarache Florentin, Pascani, 2703 - 5,6 - I



    Inscrieri Incepatori - on 22.02.2019 at 17:51:59

    1. Simon Gheorghe, Roman, 989 - 9,75 - I
    2. Simon Alexandru, Roman, 1112 - 9,7 - I
    3. Ghitu Liviu, Onesti, 593 - 9,06 - I
    4. Ojog Petrisor, Bacau, 1417 - 8,9 - I
    5. Sisca Nicusor, Comanesti, 835 - 8,85 - IW
    6. Zamfirache Ioan, Botosani, 694 - 8,56 - IW
    7. Dolis Narcis, Comanesti, 1479 - 7,43 - I
    8. Portariuc Gheorghe, Botosani, 973 - 6,41 - I
    9. Iordache Catalin, Comanesti, 1391 - 6,38 - IW
    10. Ungureanu Adrian, Piatra Neamt, 1592 - 5,8 - I
    11. Savina Dan, Piatra Neamt, 1050 - 5,47 - I
    12. Minca Paul, Comanesti, 5001 - 0 - I

    Clasament Elite/Open

    1. Albu Catalin - Pascani
    2. Marola Mihai - Bacau
    3. Buruiana Petru - Piatra Neamt
    4. Atomei Armand - Piatra Neamt
    5 -- 8
    Ivanov Sorin - Piatra Neamt
    Turcu Viorel - Piatra Neamt
    Barsa Ioan - Moinesti
    Dumitrescu Dan - Piatra Neamt
    9 -- 12 0v gr.sup.
    Marola Dan - Bacau
    Mahu Bogdan - Pascani
    Baisan Paul - Roman
    Stroe Ionel - Bacau
    13 -- 1v gr.inf.
    Gatea Marius - Piatra Neamt
    14 -- 0v gr.inf.
    Golai Gheorghe - Piatra Neamt


    Clasament Avansati

    1. Fotia Iulian - Bacau
    2. Burghelea Florin - Piatra Neamt
    3. Magdici Daniel - Roman
    4. Iordachi Adrian - Adjud
    5 -- 6
    Tabacaru Constantin - Piatra Neamt
    Halbedel Marcel - Bacau
    7 -- 8 0v gr.sup.
    Terente Catalin - Piatra Neamt
    Purcileanu Liviu - Piatra Neamt
    9 -- 10 0v gr.inf.
    Stavarache Florentin - Pascani
    Grosu Gheorghita - Targu Neamt



    Clasament Incepatori

    1. Simon Gheorghe - Roman
    2. Dolis Narcis - Comanesti
    3. Ghitu Liviu - Onesti
    4. Ojog Petrisor - Bacau
    5 -- 8
    Zamfirache Ioan - Botosani
    Sisca Nicusor - Comanesti
    Portariuc Gheorghe - Botosani
    Simon Alexandru - Roman
    9 -- 10 0v gr.sup.
    Iordache Catalin - Comanesti
    Savina Dan - Piatra Neamt
    11 -- 12 0v gr.inf.
    Ungureanu Adrian - Piatra Neamt
    Minca Paul - Comanesti
    Ultima editare de marcelgiosan; 24.feb.2019, 17:33.
    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

    Comentariu


    • #3
      Bulubașa Nicușor - Comănești- Open

      Trimis de pe al meu ONEPLUS A5000 folosind Tapatalk

      Comentariu


      • #4
        Mincă Paul - Comănești

        Trimis de pe al meu ONEPLUS A5000 folosind Tapatalk

        Comentariu


        • #5
          Barsa Ioan, Moinesti

          Trimis de pe al meu SM-J530F folosind Tapatalk
          BLADE:Kreanga Aeros
          BH:Tibhar Torpedo
          FH: Globe National

          Comentariu


          • #6
            Ungureanu Adrian Piatra Neamț
            Începători
            Nittaku Acoustic
            FH Tenergy 05
            BH Rakza 7 soft

            Comentariu


            • #7
              Am uitat sa spun , Mincă Paul este la începători!

              Trimis de pe al meu ONEPLUS A5000 folosind Tapatalk

              Comentariu


              • #8
                Ghitu Liviu din Onești se înscrie la începători,mulțumesc !

                Comentariu


                • #9
                  cimpanzeul iordachi adrian - adjud/ avansati-open-elite

                  Comentariu


                  • #10
                    Nistor Florin - Comănești - open

                    Trimis de pe al meu ONEPLUS A5000 folosind Tapatalk

                    Comentariu


                    • #11
                      Gabriel Iacob - Avansați - Iasi

                      Trimis de pe al meu ANE-LX1 folosind Tapatalk
                      Blade : Spinlord Ultracarbon Def
                      FH : Spinlord Degu 2.1 mm
                      BH : Spinlord Sternenfall OX

                      Comentariu


                      • #12
                        Roman:
                        Avansati-open-elite: Baisan Paul
                        Incepatori: Simon Gheorghe, Simon Alexandru
                        Blade: TBS Old Tag
                        Fh:XIOM Vega Pro
                        Bh:XIOM Vega Pro

                        Comentariu


                        • #13
                          Piatra Neamț
                          Savina Dan
                          Terente Catalin
                          Pătrașcu Marius
                          Începători.
                          Nittaku Acoustic
                          FH Tenergy 05
                          BH Rakza 7 soft

                          Comentariu


                          • #14
                            Gatea Marius- open
                            Blade: Gergely Carbon // Re-Impact Medusa // Kreanga Aeros
                            FH: Yasaka Rakza 7 soft // Yasaka Rakza 7 soft // Yasaka Rakza 7 soft
                            BH:HALLMARK Power Spin // R.I.T.C.802-40 // BUTTERFLY-Challenger Attack

                            Comentariu


                            • #15
                              Axinte Bogdan
                              Blade 1 : Butterfly Jun Mizutani Super ZLC Blade 2: Butterfly Custom Arylate
                              Fh: Tenergy 05 2.1 mm Fh: Tenergy 05 2.1 mm
                              Bh: Tenergy 05 FX 2.1 mm Bh : Tenergy 05 FX 2.1 mm

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X