Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Dumbrăviței", Dumbrăvița - 23.03.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B "Cupa Dumbrăviței", Dumbrăvița - 23.03.2019

    Turneu B "Cupa Dumbrăviței", Dumbrăvița (jud. Timiș) - 23.03.2019

    Data: 23 martie 2019
    Localitatea: Dumbrăvița
    Locul de desfasurare: Sala de antrenament a ACS Dumbrăvița, in spatele Scolii Generale Dumbrăvița, str. Petofi Sandor nr. 29;



    Categorii: Incepatori+Avansati, Open si Elite (3 categorii);
    Logistica: 6 mese ITTF, mingi plastic ANDRO SPEEDBALL *** 3S 40+;
    Validare inscrieri: 08:30-09:00 (Incepatori+Avansati), 10:00-13:15 (Open), 10:00-14:45 (Elite);
    Ora de incepere: 9:05-9:15 (Incepatori+Avansati), 13:20-13:30 (Open), 14:50-15:00 (Elite);
    Numărul maxim de jucători: 30 începatori+avansati, 15 open, 15 elite;

    SE ASIGURA:
    - cafea, apa Perenna 2L;

    Materiale de premiere:
    - cupa (la primul loc), medalii si diplome la primele patru locuri;

    Facilitati: vestiare si dusuri;

    Taxa de participare:
    25 ron (adulti);
    15 ron (copii sub 14 ani);
    - persoanele cu dizabilitati nu platesc taxa de participare.
    Pentru fiecare participant se va dona 1 ron catre AmaTur.

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Vineri, 22.03.2019, ora 21:00;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte: N;
    Organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției!

    INCEPATORI+AVANSATI
    - poate participa orice jucator cu media intre 0 si 19,99;
    Numar maxim de jucatori: 28+2 wildcard-uri;
    Validare inscrieri: 08:30 - 09:00
    Ora de incepere: 09:05 - 09:15
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare de cate 4-6 jucatori in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceeasi localitate (locul 1 nu se schimba); se califica primii 3-4;
    - grupe superioare de 3 jucatori dupa o schema aleatoare; se califica primii 2;
    - tablou eliminatoriu; ordinea favoritilor (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numarului de ordine al grupelor superioare; plasarea pe tablou a locurilor 2 din superioare se face prin tragere la sorti, de catre cei in cauza, din doua urne (partea superioara si partea inferioara) astfel incat locurile 1 si 2 din superioare sa nu se mai intalneasca decat, eventual, in finala;

    OPEN
    - poate participa orice jucator cu media intre 20,00 si 32,99;
    Numar maxim de jucatori: 13+2 wildcard-uri;
    Validare inscrieri: 10:00 - 13:15
    Ora de incepere: 13:20 - 13:30
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare de cate 4-5 jucatori in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceeasi localitate (locul 1 nu se schimba); se califica primii 3;
    - grupe superioare de 3 jucatori dupa o schema aleatoare; se califica primii 2;
    - tablou eliminatoriu; ordinea favoritilor (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numarului de ordine al grupelor superioare; plasarea pe tablou a locurilor 2 din superioare se face prin tragere la sorti, de catre cei in cauza, din doua urne (partea superioara si partea inferioara) astfel incat locurile 1 si 2 din superioare sa nu se mai intalneasca decat, eventual, in finala;

    ELITE
    - poate participa orice jucator cu media peste 33,00;
    Numar maxim de jucatori: 13+2 wildcard-uri;
    Validare inscrieri: 10:00 - 14:45
    Ora de incepere: 14:50 - 15:00
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare de cate 4-5 jucatori in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceeasi localitate (locul 1 nu se schimba); se califica primii 3;
    - grupe superioare de 3 jucatori dupa o schema aleatoare; se califica primii 2;
    - tablou eliminatoriu; ordinea favoritilor (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numarului de ordine al grupelor superioare; plasarea pe tablou a locurilor 2 din superioare se face prin tragere la sorti, de catre cei in cauza, din doua urne (partea superioara si partea inferioara) astfel incat locurile 1 si 2 din superioare sa nu se mai intalneasca decat, eventual, in finala;

    ORGANIZATORI:
    Mircea Hancig: 0745.700.600
    Claudiu Vela: 0726.487.357



    Sala in care va avea loc competitia!


