Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"WTTD - AmaTur România", Suceava - 07.04.2019 (E+O+A+I)

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Suceava - 07.04.2019 (E+O+A+I)

    Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Suceava - 07.04.2019

    AmaTur România și ITTF organizează:
    World Table Tennis Day 2019

    UN eveniment promovat de:
    ITTF Foundation:
    LOCALITATEA: Suceava, str. Vasile Alecsandri, nr. 3;
    DATA: Duminică 7 Aprilie 2019;
    CATEGORII: E, O, A şi Î;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    08.30 - 09.15 – validare înscrieri, la 9.30 încep meciurile;
    SALA: Colegiul National "Stefan cel Mare" Suceava;
    INDICAȚII DE ACCES:
    LOGISTICĂ: 12 mese (JOOLA);
    MINGILE OFICIALE ALE EVENIMENTULUI: Butterfly Three-Stars S40+;
    SPAȚIU DE JOC: 800 mp
    SUPRAFAȚA DE JOC: Gerflor;
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri, etc.;
    TAXA: 20 Lei, 10 lei - membrii ASSCMSv, persoanele cu dizabilități - 0 lei, fără taxă de afiliere;
    Se asigură apă plată – 2 litri, cafea;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1÷4 – cupe + medalii + diplome; Locurile 5-8 - diplome
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Vineri 5 aprilie 2019, ora 21,00;
    - retragerile după termen/absențele vor fi penalizate cu 3 puncte: N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    - Elite, Open, Avansați şi Începători – maxim 72 participanți;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu de 8, 16, 32;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare.
    - Tabloul eliminatoriu se generează automat;
    ORGANIZATOR:
    - Asociaţia Sportivă "Ştefan cel Mare" Suceava, tel. 0742.127.919;
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Adrian Cojocaru, tel. 0742.127.919;
    OFICIAL BALL SUPPLIER:
    SC Prosoft Management SRL,
    reprezentant Butterfly:
    www.tt-shop.ro;
    Ultima editare de Adrian's; 05.apr.2019, 21:12.

  • #2
    START LIST:

    Inscrieri Elite-Open - on 07.04.2019 at 11:15:02

    1. Hasna Cosmin, Straja, 306 - 42,5 - EL
    2. Basamalerca Dan, Moldova, 4122 - 40 - E
    3. Cojocaru Stefan, Suceava, 95 - 36,18 - E
    4. Polocoser Cristian, Suceava, 298 - 28,54 - O
    5. Ursulean Vasile, Straja, 157 - 28,03 - O
    6. Barbalata Lorin, Suceava, 558 - 27,24 - O
    7. Vlaisan Vasile, Vicovu de Jos, 220 - 26,98 - O
    8. Munteanu Silviu, Suceava, 740 - 25,97 - OW
    9. Pinzar Alin, Suceava, 178 - 25,88 - O
    10. Macovei Bogdan, Suceava, 1005 - 24,55 - O
    11. Pascu Marius, Campulung Mold, 424 - 24,3 - O
    12. Ungureanu Florin, Suceava, 1114 - 23,9 - O
    13. Nemaciuc Ovidiu, Suceava, 677 - 22,53 - O
    14. Condur Iulian, Suceava, 4196 - 0 - O


    Inscrieri AVANSATI - on 07.04.2019 at 11:15:26

    1. Vieru Costica, Botosani, 240 - 19,65 - AW
    2. Vicovanu Petru, Horodnic de Jos, 409 - 19,41 - A
    3. Pavlenko Iustina Cristina, Ucraina, 986 - 18,38 - AF
    4. Sofian Corneliu, Suceava, 364 - 18,31 - AW
    5. Danila Anton, Campulung Mold, 1263 - 18,2 - A
    6. Cotoara Toader, Suceava, 1332 - 18,1 - A
    7. Petrescu Claudiu, Putna, 493 - 17,94 - A
    8. Lucic Corneliu, Suceava, 340 - 17,89 - AWH
    9. Mihalea Lucian, Suceava, 1259 - 17,7 - A
    10. Pogorevici Mircea, Gura Humorului, 1658 - 17,3 - A
    11. Balau Laurentiu, Falticeni, 556 - 16,81 - AW
    12. Aldea Nelu, Falticeni, 590 - 16,78 - A
    13. Ianos Valentin, Suceava, 1106 - 16,5 - A
    14. Morosan Ionel, Granicesti, 630 - 16,47 - A
    15. Rauh Andrei, Moldova, 1052 - 16,4 - A
    16. Morosan Mihai, Granicesti, 1348 - 16,4 - A
    17. Tanase Gabi, Suceava, 727 - 16,24 - A
    18. Salavastru Petru, Botosani, 332 - 15,49 - AW
    19. Zepciuc Marius, Granicesti, 796 - 15,44 - A
    20. Simionese Sorin Gabriel, Granicesti, 603 - 15,09 - A
    21. Albu Constantin, Suceava, 883 - 14,77 - AW
    22. Ursulean Daniel, Straja, 645 - 13,8 - A
    23. Flutur Ghita, Granicesti, 2229 - 13,2 - A
    24. Simionese Ovidiu, Granicesti, 641 - 12,86 - A
    25. Brandusan Lucian, Radauti, 1158 - 12,55 - A
    26. Calancea Dragos, Siret, 873 - 11,12 - A
    27. Iavorenciuc Cristi, Suceava, 5001 - 0


