Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"A & A", Sibiu - 09.03.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A "A & A", Sibiu - 09.03.2019

    TURNEU A "A & A", Sibiu - 09.03.2019

    LOCALITATEA: SIBIU
    DATA: 09 Martie 2019, Ziua Sâmbătă
    CATEGORII: INCEPATORI, AVANSATI, OPEN, ELITE
    SALA: SALA DE SPORT LICEU TEORETIC CONSTANTIN NOICA SIBIU
    ADRESA: Str. Oştirii nr 5, Sibiu 55726
    INDICAȚII DE ACCES:
    TOTAL NR. MESE: LOGISTICA: 14 mese:Joola, DONIC, Thibar, Sponeta;
    MINGI: competitie plastic
    SPUPRAFAŢA DE JOC: - Gerflor
    FACILITĂȚI: Vestiare;
    Nu se pot acoperi geamurile.

    NUMĂR MAXIM PARTICIPANŢI: 126
    - 24 la INCEPATORI
    - 42 la AVANSATI
    - 36 la OPEN
    – 24 la ELITE
    La toate categoriile 2 locuri sunt wildcard
    Numarul de locuri sau ora de desfasurare a cateroriilor se pot modifica in functie de numarul de inscrisi
    Va rugam a verifica pe forum dupa data de Joi 07.03.2019, ora 21,00;

    DURATĂ APROXIMATIVĂ : 9:00 - până la terminare
    Se asigură: mingi de joc, apă, cafea, sandwich

    Parteneri
    LICEU TEORETIC CONSTANTIN NOICA SIBIU
    DIRECTIA JUDEŢEANĂ PENTRU SPORT SI TINERET SIBIU http://www.tineretsibiu.ro/

    Cu sprijinul domnului profesor ANTON CĂLIN

    ANDRO GIR. SRL https://tenismasa.ro


    SC NANIL1 SRL http://www.catering-sibiu.ro/

    DECATHLON http://www.decathlon.ro/



    ACS ALICLA DUMBRAVENI




    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum până în data de 08.03.2019 ora 21.00 – în ordinea înscrierilor
    - ultima retragere Vineri 08.03.2019, ora 21,00;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    Numarul de locuri sau ora de desfasurare a catergoriilor se pot modifica in functie de numarul de inscrisi
    Va rugam a verifica pe forum dupa data de Joi 07.03.2019, ora 21,00;

    SISTEMUL DE JOC:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe INFERIOARE de câte 6 jucători (5 jucători -în cazul în care sunt absenţi) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Grupe SUPERIOARE de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: tragere la sorţi
    - Tablou ELIMINATORIU;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare.
    - Locurile 2 se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi;

    PENTRU PARTICIPARE: 40 Lei. Copiii până la 18 ani 20 lei.
    Câte 1 leu/participant se donează către AmaTur.

    MATERIALE DE PREMIERE:
    Cupe, diplome şi medalii - locurile 1--3,
    Diploma şi medalie locul 4 (se joaca finala mica)
    Diplome locurile 5 - 8
    I. INCEPATORI, OPEN, ELITE
    ORA ÎNCEPERE MECIURI 09:30
    - înscrierile la sală se fac doar în limita locurilor disponibile până la ora: 09:25
    - confirmarea se face odată cu înscrierea ce are loc între orele: 09:05 - 09:20
    - cei care întârzie sunt rugaţi să confirme la telefon până la ora: 09:15
    - nr. Mese: pentru grupele inferioare-14, Nr. de mese pentru grupe superioare - 7


    II. AVANSATI
    ORA ÎNCEPERE MECIURI 14:00
    - înscrierile la sală se fac doar în limita locurilor disponibile, până la ora: 13:50
    - confirmarea se face odată cu înscrierea ce are loc între orele 13:00 - 13:50
    - cei care întârzie sunt rugaţi să sune la telefon până la ora: 13:50
    - nr mese pentru grupele inferioare si superioare -7


    ORGANIZATORI AMATUR
    - Mureşanu Alex - 0723856419 alexmuresanu@yahoo.com
    - Filea Adonis - 0747297093 adonisfilea@gmail.com
    - Holom Dorin

