Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Martie 2019", Ploiești - 10.03.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B "Cupa Martie 2019", Ploiești - 10.03.2019

    "Cupa Martie 2019", Ploiești - Indoor Table Tennis - duminica 10 martie 2019
    Turneu B "Cupa Martie 2019" ;Ploiesti, duminica 10.03.2019 – ora 9:00 E/O+A/I
    DATA: Duminica 10 martie 2019
    CATEGORII: AMATORI (max 18 juc)
    ORA DE ÎNCEPERE:
    AMATORI - 08.30 - 08.45 – validare înscrieri, la 09.00 încep meciurile;
    SALA: INDOOR TABLE TENNIS, Str. Valeni, nr. 141 (in incinta Romfarmachim);
    CATEGORII: OPEN(max 24)
    ORA DE ÎNCEPERE:
    OPEN - 13.00 - 13.15 – validare înscrieri, la 13.30 încep meciurile;
    SALA: INDOOR TABLE TENNIS, Str. Valeni, nr. 141 (in incinta Romfarmachim);


    Indicatii de acces:

    [TD]
    [/TD]


    LOGISTICĂ:6 mese Donic Persson 25 aprobate ITTF, mingi ***;
    SPAȚIU DE JOC: 200 mp;
    SUPRAFAȚA DE JOC: Taraflex;
    FACILITĂȚI: Vestiare;
    TAXA: adulți 25 Lei, copii 15 Lei, din care 1 Leu/participant vor fi donati în contul AmaTur;
    Se asigură: apă plată – 2 litri ;

    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1-4 – diplome si cupe;

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANŢILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Sambata 09.03.2019, ora 21,00 ;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorul își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    SISTEMUL DE JOC:
    AMATORI
    - Număr maxim de participanţi - 18
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6,5 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă)– se califică primii 4;
    - FARA GRUPE SUPERIOARE
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Tablou eliminatoriu 16;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform numar de ordine din grupele inferioare;Tabloul se genereaza automat
    OPEN
    - Număr maxim de participanţi - 24
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6,5 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă)– se califică primii 4;
    - FARA GRUPE SUPERIOARE
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Tablou eliminatoriu 16;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform numar de ordine din grupele inferioare;Tabloul se genereaza automat


    * - Organizatorii isi rezerva dreptul, in functie de dinamica inscrierilor, sa faca modificari (ora de incepere, sistem de joc) acestea urmand a fi anuntate in timp util, pana in data de 08.03.2019 orele 21:00 !




    ORGANIZATORI:
    - Visan Bogdan, tel. 0729983041;
    - Iancu George, tel. 0744576977;
    Ultima editare de george60; 07.mar.2019, 14:15.

  • #2
    Anunt important !!! Avand in vedere nr. de doritori va solicit sa va exprimati parerea in a desparti concursul in OPEN si AMATORI !
    In acest caz vom avea dimineata concursul de Amatori - max 18 jucatori si dupa amiaza de la 13:30 concursul de Open - max 24 jucatori !
    Nu vor fi grupe superioare !!! Daca unul singur dintre cei inscrisi deja nu este de acord, voi suplimenta nr. de locuri la 36 si concursul se va
    desfasura dupa sistemul afisat pe prima pagina. Astept sa va exprimati parerea pe forum sau prin mesaj privat pana maine 07.08 2019 la orele 15:00!!!
    Va multumesc anticipat !!!


    Este ora 15:00 si toti jucatorii inscrisi au fost de acord cu schimbarea sistemului
    (am luat in considerare un acord tacit din partea celor care nu m-au contactat. Multumesc !!!

