Anunț

Adună
Nici un anunț īncă.

"WTTD - AmaTur Romānia", Timișoara Club 11 - 06.04.2019 (E/O+A/Ī)

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Bogy
    a răspuns
    Gr.inferioara nr. 1 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VERDET ADRIAN TIMISOARA
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 POPA BOGDAN TIMISOARA
    0-3
    0-3
    3-2
    0-3
    1
    3 CATRICICAU ADRIAN BAIA MARE
    0-3
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    2
    4 DEGIANSCHI OBRAD RESITA
    1-3
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    3
    5 DANI LEO ARAD
    0-3
    3-0
    1-3
    0-3
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 2 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BECA ILIESEN TIMISOARA
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 MITRACHE SIMION TIMISOARA
    1-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    2
    3 COSTACHE ROSIORU CRISTIAN TIMISOARA
    1-3
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    3
    4 FRUNZA ALEXANDRU TIMISOARA
    1-3
    1-3
    1-3
    2-3
    0
    5 POPESCU CAROL TIMISOARA
    0-3
    1-3
    2-3
    3-2
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 3 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BORU LUCIAN TIMISOARA
    3-2
    2-3
    3-2
    3-0
    3
    2
    2 MIHALESCU DINU TIMISOARA
    2-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    3 DEAK VALENTIN SEBIS
    3-2
    3-2
    3-2
    3-0
    4
    1
    4 TICU SORIN LUGOJ
    2-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    5 CECAN VASILE TIMISOARA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0

    Gr.superioara nr. 1 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VERDET ADRIAN TIMISOARA
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 COSTACHE ROSIORU CRISTIAN TIMISOARA
    1-3
    1-3
    0
    3 MIHALESCU DINU TIMISOARA
    0-3
    3-1
    1
    2
    Gr.superioara nr. 2 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BECA ILIESEN TIMISOARA
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 DEGIANSCHI OBRAD RESITA
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 TICU SORIN LUGOJ
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 3 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 DEAK VALENTIN SEBIS
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 CATRICICAU ADRIAN BAIA MARE
    0-3
    3-2
    1
    2
    3 POPESCU CAROL TIMISOARA
    0-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 4 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BORU LUCIAN TIMISOARA
    3-2
    3-1
    2
    1
    2 MITRACHE SIMION TIMISOARA
    2-3
    3-0
    1
    2
    3 DANI LEO ARAD
    1-3
    0-3
    0

    Eliminatorii Elite/Open

    1. Verdet Adrian
    -------------------- Verdet Adrian 3-0
    8. Degianschi Obrad
    ----------------------------------- Verdet Adrian 3-2
    5. Catricicau Adrian
    -------------------- Boru Lucian 3-2
    4. Boru Lucian
    -------------------------------------------------- Beca Iliesen 3-0
    3. Deak Valentin
    -------------------- Mitrache Simion 3-1
    6. Mitrache Simion
    ----------------------------------- Beca Iliesen 3-0
    7. Mihalescu Dinu
    -------------------- Beca Iliesen 3-0
    2. Beca Iliesen



    Finala mica - Elite/Open

    Boru Lucian
    -------------------- Mitrache Simion 3-0
    Mitrache Simion


    Clasament Elite/Open

    1. Beca Iliesen - Timisoara
    2. Verdet Adrian - Timisoara
    3. Mitrache Simion - Timisoara
    4. Boru Lucian - Timisoara
    5 -- 8
    Mihalescu Dinu - Timisoara
    Degianschi Obrad - Resita
    Deak Valentin - Sebis
    Catricicau Adrian - Baia Mare
    9 -- 12 0v gr.sup.
    Costache Rosioru Cristian - Timisoara
    Ticu Sorin - Lugoj
    Dani Leo - Arad
    Popescu Carol - Timisoara
    13 -- 1v gr.inf.
    Popa Bogdan - Timisoara
    14 -- 15 0v gr.inf.
    Frunza Alexandru - Timisoara
    Cecan Vasile - Timisoara
    Ultima editare de Bogy; 07.apr.2019, 03:13.

    Lasă un comentariu:


  • Bogy
    a răspuns
    Gr.inferioara nr. 1 - Incepatori/Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ISPAS DAN TIMISOARA
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 MITAR MARIUS TIBERIU SANNICOLAU MARE
    0-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    2
    3 LASCU MARIUS TIMISOARA
    3-2
    0-3
    3-2
    0-3
    2
    3
    4 ALMAJANU SERGIU DUMBRAVITA
    0-3
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    4
    5 DUMBRAVA DAN TIMISOARA
    0-3
    1-3
    3-0
    1-3
    1
    Gr.inferioara nr. 2 - Incepatori/Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 HANCIG MIRCEA TIMISOARA
    1-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    2
    2 NEAG IOAN TIMISOARA
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 BOTAS CONSTANTIN SANNICOLAU MARE
    1-3
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    3
    4 KUMHER ROBERT TIMISOARA
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    5 PETRARIU STEFAN TIMISOARA
    1-3
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    6 CIUTA STEFAN TIMISOARA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 3 - Incepatori/Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CIURCA SORIN TARNAVENI
    3-0
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 BORCSI JOZSEF TIMISOARA
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 FAUR CLAUDIU TIMISOARA
    0-3
    1-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    4 DUMBRAVA MARIUS TIMISOARA
    2-3
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    3
    5 CIUTA ANDREI BUCURESTI
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    6 MITRICA ARNOLD TIMISOARA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0