    ALTE INFORMATII :
    Pentru toate categoriile
    În cazul în care sunt absenţi locurile libere vor fi alocate prin tragere la sorţi la jucatorii prezenţi la sală de pe lista de aşteptare
    În cazul în care nu sunt jucatori prezenţi se va trece 0 victorii la jucatorul absent.
    Orice lipsă a unor participanţi sau intârziaţi, NU afectează începerea jocurilor,
    Intre 13:50 - 14:00 se va aerisi SALA
    - Rugăm fiecare participant să menţioneze categoria la care doreşte să participe, cu respectarea regulamentului AmaTur.
    Înscrierea se face : - Nume Prenume, localitate, categorie. Vă rugam folositi numele şi prenumele înscrise în clasamentul Amatur pentru a nu avea surprize sa apăreţi ca jucător nou.
    Rugam jucatorii care sau retras de mai multe ori sa 4 turneele A de la Sibiu sa nu se mai inscrie – pentru a lasa pe cei care doresc sa joace sa prinda un loc si sa nu fie grupe de 5 jucatori
    Multumim.
    Vom incerca sa asiguram parcare in curtea liceului.

    Firma ANDROGIR va fi prezenta cu materiale sportive


    Spor la antrenamente şi vă aşteptăm!
    Ultima editare de adof; 06.mar.2019, 15:30. Motiv: locul 4 diploma si medalie (se joaca finala mica),adaugare partener

  • #2
    Cupa A&A Editia a III-a - Turneu - Local - Sibiu - 09.03.2019
    Lista înscrieri - Elite - 08.03.2019 18:26

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT
    1 . Gogu Gabriel - 182 - Cluj Napoca - CJ - 43,25
    2 . Simon Csaba - 97 - Targu Mures - MS - 42,63
    3 . Mutrescu Eugen - 2 - Timisoara - TM - 42,51
    4 . Mocean Dan - 109 - Cluj Napoca - CJ - 41,81
    5 . Put Gabriel - 57 - Oravita - CS - 41,37
    6 . Beca Iliesen - 367 - Timisoara - TM - 40,83
    7 . Maxim Valentin - 201 - Cluj Napoca - CJ - 40,17
    8 . Teglas Andreea - 90 - Ludus - MS - 39,87
    9 . Bauer Lajos - 159 - Targu Mures - MS - 39,60
    10 . Macovei Liviu - 250 - Brasov - BV - 39,60
    11 . Sufletel Radu - 4 - Alba Iulia - AB - 38,60
    12 . Govoreanu Florin - 6 - Cisnadie - SB - 37,98
    13 . Savu Cristian - 34 - Oradea - BH - 37,94
    14 . Temelie Dragos - 572 - Selimbar - SB - 37,65
    15 . Baciu Gabriel - 705 - Tarnaveni - MS - 37,65
    16 . Moldovan Alexandru - 230 - Tarnaveni - MS - 37,53
    17 . Daneliuc Gabi - 10 - Selimbar - SB - 37,39
    18 . Aron Darie - 158 - Sibiu - SB - 37,03
    19 . Zamblau Ionut - 213 - Cluj Napoca - CJ - 36,00
    20 . Teleki Zsolt - 152 - Cluj Napoca - CJ - 35,98
    21 . Mihalescu Dinu - 59 - Timisoara - TM - 35,90
    22 . Andone Claudiu - 403 - Cugir - AB - 35,84
    23 . Tic Ioan - 102 - Oradea - BH - 35,75
    24 . Simion Boby - 411 - Cluj Napoca - CJ - 35,60
    25 . Grigore Alexandru - 27 - Campina - PH - 35,20
    26 . Popa Bogdan - 455 - Timisoara - TM - 34,17
    27 . Hutanu Alin - 164 - Brasov - BV - 33,94
    28 . Oprea Adrian - 41 - Lugoj - TM - 33,74
    29 . Butura Vasile - 372 - Alba Iulia - AB - 33,20
    30 . Blaga Marius - 99 - Cluj Napoca - CJ - 32,17
    31 . Todarcea Ioan - 804 - Sibiu - SB - 31,25
    32 . Boeriu Cezara - 208 - Targu Mures - MS - 30,76
    33 . Szalay Liviu - 206 - Oradea - BH - 30,22
    34 . Iaru Horatiu - 666 - Cluj Napoca - CJ - 29,85
    35 . Crainic Adrian - 1332 - Orastie - HD - 26,70

    Clasament 01-mar-2019


    Cupa A&A Editia a III-a - Turneu - Local - Sibiu - 09.03.2019
    Lista înscrieri - Open - 08.03.2019 22:51