    Inscrieri Incepatori - on 07.04.2019 at 11:15:48

    1. Ionescu Aurelian, Campulung Mold, 1909 - 9,4 - I
    2. Oghinciuc Cristi, Tisauti, 1404 - 9,05 - I
    3. Savka Iana, Cernauti, 3295 - 8,9 - IF
    4. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamt, 760 - 8,52 - I
    5. Grusca Narcis, Gura Humorului, 856 - 8,26 - IW
    6. Zamfirache Ioan, Botosani, 669 - 8,08 - IW
    7. Pascariu Vasile, Suceava, 2070 - 7,9 - I
    8. Maciuc Razvan, Suceava, 1631 - 7 - I
    9. Lazaroff Toma, Suceava, 1877 - 7 - I
    10. Pacuraru Cristian, Suceava, 3533 - 6 - I
    11. Lazar Lavinia, Salcea, 1797 - 5,9 - IF
    12. Ciobanu David Florin, Suceava, 1855 - 5,7 - IJ
    13. Lazaroff Filip, Suceava, 1902 - 5,7 - I
    14. Vlaisan Georgica, Vicovu de Jos, 1193 - 5,36 - IJ
    15. Apetroaei Mircea, Suceava, 1276 - 5,1 - IJ
    16. Bodnar Cosmin, Vicovu de Sus, 2510 - 5 - I
    17. Sahlean Alexandru Silvestru, Partestii de Jos, 3240 - 4,6 - I
    18. Lupu Stefan, Suceava, 2375 - 4 - I
    19. Grimaliuc Alexandru, Suceava, 5001 - 0
    20. Tanase Cosmin, Campulung Mold, 5002 - 0
    21. Gavrilei Adelina, Campulung Mold, 5003 - 0
    22. Iacoban Marinel-Ionel, Partestii de Jos, 5004 - 0
    23. Chitan Emanuele, Suceava, 5005 - 0
    24. Iavorenciuc Stefan, Suceava, 5006 - 0
    Ultima editare de Adrian's; 07.apr.2019, 10:15.

    Comentariu


    • #3
      Se inscrie din Cernauti
      Savka Iana la incepatori si Pavlenko iustina la avansati

      Comentariu


      • #4
        Se inscriu la categoria Avansati :
        SIMIONESE OVIDIU
        SIMIONESE SORIN GABRIEL
        Multumim !

        Comentariu


        • #5
          Danila anton-campulung moldovenesc la amatori

          Comentariu


          • #6
            Petrescu Claudiu avansați. Putna. Mulțumesc .

            Comentariu


            • #7
              Moroșan Mihai ,Flutur Ghiță și Moroșan ionel la categoria avansați mulțumesc

              Trimis de pe al meu SM-J610FN folosind Tapatalk

              Comentariu


              • #8
                Se inscrie Ionescu Aurelian Campulung Mold. -incepatori
                Multumesc, o zi frumoasa !

                Comentariu


                • #9
                  Ianos Valentin - avansati. Multumesc.

                  Comentariu


                  • #10
                    Tănase Gabi,avansati.

                    Comentariu


                    • #11
                      Cojocaru Adrian, Suceava
                      Ultima editare de Adrian's; 02.apr.2019, 21:10.

                      Comentariu


                      • #12
                        Se înscrie la începători (prima participare), GRIMALIUC ALEXANDRU. Mulțumim.

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de valio Vezi post
                          Se înscrie la începători (prima participare), GRIMALIUC ALEXANDRU. Mulțumim.
                          Buna. Din localitatea....?

                          Comentariu


                          • #14
                            Rauh Andrei - avansati

                            Comentariu


                            • #15
                              Vicovanu Petru-Horodnic de Jos-avansati!
                              Mulțumesc!

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X