    Gr.superioara nr. 1 - Incepatori/Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ISPAS DAN TIMISOARA
    3-1
    3-2
    2
    1
    2 BOTAS CONSTANTIN SANNICOLAU MARE
    1-3
    0-3
    0
    3 DUMBRAVA MARIUS TIMISOARA
    2-3
    3-0
    1
    2
    Gr.superioara nr. 2 - Incepatori/Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 NEAG IOAN TIMISOARA
    3-0
    1-3
    1
    2
    2 LASCU MARIUS TIMISOARA
    0-3
    3-2
    1
    3 FAUR CLAUDIU TIMISOARA
    3-1
    2-3
    1
    1
    Gr.superioara nr. 3 - Incepatori/Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CIURCA SORIN TARNAVENI
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 MITAR MARIUS TIBERIU SANNICOLAU MARE
    1-3
    3-1
    1
    2
    3 PETRARIU STEFAN TIMISOARA
    0-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 4 - Incepatori/Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BORCSI JOZSEF TIMISOARA
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 HANCIG MIRCEA TIMISOARA
    1-3
    3-0
    1
    2
    3 ALMAJANU SERGIU DUMBRAVITA
    0-3
    0-3
    0

    Eliminatorii Incepatori/Avansati

    1. Ispas Dan
    -------------------- Ispas Dan 3-2
    8. Neag Ioan
    ----------------------------------- Ispas Dan 3-1
    5. Mitar Marius Tiberiu
    -------------------- Mitar Marius Tiberiu 3-1
    4. Borcsi Jozsef
    -------------------------------------------------- Ciurca Sorin 3-1
    3. Ciurca Sorin
    -------------------- Ciurca Sorin 3-0
    6. Hancig Mircea
    ----------------------------------- Ciurca Sorin 3-1
    7. Dumbrava Marius
    -------------------- Dumbrava Marius 3-2
    2. Faur Claudiu


    Finala mica - Incepatori/Avansati

    Mitar Marius Tiberiu
    -------------------- Mitar Marius Tiberiu 3-0
    Dumbrava Marius


    Clasament Incepatori/Avansati

    1. Ciurca Sorin - Tarnaveni
    2. Ispas Dan - Timisoara
    3. Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare
    4. Dumbrava Marius - Timisoara
    5 -- 8
    Hancig Mircea - Timisoara
    Neag Ioan - Timisoara
    Borcsi Jozsef - Timisoara
    Faur Claudiu - Timisoara
    9 -- 1v gr.sup.
    Lascu Marius - Timisoara
    10 -- 12 0v gr.sup.
    Botas Constantin - Sannicolau Mare
    Almajanu Sergiu - Dumbravita
    Petrariu Stefan - Timisoara
    13 -- 15 1v gr.inf.
    Kumher Robert - Timisoara
    Dumbrava Dan - Timisoara
    Ciuta Andrei - Bucuresti
    16 -- 17 0v gr.inf.
    Ciuta Stefan - Timisoara
    Mitrica Arnold - Timisoara

    Lasă un comentariu:


  • Bogy
    a răspuns
    Postat īn original de lulciuc.dumitru Vezi post
    Și atāt?
    Atīt Mugurele 🤣

    Lasă un comentariu:


  • lulciuc.dumitru
    a răspuns
    Și atāt?

    Lasă un comentariu:


  • Mitar Marius Tiberiu
    a răspuns

    Locul 1/2/3 incepatori/avansati! Wttd Timisoara 06.04.2019

    Lasă un comentariu:


  • Mitar Marius Tiberiu
    a răspuns














































    Lasă un comentariu:


  • Mitar Marius Tiberiu
    a răspuns



    Locul 3 ! Timisoara ! 06.04.2019




    Lasă un comentariu:


  • Albeback
    a răspuns
    Se retrage Eugen Mutrescu e/o.

    Lasă un comentariu:


  • Stoica Ioan Florin
    a răspuns
    Bogy asa cum ti-am scris si in sms sunt nevoit sa ma retrag pentru ca lucrez miine Sa aveti o Sambata placuta !!! Cu respect Stoica Ioan Florin de la Open din Lugoj !!!

    Lasă un comentariu:


  • Albeback
    a răspuns
    Se retrage Remus Iana e/o

    Lasă un comentariu:


  • Toza
    a răspuns
    Se retrage Jichici Svetozar

    Lasă un comentariu:


  • Bogy
    a răspuns
    Postat īn original de sciurca Vezi post
    Buna ziua. Din cate vad, dl. Stoica are medie de Open.
    Am vazut, merci. Florin s-a retras oricum.

    Lasă un comentariu:


  • Bogy
    a răspuns
    Petrariu Stefan - Timisoara.
    Hancig Mircea - Timisoara.
    Faur Claudiu - Timisoara.

    Lasă un comentariu:


  • doru popet
    a răspuns
    Ankar Wasim--se retrage-accidentat

    Lasă un comentariu:


  • sciurca
    a răspuns
    Buna ziua. Din cate vad, dl. Stoica are medie de Open.

    Lasă un comentariu:

Cine a citit topicul
Procesare...
X