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT
    1 . Iancu Sorin - 386 - Sibiu - SB - 32,98
    2 . Balogh Attila - 302 - Oradea - BH - 32,56
    3 . Vaida Sorin - 66 - Oradea - BH - 31,55
    4 . Migea Cornel - 122 - Sibiu - SB - 30,88
    5 . Rada Florin - 271 - Pitesti - AG - 30,30
    6 . Georgescu Constantin - 524 - Orastie - HD - 30,18
    7 . Beches Andrei - 273 - Sibiu - SB - 29,06
    8 . Drinceanu Lilian - 177 - Oravita - CS - 28,98
    9 . Creinicean Liviu - 305 - Oravita - CS - 28,90
    10 . Toader George - 1069 - Agnita - SB - 28,40
    11 . Vladoiu Gelu - 88 - Brasov - BV - 28,29
    12 . Dirlea Ioan - 144 - Aiud - AB - 28,29
    13 . Jichici Svetozar - 137 - Timisoara - TM - 28,28
    14 . Murgu Ioan - 715 - Oravita - CS - 27,93
    15 . Mitzea Alexandru - 422 - Sibiu - SB - 27,60
    16 . Veres Francisc - 184 - Oravita - CS - 27,54
    17 . Decean Darian - 264 - Sibiu - SB - 27,41
    18 . Meszar Razvan - 789 - Arad - AR - 27,10
    19 . Negrean Ioan - 106 - Sibiu - SB - 27,05
    20 . Tincu Laurentiu - 1529 - Sibiu - SB - 26,50
    21 . Orac Teodor - 118 - Slobozia - IL - 26,38
    22 . Zavricescu George - 249 - Curtea de Arges - AG - 25,93
    23 . Cojocaru Didi - 533 - Ramnicu Valcea - VL - 25,78
    24 . Jurescu Sorin - 156 - Timisoara - TM - 25,73
    25 . Stan Catalin - 470 - Curtea de Arges - AG - 25,52
    26 . Vasilescu Remus - 662 - Curtea de Arges - AG - 25,13
    27 . Somlea Darian - 899 - Cisnadie - SB - 25,00
    28 . Weiss Simona - 566 - Cisnadie - SB - 24,70
    29 . Barac Marius - 334 - Sibiu - SB - 24,69
    30 . Comsa Dan - 573 - Sibiu - SB - 24,22
    31 . Popescu Remus - 446 - Ramnicu Valcea - VL - 24,13
    32 . Timaru Ilie - 655 - Ocna Sibiului - SB - 23,67
    33 . Zdrenghea Mircea - 1572 - Orastie - HD - 22,60
    34 . Barbulescu Dan - 311 - Sibiu - SB - 22,54
    35 . Cecan Vasile - 303 - Timisoara - TM - 20,97
    36 . Kromek Iulian - 536 - Cugir - AB - 20,97

    Lista de asteptare Open
    1 . Gecse Alpar - 119 - Chibed - MS - 25,93
    2 . Serban Marian - 1524 - Orastie - HD - 18,00
    3 . Motorga Dorin - 113 - Targu Mures - MS - 29,31
    4 . Pelaghie Ioan - 436 - Targu Mures - MS - 24,26
    5 . Veres Janos - 191 - Targu Mures - MS - 25,70
    6 . Janosi Attila - 154 - Targu Mures - MS - 23,27
    7 . Busu Romulus - 1132 - Hunedoara - HD - 17,00
    8 . Frunza Alexandru - 285 - Timisoara - TM - 25,44
    9 . Ambrus Szilard - 239 - Ludus - MS - 28,58
    10 . Susan Mircea - 2587 - Alba Iulia - AB - 16,00
    11 . Szakacs Bela - 1331 - Deva - HD - 31,70
    12 . Stancalie Doru - 319 - Craiova - DJ - 24,15
    13 . Orha Andrei - 757 - Targu Mures - MS - 21,26
    14 . Opris Dora - 2586 - Ludus - MS - 16,00
    15 . Jeflea Calin - Nou - Sibiu - SB - Nou
    16 . Imecs Attila - 339 - Miercurea Ciuc - HR - 24,60

    Clasament 01-mar-2019


    Cupa A&A Editia a III-a - Turneu - Local - Sibiu - 09.03.2019
    Lista înscrieri - Avansati - 08.03.2019 23:15