  • #2
    Inscrieri Elite - on 3/22/2019 at 10:45:35 AM

    1. Cristanus Cristian, Timisoara, 1639 - 45 - EL
    2. Mutrescu Eugen, Timisoara, 2 - 42.51 - E
    3. Iana Remus, Timisoara, 45 - 41.93 - E
    4. Put Gabriel, Oravita, 57 - 41.37 - E
    5. Beca Iliesen, Timisoara, 367 - 40.83 - EL
    6. Verdet Adrian, Timisoara, 17 - 40.57 - E
    7. Boru Lucian, Timisoara, 370 - 37.08 - E
    8. Balint Andreea, Dumbravita, 2471 - 36.48 - ELF
    9. Mihalescu Dinu, Timisoara, 59 - 35.9 - EW
    10. Glisa Valentin, Timisoara, 1092 - 35.4 - E
    11. Ciucioiu Dorin, Timisoara, 490 - 34.85 - E
    12. Mitrache Simion, Timisoara, 369 - 34.62 - E
    13. Popa Bogdan, Timisoara, 455 - 34.17 - EL
    14. Deak Valentin, Sebis, 549 - 26.05 - O
    15. Tarhuna Alin, Dumbravita, 1196 - 26 - O


    Inscrieri Open - on 3/22/2019 at 10:45:42 AM

    1. Kaposta Victor, Arad, 60 - 32.09 - O
    2. Georgescu Constantin, Orastie, 524 - 30.18 - O
    3. Grubacichi Marius, Timisoara, 519 - 29.2 - O
    4. Creinicean Liviu, Oravita, 305 - 28.9 - O
    5. Trandafir Vasile, Targu Mures, 128 - 28.64 - O
    6. Jichici Svetozar, Timisoara, 137 - 28.28 - OW
    7. Costache Rosioru Cristian, Timisoara, 237 - 27.49 - O
    8. Ticu Sorin, Lugoj, 267 - 26.41 - O
    9. Jurescu Sorin, Timisoara, 156 - 25.73 - OW
    10. Frunza Alexandru, Timisoara, 285 - 25.44 - O
    11. Stanusila Oana, Dumbravita, 1587 - 24.2 - OF
    12. Veres Adrian, Timisoara, 258 - 23.94 - O
    13. Dehelean Octavian, Timisoara, 778 - 23.07 - O
    14. Cecan Vasile, Timisoara, 303 - 20.97 - O
    15. Cioveie Bogdan, Oravita, 600 - 17.5 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Csaky Tiberiu, Resita, 377 - 24.24 - OW
    2. Rosu Adrian, Timisoara, 4294 - 0 - O


