Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"WTTD - AmaTur România", Ditrău - 06.04.2019 (E/O+A/Î)

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Ditrău - 06.04.2019 (E/O+A/Î)

    Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Ditrau - Sâmbătă 06.04.2019 (E/O+A/Î)

    AmaTur România și ITTF organizează:
    World Table Tennis Day 2019

    UN eveniment promovat de:
    ITTF Foundation:
    LOCALITATEA: Ditrau, str. Libertatii nr. 3;
    DATA: 06 Aprilie 2019;
    CATEGORII: E/O A/Î; Se va tine turneu de dublu
    ORA DE ÎNCEPERE:
    08.00 - 08.15 – validare înscrieri, la 8.30 încep meciurile;
    SALA: Sala de Sport Gál Ferenc;
    INDICAȚII DE ACCES:
    LOGISTICĂ: 10 mese (Joola);
    MINGILE OFICIALE ALE EVENIMENTULUI: Butterfly Three-Stars S40+;
    SPAȚIU DE JOC: 600 mp
    SUPRAFAȚA DE JOC: material sintetic multistrat;
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri, etc.;
    TAXA: Adulți - 25 lei, Copii sub 14 ani - 10 lei, Persoanele cu dizabilități - 0 lei, fără taxă de afiliere;
    Se asigură apă – 2 litri, - gustare de mic dejun, masă de prânz;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1÷4 – cupe + medalii + diplome;
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere 05.04.2019, ora 21,00;
    - retragerile după termen/absențele vor fi penalizate cu 3 puncte: N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    - Elite/Open – maxim 12 participanți;
    - Avansați/Începători – maxim 48 participanți;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5-6 jucători (E/O) și 6 jucători (A/Î) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Grupe superioare de câte 3/4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1324;
    - Tablou eliminatoriu de 8/16
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare.
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi cu butonul auto al programului AmaTur;
    ORGANIZATOR:
    - Héja Zoltán tel. 0755.868.386;
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Héja Zsolt tel. 0744.457.583;
    OFICIAL BALL SUPPLIER:
    SC Prosoft Management SRL,
    reprezentant Butterfly:
    www.tt-shop.ro;
    Ultima editare de marcelgiosan; 25.mar.2019, 17:02.

  • #2
    Rezervat inscrieri si clasamente

    Comentariu


    • #3
      Megyes Andras
      Cserei Gabor
      Szabo Zsolt
      Birtalan Levente avansati Sovata

      Comentariu


      • #4
        Bardocz Ferenc
        Illyes Elemer
        Gergely Istvan
        Heja Zoltan
        Heja Zsolt
        Kollo Imre avansati Ditrau

        Comentariu


        • #5
          Angi Zoltan
          Todor Csaba
          Bernad Csaba avansati Gheorgheni

          Comentariu


          • #6
            Se inscriu din M-Ciuc Lorincz Zoltan, Vaszi Denes si Ambrus Zoltan la A/Î. Multumim

            Comentariu


            • #7
              Lorinc Bela avansati Gheorgheni
              Lovasz Vilmos open Gheorgheni

              Comentariu


              • #8
                Bartos Csongor si Kelemen Miklós din miercurea ciuc la amatori.

                Comentariu


                • #9
                  Se înscrie Bedo Jozsef la avansați din Suseni.

                  Comentariu


                  • #10
                    Se înscrie din Suseni Nagy Attila, Nagy Arpad, Csiki Istvan, Csiki Szabolcs, Szabo Zoltan la amatori.

                    Comentariu


                    • #11
                      Se înscrie Olaru Dragomir din Suseni.

                      Comentariu


                      • #12
                        Se înscrie Szabo Robert din Suseni.

                        Comentariu


                        • #13
                          Se inscrie Peter Laszlo din Ciumani

                          Comentariu


                          • #14
                            Korpos Levente
                            Korpos Csongor
                            Madarasz Ferenc
                            Szel Pal avansati Ciumani
                            Szekely Zoltan Gheorgheni

                            Comentariu


                            • #15
                              Vass Péter din miercurea ciuc

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X