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT
    1 . Toader Valentin - 1252 - Agnita - SB - 19,60
    2 . Bozosan Petre - 222 - Sibiu - SB - 19,24
    3 . Bucur Dan - 649 - Cisnadie - SB - 18,93
    4 . Damian Mircea - 439 - Bistrita - BN - 18,72
    5 . Morariu Marius - 441 - Sibiu - SB - 18,32
    6 . Fulop Attila - 329 - Aiud - AB - 18,31
    7 . Moldovan Flavia - 495 - Tarnaveni - MS - 18,31
    8 . Muresanu Alex - 1403 - Sibiu - SB - 18,20
    9 . Horvath Mircea - 1456 - Orastie - HD - 18,00
    10 . Benyovski Bela - 461 - Sibiu - SB - 17,95
    11 . Barbuta Ioan - 562 - Dej - CJ - 17,95
    12 . Iliuta Adrian - 290 - Sannicolau Mare - TM - 17,84
    13 . Manitiu Florin - 737 - Sibiu - SB - 17,83
    14 . Ankar Wasim - 448 - Timisoara - TM - 17,74
    15 . Gipsy King - 1210 - Hunedoara - HD - 17,70
    16 . Piper Petru - 308 - Luna CJ - CJ - 17,63
    17 . Cristea Virgil - 623 - Cugir - AB - 17,52
    18 . Cioveie Bogdan - 600 - Oravita - CS - 17,50
    19 . Lupsa Bogdan - 252 - Ramnicu Valcea - VL - 17,35
    20 . Radu Constantin - 384 - Sibiu - SB - 17,17
    21 . Bardas Ioan - 503 - Dumbraveni SB - SB - 16,74
    22 . Chibulcutean Bogdan - 718 - Tarnaveni - MS - 16,67
    23 . Valea Claudiu - 1426 - Targu Mures - MS - 16,30
    24 . Grigore Marian - 298 - Ramnicu Valcea - VL - 16,05
    25 . Ciky Cornel - 395 - Fagaras - BV - 15,84
    26 . Botas Constantin - 356 - Sannicolau Mare - TM - 15,76
    27 . Mitar Marius Tiberiu - 337 - Sannicolau Mare - TM - 15,67
    28 . Sicoe Ioan - 481 - Turda - CJ - 15,53
    29 . Filea Adonis - 1046 - Sibiu - SB - 15,50
    30 . Garaz Mircea - 907 - Bistrita - BN - 15,47
    31 . Nedescu Adrian - 1567 - Ramnicu Valcea - VL - 15,35
    32 . Naulea Stefania - 1002 - Ramnicu Valcea - VL - 14,68
    33 . Banea Radu - 1124 - Sibiu - SB - 14,13
    34 . Sabau Mircea - 650 - Tarnaveni - MS - 14,11
    35 . Bardas Patrick - 779 - Dumbraveni SB - SB - 13,77
    36 . Barbu Tiberiu - 915 - Deva - HD - 13,75
    37 . Cioveie Marian - 761 - Oravita - CS - 13,60
    38 . Chibulcutean Ioan - 719 - Tarnaveni - MS - 13,49
    39 . Stoica Mihai - 837 - Hateg - HD - 13,27
    40 . Weisz Zsofia - 875 - Targu Mures - MS - 13,16
    41 . Sandu Andrei - 745 - Sibiu - SB - 12,64
    42 . Mija Gheorghe - 1063 - Fagaras - BV - 11,53
    43 . Oprean Andrei - 735 - Deva - HD - 11,30
    44 . Faraian Alexandru - 720 - Aiud - AB - 11,27
    45 . Cinebuji Attila - 2386 - Tarnaveni - MS - 9,75
    46 . Sarcani Andrei - 1199 - Targu Mures - MS - 9,40
    47 . Dragomir Mitica - 1396 - Sibiu - SB - 0,00
    48 . Stancu Tiberiu - 1974 - Deva - HD - 0,00