    Inscrieri Incepatori+Avansati - on 3/22/2019 at 10:45:48 AM

    1. Hancig Mircea, Timisoara, 288 - 19.55 - A
    2. Borcsi Jozsef, Timisoara, 433 - 19.34 - A
    3. Ispas Dan, Timisoara, 902 - 18.75 - A
    4. Ankar Wasim, Timisoara, 448 - 17.74 - A
    5. Olah Remus, Arad, 632 - 17.54 - A
    6. Filip Adrian, Timisoara, 1810 - 17.2 - A
    7. Szivery Adrian, Arad, 569 - 16.41 - A
    8. Botas Constantin, Sannicolau Mare, 356 - 15.76 - A
    9. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 337 - 15.67 - A
    10. Pop Ioan, Timisoara, 1718 - 14.8 - A
    11. Neag Ioan, Timisoara, 1784 - 14.7 - A
    12. Pauliuc Alesia, Timisoara, 2710 - 14.5 - AF
    13. Cioveie Marian, Oravita, 761 - 13.6 - A
    14. Glavan Radu, Timisoara, 1012 - 12.6 - A
    15. Badea Catalin, Dumbravita, 1750 - 12.6 - A
    16. Faur Lucian, Jimbolia, 1281 - 10.76 - AW
    17. Dumbrava Marius, Timisoara, 1738 - 10.7 - A
    18. Berinde Luca, Dumbravita, 2295 - 10.7 - A
    19. Vela Gabriel, Timisoara, 1669 - 6.2 - I
    20. Almajan Sergiu, Dumbravita, 2299 - 6.1 - I
    21. Sain Emil, Timisoara, 2277 - 6 - IW
    22. Dumbrava Dan, Timisoara, 2347 - 6 - I
    23. Szabo Timea, Dumbravita, 2505 - 6 - IF
    24. Cebuc Emma, Dumbravita, 3272 - 4.5 - IF
    25. Szilaghi Bence, Dumbravita, 3361 - 4 - I
    26. Sain Lucas, Dumbravita, 3925 - 4 - I
    27. Daianu Ion, Timisoara, 1779 - 0 - A
    28. Ispas Andrei, Dumbravita, 5002 - 0
    29. Steopan David, Dumbravita, 5003 - 0

    Comentariu


    • #3
      Buna seara,
      La Elite din Timisoara se inscriu:
      Beca Iliesen
      Popa Bogdan
      Glisa Valentin
      Mitrache Simion
      Blade: Der Materialspezialist Cubixx 100
      FH: Yasaka Rakza 7 Soft
      BH: SpinLord Dornenglanz

      Comentariu


      • #4
        Ciucioiu Dorin, Timisoara, elite
        Mihalescu Dinu, Timisoara, elite
        Curut Gabriel, Timisoara, elite
        Iana Remus, Timisoara, elite
        Tarhuna Alin, Dumbravita, elite

        Comentariu


        • #5
          Mutrescu Eugen / elite / Timisoara
          Verdet Adrian / elite / Timisoara
          Kaposta Victor / open / Arad

          Comentariu


          • #6
            Stanusila Oana, Dumbravita, open
            Ticu Sorin, Lugoj, open
            Deak Valentin, Sebis, open
            Georgescu Constantin, Orastie, open
            Costache Rosioru Cristian, Timisoara, open

            Comentariu


            • #7
              La avansati se inscrie : Hancig Mircea / Timisoara

              La open se inscriu : Jurescu Sorin / Timisoara
              Veres Adrian / Timisoara
              Blade: Der Materialspezialist Cubixx 100
              FH: Yasaka Rakza 7 Soft
              BH: SpinLord Dornenglanz

              Comentariu


              • #8
                Pauliuc Alesia, Timisoara, amatori
                Szabo Timea, Dumbravita, amatori
                Cebuc Emma, Dumbravita, amatori
                Ispas Andrei, Dumbravita, amatori
                Szilaghi Bence, Dumbravita, amatori
                Berinde Luca, Dumbravita, amatori
                Sain Lucas, Dumbravita, amatori
                Steopan David, Dumbravita, amatori

                Comentariu


                • #9
                  La open din Timisoara se inscriu:

                  Jichici Svetozar
                  Cecan Vasile
                  Frunza Alexandru
                  Grubacichi Marius
                  Dehelean Octavian
                  Blade: Der Materialspezialist Cubixx 100
                  FH: Yasaka Rakza 7 Soft
                  BH: SpinLord Dornenglanz

                  Comentariu


                  • #10
                    Glavan Radu, Timisoara, amatori
                    Ispas Dan, Timisoara, amatori
                    Ankar Wasim, Timisoara, amatori
                    Vela Gabriel, Timisoara, amatori
                    Hancig Mircea, Timisoara, amatori

                    Comentariu


                    • #11
                      Oproi Eugen/ incepatori! Botas Constantin/ avansati! Iliuta Adruan / avansati! Mitar Marius Tiberiu/ avansati! Toti patru din Sannicolau Mare

                      Comentariu


                      • #12
                        Ioan POP, Timisoara - avansati



                        Multumesc,







                        "Tu, care n'ai vazut lampa, cu lampa ce ai sa vezi !!?"