    Rezervat inscrieri

    Inscrieri Amatori - on 3/9/2019 at 11:15:32 AM

    1. Ene Florin, Ploiesti, 231 - 18.42 - A
    2. Lazar Dumitru, Mizil, 304 - 16.23 - A
    3. Rusea Gheorghe, Breaza, 511 - 15.51 - A
    4. Popescu Sorin, Ploiesti, 1272 - 14.4 - A
    5. Banuta Dumitru, Ploiesti, 489 - 13.58 - A
    6. Vasile Gica, Vulcana Bai, 1188 - 9.6 - IH
    7. Matei Mircea, Targoviste, 619 - 9.39 - IW
    8. Lambru Iustinian, Ploiesti, 901 - 8.56 - I
    9. Constantin Filip, Sinaia, 1432 - 7.8 - I
    10. Lazar Alin, Breaza, 1299 - 5.28 - I
    11. Enescu Sebastian, Vulcana Bai, 1794 - 5.2 - I
    12. Negulescu Cristi, Sinaia, 2736 - 5 - I
    13. Cudalbu Tiberiu, Ploiesti, 1667 - 4.83 - I
    14. Rusea Ionut, Breaza, 2484 - 0 - A
    15. Chirica Alexandru, Bucuresti, 2719 - 0 - I
    16. Tanasov Marius, Bucuresti, 2793 - 0 - I
    17. Ristea Alexandru, Bucuresti, 3303 - 0 - I
    18. Ghita Dragos, Ploiesti, 3397 - 0 - A
    19. Nedelcu Marian, Sinaia, 5001 - 0
    20. Mandru George, Ploiesti, 5002 - 0
    21. Dinu Alexandru Mihai, Batesti, 5003 - 0

    Inscrieri Elite/Open - on 3/9/2019 at 11:19:34 AM

    1. Caloianu Iuliana, Ploiesti, 421 - 41.55 - EMF
    2. Cudalbu Ciprian, Ploiesti, 762 - 32.9 - O
    3. Mihaila Nicolae, Breaza, 167 - 30.34 - OW
    4. Voicu Ionut, Ploiesti, 170 - 29.53 - O
    5. Dracea Gabriel, Sinaia, 180 - 29.5 - O
    6. Marian Bogdan, Ploiesti, 103 - 28.63 - OW
    7. Sorescu Mircea, Paulesti, 68 - 28.53 - OW
    8. Demeny Zoltan, Brasov, 381 - 27.96 - O
    9. Istrate Cristian, Bucuresti, 72 - 27.55 - OW
    10. Bozga Razvan, Baicoi, 244 - 26.93 - O
    11. Padurariu Costel, Brasov, 114 - 26.64 - O
    12. Macelaru Eugen, Bucuresti, 211 - 26.34 - O
    13. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 147 - 25.55 - O
    14. Antal Denes, Brasov, 248 - 25.17 - OW
    15. Sarbu Dan, Ploiesti, 174 - 24.88 - OW
    16. Bozga Lucian, Baicoi, 1415 - 24.25 - OW
    17. Radu Florin, Ploiesti, 772 - 24.13 - O
    18. Popa Mircea, Brasov, 178 - 23.18 - OW
    19. Iorgoiu Constantin, Drajna de Jos, 485 - 22.47 - O
    20. Babus Liviu, Ploiesti, 216 - 20.72 - OW
    21. Vajeu Ionut, Busteni, 691 - 12.53 - A
    Ultima editare de george60; 09.mar.2019, 10:20.

    Comentariu


    • #3
      Iva Sorin Ioan din Târgoviște la Open

      Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk
      Blade:Butterfly Innerforce ZLC
      FH: Donic Bluefire JP 01 max
      BH:Yasaka Rakza X max

      Comentariu


      • #4
        Antal Denes - Brasov

        Comentariu


        • #5
          Ștefan Patrick-Brașov-Open

          Trimis de pe al meu SM-A530F folosind Tapatalk

          Comentariu


          • #6
            Popa Mircea - Brasov

            Comentariu


            • #7
              Iorgoiu Constantin open

              Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk

              Comentariu


              • #8
                Bănuță Dumitru - Avansați . Mulțumesc .

                Comentariu


                • #9
                  Padurariu Costel - Brasov

                  Comentariu


                  • #10
                    Salutare tuturor să trăiești George, Cristian Istrate la paralele...

                    Comentariu


                    • #11
                      Cudalbu Ciprian
                      Caloianu Iuliana
                      Iancu George

                      Comentariu


                      • #12
                        Sarbu Dan

                        Comentariu


                        • #13
                          Marian Dimache Brăila - incepatori

                          Comentariu


                          • #14
                            Panait Genu - Teisani

                            Comentariu


                            • #15
                              Mihaila Nicolae
                              Rusea Gheorghe
                              Ivan Valentin

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X