    Lista de asteptare Avansati
    1 . Bal Adrian - 687 - Gherla - CJ - 14,82
    2 . Matei Dumitru - 247 - Deva - HD - 18,88
    3 . Marian Ioan - 1085 - Alba Iulia - AB - 11,15
    4 . Golban Nicolae - 1584 - Alba Iulia - AB - 13,35
    5 . Prodan Tiberiu - 938 - Tarnaveni - MS - 13,18
    6 . Moldoveanu Sorin - Nou - Hunedoara - HD - Nou
    7 . Minzat Mircea - 1099 - Saliste - SB - 17,40
    8 . Dumitru Florin - 385 - Arad - AR - 18,95
    9 . Oniga Paul - 968 - Blaj - AB - 17,90
    10 . Petrache Radu - 730 - Blaj - AB - 12,92
    11 . Prodan Iosif Lucian - 1389 - Tarnaveni - MS - 11,20
    12 . Prodan Iosif - 2331 - Tarnaveni - MS - 10,15
    13 . Strugar Ioan - 618 - Deda - MS - 14,52
    14 . Dumbrava Marius - 1738 - Timisoara - TM - 10,70
    15 . Popa Paul - 1856 - Sibiu - SB - 14,70
    16 . Moldovean Valer - 702 - Calan - HD - 14,77
    17 . Tofeni Ovidiu - 1945 - Cluj Napoca - CJ - 0,00

    Clasament 01-mar-2019





    Cupa A&A Editia a III-a - Turneu - Local - Sibiu - 09.03.2019
    Lista înscrieri - Incepatori - 08.03.2019 18:03

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT
    1 . Brasoveanu Vali - 1574 - Sibiu - SB - 9,65
    2 . Vrancea Markus - 1650 - Sibiu - SB - 9,55
    3 . Anton Calin - 1152 - Sibiu - SB - 9,53
    4 . Malene Petru - 777 - Fagaras - BV - 8,45
    5 . Kondort Dan - 1323 - Sibiu - SB - 7,70
    6 . Pralea Constantin - 782 - Alba Iulia - AB - 7,31
    7 . Serban Aurel - 1361 - Fagaras - BV - 7,30
    8 . Radu Ciprian - 1417 - Brasov - BV - 6,84
    9 . Babes Razvan - 1041 - Brasov - BV - 6,51
    10 . Vela Gabriel - 1669 - Timisoara - TM - 6,20
    11 . Cuntan Ioan - 1887 - Saliste - SB - 6,00
    12 . Hagea Andra - 3011 - Aiud - AB - 5,00
    13 . Pralea David Constantin - 1492 - Alba Iulia - AB - 4,40
    14 . Dancila Tudor - 2932 - Sibiu - SB - 4,00
    15 . Muresanu Mihaela - 3906 - Sibiu - SB - 4,00
    16 . Ambrus Narcis - 2478 - Oravita - CS - 0,00
    17 . Dragan Alexandra - 2988 - Agnita - SB - 0,00
    18 . Dalbea Nikol - 3219 - Agnita - SB - 0,00
    19 . Dranca David - Nou - Aiud - AB - Nou
    20 . Botezan Luca - Nou - Aiud - AB - Nou
    21 . Nistor Mirela - Nou - Cisnadie - SB - Nou
    22 . Catana Albert - Nou - Cisnadie - SB - Nou
    23 . Costache David - Nou - Cisnadie - SB - Nou
    24 . Plavet Andrei Alexandru - Nou - Sibiu - SB - Nou

    Lista de asteptare Incepatori
    1 . Diaconeasa Sorin - 1761 - Sibiu - SB - 8,35
    2 . Baciu Cristian - Nou - Tarnaveni - MS - Nou
    3 . Monu Claudiu - Nou - Tarnaveni - MS - Nou
    4 . Csini Ionut - Nou - Tarnaveni - MS - Nou
    5 . Csiki Alexandru - Nou - Tarnaveni - MS - Nou
    6 . Susman Dan - 1321 - Alba Iulia - AB - 8,65
    7 . Danciu Nicolae - 3240 - Alba Iulia - AB - 6,30
    8 . Bregar Dan - 2743 - Alba Iulia - AB - 4,00
    9 . Rusu Marius - 3020 - Alba Iulia - AB - 0,00
    10 . Schiau Teodora - 1519 - Hunedoara - HD - 5,47
    11 . Schiau Dan - 1165 - Hunedoara - HD - 8,30
    12 . Dobinda Alexandru - 668 - Arad - AR - 9,84
    13 . Dobinda Dinu - 1117 - Arad - AR - 7,05
    14 . Prodan Daniel - 3918 - Tarnaveni - MS - 4,00
    15 . Pinto Ricardo - 3712 - Tarnaveni - MS - 5,70
    16 . Dumbrava Dan - 2347 - Timisoara - TM - 6,00
    17 . Dumitru Ovidiu - Nou - Tarnaveni - MS - Nou
    18 . Decsei Emma - Nou - Ludus - MS - Nou
    19 . Coldea David - 3839 - Cluj Napoca - CJ - 4,00
    20 . Suciu Florin - Nou - Sibiu - SB - Nou
    21 . Petcu Sorin - Nou - Sibiu - SB - Nou

    Clasament 01-mar-2019
    Ultima editare de adof; 08.mar.2019, 23:16.