                        Comentariu


                        • #13
                          Inscrieri Elite - on 12.03.2019 at 21:39:27

                          1. Mutrescu Eugen, Timisoara, 2 - 42,51 - E
                          2. Iana Remus, Timisoara, 45 - 41,93 - E
                          3. Beca Iliesen, Timisoara, 367 - 40,83 - EL
                          4. Verdet Adrian, Timisoara, 17 - 40,57 - E
                          5. Mihalescu Dinu, Timisoara, 59 - 35,9 - EW
                          6. Glisa Valentin, Timisoara, 1092 - 35,4 - E
                          7. Curut Gabriel, Timisoara, 107 - 35,37 - E
                          8. Ciucioiu Dorin, Timisoara, 490 - 34,85 - E
                          9. Mitrache Simion, Timisoara, 369 - 34,62 - E
                          10. Popa Bogdan, Timisoara, 455 - 34,17 - EL
                          11. Tarhuna Alin, Dumbravita, 1196 - 26 - O


                          Inscrieri Open - on 12.03.2019 at 21:39:36

                          1. Kaposta Victor, Arad, 60 - 32,09 - O
                          2. Georgescu Constantin, Orastie, 524 - 30,18 - O
                          3. Grubacichi Marius, Timisoara, 519 - 29,2 - O
                          4. Jichici Svetozar, Timisoara, 137 - 28,28 - OW
                          5. Costache Rosioru Cristian, Timisoara, 237 - 27,49 - O
                          6. Ticu Sorin, Lugoj, 267 - 26,41 - O
                          7. Deak Valentin, Sebis, 549 - 26,05 - O
                          8. Jurescu Sorin, Timisoara, 156 - 25,73 - OW
                          9. Frunza Alexandru, Timisoara, 285 - 25,44 - O
                          10. Stanusila Oana, Dumbravita, 1587 - 24,2 - OF
                          11. Veres Adrian, Timisoara, 258 - 23,94 - O
                          12. Dehelean Octavian, Timisoara, 778 - 23,07 - O
                          13. Cecan Vasile, Timisoara, 303 - 20,97 - O


                          Inscrieri Incepatori+Avansati - on 12.03.2019 at 21:39:43

                          1. Hancig Mircea, Timisoara, 288 - 19,55 - A
                          2. Ispas Dan, Timisoara, 902 - 18,75 - A
                          3. Iliuta Adrian, Sannicolau Mare, 290 - 17,84 - A
                          4. Ankar Wasim, Timisoara, 448 - 17,74 - A
                          5. Botas Constantin, Sannicolau Mare, 356 - 15,76 - A
                          6. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 337 - 15,67 - A
                          7. Pop Ioan, Timisoara, 1718 - 14,8 - A
                          8. Pauliuc Alesia, Timisoara, 2710 - 14,5 - AF
                          9. Glavan Radu, Timisoara, 1012 - 12,6 - A
                          10. Berinde Luca, Dumbravita, 2295 - 10,7 - A
                          11. Oproi Eugen, Sannicolau Mare, 1549 - 9 - I
                          12. Vela Gabriel, Timisoara, 1669 - 6,2 - I
                          13. Szabo Timea, Dumbravita, 2505 - 6 - IF
                          14. Cebuc Emma, Dumbravita, 3272 - 4,5 - IF
                          15. Szilaghi Bence, Dumbravita, 3361 - 4 - I
                          16. Sain Lucas, Dumbravita, 3925 - 4 - I
                          17. Ispas Andrei, Dumbravita, 5002 - 0
                          18. Steopan David, Dumbravita, 5003 - 0

                          Comentariu


                          • #14
                            Borcsi Jpzsef din Timisoara la avansati. Multumesc

                            Trimis de pe al meu SM-J600FN folosind Tapatalk

                            Comentariu


                            • #15
                              Gligor Paul, Achim Paul - Amatori - Arad

                              Mersi

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X