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de adof Vezi post
      Datorita antecedentelor medicale
      ORGANIZATORII NU SUNT DE ACORD CU PARTICIPAREA
      la turneu a domnului PETCU SORIN - din Sibiu

      Rezervat Organizatori

      Postat în original de adof Vezi post
      Datorita faptului ca au retrageri multiple

      Din 8 Turnee A, Sibiu si Dumbraveni
      Nume - Retrageri - Absent
      1. Carpaci Alexandru - 6 - 0
      2. Bucur Delia - 6 - 0
      3. Midvichi Alexandru - 6 - 0
      4. Moldovan Sidonia - 5 - 0
      5. Bleoca Lucas - 5 - 0
      6. Somlea Codrin - 4 - 1
      7. Bucur Alin Adrian - 4 - 1



      vor fi eliminati de pe listele de inscrieri astfel

      Nume - Retrageri + - Absent
      1. Carpaci Alexandru - 6 - 0
      2. Bucur Delia - 6 - 0
      3. Midvichi Alexandru - 6 - 0

      de la 2 turnee A la Sibiu sau Dumbraveni (acest turneu si inca unul)


      4. Moldovan Sidonia - 5 - 0
      5. Bleoca Lucas - 5 - 0
      6. Somlea Codrin - 4 - 1
      7. Bucur Alin Adrian - 4 - 1

      de la acest turneu
      Postat în original de adof Vezi post
      Astazi am reusit sa mai punem 2 mese la sala

      vor fi 16 mese in sala


      6 mese open - 36 jucatori
      6 mese elite - 36 jucatori
      4 mese Incepatori - 24 jucatori

      16 mese la grupele inferioare
      8 mese la grupele superioare si eliminatorii

      precizam ca la unele mese conditiile de joc la unele mese nu vor fi foarte bune
      datorita lumini , tipurilor de mese sau lipsa despartitoarelor

      cei care sunt pretentiosi va rog sa va ganditi

      8 mese la Amatori la inferioare , superioare si eliminatorii

      orele raman neschimbate

      Nu se fac grupe de 7 jucatori
      acum modific listele

      27.02.2019



      locul 4 diploma si medalie (se joaca finala mica)


      Incepatori - locuri 24 - inscrisi 44
      Avansati -locuri 42 - inscrisi 84
      Open - locuri 36 - inscrisi 70
      Elite -locuri 26 - inscrisi 43

      24.02.2019 ora 21:46


      in sfarsit la 4 dimineata am prins posturi goale

      voi verifica ultimele 10 turnee A de la Sibiu
      cei care care s-au inscris si retras de 4 sau mai multe ori vor fi stersi din lista de inscrieri
      cei care au doua sau mai multe absente vor fi stersi din lista de inscrieri


      Lista jucatorilor afectati de modificarea de clasament

      Postat în original de adof Vezi post
      Nr.Crt. [B] Nume Prenume
      1 . [B] Anton Calin - Poate juca la Incepatori
      2 . [B] Kondort Dan - Poate juca la Incepatori
      3 . [B] Ambrus Narcis - Trebuie sa joace la Avansati
      4 . [B] Crainic Adrian - poate sa joace la Open
      10 . [B] Sticlet Doru - Poate juca la Incepatori
      11 . [B] Brasoveanu Vali - Poate juca la Incepatori
      12 . [B] Vrancea Markus - Poate juca la Incepatori
      13 . [B] Bumbu Pavel - Trebuie sa joace la Open
      14 . [B] Serban Marian - poate sa joace la Avansati
      16 . [B] Sarcani Andrei - Poate juca la Incepatori
      17 . [B] Szemciuk Istvan - Trebuie sa joace la Open
      18 . [B] Ciobanu Adrian - Poate juca la Incepatori
      19 . [B] Ispas Emil - Poate juca la Incepatori
      20 . [B] Boeriu Cezara - Poate juca la Open
      21 . [B] Busu Romulus - poate sa joace la Avansati
      22 . [B] Butura Vasile - Trebuie sa joace la Elite
      23 . [B] Lunca Razvan - Poate juca la Open
      24 . [B] Cinebuji Attila - Poate juca la Incepatori
      25 . [B] Susan Mircea - poate sa joace la Avansati
      26 . [B] Todarcea Ioan - Poate juca la Open
      27 . [B] Blaga Marius - Poate juca la Open
      28 . [B] Prodan Iosif Lucian - Trebuie sa joace la Avansati
      29 . [B] Opris Dora - poate sa joace la Avansati
      Postat în original de adof Vezi post
      Cei care datorita mediei au fost obligati sa joace la o categorie si datorita modificarii clasamentului pot juca la o categorie inferioara
      va rog sa precizati pe forum ca doriti acest lucru

      locul este dat de catre lista de inscriere

      este clar ca se vor modifica aproape toate listele de categorii
      Ultima editare de adof; 08.mar.2019, 18:22.

      Comentariu


      • #4
        se inscriu
        Filea Adonis - Sibiu - Amatori Avansati
        Muresanu Alex - Sibiu - Amatori Avansati
        Anton Calin - Sibiu - Amatori Avansati
        Bozosan Petre - Sibiu - Amatori Avansati
        Kondort Dan - Sibiu - Amatori Avansati
        Dancila Tudor - Sibiu - Amatori incepatori
        Muresanu Mihaela - Sibiu - Amatori Incepatori
        Decean Darian - Sibiu - Open
        Negrean Ioan - Sibiu - Open
        Barbulescu Dan - Sibiu - Open
        Barac Marius - Sibiu - Open
        Timaru Ilie - Ocna Sibiului - Open
        Daneliuc Gabi - Selimbar - Elite
        Comsa Dan - Sibiu - Open

        Comentariu


        • #5
          se inscriu
          Filea Adonis - Sibiu - Amatori Avansati
          Muresanu Alex - Sibiu - Amatori Avansati
          Anton Calin - Sibiu - Amatori Avansati
          Bozosan Petre - Sibiu - Amatori Avansati
          Dancila Tudor - Sibiu - Amatori incepatori
          Muresanu Mihaela - Sibiu - Amatori Incepatori
          Decean Darian - Sibiu - Open
          Negrean Ioan - Sibiu - Open
          Barbulescu Dan - Sibiu - Open
          Barac Marius - Sibiu - Open
          Timaru Ilie - Ocna Sibiului - Open
          Daneliuc Gabi - Selimbar - Elite
          Comsa Dan - Sibiu - Open

          Comentariu


          • #6
            Mitzea Alexandru si Iancu Sorin open
            Radu Constantin, Benyovski Bela, Manitiu Florin si Dragomir Mitica avansati

            Comentariu


            • #7
              Marius Morariu - Amatori Avansați - Sibiu. Mersi!

              Mr. Tomahawk

              Comentariu


              • #8
                Sandu Andrei Avansați Sibiu

                Comentariu


                • #9
                  Migea Cornel, la open.

                  Comentariu


                  • #10
                    Put Gabriel,Oravita,Elite
                    Creinicean Liviu,Oravita,Open
                    Veres Francisc,Oravita,Open
                    Murgu Ioan,Oravita,Open
                    Drinceanu Lilian,Oravita,Open
                    Lungu Marius,Oravita,Open
                    Cioveie Bogdan,Oravita,Avansati
                    Cioveie Marian,Oravita,Avansati
                    Ambrus Narcis,Oravita,Incepatori.

                    Comentariu


                    • #11
                      Andone Claudiu elite Cugir
                      Kromek Iulian open Cugir
                      CRISTEA VIRGIL AMATORI Cugir
                      Crainic Adrian elite Orăștie
                      4/3 din oameni au probleme cu fractiile

                      Comentariu


                      • #12
                        Brasov open
                        Vladoiu Gelu
                        Anita Dorel

                        Elite Brasov
                        Hutanu Alin
                        Macovei Liviu
                        Hobby: Motoare si ski !
                        http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                        Comentariu


                        • #13
                          Din aiud se înscriu Dîrlea Ioan si Fulop Attila

                          Comentariu


                          • #14
                            Darjan Daniel Avansați din Brasov

                            Comentariu


                            • #15
                              Corectez Dîrlea Ioan open iar Fulop Attila, Iepure Teodor Călin si Fărăian Alexandru avansați iar Hagea Andra, Dranca David si Botezan Luca începători multumesc.

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X